Destiny 2 Revize Zero: Jak získat, řemeslný bohu, katalyzátor, Shield Operaph’s Shield – Dexerto, jak dokončit revizi Destiny 2 Revize Zero Exotic Weapon Quest | Gamesradar

Jak dokončit revizi Destiny 2 Revize Zero Exotic Weapon Quest

Chcete -li získat všechny katalyzátory Revize Zero, musíte Dokončete několik běhů provozu Shield Seraph’s Shield o legendách. .

Destiny 2 Revize Zero: Jak získat, řemeslný bohu, katalyzátor, Shield Operaph Seraph’s Shield

Revize Zero, exotická pulzní puška v Destiny 2 znovu zavedená v sezóně čarodějnice

Revize nula se vrací po jeho exotickém úkolu na konci sezóny 19 a dává hráčům další šanci získat tuto pulzní pušku. Toto je naše hloubkové rozdělení revize nula, včetně jejího řemeslného boha role, katalyzátoru a toho, jak jej dostat do Destiny 2.

V sezóně čarodějnice představil Bungie rotátor exotické mise. Tato týdenní aktivita vidí staré mise, když se vrátí s každým odměňujícím nebo vylepšenou verzí minulé exotické zbraně.

Článek pokračuje po reklamě

Třetí z nich je operace Seraph’s Shield, exotický úkol vydaný v sezóně 19, který odemkne revizi nula. Stejně jako dříve, Revize Zero je řemeslná exotická s některými z nejvýznamnějších přizpůsobení jakékoli zbraně v osudu.

Článek pokračuje po reklamě

.

Obsah

 • Jak získat řemeslnou revizi nula
 • Jak získat revizi nulového katalyzátoru
 • Jak získat upgrady Hunterovy stopy
 • Revize Zero PVE & PVP God Roll

Revize nula exotická pulzní puška Přehled a výhody v Destiny 2

Přehled konfigurace PVE pro revizi nula: statistiky, výhody a vnitřní vlastnost.

Jak získat řemeslnou revizi nula v Destiny 2

Chcete -li získat řemeslnou variantu revize nuly, kterou musíte . K tomuto exotickému úkolu lze přistupovat prostřednictvím sekce Legends na kartě Destinations, když je to představená týdenní mise.

Článek pokračuje po reklamě

Po dokončení operace Seraph’s Shield poprvé dostanete červenou hraniční variantu revize nula. Extrahujte z něj vzorec prostřednictvím rozhraní zbraní modis a bude k dispozici jako řemeslná zbraň v enklávě v trůnském světě Savanathunu.

Článek pokračuje po reklamě

Jak získat revizi nulového katalyzátoru v roce 2023

Chcete -li získat všechny katalyzátory Revize Zero, musíte Dokončete několik běhů provozu Shield Seraph’s Shield o legendách. Obtížnost legendy je nastavena na energii 1830, má zamčené vybavení, ale není omezeno čas – na rozdíl od ostatních misí v rotátoru exotické mise.

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Katalyzátory dostupné na revizi nula jsou šílenství, pod tlakem (pod tlakem), Outlaw a 4-Timer (čtvrté kouzlo). Ti, kteří již získali katalyzátory před uvolněním exotické mise rotátoru, již k nim budou mít přístup.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Revize nula s lovcem

Výstřely přesné půdy pro shromažďování údajů o cílení a poté použijte tato data, aby umožnila výkonný rozsah revize Zero.

Jak získat Hunter’s Trace Upgrades pro revizi nula

Upgrady lovce Trace II, III a IV lze získat dokončení provozních sérií Seraph’s Shield o jakékoli obtížnosti po získání vzoru pro revizi nula.

Článek pokračuje po reklamě

Po získání katalyzátoru bude vyžadovat, aby dvě dokončení operace Seraph’s Shield získala zbývající upgrady s každým dokončením odměňující jednu další úroveň nahoru. Upgrady úrovně nejsou časově ovládány a lze je vydělat najednou.

Článek pokračuje po reklamě

Co je to revize nula boha pro PVE & PVP?

Revize Zero je opět řemeslná a nechává Destiny 2 hráče vytvořit vlastní bohu roll. Tentokrát má kolem něj vylepšenou vnitřní vlastnost, která naráží na všechny své statistiky a velikost časopisu, což dělá tuto nejlepší verzi exotické pulzní pušky, která kdy byla vydána.

Naše doporučená revize Zero PVE God Roll je:

 • Vnitřní: Hunter’s Trace IV
 • Hlaveň: Smallbore
 • Časopis: Ricochet Rounds
 • Základní vlastnost: Vorpalská zbraň
 • Katalyzátor: Frenzy Refit/4-Timer Refit
 • Skladem: Vybavené zásoby

Naše doporučená revize Zero Pvp God Roll je:

Článek pokračuje po reklamě

 • Vnitřní:
 • Hlaveň: Brzda šipky
 • Časopis: Ricochet Rounds
 • Základní vlastnost: Oko bouře/věčného pohybu/elementárního kondenzátoru (ARC/Solar)
 • Katalyzátor: Natlakované refit
 • Krátká akční zásoba

To je vše, co potřebujete vědět o revizi nula v Destiny 2. Pro více informací zvažte odhlédnutí některých našich dalších průvodců:

Jak dokončit revizi Destiny 2 Revize Zero Exotic Weapon Quest

Destiny 2 Revision Zero Season Seraph

Revize Destiny 2 Revize Zero Exotic Quest vás představí do operace: Seraph’s Shield Exotic Mission, ale existují čtyři katalyzátory a další upgrady, které se také dostanou. Tato high-tech exotická pulzní puška může vystřelit ve čtyřech nebo dvouúhelníkových režimech-můžete přepnout kdykoli-a bodování dostatek přesných zásahů vám umožní proměnit zbraň v kapesní odstřelovací pušku s převráceným rozsahem. Zábava neskončila, jakmile máte revizi nula, protože můžete vydělat čtyři exotické katalyzátory a speciální moderny stopy Hunter v extra osudu 2 úkoly zahrnující mise Shield Shield Legend-Difficulty. Zde je návod, jak můžete získat revizi nula v Destiny 2 a jak získat všechny čtyři své exotické katalyzátory s tím, že se rozhodnete přijmout quest.

Jak získat revizi nula v Destiny 2

Získání revize nula je snadná součást toho všeho. Začněte dokončením kroku 23 více než zbraně Destiny 2 Season v Seraph Story Quest, která zahrnuje mluvení s Elsie Brayovou u holoprojektoru v kormidlo. Tím se odemkne operace: Seraph’s Shield Exotic Mission a umožní vám začít „Skrytý tvar“ – exotické hledání revize nula. Jakmile máte tento úkol, kroky jsou následující:

 1. Kompletní operace: Seraph’s Shield Získání položky starověkého prototypu.
 2. Přejděte do rámu EXO v kormidlo a sbírejte revizi nula.
 3. Dokončete výzvu Rezonance Deepsight Na vaší nové revizi nula odemknout vzor craftingu.
 4. Vytvořte další revizi nula Pomocí relikvie na enklávě Mars – můžete ji okamžitě rozebrat a pokračovat v používání toho, které jste původně dostali. Také si všimněte, že musíte dokončit misi „Příjezd“ Witch Queen Campaign, „Relic“ Atque a dva „tvarování“ úkolů, abyste získali přístup k enklávě Marsu a výrobu zbraní na relikvii.
 5. Navštivte Relic Conduit a dokončete exotický úkol.

Takže teď máte revizi nula, high-tech a mírně tajemnou exotickou pulzní pušku, ale tohle je jen začátek. Nyní můžete získat několik upgradů za zbraň ve formě vylepšení na trasování lovců a čtyř exotických katalyzátorů, z nichž každá nabízí další výhodu pro zbraň. I když můžete mít pouze z těchto katalyzátorů vybavených najednou a musíte přetvořit zbraň na relikvie, aby ji změnila.

Destiny 2 Pokud byste se rozhodli přijmout questy

Destiny 2 Rose se vrací

Zde je návod, jak získat Cannon Destiny 2 Rose Hand Cannon v přepracovaném konkurenčním kelímku

Čtyři úkoly exotického katalyzátoru (pokud se rozhodnete přijmout to části 1-4) pro revizi nula, jsou nyní dosažitelné, ale musíte projít sezónním příběhem a dokončit úkoly katalyzátoru v pořádku. Úkoly jsou zcela samovysvětlující a obvykle zahrnují stejné druhy kroků. . Máme všechny kroky pro čtyřdílný úkol uvedený níže:

Destiny 2 Pokud byste se rozhodli přijmout část 1

 • Kompletní operace: Archimedes.
 • Jděte do Evropy a porazte nepřátele a úplné hlídkové mise, dokud nedostanete další cíl.
 • Vyplňte ztracený sektor zatracení a aktivujte mrtvý pokles nalevo od hrudníku ztraceného sektoru.
 • Zahájení operace: Seraph’s Shield on Legend Obtížnost a aktivovat mrtvý exo nalezený propadl proti pravé zdi v mikrovlnné puzzle.
 • Dokončit operace Seraph’s Shield, abyste získali katalyzátor.

Dokončení tohoto Destiny 2 Revize Zero Quest odemkne Frenzy Refit Exotický katalyzátor, který přidává Šílenství Perk pro rychlejší opětovné načtení po zabití.

Destiny 2 Pokud byste se rozhodli přijmout část 2

 • Kompletní operace: Diocles.
 • Jděte na Měsíc a porazit nepřátele a dokončit hlídkové mise, dokud nedostanete další cíl.
 • Dokončete logistiku K1 Logistics ztracené sektor a aktivujte mrtvý pokles výstupními dveřmi.
 • Spusťte operaci: Seraph’s Shield o obtížnosti legendy a na konci ventilační šachty v místnosti s dvěma Shriekery v první polovině mise aktivovat mrtvý exo.
 • Dokončit operace Seraph’s Shield, abyste získali katalyzátor.

Dokončete tento úkol Destiny 2 získat Natlakované refit Exotický katalyzátor, který přidává Pod tlakem Perk, zlepšení stability a přesnosti revize Zero, když vystřelíte další prasknutí.

Destiny 2 Pokud byste se rozhodli přijmout část 3

 • Kompletní operace: Archimedes.
 • Jděte na EDZ a porazte nepřátele a úplné hlídkové mise, dokud nedostanete další cíl.
 • Vyplňte sektor Terminus East Lost a aktivujte mrtvý pokles napravo od hrudníku ztraceného sektoru.
 • Začněte operace: Seraph’s Shield o obtížnosti legendy a aktivujte mrtvé EXO nalezené v malé místnosti napravo od vchodu do první bojové oblasti šéfa.
 • .

Získáte Outlaw Refit Exotický katalyzátor pro dokončení, pokud se rozhodnete přijmout část 3. Slot Outlaw Reform na vaši revizi nula k získání Psanec, Poskytování rychlých rychlostí opětovného načtení po získání přesnosti.

Destiny 2 Pokud se rozhodnete přijmout část 4

 • .
 • Jděte do Cosmodrome a porazte nepřátele a dokončete mise hlídky, dokud nedostanete další cíl.
 • Dokončete ztracený sektor Exodus Garden 2A a aktivujte mrtvý pokles ve dveřích Exit.
 • Zahájit operaci: Seraph’s Shield on Legend Obtížnost a aktivovat mrtvý exo nalezený na palubě Fallen Ketch v kompartmentu vpravo.
 • Dokončit operace Seraph’s Shield, abyste získali katalyzátor.
 • Mluvit sOdborník na zbraně Destiny 2– The Tower Gunsmith – dokončit úkol.

Budete odměněni konečným exotickým katalyzátorem pro revizi nula, 4-timerová refit, které vám umožní slot výhody Začtvrté kouzlo ke zbrani. To způsobí, že revize nula regeneruje dvě kulky do časopisu za každé čtyři rychlé přesné zásahy, které dostanete.

Destiny 2 Revision Zero Hunter’s Trace Upgrades

Stopa lovců pro revizi nula dává munici proti barvičce zbraní a způsobuje, že přesné hity generují cílení dat. Jakmile máte dostatek dat, můžete převést pulzní pušku na odstřelovací pušku a vystřelit až čtyři výstřely s vysokým poškozením. Kromě toho dokončení provozních sérií: Seraph’s Shield každý týden odemkne upgrady pro Hunterovu stopu, která neustále zlepšuje zbraň a může být aplikována přetvořením revize nula na relikvie. Zde je to, co dělá každé vylepšení:

 • Hunter’s Trace II: Mírně zlepšuje rozsah, stabilitu, manipulaci a rychlost načtení, cílení dat je o něco snazší generovat a odemkne schopnost přepínat hlaveň perk.
 • Hunter’s Trace III: Dále zlepšuje rozsah, stabilitu, manipulaci a rychlost načtení, cílení dat je snazší generovat a odemkne schopnost přepínat vlastnost.
 • Hunter’s Trace IV: Dále zlepšuje rozsah, stabilitu, manipulaci a rychlost načtení, cílení dat je ještě snazší generovat a odemkne schopnost přepínat výhodu zásob.

Sezóna Seraph je minulá sezóna Destiny 2 Lightfall kapky, takže se dostávejte na to, co je v expanzi nového, co je nového.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Destiny 2 Revize Zero Exotic, výhody, mise a další

Revize Destiny 2 Revize Zero Exotic je živá a umožňuje hráčům přístup k nejnovější puls pušky dokončením skrytého tvaru a misí seraph štít.

Destiny 2 Revize Zero Exotic Quest - výhody, mise a další: Revize Zero Sezónní zbraň

Publikováno: 22. května 2023

? The Quest poskytuje strážcům příležitost získat nejnovější pulzní pušku. Pokud chcete vědět, jak získat revizi nula exotická, jste na správném místě.

Revize Zero je jedinečná exotická zbraň s koly proti bariéře zabudovaným do zbraně, což z něj dělá nutností pro všechny hráče v sezóně 19. Má také několik možností katalyzátoru, které mohou hráči odemknout po celou sezónu v jedné z nejlepších her FPS všech dob. Zde je vše, co potřebujete vědět o revizi Destiny 2 Revize Zero Exotic.

Jak získat revizi nula exotická

Musíte dokončit skrytý tvar a questy seraph štít, abyste získali revizi nula. To uděluje hráčům přístup k revizi nulové exotické pulzní pušky a schopnost vytvořit tuto novou zbraň. Všimněte si však, že vaše první vytvořená zbraň bude omezena z hlediska toho, co je k dispozici pro možnosti výhod a zbraní, takže může skončit zásadně podobná revizi nula, kterou vyděláte v rámci řady Quest Line.

Pro přístup k tomuto úkolu musí být hráči chyceni na sezónním obsahu hry a dokončit loupežník v rámci příběhové mise.

Destiny 2 Revize Zero Exotic Quest - Perks, Missions a další: Clovis Bray jako exo v H.E.L.M

Skryté kroky revize tvaru revize nula

Po dokončení týdenní příběhové mise hry si mohou hráči vyzvednout nový úkol s názvem Skrytý tvar v H.E.L.. To nasměruje hráče k dokončení operace Seraph’s Shield Mission, kterou jsme podrobně nastínili níže.

Najdete misi SHIELD SHIELD Operation na pravé straně H.E.L.M. Sub-Map v režisérovi. .

Stručně řečeno, kroky revize nula hledání jsou:

 • Vyzvednout Destiny 2 Skrytý tvar Revize nula quest v h.E.L.M.
 • Dokončete operaci mise Seraph’s Shield.
 • Vraťte se do h.E.L.M. Zvednout zbraň.
 • Dokončete další úkol krok buď demontáží zbraně nebo ji vyrovnáním a extrahováním jeho hluboké rezonance, což vyžaduje určitý počet zabití se zbraní (procento založeno).
  • Zdá se, že číslo je nízké, takže jeho použití v jedné nebo dvou činnostech by mělo stačit.

  Mise Destiny 2 Seraph Shield

  Po načtení mise z obrazovky režiséra se okamžitě ocitnete čelit řadě laserových hádanek podobných těm, s nimiž jste se během sezóny setkali.

  Dále zadáte oblast připomínající konkrétní místo připomínající kryptu Deep Stone Crypt. Po odstranění reklam shromáždíte rozšíření skeneru, který zdůrazňuje terminály, se kterými musíte komunikovat, abyste mohli postupovat. Poté vás Dropships vezmou na vesmírnou stanici.

  Poté umístíte rozšíření, které jste dříve obdrželi do uzlu u dveří, otevřete jej. Můžete ztratit rozšíření, ale můžete jej vydělat znovu podle potřeby během mise.

  Dále opakujete tento cyklus vyzvednutí rozšíření, interakce s terminály a potom vložením rozšíření do uzlu, abyste otevřeli dveře. . .

  . Za skleněnou stěnou bude jeden otvor. Všimněte si jeho pozice. Chcete -li tento terminál deaktivovat, budete muset zadat jinou místnost a otřete si zvýšení.

  Chcete -li k němu přístup, budete muset dokončit další hádanku, která zahrnuje hackování terminálu, který je v souladu s pozicí terminálu, kterého jste nemohli dosáhnout. .

  . Budete si moci vyzvednout další rozšíření, ale je tu jiná místnost. Opět si vezměte na vědomí polohu zářících terminálů, protože uděláte další hádanku podobnou té v předchozí místnosti. Pokud máte spoluhráče, přiřaďte jeden, abyste sledovali zářící platformy a nasměrovali je, na které terminály k hackování, které budou muset udělat, zatímco se vyhýbají laserům. Pokud jste však sólo, můžete si vyfotit umístění terminálu a odkazovat na to, abyste sami dokončili hádanku. Tato část je trochu komplikovaná, takže se nezapomeňte podívat na naše logické řešení pro mikrovlnné pokojové místnosti Destiny 2, kde najdete hlubší pohled na to, jak tuto sekci dokončit.

  V další místnosti můžete získat nový buff s názvem Operátor. Jakmile k němu přistupujete, budete muset zastřelit řadu zářících červených přístupových bodů. Budete muset znovu projít systémy, abyste je všechny našli. Po dokončení tohoto se vynoří nepřátelský mini-šéf, který budete muset porazit, abyste získali další rozšíření.

  Destiny 2 Revize Zero Exotic Quest - výhody, mise a další: strážce prochází elektrickými proudy

  Tím se hráče setkává s prvním šéfem mise, Haroktha, pohromou pijáků helia. Tato část bude také zahrnovat mocný brigský nepřátele, takže zde bude užitečná studna zářivých nebo jiných postav Warlockovy záře nebo uzdravovací schopnosti jiných postav.

  Poté budete teleportovat do oblasti podobné mise Ketchcrash z Destiny 2 Season 18. . Tato část také zahrnuje rozšiřování operátora, které vyžaduje, abyste stříleli červené panely, což způsobí, že se některé platformy rozšíří, takže můžete dokončit hádanku.

  Po opětovném zadání lodi budete opakovat proces vyzvednutí rozšíření a odemknutí dveří, kdy budete znovu čelit šéfovi.

  V tomto okamžiku bude váš tým potřebovat operátor i skener rozšiřuje panely natáčení. Pokud jste sólo, budete muset vypnout panely, abyste dokončili tuto sekci puzzle. Střelba každého červeného panelu odemkne nový terminál, takže mezi těmito rozšířeními budete muset několikrát přepnout.

  Dokončení této sekce vás zavede do jiné místnosti. Popadněte supresor rozšířit a najít zářící koule. Střílíte stíněného služebníka, a přestože nebudete poškodit, otevřete to dveře, kde můžete zničit dron, který upustí Služník.

  Další fází je konečný šéf, Praksis, Poškozený. Provádíte podobný úkol jako dříve, ale tentokrát musíte zastřelit všechny tři nepřátele, abyste získali přístup k dronů. .

  .E.L.M., kde si můžete vyzvednout revizi nula.

  Destiny 2 Revize Zero Exotic Quest - Perks, Missions a další: Ana Bray hovoří s Clovis Bray v H.E.L.M

  Revize nulové výhody

  Revize nulové střelby propíchnutí munice, ale může se zaměřit na alternativní rozsah, který uvolňuje vysoce poškozené kola na základě množství dat zacílení.

  . Tyto jsou:

  • Frenzy Refit
  • Natlakované refit
  • Outlaw Refit
  • Čtyř-časovače Refit

  Tyto výhody jsou časově ovládány za sezónní obsah, ale nakonec je můžete odemknout dokončením různých kroků více než je sezónní linii pátrání a další série kroků od bytujícího, pokud se rozhodnete přijmout questline. Více informací o těch přichází v budoucnu.

  . Pokud se snažíte dokončit, podívejte se na naše průvodce nejlepším stavěním Warlock pro PVP a PV. .

  Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

  Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.