Destiny 2 ‘se provádí s Siva, pravděpodobně navždy, Bungieho narativní tým odhaluje, proč Siva se nikdy nevrátil v Destiny 2 | PC hráč

Narativní tým Bungieho odhaluje, proč se Siva nikdy nevrátí v Destiny 2

Pokračují v tom, jak někteří lidé ve studiu chtějí dělat věci se staršími prvky hry, z velké části se zaměřují na postupu vpřed. A ty starší věci pravděpodobně nejsou Siva.

„Destiny 2“ se provádí s Sivou, pravděpodobně navždy

Téměř od té doby, co vzestup z Rise of Iron, konečné expanze Destiny 1, hráči přemýšleli, kdy se Siva, teplá mor nanomachiny, která pohltila několik železných pánů, se do hry vrátí.

Odpověď, jak se zdá, nikdy není.

Podle nového rozhovoru považuje Bungie příběh SIVA za představenou a byl dokončen v Rise of Iron Samotné. Zatímco Siva se vrátila s exotickými ozdobami a vypuknutí zbraně produkující Siva zdokonalo. Zde je to, co Nikko Stevens, senior vyprávěný návrhář, řekl PC Gamer:

“Takže kdykoli přijde Warmind, ať už to bylo v sezóně hodného nebo teď, Siva byla součástí rozhovoru narativně.”. Mluvíme o tom, kopeme to. Ale nakonec si myslím, že Siva je příběh, který byl vyprávěn ve vzestupu železa, a byl dokončen ve vzestupu železa.

„Zatímco narativně je možné tyto příběhy podpořit a přivést je zpět, myslím, že sezónně jedna věc, kterou musíme udělat, je ujistit se, že se soustředíme na příběh, který se sezóna vypráví – a že se nedotkneme kusů, které Nemusí nutně posunout ten příběh dopředu. . .“

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Nejlepší plány cestovního pojištění Covid-19

Pokračují v tom, jak někteří lidé ve studiu chtějí dělat věci se staršími prvky hry, z velké části se zaměřují na postupu vpřed. A ty starší věci pravděpodobně nejsou Siva.

Nedostatek budoucích příběhů Siva není největším šokem na světě, zejména nyní v sezóně Seraph, v sezóně Rasputinu, v níž jsme v současné době, nemá doslova nic společného s Sivou vůbec. Destiny 2 má mnoho, mnoho šancí přivést zpět Sivu, pokud by to chtěl, v expanzi Warmind, v Warmind zaměřené sezóně hodné a nyní zde v sezóně Seraph. Ale prostě se to nestane.

Zdá se však, že existuje nějaká nová forma, pojďme to nazvat „dobrá siva“, která přichází s Lightfall. . Heres je pasáž z této lore vstupu:

EXO: Vaše příslušenství pocházelo ze zbraně. Někdo ve vnějším systému používá zbraně nanomachiny. To jsem neviděl.

.

EXO: Viděl jsem všechno, Tokki.

EXO: Téměř všechno.

EXO: Ale nedokážu přijít na skenování, jak původní design poháněl cokoli.

Tokki: Není důvod, proč jste si ten kus původního hlavně drželi?

EXO: Ne. Někdo strávil nějaký čas leptáním toho hesla rukou. Zdá se zdá, že to udrží.

Tokki: Nikdy nebudu rozumět strážcům.

EXO: Takže, někdo tam má zbraň, kterou jsem nikdy předtím neviděl, nerozumím a nevím, jak se bránit. .

Takže, stříbrná Siva se blíží. . Ale Red Siva zůstává klenutá, mimo nějaké honosné příslušenství a vypuknutí se zdokonalovalo, zdá se, že.

Narativní tým Bungie odhaluje, proč se Siva nikdy nevrátila do Destiny 2

Destiny 2 se staví směrem k závěru svého současného zastřešujícího příběhu s příští rok The Final Shape. Ale osud je také hra, která proplétá svůj příběh z mnoha visících vláken. Jak silná je naše spojenectví s Cabal? Na co je úl války? Jak se teď cítí Osiris, byl se probuzen z téměř celoročního kómatu s pomocí šálku čaje vařeného z vysušeného těla učedníka temnoty?

A to jsou jen několik příběhů z ročního období královny čarodějnice. V téměř devítileté historii Destiny je zde absurdní počet nápadů a konceptů. Existují záhadné planetární anomálie, draky poskytující přání a dokonce i devět-vědomí Eldritch vytvořené z smyček temné hmoty vytvořené z gravitace planet naší sluneční soustavy. Je to divoká jízda.

Žádná nečinná vlákno spiknutí však není mezi komunitou osudu jako Siva-samostatně sestavující nanotechnologie, která tvořila základ vzestupu železné expanze osudu 1. Techna byla navržena tak, aby zrychlila výstup lidstva, konkrétně určená pro použití při snadné konstrukci nových kolonií mimo planetu. Ale jak je to tendenci, Siva skončila jako zbraň, kterou proti nám používá sekta, kterou je známá jako ďábelské Splicers.

Je to už více než šest let, co byla Siva aktivní součástí příběhu hry – nikdy neobdržela více než několik předávaných odkazů v Destiny 2 – ale stále uvidíte pravidelná subreddit vlákna doufat, že se objeví v budoucích sezónách. Je to dost běžný výskyt, že také pravidelně uvidíte vlákna Proč jsou peklo lidé tak do Sivy.

Uživatelé Siva kopali do overdrive krátce před zahájením aktuální sezóny poté, co se ukázalo, že se vracíme k příběhu Warmind Rassputin – ai, který je přirozeně spojen s technikou. Ale sezóna Seraph se o Sivě nezmíní. V nedávných otázkách a odpovědích byl narativní tým Bungie dotázán, proč se nevrátil, a odpověď bude pro fanoušky Black and Red Bots špatnou zprávou.

Takže, hej, není to tak , Zdá se však nepravděpodobné, že se Siva brzy vrací. Přiznání: S tím jsem v pohodě. Nikdy jsem nedostal posedlost. Ano: Siva Gear vypadá skvěle. Pokuta. Ale nikdy jsem nerozuměl nostalgii pro celkový vzestup expanze železa. Pro mě to připadalo jako velký krok dolů od přijatého krále – vedlejší příběh, který dává hráčům něco dělat, zatímco byl vyráběn Destiny 2. Jistě, strávil jsem spoustu hodin broušením Archonova kovárny, ale celkově se Siva prostě nezdá být tak zajímavá ve srovnání s tím, co se v příběhu děje v příběhu. Opět: Existují přání draci.

Stevens přesto rychle poukáže na to, že události vzestupu železa – a ďábelské sestřihy, které uvolnily Sivu na strážci – jsou stále důležité pro časovou osu příběhu. „Vidíte vlnky a účinky vzestupu železa, ať už je to v nulové hodině a jak se Eramis pokusila použít své spojení s ďábelskými sestřihy, aby se tam prolomila … nebo dokonce v sezóně Seraph, když my“ o tom, jak jsou to sestřihy na straně našich nepřátel, kteří přistupují na stanici Seraph. Vlnky událostí, stále existují ve hře. Stále na tom záleží, protože bez vzestupu železa nemáte Eramis a ďábelský sestřih kontingent, kteří pracují na převzetí stanice Seraph. Všechny tyto události by byly jiné.”

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Siva.jpg

Siva je forma samoreplikace nanotechnologie vyvinutá společností Clovis Bray během zlatého věku. Původně navržený tak, aby pomáhal při konstrukci extrasolárních kolonií, byl používán Warmind Rasputin jako zbraň proti železným pánům a později spořiči padlého domu ďáblů.

Obsah

 • 1 Přehled
 • 2 Historie
  • 2.1 Stvoření
  • 2.2 Reawakening
  • 2.3 krize Siva
  • 2.4 Karanténa a následky

  Přehled [Upravit]

  To je Siva. S ohledem na správné pokyny by to mohlo vytvořit cokoli, co si lze představit. Alespoň teoreticky.„ – Lord Saladin

  Siva byla kdysi průlomem zlatého věku v samostatně sestavovacím, sebereplikujícím nanotechnologii, vytvořeném Clovisem Brayem, aby urychlil kolonizační úsilí lidstva. Každý design nanomachinu v Sivě je nezávislý, myšlení, který využívá distribuovanou kvantovou síť k koordinaci pohybu, podobnou mechanické verzi Radiolaria, která je navržena jako to, co inspirovalo design. [1] Technologie měla schopnost vytvářet téměř cokoli, co by mohl kdokoli potřebovat. Prototypy obsažené v zařízeních Clovis Bray na Marsu byly naprogramovány pouze s jedinou funkcí, včetně vytváření konstruktů, vylepšení virových brnění a kybernetické diagnostiky. SIVA, považována za úžasný průlom v technologii, se předpokládala, že se používá k vytváření nových struktur a kolonií v nových světech rychleji než běžné metody konstrukce; univerzální nanomachin, který je schopen rozkládat hmotu a rekonstituovat ji, s aplikacemi od rekonstrukční chirurgie po rychlou budování celé města. [2] Později byl znovu objeven Iron Lords během raného městského věku, ale otočil se proti nim s pomocí posledního Warmindu, Rasputina, který byl probuzen z jeho staletí dlouhé hibernace, když se železné pánové pokusili ukrást Sivu v jejich pokus o jeho využití pro zlepšení lidstva. . [3] [4]

  Později byl znovu objeven padaným, kdo to považoval za dokonalost technologie a snažil se úplně zdokonalovat, osvobodit je od jejich závislosti na etheru a smrtelném těle a stát se kulometem. Nejen to změnilo jejich formy, ale také jim poskytlo nové schopnosti. Mohli vzkřísit padlé nepřátele a dokonce použít techniku ​​proti svým nepřátelům. Upozornění lorda Saladina, strážce se brzy zastavil a zničil replikační komoru a později končící Aksis, Archon Prime.

  Historie [Edit]

  Creation [Edit]

  Komplex je připraven na replikaci Wholescale nanite Siva. .”
  „Děkuji za vaši věrnou službu, Dr. Zhang. Těším se na zázraky, které pocházejí z tohoto replikačního komplexu. ? Pojďme začít.
  „ – Dr. Zhang a Dr. Willa Bray. [5]

  Clovis Bray začal pracovat na Sivě ve výšce zlatého věku, spolu s podobným projektem známým pouze jako přenos. Jeho vývoj byl v čele dr.Willa Bray, nejstarší vnučka House Bray. Zatímco přenos měl za cíl pouze zvýšit sílu, rychlost a inteligenci potenciálních kolonistů pomocí nanomachinů, Willa si představil Sivu jako všestranný nanomachin schopný rozbít hmotu a rekonstituce ji, přičemž aplikace se pohybují od rekonstrukční chirurgické zákroky. [6] Chioma ESI spekulovala ve svých zvukových denících, že Willa byla inspirována vexovou radiolarií při navrhování této technologie.

  Projekt přenosu byl nakonec uzavřen poté, co způsobil nepředvídané vedlejší účinky u testovacích subjektů a Clovis Bray se zaměřil výhradně na Sivu, který byl později dokončen a schválen pro nasazení. Tak sebevědomý byl Clovis Bray ve schopnostech Siva, že se vyhnuli přidávání bezpečnostních opatření, jako je přepínač zabití. První komora pro replikaci Siva, určené místo 6, byla postavena v kosmodromu, aby byla vybavena kolonická lodě a rychle stavěla města v jiných světech. Jednou takovou lodí kolonií byla Exodus Black, která na své cestě k kolonizaci Kepler-186 nesla mezipaměť Sivy. To, co se stalo z mezipaměti, není známo, ale možná přežilo havárii na Nessusu a může být v troskách Exodus Black. [7] [8]

  V určitém okamžiku byla Siva transportována do světů mimo sluneční soustavu pod vedením Warmind Rasputin. [9]

  Reawakening [Edit]

  Felwinter se pokusil komunikovat s Warmind. . ~ konzumujte Enhance Replicate ~ řekl, že to může pochopit. Řekni to, že jsme neměli na újmu. Rasputin neodpověděl slovy.„ – neznámý Iron Lord. [10]

  . Rasputin považoval vetřelce za nepřátelskou a aktivoval jeho obranu. Nelze komunikovat nebo rozum s Rasputinem, Iron Lords se stále podařilo infiltrovat místo 6 a uvolnit nanotechnologii pouze pro Rasputin, aby jej proti nim obrátil, a infikoval několik svých čísel proti svým kolegům Iron Lords. Nakonec se téměř všichni Lords a Iron Wolves obětovali, aby zastavili Sivu a zapečetili ji v jejím komplexu. Rasputin ukončil svůj nápor, jakmile se domníval, že místo 6 bylo znovu zavedeno a začalo pasivní pozorování strážců. [11] Lord Saladin Forge, jeden z přežívajících železných lordů, karanténní Plaguelands, aby zabránil Sivu, aby se znovu uvolnil. [12]

  ? ~ Konzumujte vylepšit replikaci ~ Stroj tisíce částí, vytvořený jedinou myslí. Odkud nastane taková složitost? Co vyžaduje vytvoření mysli? V dlouhém pochodu života je pořádek vytvořen z poruchy. Vzestup složitosti není slíben. Takové věci nejsou nevyhnutelné, a přesto tady stojím. „ – Aksis, Archon Prime. [13]

  . Uvědomili si potenciál této nanotechnologie, jejich ďábelské sestřihy, vedené Aksis, Archon Prime, narušili se tím a začali infikovat své kolegy ďábly ve snaze proměnit se v bohy strojů na stroje. [14] Lord Saladin nemohl zadržet krizi Siva sám, začal hledat opatrovníky, aby mu pomohli vytvořit novou generaci železných pánů, aby porazili mutantní armádu, pomstili své padlé soudruhy a v té době zdánlivě ukončili hrozbu Sivy v té době. [15]

  . . Když dorazili, museli bojovat proti oživovaným Iron Lords naplněným Sivou, ale nakonec byla komora zničena a jeho produkce sestřihu však narušila, ale stále existoval Archon, který by se měl vypořádat, Strážci zaútočili na jeho doupě a zažil sílu boha samozvaného stroje, ale nakonec byl pokácen.

  Karanténa a následky [EDIT]

  Hrozba, kterou představuje Siva a Fallen, byla nakonec neutralizována, se spořiči zastaveny a replikační komora byla zničena. O dva roky později by se ukázalo, že Vanguard umístil všechny oblasti ovlivněné Sivou do karantény. To bylo zpočátku považováno za omezeno na kosmodrom, dokud Guardian nezjistil, že jejich stará puška z Siva stále produkovala další nanáty, i když se předpokládalo, že se ztratilo na podzim staré věže. To umístilo jeden z trezorů kryptarchie pod karanténou, která byla poté porušena Fallen Serving Eramis, Shipstealer. Avšak vzhledem k pomoci Mithraxu se The Guardian podařilo zachytit loupež, vzít zpět to, co bylo právem jejich, a odrazit padlé, než mohli uniknout s novou dodávkou Sivy. Na vrcholu Felwinter byly nalezeny dokonce i některé uzly Siva, když tam byl veden strážce Rasputinem, který jim odhalil jeho příběh.

  Citáty [Edit]

  Pojďme se na to přímo. Jak může Clovis Bray pomoci projektu Exodus? ~ Siva.Mem.CL001

  . ~ Siva.Mem.WB002

  Stanoviště, vybavení, opravy všeho druhu – všechny tyto věci mohou být vyrobeny z jednoho materiálu. ~ Siva.Mem.WB003

  Siva nevyprší, degraduje ani nezapomene. Může zůstat spící i na dlouhých plavbách. ~ Siva.Mem.WB004

  Téměř jakýkoli problém, který by mohl mít hluboký prostor kolonista, může Siva opravit. ~ Siva.Mem.WB005

  A jak dlouho trvají účinky Sivy? ~ Siva.Mem.CL006

  No, Siva nevyžaduje žádný vnější zdroj energie, takže … navždy. ~ Siva.Mem.WB007

  . ~ Siva.Mem.WB008

  To zní, jako by mohlo být neocenitelné pro exodus kolonisty. . ~ Siva.Mem.CL009

  Obecný, špatně formulovaný nebo škodlivý kód je chyba programátora, ne samotného Siva. .Mem.WB010

  Doktor Bray, jsem si jistý, že jsi si uvědomil, že aplikace Sivy přesahují kolonizaci. ~ Siva.Mem.

  Nejsem si jistý, co tím myslíš, generál. Je to stále o programu Exodus? ~ Siva.Mem.WB012

  Program Exodus by měl zájem o prozkoumání defenzivních aplikací SIVA. ~ Siva.Mem.CL013

  Obecně, můj tým neměl v úmyslu mít Sivu vojenské aplikace. ~ Siva.Mem.

  Willa, některé z největších vynálezů historie začaly jako nezamýšlené vedlejší účinky. ~ Siva.Mem.CL015 ”

  Trivia [Edit]

  • Siva je také známá jako Ironsbane, pravděpodobně pro porážku většiny původních Iron Lords.
  • . Siva je také bůh předsedající osobní osudy. ze Sanskrit Śivy, doslova: příznivý (jeden). , Kvůli jeho tradici jako torpédoborce.
  • Nanotechnologie je odvětví technologie, která se zabývá rozměry a tolerancemi méně než 100 nanometrů, zejména manipulace s jednotlivými atomy a molekulami.
  • SIVA je stručně zmíněna společností Failsafe v Destiny 2.
  • v , První domino skok zpřístupnil během festivalu ztraceného.
  • odhaluje, že duchové mohou být infikováni Siva. .
  • Mnoho fanoušků Destiny spekulovalo, že Siva vynalezl Clovis Bray společností Reverse Engineering Vex Technology.
   • .