Destiny 2: Seznam misí mise Lightfall, jak odemknout Strand a jak dlouho porazit seznam Destiny 2 Lightfall Missions – všechny mise kampaně | Načtení

Seznam misích osud 2 – všechny mise kampaně

Balíček Gear by zejména pomohl hráčům pokusit se zvýšit jejich úroveň energie. Není nutné dokončit Lightfall’s Legendární kampaň, ale je to určitě obřad průchodu, který by měli nejoddanější hráči hry sledovat.

Zde je přesně to, jak dlouho trvá porazit Destiny 2: Lightfall Kampaň

Destiny 2 hráči stojící před Neon City

Vítejte v předposlední kapitole OsudSvětelná a tmavá sága. Výstižně pojmenovaný Destiny 2: Lightfall finále dává darebným svědkem vpředu a centrum po jejich škádlení v loňském roce Královna čarodějnice. Masivní nová roční expanze přidává Cyberpunk City of Neomuna na Neptunu spolu s novým prvkem podtřídy s názvem Strand. Všichni strážci odemknou svou novou podtřídu založenou na pramenech v rámci kampaně expanze, ale jak dlouho to bude trvat? A jak dlouho trvá celková kampaň, ať už jste nebo ne řešíte náročnější legendární potíže?

Tady je, jak dlouho trvá porážku Destiny’s nejnovější expanze a co jiného můžete očekávat, že budete trávit čas.

Jak dlouho je Destiny 2: Lightfall kampaň?

Bít by mělo trvat 5 až 8 hodin Destiny 2: Lightfall. Stručně řečeno, mělo by to trvat jen dvě příležitostné noci hraní, aby se rozvinula veškerým obsahem normálních obtíží. Možná i jeden, pokud jste horliví. Očekávejte, že hraní doba trvá výrazně déle na obtížnosti legendy. Mohlo by to trvat dvojnásobek času – jako 10 až 12 hodin. Ale očekávejte spoustu probíhajícího obsahu, který se každý týden rozšiřuje a sezóna pro příští rok.

Destiny 2: Lightfall Seznam misí kampaně

Destiny 2: Lightfall má osm hlavních misí, což byl také případ Královna čarodějnice. Musíte je všechny dokončit, abyste dokončili Lightfall kampaň. Zde je osm misí v pořádku:

 1. První kontakt
 2. V obležení
 3. Pád
 4. Krkolomný
 5. Na pokraji
 6. Nezbývá čas
 7. Headlong
 8. Zoufalá opatření

Nejedná se o jediné mise Lightfall, ačkoli. Existují také menší boční mise, které můžete kromě hlavních dokončit spolu s různými týdenními rituálními aktivitami.

Jaké jsou Destiny 2: Lightfall Odměny legendární kampaně?

Jistě, dokončení LightfallLegendární kampaň by to mohla stát za to jen proto, aby se zpochybnil. Odměňuje však také hráče s více kořistí, než by to bylo normální přehrávání.

 • Balíček Gear (1770 síly)
 • Exotické brnění
 • 300 meditací pramenů
 • 8 Upgrade moduly
 • Triumf a znak

Balíček Gear by zejména pomohl hráčům pokusit se zvýšit jejich úroveň energie. Není nutné dokončit Lightfall’s Legendární kampaň, ale je to určitě obřad průchodu, který by měli nejoddanější hráči hry sledovat.

Jak odemknete pramen Destiny 2: Lightfall?

Destiny 2: Lightfall Představuje nový prvek podtřídy s názvem Strand, síla zakořeněná ve tmě. Zbavuje se tma jako druh psychické extradimenzionální energie, která umožňuje uživateli manipulovat s jejich prostředím. Jinými slovy, je to v podstatě zelená telekineze s nějakým přidaným vkusem. Během svého jádra budete mít krátké příležitosti vyzkoušet pramen Lightfall mise, ale nebude to stejné jako odemknutí třídy pro volné použití. To lze provést pouze na konci Lightfall.

To je pravda: musíte dokončit celý Destiny 2: Lightfall Kampaň za získání pramene.

Takže vám bude trvat přibližně stejné množství času, abyste se dostali na pramen, jak to skončí Lightfall. Po dokončení závěrečné mise promluvte si s Zavalou a Ikorou ve věži. Poté budete nasměrováni do síně hrdinů na Neomuně, kde můžete meditovat, abyste obdrželi podtřídu Strand. To však nezahrnuje meditace pramenů, které potřebujete k odemknutí fragmentů pramenů,.

Mohu zaplatit za přeskočení Destiny 2: Lightfall Kampaň?

Bungie přidal možnost zaplatit za přeskočení The Lightfall Kampaň za další postavy, pokud jste ji již dokončili jednou na svém účtu, ale neexistuje způsob, jak toho udělat, pokud je to poprvé.

Seznam misích osud 2 – všechny mise kampaně

Destiny 2 Lighfall Missions: Nimbus je vidět

Jste zvědaví na plný Osud 2 Lighfall Missions seznam? V tomto článku vás vezmeme skrze ně a pořadí, ve kterém se objevují v hlavní kampani. Tyto mise budou k dispozici v normálních i legendárních kampaních, takže se můžete připravit na dobrý výběr výzev bez ohledu na obtíž, na kterých hrajete, když pomalu pracujete na snižování Calus.

Pokud tedy hledáte úplného průvodce na každé misi, včetně jejich délky, nezapomeňte si přečíst níže. Náš průvodce Destiny 2 o Destiny 2 Lightfall délka vám navíc řekne, jak dlouho je celá kampaň. Jakmile budete hotovi, existuje řada dalších úkolů, včetně Deterministic Chaos Quest Deterministic Chaos Quest Destiny 2.

Osud 2 Lighfall Missions

The Osud 2 Lighfall Missions pro kampaň jsou:

Toto jsou jen hlavní mise, které budete porazit během celosvětové kampaně. Na Neomuně budou také některé další vedlejší mise a několik částí úkolu, které vyžadují zemědělství a některé vedlejší činnosti, než konečně svrhnete Calus v Destiny 2.

Pokud tedy hledáte více na horní části misí Destiny 2 Lighfall Missions. Mezi ně patří hluboký ponor na Cloud Striders Destiny 2, Destiny 2 Neomuna a Destiny 2 Svědek se dozvědět více o těchto klíčových tématech.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.