Destiny 2 Sezóna 19 Datum vydání, příběh, nové aktivity | Načtení, Destiny 2 Season 19 Průvodce: New Dungeon, zbraně a příběh | PCGamesn

Průvodce Destiny 2 Season 19: Nový dungeon, zbraně a příběh

Power Osiris hovoří o pravděpodobnosti odkazuje na pramen, novou sílu temnoty přicházející v rozšiřování Lightfall. Dlouho bylo spekulováno, že Osiris, spolu s tajemnými novými cloudovými Striders, by pomohl Guardian objevit a zvládnout tuto novou sílu temnoty, takže návrat Osirise na konci sezóny 18 přišel právě včas, aby naše dobrodružství dále do Hvězdy při hledání mocných nových schopností a možná ještě silnějších spojenců na obzoru.

Destiny 2 Sezóna 19 Datum vydání, příběh, nové aktivity

Destiny 2 Sezóna 19 Datum vydání 3 strážci v novém městě

Sezóna Destiny 2’s Season 19 je známkou poslední sezóny, než Bungie uvolní, je to další velká expanze ve formě Lightfall. To znamená, že jsme povinni vidět nějaké velké změny přicházející do hry, když Destiny 2 Sezóna 19 Datum vydání Rolls kolem.

Datum vydání Destiny 2 Sezóna 19 přinese s sebou nějaké těžké příběhy, když se Bungie připravuje na Lightfall, a můžeme dokonce vidět změny ve třídách před novou podtřídou, která se přidává do expanze. Níže najdete vše, o čem víme, kdy začíná a končí sezóna 19, a také to, co můžete od příběhu očekávat.

Sezóna Destiny 2 Sezóna 19 bude spuštěna 6. prosince 2022. Toto datum je předběžně založeno na tom, kdy končí bitevní průsmyk Destiny 2 Season 18, což téměř vždy označuje začátek příští sezóny a jeho bitva. Samotná sezóna 19 sama o sobě bude pravděpodobně probíhat od 6. prosince do 28. února 2023, což je, když se rozšiřování Lightfall Destiny 2 poklesne.

Destiny 2 Season 19 Story

Informace o sezóně Destiny 2 je právě teď světlo na zemi, ale víme, že to bude bombastické. Vzhledem k tomu, že je to poslední sezóna před zahájením expanze Lightfall, můžeme očekávat, že vytvoří epické zúčtování mezi strážci, kalusem a svědkem, na který se Lightfall snaží soustředit se na. Mohli bychom se dokonce podívat na nové město a závod škádlil pro propuštění v Lightfall. .

Poslední příběh cutscene sezóny 18, Sezóna lupu, škádlil takové zjevení poprvé ve hře. S Eramis a hrozbou Nezareca prozatím do značné míry, Mithrax využil své síly jako spojka k transformaci relikvie, které jsme lovili po celou sezónu, aby vytvořili látku schopnou znovu probudit Osiris poslední. Moudrý Osiris odhaluje, že po jeho vlastnictví Savunu a následného kómatu byl zasvěcen jejím největším obavám a znalostem. .

Power Osiris hovoří o pravděpodobnosti odkazuje na pramen, novou sílu temnoty přicházející v rozšiřování Lightfall. Dlouho bylo spekulováno, že Osiris, spolu s tajemnými novými cloudovými Striders, by pomohl Guardian objevit a zvládnout tuto novou sílu temnoty, takže návrat Osirise na konci sezóny 18 přišel právě včas, aby naše dobrodružství dále do Hvězdy při hledání mocných nových schopností a možná ještě silnějších spojenců na obzoru.

To je všechno, co víme o datu a příběhu o Destiny 2 Season 19. .

Více z načtení

Jesse Gregoire milovník nejlepších her PS5 a nejlepší hry Xbox Series, Jesse má také zálibu pro hry FPS, jako je Halo Infinite Destiny 2.

Průvodce Destiny 2 Season 19: Nový dungeon, zbraně a příběh

Průvodce Destiny 2 Season 19: Nový dungeon, zbraně a příběh: Strážce napadený obranným systémem

Destiny 2 Sezóna 19 dorazila po tom, co někteří hráči nazývají relativně pomalé období, s řadou aktualizací, včetně změn rovnováhy zbraní a podtřídy, zbrusu nový žalář, vývoj příběhu a další.

Když hra FPS zabalí události vedoucí k nadcházející expanzi Lightfall, zde je vše, co potřebujete vědět o Destiny 2 Season 19.

Průvodce Destiny 2 Season 19: Nový dungeon, zbraně a příběh: Strážce nese kus Rasputinu

Destiny 2 Sezóna 19 Datum vydání, čas a náklady

Sezóna Destiny 2 Sezóna 19 začala 6. prosince 2022 a vydrží až do nadcházejícího data o Destiny 2 Lightfall DATUM 28. února 2023.

Hráči, kteří vlastní expanzi královna čarodějnic, nemusí platit za obsah sezóny 19, protože je součástí DLC. Hráči, kteří nemají expanzi, však mohou zakoupit sezónní obsah za 10 nebo 12 $. Hráči, kteří vlastní edici čarodějnice Queen Deluxe, již mají přístup k dungeonu. Ti, kteří to nebudou muset koupit klíč Dungeon, který udělí přístup k Duality Dungeon a sezónu 19 Dungeon, za přibližně 17 nebo 20 $.

Průvodce Destiny 2 Sezóna 19: Nový dungeon, zbraně a příběh: Zobrazení události o palubním bojišti

Destiny 2 Sezóna 19 Vyvažování podtřídy

.0, Solar 3.0, a neplatné 3.0 podtřídy Přepracování do hry, zdá se, že sezóna 19 bude vyvážit tyto změny. Bungie tyto změny nastínila v dlouhém nedávném příspěvku ve společnosti tento týden na sérii Bungie (Twab). Vývojář hry však objasnil, že to není zamýšleno tak, aby představovalo rozsáhlé ladění energetické ekonomiky, protože tým plánuje počkat na spuštění podtřídy Strand, aby zajistil rovnováhu všech podtříd proti sobě proti sobě.

Bungie však představil řadu vylepšení stávajícím podtřídům, včetně některých změn schopností, aspektů a fragmentů tříd.

Destiny 2 sezóna 19 Příběh, aktivita, dungeon a události

Sezóna Destiny 2 Season 19 je nazvána sezóna Seraph. Po Osirisově probuzení se příběh nyní řídí snahám Ana Brayové vložit Rasputin, mocný AI Warmind, do těla EXO. ANA však není ve svém úsilí sama, protože se zdá, že svědek, který je podporován úlem Xivu Arath, také hledá kontrolu nad Rasputinem.

. Sleduje to podobný postup upgradu, jak hráči viděli v předchozích obdobích, což znamená, že hráči mohou odemknout mody artefaktu, jak postupují v sezóně.

Sezónní aktivita se nazývá loupežní bojiště a zahrnuje prozkoumání ztracených bunkrů Warsat, aby získalo podřízenosti Rasputinu. Během sezóny mohou hráči chopit se seraph klíčových kódů a rezonanční stonky pro odměny. Sezónní obsah sleduje podobnou strukturu jako v minulých ročních obdobích, včetně týdenních příběhových misí, odemknutí artefaktů a cesty upgradu pro zaostření brnění a zbraní, které během sezóny poskytují další výhody.

Vývojáři také potvrdili, že Devrim Kay a Failsafe obdrželi drobné změny, protože tým Bungie pracuje na přepracování systému reputace hry. Hráči již nemohou být schopni nakupovat zbraně Sunset od těchto prodejců.

Sezóna 19 také poskytuje hráčům přístup k novému dungeonu s tématem VEX, který je k dispozici od 9. prosince. Dungeon s názvem Spire of the Watcher se nachází na Marsu. Strážci, kteří to dokončí, mohou získat hierarchii potřeb exotického luku, západní s tématem Tex Machina Armor, exotický vrabce a několik legendárních zbraní.

Zdá se, že nová zbraň s názvem Revize Zero je spojena s exotickým úkolem a nelze odemknout až do 20. prosince. To naznačuje, že příběh hry musí postupovat dříve, než hráči budou moci pronásledovat zbraň.

. Hráči mohou nyní zaměřit engramy kelímku s lordem Shaxxem. Bungie také přinesla zpět legendární ruční dělo s názvem Rose, které hráči mohou vydělat dokončením počáteční linky pro kelímky a poté mohou pokračovat v oboru ideálních rolí po celou sezónu. Bungie také implementovala změny v Matchmaking.

Počínaje sezónou 17 omezila společnost Bungie Iron Banner na dvakrát za sezónu. Bungie ještě musí oznámit úmysl, aby aktivita byla častější, takže hráči mohou během sezóny očekávat dva týdny železných bannerů. První se bude konat 3. ledna 2023.

Pro sezónu 19 z banneru Iron, tým Bungie bude zahrnovat nový režim s názvem Fortress, popisovaný jako kontrola s přidaným twistem. Hráči budou mít také šanci vydělat sadu starších brnění, která se objevila v původní expanzi Destiny the Reach King.

Sezóna také představuje sezónní brnění a nové ozdoby, včetně sady inspirované obloukem.

Hráči mohou také předvídat Dawning, každoroční událost pořádaná „Space Grandma“ Evou Levante. Strážci obdrží odměny za vydělávání „ducha k úsvitu.„Vzhledem k tomu, že Bungie nedávno zavedla změny do dlouhodobých formátů událostí, včetně dalších příležitostí pro kosmetiku prostřednictvím karet událostí, mohou hráči očekávat alespoň některé drobné změny v úsvitu.

Destiny 2 Sezóna 19 Průvodce: New Dungeon, zbraně a příběh: Destiny 2 Sezóna 19 zbraní

Destiny 2 Sezóna 19 Exotika a Oprava zbraně

Bungie slíbila alespoň dvě nové exotické zbraně v sezóně 19.,

Exotika sezóny 19 je následující:

 • Revize Zero Exotická pulzní puška
  • Zdá se, že je to vázáno na úkol, který je k dispozici 20. prosince. Podle Bungie bude mít tato zbraň také „více katalyzátorů“, což bude silnější při odemknutí těchto upgradů.

  Destiny 2 Season 19 také představuje několik nových zbraní Ikelos. Hráči musí dokončit počáteční sezónu s názvem více než zbraň, aby začaly chodit tyto zbraně. Jakmile získáte rezonanční zesilovač, můžete začít sbírat rezonanční stonky, abyste vytvořili frekvenci přepsání. Každý z nich nabídne zbraň Ikelos. Všimněte si, že zbraně Ikelos spadnou Warmind Cells, což je může učinit neuvěřitelně silnými pro vaši sestavu.

  Dostupné zbraně Ikelos jsou následující:

  • Ikelos_hc_v1..3 legendární ruční dělo
  • Ikelos_smg_v1.0.3 legendární samopalba
  • Ikelos_sg_v1.0.3 legendární brokovnice
  • .0.3 legendární odstřelovací puška

  Ikelos a sedmé seraph zbraně jsou nyní řemeslné. K vytvoření takových zbraní musí hráči extrahovat vzory z pěti červených hraničních zbraní stejného typu. Extrahování pěti vzorů vám umožní začít je vytvářet, abyste mohli kurátor vlastních výhod.

  Sezóna také poskytuje hráčům příležitost vydělat si následující seraph zbraně, ačkoli si všimněte, že tyto buňky neposkytují:

  • Legendární pulzní puška s disparitou
  • Tripwire Canary Legendary Combat Bow
  • Cesta legendární stopové pušky s nejmenším odporem legendární
  • Rozsudek Kelgorath Legendary Glaive
  • Oheň a zapomeňte na lineární fúzní pušku

  Nové zbraně General Loot Pool jsou následující:

  • Lodbroc-C Legendary Auto Rifle
  • Jararaca-3SR legendární skautská puška
  • Aurvanfil FR6 Legendary Fusion Rifle
  • Prodloužená zásnubní legendární samopal (Vanguard zbraň)
  • Blowout Legendary Rocket Launcher (Crucible Weapon)
  • ALBRUNA-D Legendary Sniper Rifle (Gambit zbraň)
  • Rose Legendary Hand Cannon (konkurenceschopná zbraň kelímku)

  Kromě exotického luku sezóny, Spire of the Watcher Dungeon také dává hráčům šanci získat následující legendární zbraně:

  • Legendární laundák granátu Wilderflight
  • Legendární skautská puška s dlouhým pažím
  • Liminální vigil legendární boční zbraň

  Konečně, sezóna Rituální zbraně Seraph, kterou mohou hráči vydělat tím, že resetují řady ve Vanguardu, Gambit nebo kelímku:

  S sezónou 19, Bungie nyní umožňuje hráčům řemeslné zbraně z Crypt Deep Stone Crypt. Crafting také zahrnuje znovu vydáno. Každé setkání s nájezdem na hluboké kamenné krypty má šanci udělit hlubokou zbraň. Hráči mají také přístup k zaručené hluboké zbraně podle svého výběru každý týden zakoupením z hrudi na konci závěrečného setkání. Hráči mohou hospodařit s hlubokým kamenem, pokud je ten týden v rotaci nájezdu. Bungie bude také znovu vydat tyto zbraně s novějšími výhodami přidanými k některým z nich, jako je Focused Fury a Čtvrtý čas The Charm. Tyto hluboké kamenné krypty také nyní klesají s původním rysem Brayho dědictví, což při poškození protivníků poskytuje malé množství schopností.

  Destiny 2 Sezóna 19 také zavedla významné změny vyrovnávání zbraní. Tým přepracoval 26 zbraní, včetně buffů i Nerfů. Mezi pozoruhodné změny patří značný přepracování Lord of Wolves a menší, ale působivá změna na Acrius Legend of Acrius. Hráči mohou také očekávat vylepšení k jednomu tichému okamžiku, jak se zdá, že se zdá, že funguje pouze pro hry některých hráčů. Bungie také přepracovala 20 výhod zbraní, vylepšila detekci hitů Glaive a odstranila náhodnost brokovnice.

  . Zde jsou změny těchto zbraní.

  Iron Banner:

  • Legendární automatická puška Dark Decider
  • Legendární brokovnice Gunnory
  • Forgeova zástava legendární pulzní puška
  • Riiswalker legendární brokovnice