Destiny 2 sezóna Roadmapa Defiance, sezóna 20 Datum ukončení |, Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání, příběh, nájezd, úniky a další | PCGamesn

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání, příběh, nájezd, úniky a další

Sezóna Destiny 2 Sezóna 20 byla spuštěna ve stejnou dobu jako datum vydání Destiny 2 a podtřídy Strand, což hráčům přináší hojnost nového obsahu. Pokud dosud děj vás přemýšlel, co má pro hru bez hry PC Destiny 2 Season 20, tady víme vše, co víme.

Destiny 2 sezóna Defiance Roadmap, datum ukončení sezóny 20

Co přijde v první sezóně Destiny 2: Lightfall.

Průvodce od Justina Koreis přispěvatele
Publikováno 23. února 2023

Destiny 2 sezóna vzdoru – také známý jako Sezóna 20 – Ushers při příchodu Destiny 2: Lightfall.

Lightfall je hlavní expanze Destiny 2, a proto s sebou přinese novou kampaň založenou na příběhu, nové oblasti k prozkoumání, novou podtřídu pro strážce a řadu dalších aktualizací. Období Defiance bude první z několika omezených časových období během Lightfall, každá s vlastní sadou sezónních aktivit.

K dispozici je také obvyklé zvýšení úrovně energie a nová exotika, na kterou se můžete těšit.

Tady je kdy Sezóna 20 skončí A všechno, co víme o tom, co vynakládá v první části Destiny 2: Lightfall

 • Destiny 2 sezóna plánu Defiance
 • Co je nového v Destiny 2 Season Defiance?
 • Destiny 2 Sezóna Defiance Ukončení Datum: Kdy bude sezóna 20 končí?
 • Co byste měli dělat před koncem období vzdoru?

Kromě výše uvedeného mohou strážci očekávat více železného banneru a zkoušky Osirise. Hry Guardian se tradičně vyskytují v dubnu a měly by se přiblížit poblíž poloviny sezóny 20.

Co je nového v Destiny 2 Season Defiance?

Sezóna 20 Destiny 2 s sebou přináší řadu významných změn, včetně nových podtříd Guardian, novou kampaň, změny umbrálních engramů a sezónních měn.

Zde je rychlé zaokrouhlení toho, co lze očekávat:

 • Všechna nová kampaň.

 • Nové podtřídy založené na pramenech pro opatrovníky.

 • Umbralské engramy a energie budou odstraněny a nahrazeny sezónními engramy. Ty mohou být zaměřeny pomocí záblesku a budou uloženy nebo sledovány na sezónních prodejcích.

 • Sezónní měny odcházejí a budou nahrazeny jednotlivými klíči, které nešťastné zlepšily odměny na konci sezónních aktivit.

 • Vylepšené základny na konci sezónních aktivit, aby byly běhy dokončeny bez klíčů smysluplných.

Destiny 2 Sezóna Defiance Ukončení Datum: Kdy bude sezóna 20 končí?

Tradičně Destiny 2 roční období trvat tři měsíce. Zatímco oficiální datum ukončení sezóny 20 nebylo oznámeno, že pravděpodobně klesne v úterý na konci května nebo začátek dubna.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Co byste měli dělat před ukončením období vzdoru?

Stejně jako u každé sezóny existuje kontrolní seznam věcí, které je třeba udělat před uzavřením sezóny. To zahrnuje:

 • Nárokováním sezónních titulů, které jste získali.
 • Sledujte konec sezónního příběhu. Obvykle to nevyžaduje, abyste dokončili sezónu dlouhý úkol – pro sezónu 19 to byla víc než zbraň.
 • Dosažení legendy v jakýchkoli dopadových aktivitách – kelímek, gambit nebo údery – a vykoupení odměn specifických pro prodejce.
 • Vykoupení zbývajících odměn v sezóně ve všech třídách.
 • Příprava některých dokončených odměn, stejně jako maximalizace relevantních materiálů a záblesku, vám poskytne náskok na začátek příští sezóny.

S několika měsíci, abyste získali vše, co potřebujete, snad by měl být spousta času. Mezitím si užijte vzdorování svědka!

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Bungie následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání, příběh, nájezd, úniky a další

Datum vydání Destiny 2 Season 20 je konečně zde a nabízí řadu nového obsahu, novou kampaň a některé vynikající kvality života.

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání, příběh, nájezd, úniky a další: Fasáda svědků v Lighffall odhaluje přívěs

Publikováno: 11. května 2023

The Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání konečně dorazil a teď, když se slunce konečně zařadilo v sezóně Seraph, hráči jsou stále nadšeni, že se mohou kopat do všech nových dobrodružství, které sezóna 20 přinese.

Sezóna Destiny 2 Sezóna 20 byla spuštěna ve stejnou dobu jako datum vydání Destiny 2 a podtřídy Strand, což hráčům přináší hojnost nového obsahu. Pokud dosud děj vás přemýšlel, co má pro hru bez hry PC Destiny 2 Season 20, tady víme vše, co víme.

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání

Datum vydání 20. února 20. února je datum vydání Destiny 2. Spuštění došlo ve stejnou dobu s týdenním resetem v 9:00 PST / 12:00 EST / 5pm UTC.

Nákup The Lighfall Standard Edition udělil hráčům přístup k sezóně 20, s listovým vlastnictvím potřebným pro přístup k obsahu sezóny 20. Možnosti nákupu tří sezóny 20 byly následující:

 • Destiny 2: Lightfall Standard Edition (zahrnuje pouze sezónu 20) – 50 $
 • Destiny 2 Lightfall: Annual Pass Edition (zahrnuje roční období 20-23 a Dungeon Key)-100 $
 • Destiny 2 Lightfall: Sběratelská vydání (zahrnuje roční období 20-23, Dungeon Key a Exkluzivní sběratelské předměty)-250 $

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání

Přehled Destiny 2 Season 20

Jak je typické u sezónního modelu Bungie, existují týdenní příběhové mise, artefakt s upgrady, prodejce s upgrady pro sezónní brnění a zaostření zbraně a několik sezónních exotických zbraní.

Bungie tvrdě pracuje na oddělení expanzního obsahu od sezónního obsahu. Lze předpokládat, že celková expanze se zaměřuje na kampaň a podtřídu pramenů, zatímco sezónní obsah se objevuje v následujících týdnech v následujících týdnech. Například královna čarodějnice se zaměřila na hon na Sanathun a související trůnní světové úkoly, zatímco souběžná sezóna Destiny 2 vzestupné představila Battleground Psiops Battleground, The Dead Messenger Exotic Grenade Launcher Quest, Missions Missions, další odměny za vyrovnání nahoru Sezónní průchod, více sezónních výzev k dokončení a širší výběr sezónního vybavení a brnění.

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání: Voják se houpe vzduchem na zářící laně

Podtřída Destiny 2 Strand, nový nájezd, sezónní aktivita

Hráči, kteří vlastní Lightfall a Destiny 2 Season 20, budou mít přístup k podtřídu Destiny 2 Strand. Strand bude odemčen během kampaně Destiny 2 Lightfall, s aspekty zaměřené na pramen a fragmenty, které jsou k dispozici každému, kdo může shromažďovat dostatek meditací pramenů. Jakmile hráči dosáhnou úrovně výkonu měkké čepice s jednou postavou, budou moci platit za sady brnění na této úrovni, aby přiřadili svým ostatním postavám. Dále, pokud dokončí kampaň a nechtějí si přehrávat obsah na svých alternativních postavách, mohou zaplatit za podporu, která jim umožňuje přeskočit kampaň a odemknout pramen na těchto alts.

Strand Warlocks se nazývají Broodweavers, kteří mohou kroužit prameny do vnímavých tvorů, které mají použít proti svým nepřátelům. Strand Titans se budou nazývat Berserkers, který může projevit drápy z vazby, která se zdá být popisem Bungie o látce SpaceTime. Lovci pramenů se nazývají ThreadRunners, kteří mohou uchopit vlákna a tkaní nová, aby se mohli pohybovat vzduchem. Nedávný trailer od Bungie poskytuje více poznatků o nadcházejících podtřídách Destiny 2 Strand.

Thumbnail YouTube

Strand poskytuje hráčům, kteří se potýkají s schopnostmi, něco zcela nového v Destiny 2. Zdá se také, že zbraně pramene mohou představit nový mechanik, který funguje podobně jako Warmind buňky, které Bungie odstraní s Lighfall spolu s elementárními jamkami. Na rozdíl od buněk Warmind, které specifické zbraně spadly na zem po zabíjení, se ve vzduchu vznášejí pramene „zamotávacích“. Zdá se však, že jejich střelba také způsobuje, že explodují, a tím způsobují poškození nepřátel.

Web také slibuje novou sezónní aktivitu šesti hráčů. “Stínová legie a Vex provádějí na město úplný útok.”. Ukončit jejich zničení, “říká web.

Thumbnail YouTube

Destiny 2 Sezóna 20 zbraní, exotiky a buildcrafting

Nedávné Lighfall Weapons and Gear Trailer Destiny 2 představily spoustu nových zbraní a exotiky přicházejících s nadcházejícím DLC a sezónou 20. Doposud Bungie ukázal strážci:

 • Konečné varování Exotické pramene Sidearm: Nabitá sledovací kola, která hledají nedaleké nepřátele.
 • Deterministický chaos exotický prázdný kulomet: Rytmické debuffy, což znamená, že čtvrtý výstřel oslabuje nepřátelům a 16. výstřel je činí volatilními.
 • Winterbite Exotic Stasis Glaive: Zmrazte nepřátele s mrázskými koulemi.
 • Cyrtarachneova fasáda lovec exotického helmy: Grapple dává tkanou poštu. Tkaná pošta indukuje odolnost vůči trhnutí.
 • Swarmers Warlock Exotic Leg Armor: Zničení spletících se podprocesy.
 • Abeyant Leap Titan Exotic Leg Armor: Barikáda vynoří další řasy.
 • Exotický katalyzátor Storm Storm Quicksilver: Granáty vytvářejí spleti na zabíjení.
 • Verglas Curve Stasis Exotic Bow: Sezónní průchod exotický s rampouch pro šipku.

Bungie také oznámila hlavní přepracování svých systémů buildcraftingu. Tyto změny zavádějí schopnost řešit a ukládat až deset načítání na znak, celkem 30 uložených načítání. Hra bude nyní také zahrnovat vestavěnou funkci hledání skupiny a systém pochvalu, který umožňuje strážcům nabídnout kudos spoluhráčům, kteří jsou nápomocní, což zase uděluje další bonusy.

Vyladění těžkých zbraní bude silným zaměřením během sezóny Destiny 2, se zvláštním důrazem na obsah PVE. Bungie také přidá „slovesa podtřídy“ k několika exotickým zbraním, které se spojí s novými schopnostmi anti-šampionů těchto zbraní. Některé z nich zahrnují:

 • Queenbreaker a Velká předehra: Střel nyní řetězy na nepřátele a aplikuje oblouk 3.0 slepý efekt.
 • Zrojmentní podobigie: Transmutační sféra Slam nyní potlačí nepřátele.
 • Leviatanův dech: Aplikuje volatily na perfektní dopad na losování.
 • Sunshot, Polaris Lance, Jeden tisíc hlasů a oboustranná liška: Nyní aplikujte Scorch Stacks.
 • Prometheus čočka: Přidává žárovku a šíří Scorch k nedalekým nepřátelům po zabití.

Existuje mnoho dalších zbraní a debuffů, které se budou platit od Destiny 2 Season 20, včetně lineární fúzní pušky Nerfs.

Od nadcházející sezóny už hra nebude upustit umbral engrams, ale místo toho upustí sezónní engram. Sezóna také představí změny pro zaostření Engram, což umožní hráčům navštívit Zavalu a zaostřit Engram Vanguard do zařízení nebo zbraní. Hráči budou také schopni zaostřit za to, že zasíláte zbraně. Hráči mohou také vydělat Adept Nightfall šifry z pramene Grandmaster, které mohou sbírat, aby zaostřili zastředěné zbraně. Podívejte se na celé rozdělení zaostřovacích aktualizací zde.

Konečně, od 20. sezóny, ADA-1 prodá shadery výměnou za záblesk.

Destiny 2 Sezóna 20 Datum vydání: Tři futurističtí vojáci stojí vedle sebe

Destiny 2 sezóna 20 Crafting zbraní

V nedávném příspěvku v rámci tohoto týdne v sérii Bungie (TWAB) Bungie potvrdil, že následující bude v sezóně 20 řemeslné:

 • Sezónní zbraně.
 • Neomuna zbraně.
 • Základní nájezdové zbraně.
 • Hrst dalších zbraní, které nemají přímé srovnání se zdroji královna čarodějnice.

Od zahájení sezóny 20, Bungie zefektivňuje své měny vytvářející zbraně, aby hráči již nebudou muset shromažďovat rezonanční stonky, i když rezonanční slitiny zůstanou používány. Červené pohraniční zbraně se také nyní objevují pouze na zbraních, které jsou řemeslné, a vývojáři odstraňují cíle hlubokého pohledu hry. Všechny tyto změny jsou navrženy tak, aby byly vytvoření zbraní intuitivnějšího procesu.

To je vše, co víme o Destiny 2 Season 20. Budeme to informovat, protože Bungie odhaluje nové informace o nadcházející sezóně. Budete si také chtít prohlédnout náš rozhovor s členy narativního týmu Bungie ohledně poznatků o roli svědka v Lighfall a dále Destiny 2 a dále.

Whitney Meers V roce 2009, Whitney vykopala svou začínající legální kariéru, aby se stala novinářkou videoher se zaměřením na Destiny i Destiny 2, především vedle her, jako je Valheim a Civilization 6. Její práce jsou v Newsweeku, USA Today/Pro vítězství, The Gamer, HuffPost a další.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.