Destiny 2 Strand: Jak odemknout a používat – Průvodce Destiny 2 – IGN, jak odemknout podtřídy Destiny 2 Strand, aspekty a fragmenty | Gamesradar

Jak odemknout pramen v osudu 2 Lighfall a utratit meditace pramenů

Frenzied Blade: Pokročte dopředu a smíchejte nepřátele svými čepelemi pramene, snižujte jakékoli zasažené nepřátele poškození výstupu. Má tři poplatky a útoky mohou být připoutány.

Destiny 2 Strand: Jak odemknout a používat

Vezměte si látku samotného vesmíru do svých rukou. Pramen je nový Elementární síla představeno v Destiny 2 Lightfall Pro lovce, válečníky a Titany.

Tato nová síla zásadně změní vaše zkušenosti s bojem v osudu. Každá třída postav může interagovat a využívat pramen vzrušujícím novým způsobem. Na této stránce IGN’s Destiny 2 Wiki Guide, Pokrýváme základny, jak začlenit Strand do vašeho stylu hry a jak může každá třída zvládnout pomocí Strand v boji.

 • Jak odemknout řetězec
 • Jak používat Strand
 • Warlock Broodweaver
 • Hunter Threadrunner
 • Titan Berserker
 • Fragmenty pramenů

Destiny 2 Jak odemknout pramen

Možná jste již dostali příležitost pohrávat se s novou podtřídou pramenů ve vašem přehrávání kampaně Destiny 2 Lightfall Campaign. Ale zatím nebudete moci používat Strand v jiných činnostech.

Strand.jpg

Chcete -li odemknout podtřída pramenů, musíte nejprve dokončit Osud 2 Lighfall Campaign. Po dokončení závěrečné mise, Zoufalá opatření, můžeš Cestujte do věže na Mluvte s Zavalou a Ikora. Odtud odcestujte zpět do Síň hrdinů na Neomuně Meditujte a odemkněte podtřídu pramene.

 • Kompletní světová kampaň Final Mission „Zoufalá opatření“
 • Cestujte do věže
 • Mluvte s Zavalou
 • Mluvte s Ikorou
 • Cestujte do Hall of Heroes v Neomuně
 • Meditujte k odemknutí podtřídy pramene

Destiny 2 Jak používat Strand

Způsobit zmatek v boji pomocí síly pramene vazba objekty z vláken nebo Unrevel nepřátelé. Tady je rychlé glosář Za začátek s Strand:

Strand 2.jpg

Vazba: Vytvořte objekt pomocí Strand.

Unrevel: Porazit nepřítele, který je v současné době ovlivněn Strandem, transformujte je v spleti.

Spleť: Nepřítel, který je rozpadající, zanechá za sebou víření vlákna. Střelte spleti, aby je explodovali a poškodili nepřátele v okolí, nebo vyzvedněte spleti, aby je hodili na nic netušícího nepřátele.

Pozastavit: Zvedněte nepřítele ze země na krátkou dobu. V PVP jsou pozastavené hráči zvednuty ze země, ale stále se mohou pohybovat zpomalenou rychlostí a vystřelit zbraň, aby bránili zpět.

Sever: Oddělený nepřítel je méně schopen ovlivnit svět materiálu a v důsledku toho snižovat jejich škodní produkci.

Tkaná pošta: Vytvořte ochranné brnění vyrobené z pramene a snižte jakékoli příchozí poškození.

Warlock Broodweaver

Warlocks manipulují s pramenem a vytvořit Vlákny, Výbušní přisluhovači tkaní z vláken pramene. Odeslat vlny vlákna, aby se zapadly na nepřátele a odpálení. Jakékoli vlákny, které nemohou najít cíl, se vám vrátí.

Warlock Broodweaver.png

Zde je rychlý pohled na soupravu Warlock’s Broodweaver:

Arcane jehla: Smrtící projektil, který sleduje zaměření, způsobuje vysoké poškození a rozpadne jakýkoli nepřítel při nárazu. Útoky tajemné jehly mohou být připoutány až třikrát v řadě.

Weaverův hovor: Na odlitku Rift se Warlock proplácí tři závitové vejce, která se vylíhnou do vlákna, když narazí na povrch. Jakékoli posazené vlákny jsou přeměněny na další vejce.

Invocation MindSpun: Tento aspekt zlepšuje několik schopností Warlocka: Grapple: Když provedete drapák, Warlock se z cíle proplácí tři závitka vejce.

THEWLING GRENADE: Můžete konzumovat svůj závislý granát a vytvořit úplný doplněk posazených vláken.

Shackle Grenade: Můžete konzumovat svůj přísunový granát, abyste získali buff a vytvořili pozastavení detonace při každém zabití.

Needlestorm: Warlockova super schopnost předvolává vlnu tvrdých hrotů tkaných prameni. Toto hroty se drží do nepřátel nebo předmětů v prostředí a odpálení, než se přemění v oblak vlákna, které se snaží zabít všechny zbývající nepřátele.

Hunter Threadrunner

Třída Hunter Character Třída nalévá své zaměření mobilita s tím, jak interaguje s pramenem. Táčte vaše vlákna do a Lapová zbraň To vám dává optimální pozici v jakémkoli boji.

Hunter Threadrunner.png

Zde je rychlý pohled na soupravu Hunter Threadrunner:

Stike Thread: Vyvolejte lano šipku, která se odrazí mezi zasaženými nepřáteli, než se vrátí zpět k lovci. Po návratu zasáhla zbraň melee na melee. Chytání závitové špice s dokonalým načasováním s odměnou další množství energie na blízko.

Zachycení zabouchnutí: Zatímco ve vzduchu, stiskněte vstup vzduch-pohybu, aby zabouchl dolů a pozastavil všechny nepřátele v okolí.

Vdova hedvábí: Tento aspekt poskytuje další poplatky za granát. Schopnost lovce lovců vytváří přetrvávající zápas s drapákem, když se zachytí, což plně vrátí energii granátu, když se potýká. Lovci mohou tuto schopnost využít k nastavení řetězců drapáků, které může používat celý jejich tým, což výrazně zvyšuje jejich schopnost rychle se pohybovat v boji a/nebo procházet životním prostředím.

SilkStrike: Super schopnost Huntera vám umožňuje nejen používat svůj drapty k volnému pohybu světem, ale také vyhodit své lano a zasáhnout nepřátele dole dole. Používejte svůj drapple častěji, zatímco je aktivní silkstrike. Vaše lapová zbraň bude dočasně obsahovat lehký a těžký útok.

Titan Berserker

Udržujte svá vlákna pramene blízko hrudníku tím, že je proplétáte Masivní drápy zbraně To by udržovalo i ty nejnáročnější nepřátele na uzdě.

Titan Berserker.png

Zde je rychlý pohled na soupravu Titan Berserker:

Frenzied Blade: Pokročte dopředu a smíchejte nepřátele svými čepelemi pramene, snižujte jakékoli zasažené nepřátele poškození výstupu. Má tři poplatky a útoky mohou být připoutány.

Do roztržení: Zničení spleti tkané pošty titanu a blízkým spojencům. Kromě snižování způsobeného poškození, tento aspekt také zvyšuje regeneraci energie titanovy melee při nošení tkané pošty.

Drengrova řasy: Když Titan vrhne svou třídní schopnost, Titan ve skutečnosti vystřelí mocné zvlnění a pozastaví nepřátele, kteří jsou chyceni na cestě rázové vlny.

Bladefury: Uvolněte čepele Titanova pramene s lehkým a těžkým útokem. Světelný útok Super je přeplňovanou verzí útoku zběsilé melee na melee a každý světelný útok, který spojuje, zvyšuje rychlost dalšího útoku. Super těžký útok umožňuje Titanu vrhnout pár projektilů vpřed, který hledá nepřátele, pozastavit je a poškodit je na dopad.

Fragmenty Destiny 2 Strand

Stejně jako u předchozích elementárních sil bude mít Strand Čtyři nové fragmenty Chcete -li prozkoumat v Destiny 2 Lightfall:

Destiny 2 All Strand Fragments
Vlákno výstupu Vlákno vazby Kontinuita vlákna Vlákno evoluce
Aktivace schopnosti granátu znovu načíst vaši vybavenou zbraň a granty zvýšené manipulace se zbraněmi a efektivitu ve vzduchu na krátkou dobu. Super Final Fouws Emitujte pozastavení výbuchu z cíle. Pozastavení, rozmotání a závažné účinky aplikované na cíle prodloužily doba trvání. Threadlings cestují dále a způsobují další poškození.
Vlákno finality Vlákno zuřivosti Vlákno generace Vlákno izolace
Finišery generují vlákny. Škodlivé cíle pomocí spleti poskytují energii melee. Poškození způsobuje energii granátu. Přistání rychlé přesnosti hity vydává odloučení od cíle.
Vlákno mysli Vlákno propagace Vlákno znovuzrození Vlákno transmutace
Porážka zavěšených cílů Granty Energie schopností třídy. Poháněné finálové údery Melee udělujte vašemu pramene pro rozmotané kola. Final Fouws Strand zbraně mají šanci vytvořit závit Zatímco máte tkané poště, závěrečné údery zbraně vytvářejí spleť.
Vlákno strážce Vlákno moudrosti
Zvednutí koule napájecího grantů tkané poštou. Porážka zavěšených cílů s přesnými závěrečnými údery vytváří koule síly.

Jak odemknout pramen v osudu 2 Lighfall a utratit meditace pramenů

Destiny 2 Strand odemknut

Chcete -li odemknout Destiny 2 Strand, musíte dokončit lighfall kampaň s jakýmikoli obtížemi a pak můžete odemknout podtřída fragmentů a více pomocí meditací pramenů. Je docela dráždivé, že nemáte přístup k podtřídům s plným pramenem před koncem příběhu o Destiny 2 Lightfall, ale přinejmenším získáte spoustu času na to, abyste se s ním pohrávali v misí Jeden (tvrdý) tréninkový program od Osirisu. Jakmile se podtřída odemknete přístupem k rybníku Pouka, budete také moci také vydělat meditace pramenů, které musí být utraceny u rybníka při odemknutí všech aspektů a fragmentů potřebných pro sestavení špičkového stánku. Zde je přesně to, jak odemknete Strand in Destiny 2 Lightfall a všechny aspekty, fragmenty a granáty pro vaši podtřídu.

Menší spoilery kampaně Destiny 2 Lightfall Campaign!

Jak získat osudu 2 Lightfall Strand

Odemknutím Strand je jednou z posledních věcí, které uděláte v kampani Destiny 2 Lighfall, takže jste se tímto procesem stejně řídili, ale tady je to, co můžete očekávat po poslední bitvě v misi Destiny 2 zoufalé měření:

 1. Poté, co se vydáte na věž a promluvte tam s potřebnými 2 postavami, vydejte se zpět do síně hrdinů na Neomuně.
 2. Postavte se u polštářů před rybníkem Pouka a postupujte podle výzvy „Meditate“, abyste trvale odemkli podtřídu pramenů.
 3. Získejte přístup k rybníku Pouka, abyste získali meditace 500 pramenů a použili obchod Strand Shop k nákupu upgradů. Můžete také přistupovat k Poouka Pond kdykoli a koupit více pramenů.

To je vše, co potřebujete vědět o skutečně získání přístupu k podtřídlu svého Stránkova, ale budete chtít získat aspekty a fragmenty, abyste vytvořili silnou sestavení Destiny 2 Strand pro svůj Warlock, Titan nebo Hunter. Je důležité si uvědomit, že abyste odemkli Strand na vašich dalších postavách, musíte znovu přehrát kampaň Lighfall nebo zaplatit peníze za volitelnou listovou kampaň Skip. Níže máme další podrobnosti o odemknutí těchto upgradů meditací pramenů a některých důležitých omezeních tohoto systému.

Jak získat meditace Destiny 2 Strand a utratit je

Musíte utratit meditace pramenů v rybníku Pouka, abyste odemkli všechny pramenné aspekty, fragmenty a granátové schopnosti pro vaši současnou třídu. Existuje mnoho zdrojů meditací pramenů – některé jsou jednorázové chročení věcí – ale budete muset strávit nějaký čas broušením, abyste je získali:

 • Porazte nepřátele pomocí schopností Strand kdekoli v Destiny 2: Ujistěte se, že jste vyzvedli zelené předměty, nepřátelé poklesli, protože to jsou meditace pramenů, které potřebujete.
 • Kompletní aktivity na Neomuně v zóně VEX Incorsion: Zatímco v určené oblasti VEX Incrsion Zone v Neomuně, meditace navíc se získávají ze všech zdrojů.
 • KompletníPřetížení terminálu osudu 2Události: Utrácení klíče přetížení terminálu na bonusové kořistné hrudi vám získá 75 meditací pramenů.
 • Legendární dokončení kampaně: Nimbus vám poskytne pro tento úspěch dalších 300 meditací pramenů.
 • Neomuna Rank 18 Odměna: Zvyšte svou hodnotu Neomuna na 18 let a poté můžete sbírat 200 meditací pramenů od Nimbus. Sběr sběru destiny 2 cloudových přírůstků pomůže!

S meditací pramenů ve svém inventáři je můžete vzít do rybníka Pouka, abyste je utratili. Zde je to, co si můžete koupit a kolik stojí:

 • Thřéky a poutkavé granáty = 50 meditací pramenů každý
 • 2 aspekty vaší třídy = 150 meditací pramenů
 • 14 fragmentů pro vaši třídu = 200 meditací pramenů
  = 3200 celkových meditací pramenů na charakter

Je však důležité to vědět Pramen Odemčení jsou založeny na charakteru, nikoli založené na účtu – Jinými slovy, nákup fragmentu pramenů z rybníka Pouka ho odemkne pro všechny své strážce, takže budete muset získat ještě více meditací pramenů, abyste znovu odemkli každý fragment pro své ostatní postavy. Jakmile máte všechny všechny podtřídy odemknutím na konkrétní postavu, přestanete také vydělávat meditace pramenů o této postavě, takže pokud chcete snížit budoucí broušení, meditace skladu před odemknutím všeho odemknete.

Celkově je to docela grind, i když o něco méně ve srovnání s odemknutí upgradů Stazis prostřednictvím Destiny 2 Born In Darkness Quest. Ať tak či onak, Strand je zábavný a má velký potenciál, takže nechte tyto fragmenty odemknout, abyste vyřešili výkonnou podtřídu sestavení a načítání!

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.