Destiny 2 TransMog: Náklady na syntézu brnění, čepice a nadcházející změny v transmogu v sezóně 15 |, nový propustný systém Destiny 2 trvá 25 hodin, než vytvoří jeden outfit – Polygon

Nový transmogový systém Destiny 2 trvá 25 hodin, než se vytvoří jediný outfit

Destiny 2 Zahájení sezóny je obvykle příčinou oslav v komunitě, ale hráči již zběsili sezónu Splicerova transmovaného systému. Lidé již měli nízké očekávání po jeho katastrofálním odhalení před několika týdny. Ale ještě horší je, že se systém ukázal jako neuvěřitelná grind, přičemž hráčům trvá 25 hodin, aby plně transformovali všech pět položek, které mají na sobě.

Destiny 2 TransMog: Náklady na syntézu brnění, čepice a nadcházející změny v transmogu v sezóně 15

Jak si provést módní přehlídku pro svého Guardian s naším Destiny 2 ‘Synthesis Synthesis’ Synthesis ‘System System System.

Systém propuštěného systému Destiny 2 je jednou z nejočekávanějších funkcí přicházejících do hry.

Cronog – zkratka pro „transmogrifikaci“ a také známý jako „TMOG“ od komunity – je termín používaný v online hrách, jako je MMO, ke změně vzhledu zbroje na jiný.

Koncept byl poprvé představen Destiny 2 v roce 2019 spolu s příjezdem „Armor 2.0 ‘přepracovat rozšíření Shadowkeep jako součást Univerzální ozdoby, Umožnit vám přijmout vzhled pouze na několik vybraných kosmetik.

Developer Bungie tuto funkci zavázal v plném rozsahu s Syntéza brnění Systém jako součást sezóny Spliceru, což vám umožní plně přizpůsobit váš vzhled. Ale klasickým osudem to není tak jednoduché, jak to zní.

 • Co je transmog v Destiny 2?
 • Jak funguje systém syntézy brnění Destiny 2
 • Jak odemknout syntézu brnění v Destiny 2
 • Jak vytvořit svůj první zbrojní ornament při vázání všeho dohromady
 • Náklady na propuštění osudu 2, čepice syntézy brnění a další omezení vysvětlena
 • Změny Shaders Destiny 2 vysvětlily
 • Jaké jsou změny v transmogu v sezóně 15 Destiny 2?
 • Jak univerzální ozdoby dříve fungovaly v Destiny 2

Například máte sadu zbroje RAID, kterou opravdu chcete používat pro své statistiky. Ale je tu sada pokusů, které dáváte přednost vzhledu, systém syntézy brnění vám umožňuje udržet zbroj RAID vybavený, ale aby to vypadalo jako nastavené zkoušky.

Jak funguje systém syntézy brnění Destiny 2

Co tedy znamená nový systém transmogů? Podle, krok za krokem, který poskytl Bungie, je přinejmenším matoucí, ale použijeme jej jako nadaci k vysvětlení základů, abychom mohli začít:

 1. Nejprve budete muset porazit nepřátele, abyste vydělali Synthstrand
 2. Jakmile shromáždíte nejméně 150 SynthStrand, můžete převzít odměny, abyste vydělali SynthCord
 3. SynthCord lze použít na tkalcovském stavu ve věži k získání Synthweave
 4. A konečně, Synthweave se používá k převodu odemčeného legendárního nebo dolního brnění ze sbírek na univerzální zbrojní ozdobu.

Hráči si mohou také zakoupit šablony SynthWeave z Eververse přes obrazovku vzhledu Guardian, s možností koupit si jediný syntetizér nebo pětidílný svazek, v podstatě obcházející výše uvedený proces.

Jedna šablona vás bude stát 300 stříbra, zatímco svazek šablony stojí 1000 stříbra. Pro informaci, 500 stříbrných stojí 4 £.79 ve Velké Británii. Aby se zabránilo chybným nákupům, lze potvrdit, že šablony mohou být aplikovány na jakoukoli třídu.

Jak odemknout syntézu brnění v Destiny 2

Mějte na paměti, že výše uvedené se nestane automaticky a místo toho budete muset nejprve projít poměrně jednoduchou misí, abyste odemkli přenosu.

Začněte návštěvou Banshee-44, který se nachází právě na cestě k bazaru, pokud přistáte na nádvoří věže. Poskytne vám questline „úvod do syntézy brnění“. Přijměte to a pojďme se pohybovat. Pozdravte ADA-1 ve své zcela nové (a skvěle vypadající) základně a ona vám bude úkolem získat výzkumné údaje z povrchu Evropy.

Naštěstí je přesná poloha signalizována na mapě. Zamířte na západ směrem k oblasti Bray Exoscience a pak celou cestu dolů. Narazíte na pár malých nepřátel, takže se čeho bát. Zatlačte do terminálu, abyste s ním interagovali, a získáte první položku úkolu.

Pak budete muset najít zpracovatelskou jednotku, která se stane jen na druhé straně místnosti. Sprint směrem k tam, otevřete některou z dostupných dveří a uvidíte, jak leží na stole.

Jakmile jste to popadli, ADA-1 vám řekne, abyste se jí ohlásili zpět ve věži. Po krátké konverzaci budete muset komunikovat s tkalcovským tkalcovským. Nakonec si s ní promluvte znovu, abyste dokončili úkol – a spusťte nový, svázaní to dohromady.

Jak vytvořit svůj první ozdobu při vázání všeho dohromady

Jakmile budete hotovi s úvodními úkoly, ADA-1 udělí vázání všeho dohromady quest. Pouhým přijetím obdržíte jednu syntetizaci na třídu zdarma, která se používá k vytváření a aplikaci ozdoby.

Chcete-li vytvořit první ozdobu, přejděte na obrazovku přizpůsobení vzhledu (nalezeno stisknutím ‘s’ na klávesnici nebo dolů na D-Pad z obrazovky Gear a poté vyberte ikonu pravého horního nahoře)).

Vyberte jakékoli legendární vybavení a zobrazí se seznam ozdob. Vezměte si svůj výběr, který bude stát 1 syntetizaci a odemkněte jej. (Utrácení synnthweave je nutné dokončit vázání všeho dohromady.) V případě, že vás přemýšleli, ano, můžete si také prohlédnout více kusů před výběrem.

Odtud zbývá jen vybavit váš nový ozdoba – a začít hromadit Synthstrand, SynthCord a Synthweave pro další změny brnění.

Náklady na propuštění osudu 2, čepice syntézy brnění a další omezení vysvětlena

Zatímco předchozí sekce pokrývá základy, existuje řada upozornění a výjimky, které je třeba mít na paměti:

 • Pokud si vyberete nesprávnou odměnu, někteří – ale ne všichni – bude SynthStrand vrácen, pokud se rozhodnete ji opustit, takže to mějte na paměti, aby vaše úsilí neskončilo plýtvat.
 • Existuje také omezení, kolik hráčů SynthWeave může získat za sezónu. Pod současnou čepicí mohou hráči vydělat až deset Synthweave na třídu. Jak již bylo řečeno, sezóna Spliceru (který běží od 11. května do 24. srpna) umožňuje hráčům vydělat deset dalších syntetizátorů na třídu, takže celkem 20. Ty lze použít k převodu čtyř úplných sad ozdoby nebo 20 jednotlivých položek.

 • Nyní mohou být tyto univerzální ozdoby získané ze syntézy brnění aplikovány pouze na legendární kousky brnění. Výsledkem je, že vzhled exotických kousků zbroje nelze změnit. Bungie uvedla, že toto rozhodnutí pochází z chtít, aby „hráči rychle identifikovali a pochopili, jaké exotické výhody mohou mít hráč ve všech činnostech.”
 • Další výjimkou je, že některé ozdoby z brnění v roce 1 nebudou přítomny kvůli „technickým omezením“, ale řešení probíhají pro „budoucí sezónu“. Úplný seznam toho, co chybí, najdete níže:
  • Sada Vanguard z roku 1
  • Sada kelímku v roce 1
  • Sada železných bannerů ročníku 1
  • Rally 1. ročníku
  • 1 rok 1 Prestige Raid Sets
  • Rok 1 Zkoušky devíti sad

 • Ozdoby lze stále použít, pokud je základní brnění z činnosti, kterou původ ozdoby pochází. Například hráči, kteří vlastní ozdoby kelímku z Curse of Osiris, je mohou bez nákladů aplikovat na kusy z brnění kelímku. Tyto ozdoby však nelze použít na sezónní brnění.
 • Pokud jste přemýšleli o vystoupeních z brnění z akcí 2018 a 2019 Solstice of Heroes, budou k dispozici pro syntézu brnění. Jak již bylo řečeno, Glows nebudou podporovány. Pokud máte náhodou záři Solstice 2020 Armor, budete si udržet záři bílé brnění, pokud byla během akce získána. Slavy založené na podtřídě budou i nadále fungovat na jejich univerzálních ozdobách.

Změny Shaders Destiny 2 vysvětlily

Pokud jste fanouškem shaderů, podstoupí také jejich vlastní sadu změn. Až dosud jsou shadery jednorázové spotřební materiály, které musí být odkoupeny ze sbírek, výměnou legendárních střepů Glimmer.

Počínaje sezónou sestřihu budou všechny odemčené shadery viditelné na obrazovce vzhledu Guardian, když se vznáší nad kbelíkem shaderu. Od aktualizace 3.2.0.2, Na použití shaders neexistují žádné náklady na záblesky (dříve to bylo 500 na kus rychlostního stupně nebo 2500 jako sada).

Stále budete moci vydělávat shadery prostřednictvím různých aktivit v Destiny 2 nebo je zakoupit pomocí jasného prachu nebo stříbra od Eververse. S touto novou aktualizací se náklady naráží ze 40 jasného prachu na 300 jasného prachu, takže mějte na paměti. Prozatím to bude i nadále jednorázový nákup a při odemknutí jej najdete v nabídce Guardian pro vzhled.

Na oslavu debutu syntézy brnění bude místo stříbra k dispozici pro Glimmer, pokud máte rádi, že dáte systému.

Jaké jsou změny v transmogu v sezóně 15 Destiny 2?

Pokud jste byli zklamáni tím, jak vzácné kapky mohou být, nebo pokud jen zjistíte, že úkol je mnohem víc než konzumace, které byste upřednostňovali, nebojte se, protože si toho Bungie ví.

Ve čtvrtek 22. června vývojář oznámil změny v transmoku během tohoto týdne v Bungie. Počínaje sezónou 15 Synthstrand zmizí ze hry. Místo toho si budete moci koupit odměny z ADA-10 na 10 000 záblesku.

Od nynějška je to jediná významná změna pro přenos, ale Bungie říká, že tým bude na něj sledovat další vylepšení během sezóny. Kromě toho, pokud váš inventář spotřebního materiálu má tendenci být neustále plné, uvolní to jeden slot.

Jak univerzální ozdoby dříve fungovaly v Destiny 2

Dříve, pokud jste chtěli změnit svůj brnění před plným transmogovacím systémem, bylo to možné pouze v některých případech pomocí univerzálních ozdob.

Představeno se Shadowkeep a ‘Armor 2.0 ‘Revamp, to umožnilo zbrojní kousky uvolněné od 3. roku dále k vybavení univerzálních ozdob, typu kosmetiky, která změnila jejich vzhled.

Univerzální ozdoby byly většinou pocházející z Eververse and Events a nevztahovaly se na brnění, které byste mohli vydělat ve hře. Další výjimkou byla exotika, jejíž vzhled nelze změnit.

Chcete -li vybavit univerzální ozdobu, na obrazovce Perks byste překročili dolů, kde se říká „vzhled“ níže.

Odtud byste mohli provést kosmetické změny – včetně vybavení univerzálních ozdob, shaderů a pokud jsou podporovány, zářily.

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • MMO následovat
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Diego je spisovatel na volné noze z Argentiny, který se naučil angličtinu díky videohrám. Zmeškal většinu klasiků, ale může se několik hodin chovat o zkázu, persona, temnotu a pinballs. Pravděpodobně na Twitteru právě teď.

Nový transmogový systém Destiny 2 trvá 25 hodin, než se vytvoří jediný outfit

Tkalcovský stav v osudu 2

Ryan Gilliam (on/ho) pracuje v Polygonu téměř sedm let. Primárně tráví svůj čas psaním průvodců pro masivně populární hry jako Diablo 4 A Destiny 2.

Destiny 2 Zahájení sezóny je obvykle příčinou oslav v komunitě, ale hráči již zběsili sezónu Splicerova transmovaného systému. Lidé již měli nízké očekávání po jeho katastrofálním odhalení před několika týdny. Ale ještě horší je, že se systém ukázal jako neuvěřitelná grind, přičemž hráčům trvá 25 hodin, aby plně transformovali všech pět položek, které mají na sobě.

Osud 2Systém pro transmog, nazvaný „Syntéza brnění“ ve hře, má tři různé materiály „Synth“: Synthstrand, SynthCord a Synthweave. Proces začíná shromažďováním 150 Synthstrand, což Guardians dělají zabíjením nepřátel ve volné přírodě nebo jen interakcí s jakýmkoli systémem ve hře.

Pak hráči utratí všech 150 Synthstrand na odměně z ADA-1, dodavatele syntézy brnění. Oddělení dává hráčům náhodný cíl – téma po výběru úderů, kelímku, gambit, destinací nebo nájezdů. Když hráči dokončí cíl a otočí se v odměně, dostanou 100 SynthCord.

Nabídka Destiny 2 pro transmog

Strážci se pak musí vrátit na ADA-1, aby se obrátili na 100 SynthCord pro Synthweave, která je barevně označena na základě třídy, kterou hráči používají při otočení v SynthCord. Hráči pak použijí tuto Synthweave k odemčení svého oblíbeného vzhledu brnění a proměňují je v „univerzální ozdoby“, které mohou potlačit vzhled jakéhokoli brnění bez změny jeho statistik. Normálně mohou strážci získat každou sezónu pouze 10 Synthweave na třídu, ale Bungie dává hráčům navíc během sezóny výukových misí Splicer.

Bungie odhalil tento bizarní, vícestupňový proces několik týdnů před sezónou Splicer. Hlavní příčinou frustrace byl limit pouhých 10 Synthweave roční. Celý tento proces je ještě více frustrující s vědomím, že Bungie umožňuje hráčům platit skutečné peníze, aby to všechno obešli a zakoupili neomezenou částku synnthweave.

Ale poté, co Bungie v úterý oficiálně zahájila sezónu Spliceru.

Primární problém spočívá na akvizici Synthstrandu. Pokud jste osudový hráč, víte, že sbírání 150 z nepřátel není příliš těžké. Strážci mohou sekat 100 nebo více nepřátel v jednom 10minutovém úderu. Po nějakém testování však hráči zjistili, že Synthstrand má časovač. Hráči dostanou jeden Synthstrand každé dvě minuty bojového času – to znamená, že na planetě nebo ve věži nesezdíte, že by Synthstrand přes noc shromáždil.

Destiny Data Miner a majitel Today in Destiny, JPdeathblade, tweetoval některé konkrétní podrobnosti o systému a jeho limity.

Synthstrands klesá každé 2 minuty (zabíjení nezáleží). Můžete jich držet pouze 750

Můžete držet pouze 500 z každého SynthCord

Můžete držet pouze 15 z každé synnthweave

Kromě toho, který si koupíte pro stříbro: Synthweave šablony stock až 999999

A r b i t r a r y

– Jpdinoblade (@jpdeathblade) 12. května 2021

Rozhodli jsme se to vyzkoušet sami a potvrdili jsme, že to nemá nic společného s účinností hráče. Běželi jsme kolem EDZ zabíjející nepřátele doleva a doprava a dostali jsme dva Synthstrand v rozpětí dvou minut – první na začátku dvou minut a o druhé dvě minuty později. Pro náš druhý experiment jsme zabili nepřítele, aby získal synthstrand, Afk’d v kostele Trostlandu přesně dvě minuty, a zabili jsme jiného nepřítele, když časovač odešel. Ten druhý nepřítel upustil Synthstrand. Přesně dvě minuty, občas, potvrzující, že hráči nejsou odměněni za zabití více nepřátel.

Aktivní hráči obdrží 30 Synthstrand za hodinu, což jim dá dost na nákup odměny každých pět hodin. Hráči budou naštěstí nadále získat Synthstrand, zatímco pracují na své nové odměně, ale samotné odměny mohou mít nějaké zdlouhavé cíle.

Sledování času potřebného k dokončení odměny – protože hráči budou vždy vydělávat SynthStrand – bude trvat 25 hodin, než dokončí plně přenosný outfit včetně helmy, paží, hrudníku, nohou a položky třídy. Pokud hráči chtějí dokončit dva oblečení nebo deset položek – sezónní max na třídu – to bude trvat 50 hodin. A hráči, kteří chtějí přenést všech 30 položek roční, 10 za každou ze svých tří postav, budou muset brousit po dobu 150 hodin.

ADA-1 Destiny 2

Další hry jako Diablo 3 mít zcela bezplatný systém pro transmog, kde hráči vyzvednou položku a okamžitě jde do jejich kolekcí transmog. Hráči pak platí mystiku nějaké ve hře Gold a transformuje svůj vzhled. Svět války, Což je MMO jako Destiny, ale vyžaduje předplatné, nabízí také brnění à la Diablo.

Destiny je technicky hra k hraní, ale poté, co Bungie loni odstranil většinu obsahu hry pro Osudový obsah, není pro hráče, kteří nevlastní novou sezónu nevlastní nebo jedinou expanzi, moc co nevede. Zdá se, že nový transmogový systém Bungie je nakloněn, aby vydělával peníze v obchodě. S extrémním grindem a limitem zdrojů jsou strážci zaměřeni na módu silně povzbuzováni k nákupu další syntetizační stroje.

To je jiné ve skutečné hře zdarma League of Legends, kde Riot účtuje hráčům za volitelnou kosmetiku a dává možnost utratit skutečné peníze za hratelné postavy. Existují nesmírně talentované League of Legends Hráči, kteří za hru nikdy neutratí peníze. Ale dělat hodně z čehokoli Destiny 2 V roce 2021 musí hráči vlastnit expanzi nebo sezónu. Horší je, že Bungie léčí svou sezónu a hráče vlastnění expanze identicky jako své bezplatné hráče.

Hráči žádají Bungie o určitou schopnost vymyslet vzhled svého strážce od originálu Osud. Ale jen pár dní po spuštění, Destiny 2První transmogový systém je nepomoženou katastrofou.

Osvědčili jsme se na Bungie ohledně kontroverze, ale v současné době není jasné, zda studio systém v budoucnu opraví. V současné době dominovala frustrace z syntézy brnění většinu konverzace Destiny 2Jinak vzrušující nová sezóna.