Destiny 2 Vault of Glass Guide, změny a vše ostatní, co potřebujete vědět o vracejícím se náletu |, Destiny 2 Vault of Glass Raid Guide | PC hráč

V trezoru jsou tři opakující se mechanika: konfluxe, relikvie aegis a oracles. Zde je co očekávat pro každou z nich:

.

Průvodce Patrickem Dane přispěvatelem
Aktualizováno 10. června 2021

– .

Klenba skla je k dispozici zdarma pro všechny hráče – ideální pro hráče osudu, kteří chtějí znovu prožít staré vzpomínky.

To znamená, že ačkoli znovu zavedení trezoru skla může mít zachycení starého nájezdu, ale je to úplně nová bestie. Struktura mnoha setkání zůstává stejná, ale existují nové technické vrásky, které ztěžují mnoho pozdějších setkání.

.

Klenba skleněného prochází hranou mezi tím, že je nájezdem, který známe, láskou, a občas vztekem přestane, a zároveň nabízí novou výzvu, která zohledňuje mnoho rozdílů v systémech Destiny 2.

 • Otevření trezoru skla funguje velmi podobně jako originál s malými změnami nepřátelských typů.
 • .
 • .

 • Templář zahrnuje také sekvenované věštce a držitel relikvie již nemůže čistit spoluhráče z označeného pro debuff negace.
 • .

 • . .
 • Atheon, Time’s Conflux nyní zahrnuje věštce, které musí být přečteny v pořadí z vnějšku portálové místnosti. Tým Portal Room pak musí porazit tři Oracles třikrát ve správném pořadí, aby zahájil fázi poškození. Jeden hráč náhodně bude zadržen během fáze poškození a musí se vzdát od svého týmu.
 • Během náletu se pohybovala místa hrudníku, zatímco je zde nová sběratelská k nalezení – skleněné střepy.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Mimo samotný nálet je zde také následující:

 • Raid obsahuje nyní známé svorky Destiny 2, jako jsou Wyverns a Champions Overloadova šampióni – takže se těším na to, že se setkáme s těmi v celém.
 • .
 • Neočekávejte proto, že vám náhodní hráči pomohou otevřít vstup do nájezdu (v originále bylo první setkání umístěno v zóně Venuše Patrol).
 • Dataminy odhalily trezor skleněného kořisti stolu a ukazují mnoho vracejících se zbraní a brnění – i když jak poznamenal tvůrce následujícího obrazu, svědčí o Redditu, že by to mohlo být nesprávné, rané známky naznačují, že každá setkání je vybavena dvěma kousky brnění a tři zbraně:
 • Stejně jako toto, po závěrečném setkání je tu hrudník „prodejce“, kde můžete utratit kořisti dobytí za nákup nových rolí získaných zařízení, jako u krypty Deep Stone Crypt.
 • Nakonec Datamines také potvrdily nadcházející hlavní potíže s příchodem.
 • Při startu bude Vault of Glass jediným nájezdem v Destiny 2, který nabízí Pinnacle Drops, přičemž hluboký kamenný kryptu Beyond Light Demotation jeho kapky na silné vybavení při zahájení sezóny Splicer.

!

Jak porazit trezor skla v Destiny 2

.

 • Načítání
 • Mechanika
 • Setkání 2: Confluxes
 • Setkání 3: Oracles
 • Setkání 4: templář
 • Setkání 5: Labyrint
 • Setkání 6: Gatekeepers

Tento víkend byl speciální, všichni jsme sledovali, jak týmy soutěžily o první světový dokončením klenby Destiny 2 Glass Raid ne.

. Někteří bojovali na templáři a jiní, atheon. Bez ohledu na to, zda to porazíte v roce 2014 a potřebujete obnovení, nebo poprvé zkoušíte tuto báječnou výzvu.

Rozmanitost setkání v trezoru činí návrh užitečného načítání pro něj výzvou, ale existují některé svorky, které musí mít každá třída, a některé zbraně, které vám poskytnou výhodu:

Lovci
Existuje velké zaměření na zúčtování vln vex nebo poškození, ale nikdy současně oba. Jak byste mohli očekávat, nebeský Nighthawk nabízí lovcům další poškození, když je spárován s cestou ostrostřelce na vaší podtřídě Gunslinger. Pokud jde o ovládání otravných nepřátel ve velkých skupinách, soupravy Orpheus s způsobem lovného nebo způsobu Pathfinderu jsou docela snadné tipy. Způsob Pathfinderu v kombinaci s Omnioculus je také dar z nebes, když se vyhýbáte Gorgonů – měli byste si bez detekce protékat divoce skrz labyrint.

Titani
. Titan’s s Ursa Furiosa a kodex velitele se pro mě ukázali jako efektivní během setkání templářů, protože jsme dokázali blokovat příchozí výstřely a přitom generovat mnoho koulí pro skupinu. . A jedna z nejpochybnějších, zábavných a ničivých sestav pro poškození přišla ve formě kodexu rakety a lesklé nové Cuirass of the Falling Star.


A konečně, je tu váš přátelský čarodějník sousedství, Warlocks. Častěji než ne, Phoenix Protocol v kombinaci s naladěním Grace se ukázal jako nejflexibilnější super a exotická zbroj, ale mohli byste vyzkoušet nové boty assembleru. Kromě zřejmé volby, když jsem čelil hojnosti válečných, se mi dokonce podařilo proklouznout pár stabilizátorů geomag a naladění kontroly.

Zbraně

Většina zbraní ve vašem arzenálu vás uvidí skrz trezor skla. Zde je však několik zbraní, které vynikají:


. . Pak máte skutečnost, že toto dítě zatrhne docela dobré poškození, zatímco vyložíte klip další zbraně do tváře šéfa, což je také docela populární strategie v kryptě Deep Stone,.

PALINDROME, IKELOS_HC_V1.0.2 nebo spodní dolar
Vzhledem k tomu, že jediné štíty v trezoru skla jsou neplatné a jediní šampióni jsou přetíženi, jsou tyto ruční děly snadné vybrat. .

Royal Chase, Night Watch nebo Hung Jury
. Bonusové body za pušku skautů, Royal Chase.

Xenofág
Každý má rád velký, robustní kulomet a vy byste si měli vybrat xenofág, protože to způsobí velké poškození a usnadňuje to jednání s Oracles. Pokud také náhodou máte někoho, kdo provozuje božství nebo anarchii s porušením a jasným mod ve svém týmu, budete moci tuto poškození doplnit.

Mechanika

V trezoru jsou tři opakující se mechanika: konfluxe, relikvie aegis a oracles. Zde je co očekávat pro každou z nich:

 • Jedná se o malé vexové sloupy, které vyžadují, aby strážci stáli v kruhu, aby je zachytili. VEX se pokusí obětovat se v těchto konfluxech, takže je důležité zajistit, aby nikdo z nich nezasahoval do vašich zachycení, nebo můžete otírat.
 • Rituál negace: Označeno pro negaci se aplikuje na váš fireteam mnoha způsoby, ale vždy má konstantu v tom, že zemřete, pokud nebude očištěn. I když na obrazovce nemá tvrdý časovač, máte jen několik okamžiků, abyste se očistili skokem v sadě při setkání s dvěma až čtyři.
 • Relikvie jsou pro trezor skla jedinečné. . Kromě toho všeho může Aegis Relic také očistit váš tým jejich negativních efektů stavu v boji Atheon. Dělá všechno.
 • Oracles: Jednoduchý v popisu, ale tak frustrující zničit. Oracles jsou malé krabice, které se vynoří kolem různých arén, které musí být zničeny. Pokud tomu tak není, způsobí vám debuff, který vás, pokud není očištěn, zabije vás.

Setkání 1: Spire

Zde jsou hráči povinni otevřít vexovou bránu do trezoru skla okupováním a obranou tří různých desek po celé aréně. Při zachycování desek se budou plodit různí nepřátelé vex, včetně Cyclops. Pomáhá to tedy rozdělit váš tým na tři (dva v každém týmu) a zajistit, aby jedna osoba v každém týmu měla bezpečnost nebo reklamní super, plus některé zbraně, které dokážou vypořádat s prázdnými štíty.

Po krátkém období ochrany všech tří desek současně se brána otevře a před dorazem do další oblasti a setkání bude krátká část k prozkoumání.

Setkání 2: Confluxes

. proto jméno. Stejně jako předchozí setkání musíte rozdělit svůj tým na tři a zajistit, aby byly stejné stavby na místě.

. Počáteční část tohoto setkání začne uprostřed arény, než se přesune ven na levou a pravou stranu, zatímco střední konflux se vypne, pak se uzavře, přičemž všechny tři konfluxy jsou aktivní současně.

. Když se Wyverns a přetížení Minotaurs vynoří blíž než ostatní nepřátelé, musíte si o nich vědomi, když vidíte tření kouře. Zatímco fanatici, kteří se obvykle vynoří dál, představují méně bezprostřední hrozbu, ale použijí vás označenou pro negaci.

Pokud dostanete ten debuff, budete muset spadnout do středu arény a do zářícího modrého sloupu, jinak budete vymazáni. . Po přežití a ochraně všech tří konfluxů současně setkání skončí a vy budete moci postupovat.

Setkání 3: Oracles

Nyní jste úspěšně obhajovali Confluxes, nová výzva čeká ve stejné oblasti. Naštěstí váš tým bude nyní obeznámen s rozvržením. Místo tří týmů by se váš fireteam měl rozdělit na dva. Jeden tým zabírá levou stranu mapy a druhý vpravo.

. . Budete se muset koordinovat se svými spoluhráči, které plánujete střílet a potvrdit, že víte, které zničíte. .

Celkem je pět kol, počínaje třemi Oracles, které vyžadují rozbití v prvním kole. . . .

. Přidání k chaosu je také torrent Vex se špatnými úmysly, včetně řady hobgoblinů, které se vynoří na okraji oblasti a zajistíte, že se nedostanete snadnou jízdu.

Setkání 4: templář

Více Destiny 2 Exotics

Destiny 2 Bad juju Jak získat exotickou pulzní pušku
Destiny 2 Lumina Zachytit exotickou pistoli
Destiny 2 Izanagiho břemeno: Popadněte exotický odstřelovač
Destiny 2 Leviathanův dech: Exotické kroky k pátrání v luku
Zabalte se strašidelný launcher
Destiny 2 Divinity: Jak získat exotickou stopovou pušku
Destiny 2 čtvrtý jezdec Udělejte tuto brokovnici
Destiny 2 Zrojmentní podobigie:
Vybraný osud 2 Traveler
Destiny 2 nemá čas vysvětlit
Grip Salvation Destiny 2
Destiny 2 Lament:
: Preseage Quest průchod

Toto setkání kombinuje šéfa, templář, s Oracles. Naštěstí, na rozdíl od předchozího setkání, se rozmnožují pouze tři Oracles. .

. Váš tým se bude muset znovu rozdělit na dva: jeden pro levou stranu mapy a jeden za pravou. Protože poškození je primárním cílem tohoto setkání, upřednostňujte DPS a bezpečnostní super. .

Možná si všimnete, že není možné poškodit templář, když se vynoří. Je to proto, že váš uživatel relikvie bude povinen odstranit jeho štít obsazením super Relic. . Poznámka: Pokud je Aegis Relic upuštěna, je tu desetisekundový časovač, než to zoufal a zabíjí celý tým, takže hrajte bezpečně, pokud jste držitelem relikvie.

. Stejně jako dříve musíte sledovat pořadí oracles a poté je zničit v tomto pořadí mezi vaším týmem. Budou existovat pouze tři a po první vlně je velká doba cooldown, ve kterém vám doporučuji poškodit templář, protože by měl být účtován super držitele relikvie Aegis.

Během fáze poškození se templář pokusí teleportovat. To bude označeno paprskem světla a zářícím kruhem v aréně. . Na tomto místě se musí stát pouze jedna osoba, takže doporučuji Aegis Relic plnit tuto roli, protože to drasticky neovlivňuje vaše DPS a umožní zbývajícím členům FireTeam více času, aby mu poskytli vše, co mají. Pro jednoho člena vašeho týmu bude také použit stav náhodného zachycení. . Pokud jsou všichni hráči příliš blízko, budou všichni umístěni do této bubliny a mohou mít za následek vymazání. Jakýkoli druh poškození zničí tuto bublinu, takže ji můžete zastřelit svým primárním, pokud to uvidíte, ale zdá se, že útok na skákání relikvie je nejúčinnějším prostředkem k prasknutí bublin.

Hlavním cílem je zde zablokovat templář dostatečně dlouho, dokud jej nezabijete, ale zatímco to poškozujete, může se oracles vynořit. Tyto oracles se zazvoní dvakrát jako předtím a pak se vynoří, zatímco se třpyte v pořadí, které je vyžaduje, aby je zastřelily. . Pokud by Oracles All Pop, můžete také běžet do centrální oblasti, kde se Aegis Relic vynořil a skočil do modrého světla, aby očistil váš tým. .

To je smysl v průvodci, kde by se lovci mohli ptát, zda se jedná o setkání. Pro ně je to cvičení hraní s kouřovými bombami a opravdu, opravdu rychle.

Labyrint je krátká tajná sekce uvnitř trezoru skla. . Strážci jsou povinni procházet touto oblastí a vyhnout se detekci, s hlavním únikovým bodem umístěným v zadní části arény v jeskyních.

. Zničení všech tří kostek Vex Otevře novou oblast s tajnou hrudníkem uvnitř a vlajkou rally. To technicky znamená, že celý váš fireteam může získat plnou munici a supers ve snaze převzít Gorgony. .

Poté, co se dostanete na východ, je tu krátká skoková hádanka s mizejícími platformami před Atheonovým dveřmi a posledními dvěma setkáními.

Setkání 6: Gatekeepers

Tato část vás uvolní do mechaniky teleportování do jiných světů a myšlenku, že možná budete muset bojovat za svůj život v těchto zónách. Než tedy závodíte dopředu, rozdělte svůj tým na dvě skupiny, tři strážci vlevo a tři napravo.

. Chcete -li otevřít tyto světy, musíte stát na talířích na každé straně a zabránit vexi, včetně přetížení Minotaurs, v opětovném zachycení desek. . .

Zatímco v těchto světech budou hráči napadeni různými nepřáteli, včetně Wyverns a speciálního Vex Minotaur s názvem Praetorian. Praetoriánský štít může být zničen pouze držitelem relikvie, stejně jako templář.

Aegis Relic je upuštěn prvním strážcem, který najdete ve středu arény při vstupu. Při tomto setkání bude mít každý záběr z relikvie. .

To znamená, že setkání by se mělo hrát následovně (s vrátnými a vexovými třeními, kteří musí být poraženi):

 • .
 • Zatímco na portálu, strana s praetoriánem doporučí, že je tam a uživatel relikvie to skočí a zabije ho a zabije.
 • Po zabití Praetoriana to uživatel Relic upustí a hráč, kterému pomohli, jej vyzvedne a vrátí se do hlavní oblasti.
 • Po odchodu z oblasti předá relikvie relikvie na kohokoli, koho brání desku, a vstoupí na druhý portál na nepřátelské straně, aby zabil dalšího praetoriana, než znovu opakuje celý proces.

Poté, co porazil šest praetorianů, se váš tým poté vrátí do hlavní zóny a bude bránit konečný konflux, kde jste zabil prvního vrátníka z náporu nepřátel. . Přežijte to a obdržíte hrudník a přejděte k konečnému setkání.

Všechno, co přišlo dříve, než vede do této chvíle: Atheon není jen velký boj šéfů, je to také Oracle setkání. . Jediný mechanik, který nemá, jsou konfluxe.

To znamená, že přinášíte téměř vše, co jste se naučili při nájezdu a všechno to rozdrtilo dohromady. . .

Setkání začíná, když je středová krabice zastřelena. . Zahrajte si to bezpečně a zničte všechny harfiky, které se rozšiřují. Po stanoveném čase bude Atheon teleportovat tři členy FireTeam do jiné oblasti.

Jak se tým v této oblasti vynoří, bude existovat relikvie Aegis. Jeden hráč to vyzvedne a ostatní by se měli zaměřit na zabití nepřátel ve středu oblasti. .

Orelčí oči mezi vámi uzná, že tato nová oblast je stejná jako setkání s vrácením. Je to v tomto okamžiku, kdy musíte zavolat týmu. To umožňuje těm, kteří nejsou transportováni, aby se vydali na jakoukoli stranu, který odpovídá vašemu popisku (někteří raději to nazývají „Mars“ nebo „Venus“, jiní říkají „zelená“ nebo „červená“, ale dávám přednost výslovně uvedení „vlevo“ nebo „vpravo“ jako snižuje to zmatek). .

Zatímco hráči jsou na portálu, ty, které nejsou teleportovány. Jak se to děje, tři oracles se vynoří nad hlavou v konkrétním pořadí pro ty, kteří nebyli teleportováni. Vyvolená metoda mého FireTeamu, jak volat tyto věštce, se shoduje s metodou Joshhunt . Ty musí být povolány a zničeny ve stejném pořadí těmi na portálu. Poté, co k tomu došlo třikrát, se teleportovaný tým bude muset vrátit do oblasti přes portál.

Po zničení třetí vlny Oracles budete moci poškodit atheon. Náš tým tak učinil z centrální plovoucí platformy přímo před tím, kde se vynoříte. To umožňuje hráčům bezpečně střílet atheon bez obav o vlny nepřátel, které vás neustále obtěžují. Pokud váš fireteam provozuje Warlock dobře, je to perfektní místo, kde jej upustit, a také titanovou bublinu pro zbraně lehkého buff.

. To trvá 30 sekund a umožňuje hráčům poškodit atheon při drasticky zlepšení rychlosti super regenerace. Klíč je tedy klíčové vypálení co nejvíce supers a v důsledku toho, že anarchie s porušením a jasností vám umožní několik výstřelů mezi supers. .

A pak Na jednu osobu je aplikován debuff. Nazývá se zadržováním, toto se náhodně aplikuje na jednoho člena FireTeam. Je nezbytné, abyste na to dávali pozor, protože to aplikuje stejný stav zachycení, který se nachází v templářském setkání. Pokud je strážce, který drží tento debuff, během fáze poškození je uprostřed uprostřed, vymaže váš tým. Jakmile se tedy postižený hráč identifikuje kontrolou debuff na dolní části obrazovky, musí skočit ze skupiny.

. . Všimněte si, že Atheon vstupuje do rozzuřené fáze po třetí fázi DPS a po čtvrté fázi poškození vymaže celý váš tým. Pokud způsobíte dostatečné poškození, Atheon se rozpadne a vy jste úspěšně dokončili trezor skla.

.

PC hráč vytvořil tento obsah jako součást placeného partnerství s Bungie. Veškerý obsah Destiny 2 na tomto webu – včetně tohoto článku – byl vytvořen nezávislý na Bungie a odráží pouze redakční názor hráče PC.

PC Gamer Newsletter

.

.