Destiny 2 vydává nové umění letošního festivalu The Lost Mecha Armor – Gamespot, Jak získat mech -tematickou brnění v festivalu Destiny 2 S Lost – Dot Esports

Jak získat mech-tematickou brnění na Festivalu The Lost Destiny 2

Koncept Mech Armor vyhrál přes sadu návrhů monstrum, i když hlasování bylo blízké, přičemž výherní možnost získala štíhlou většinu pouhých 52%.

Destiny 2 vydává nové umění letošního festivalu The Lost Mecha Armor

Zde jsou poslední návrhy inspirované mech, o kterých se hráči hlasovali na začátku roku.

Hayley Williams 12. října 2022 v 22:11 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

S strašidelnou sezónou se plazí, Destiny 2 začíná ukládat další podrobnosti o letošním festivalu The Lost, včetně nových sad pro mechové zbroje s fanoušky. Jak o tom rozhodli fanoušci na začátku roku, nový Halloween Armor je inspirován Mecha Anime a filmy jako Pacific Rim.

Zatímco hráči měli koncepční umění k odkazu při hlasování v počátečním hlasování, jedná se o první pohled na dokončené brnění, které se ve hře objeví-i když z velké části se zdá, že Bungie uvízl docela blízko konceptu.

Koncept Mech Armor vyhrál přes sadu návrhů monstrum, i když hlasování bylo blízké, přičemž výherní možnost získala štíhlou většinu pouhých 52%.

Každoroční festival The Lost Destiny bude zahájen letošního roku 18. října v rámci sezóny drancování-o něco později než loňské datum zahájení. Bungie ještě musí odhalit žádný z dalších obsahů přicházejících s letošním akcí, s letošní tematickou aktivitou a zbraní exkluzivní událostí stále záhadou.

Poslední zpravodajský příspěvek Bungie potvrdil, že Masky budou stále hrát roli na letošním festivalu The Lost. Více podrobností bude pravděpodobně odhaleno příští týden v Bungie.

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

Jak získat mech-tematickou brnění na Festivalu The Lost Destiny 2

Probíhá každoroční festival ztracených slavností Destiny 2, A letošní akce má zřetelný pocit anime se sadami zbroje s tematikou mech a odpovídající legendární odstřelovací puškou. Tyto položky budou k dispozici po dobu trvání akce, která běží až do listopadu. 8, takže je důležité to získat, zatímco je horké.

Zbroj s tematikou mech byla sada ozdoby, o kterém komunita rozhodla v dubnu tohoto roku, v přestřelce s jiným konceptem pro tři sady brnění tematicky kolem monster filmů. S inspirací a vkusem čerpaným z podobných Mobilní oblek Gundam, Pacific Rim, a Neon genéza evangelion, Každý mobilní oblek Guardian má svůj vlastní zřetelný pocit a barevné schéma mecha. Kusy také fungují skvěle samostatně a mohou být začleněny do řady jedinečných vzhledů pro více módní hráče.

Jak dostat mech-tematické brnění Destiny 2Festival ztraceného

Chcete-li získat ruce na mech-tematické brnění nastaví tuto událost, musíte si koupit každou z nich z festivalu ztracené karty v obchodě. Všechny sady lze zakoupit buď s prémiovým měnovým stříbrem nebo jasným prachem, který lze získat prostřednictvím sezónního průsmyku a sezónních výzev. Každá sada vás vrátí zpět 1500 stříbrných nebo 6000 jasný prach, takže budete muset hodně uložit, pokud chcete vyplnit svůj šatník novými záchvaty zdarma.

Navíc se ujistěte, že máte přístup do obchodu ve třídě, za kterou si přejete koupit brnění mech-téma, protože budete moci pouze náhled a zakoupit položky spojené s vaší aktuálně vybavenou třídou. Každá sada brnění má svou vlastní jedinečnou chuť, takže pokud máte nedostatek jasného prachu pro všechny tři nebo zpřísnění kabelek, dobře se podívejte na všechny tři možnosti, než se rozhodnete, je dobrý nápad.

Všechny brnění mech Destiny 2Festival ztraceného

Mechanizovaná sada ochránce (Titan)

Mobilní sada exoskeletonu (Warlock)

Obrobní sada Skirmisher (Hunter)

Alexis je novinář na volné noze pocházející z Velké Británie. Po několika letech soutěží o mezinárodní eSports etapy, v roce 2021 přešla na psaní o tomto odvětví a rychle našla domov, který jí volal vlastní v pulzujících komunitách žánru Looter Shooter Žánr. Nyní poskytuje pokrytí her, jako jsou Destiny 2, Halo Infinite a Apex Legends.