Destiny 2 zpět online po 20hodinovém prostoji kvůli vadné záplatě – Verge, proč je osud 2? Zde je důvod, proč se můžete připojit ke serverům a hrát Destiny 2 nyní – dot eSports

Proč je Destiny 2 Down? Proto se nemůžete připojit ke serverům a hrát Destiny 2

Navzdory své obrovské řadě možností se však hráči mohou jen ponořit Destiny 2 Pokud servery fungují. Pokud servery čelí výpadkům nebo přerušením, uvidí hráči klasickou zprávu „Server Offline“, když se pokusí přihlásit– Naznačuje, že se servery něco není v pořádku.

Destiny 2 zpět online po 20hodinovém prostoji kvůli vadné záplatě

Bungie vydala osud 2 a byl rychle nucen vzít hru offline. Oprava zahrnuje svlékání zpětných serverů před opravou.

Tom Warren, vedoucí editor pokrývající Microsoft, PC Gaming, Console a Tech. Před nástupem do Verge v roce 2012 založil web WinRumors, stránky věnované společnosti Microsoft News.

25. ledna 2023, 12:53 PM UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Destiny 2 byl nucen offline po dobu 20 hodin poté, co Bungie vydal vadnou opravu, která způsobila problémy pro hráče. Bungie vydala pravidelnou herní záplatu k vyladění Destiny 2V úterý, ale mnoho hráčů si rychle uvědomilo, že hra odstranila určité triumfy, pečeti a katalyzátory. Bungie nyní vydala opravu, která zahrnovala převrácení jeho serverů.

Bungie přinesla Destiny 2 offline pro vyšetřování problému ve 14:00 ET v úterý, dvě hodiny po poprvé vydání opravy. Po hodinách testování a vyšetřování Bungie potvrdil, že bude „vrátit zpět všechny účty hráčů do jejich stavu od 8:20 dopoledne PST.“

To je 40 minut před náplastí, což znamená jakýkoli pokrok těsně před náplastí a dvě hodiny po ztracení. Hráči, kteří získali kořist dokončením týdenních nájezdů, dungeonů, odměn a dalšího obsahu, budou muset aktivity přehrát, jakmile se servery vrátí online.

Destiny 2 Servery jsou nyní zpět online. Bungie vydala 6.3.0.6 Patch, o které se říká, „vyřešil problém způsobující ztrátu progrese pro určité triumfy, těsnění a katalyzátory.“

Destiny 2 je populární looter střelec od Bungie, který má každý den přibližně 800 000 hráčů v PC, Xbox a PlayStation. Tento hlavní výpadek přichází těsně před měsícem, než Bungie uvolní svůj další major Destiny 2: Lightfall expanze.

Aktualizace 25. ledna, 9:50 AM ET: Článek aktualizován s dalšími informacemi od Bungie.

Aktualizace 25. ledna, 10:02 AM ET: Článek aktualizován na poznámku Destiny 2 Servery jsou nyní zpět online.

Proč je Destiny 2 Down? Proto se nemůžete připojit ke serverům a hrát Destiny 2

Destiny 2 má spoustu aktivit pro hráče, ať už pronásledují módu, prozkoumávají cíl nebo pronásledují roli své oblíbené zbraně.

Navzdory své obrovské řadě možností se však hráči mohou jen ponořit Destiny 2 Pokud servery fungují. Pokud servery čelí výpadkům nebo přerušením, uvidí hráči klasickou zprávu „Server Offline“, když se pokusí přihlásit– Naznačuje, že se servery něco není v pořádku.

The Destiny 2 Servery mohou jít dolů z řady důvodů. Servery obvykle podléhají krátkému okně údržby před vydáním hotfix, kopají hráče ze všech aktivit a krátce sundávají servery. Toto období obvykle trvá asi 15 minut. Větší obsah poklesne, například roční období a expanze, obvykle přicházejí s delším oknem údržby. Může to trvat několik hodin a v případě expanzí může dokonce přinést nějaké výpadky přes noc.

Destiny 2

Existuje také možnost, že Destiny 2 prochází nouzovým údržbou kvůli nepředvídanému problému. Problémy s připojením mohou učinit servery nedosažitelné a Bungie může přivést servery offline, když zkoumá chyby, závady a chyby ve hře. Toto je zjevně drastické opatření, což znamená, že jeho základní příčiny musí být dostatečně vážné, aby vývojář zaručoval přístup k hře.

Pokud se nemůžete připojit Destiny 2, musí existovat důvod, ať už je to součást rozvrhu nebo izolovaného incidentu. Tady je proč Destiny 2 Servery jsou dole.

Proč jsou Destiny 2 Servery nejsou k dispozici? Detaily údržby sezóny 22

Strážci, kteří se snaží ponořit do sezóny čarodějnice. Hra má období údržby pro Aug. 29, což je nezbytné k nasazení aktualizace 7.2.0.2. Servery klesly kolem 9:15 CT a prostoje by měly trvat několik hodin.

Kdy bude Destiny 2 Servery jsou zpět?

Hráči by se měli být schopni přihlásit zpět Destiny 2 Počínaje 12:00 CT v srpnu. 29 Pokud všechno jde podle plánu. Výpadek by měl trvat až do týdenního resetu, i když hráči budou muset stáhnout a aplikovat nejnovější verzi hry, než budou moci skutečně hrát. Pokud tomu tak je, získáte zprávu o kočičích kódu chybového kódu, takže se ujistěte, že vaše hra je na vaší platformě aktuální.

Existuje také šance, že Bungie se při nasazení aktualizace narazí na technické problémy. Účet bude varovat hráče, když nejnovější verze Destiny 2 je k dispozici a také odkaz na poznámky o opravách a dá vám vědět, co se změnilo v nové opravě. V případě jakýchkoli přerušení najdete více podrobností na stránce.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV nebo získání třetího parku v DMZ. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Je osud 2? Stav serveru a po skončení plánovaného údržby

Klíčové umění pro Destiny 2

Je osud 2? S velkou novou aktualizací, sezónou Deep, kvůli spuštění dnes (23. května) je jen přirozené položit tuto otázku.

Pokud jste se pokusili přihlásit do hry a měli jste potíže s tím, přirozeně začnete přemýšlet, zda je vše v pořádku s osudem 2. A měli byste pravdu, kdybyste předpokládali, že servery jsou offline.

Tentokrát byl vyhlášen výpadek serveru Destiny 2 předem a máme všechny podrobnosti, které byste měli potřebovat níže. Pokračujte ve čtení a zjistěte, kdy Destiny 2 půjde offline a kdy by se měl vrátit.

Destiny 2 Plánovaná údržba ještě dnes

Na svých oficiálních webových stránkách Bungie sdílí následující časový rozvrh pro plánovanou údržbu tohoto týdne, který do hry přinese sezónu hlubokého obsahu.

Z pohledu britského časového pásma začal proces převzetí offriny 2 offline 15:00 BST v úterý 23. května. V té době byly zastaveny nové přihlášení.

Ve 16:15 BST budou hráči, kteří již byli ve hrách.

Kdy se Destiny 2 vrátí online?

Pro britské hráče se Destiny 2 vrátí online na 18:00 BST V úterý 23. května.

Měli byste být schopni stáhnout aktualizaci verze 7.1.0 od té doby. Bungie poznamenává, že hráči by mohli zažít dlouhé fronty po první hodinu poté, takže byste mohli chtít počkat do 19:00 před zahájením správné relace.

  • Přečtěte si více o osudu:V našem exkluzivním rozhovoru zahrnuje hereční rozhovory Crow, které zahrnují Villainy

Zadáním svých údajů souhlasíte s našimi podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů. Můžete se odhlásit kdykoli.

Stav serveru Destiny: Jak zkontrolovat, zda je Destiny 2 dole

Pokud čtete tento článek kdykoli a přemýšlíte, zda je Destiny 2 dole, existuje několik míst, kde můžete zkontrolovat, zda problémy přesahují jen vás.

Oficiální server Destiny Server a Aktualizace stavu Status vás bude vodítko o jakémkoli plánovaném prostoji, takže by to mělo být váš první port, pokud máte problémy.

Kromě toho stojí za to zkontrolovat webovou stránku detektoru generovaného komunity, což vám umožní zjistit, zda někdo jiný hlásí problémy současně jako vy.

Pokud se zdá, že problémy jsou na detektoru dolů, je pravděpodobné, že Destiny 2 je v současné době offline nebo má jiné potíže.

Pro aktuální aktualizace od vývojářů Destiny 2 se také vyplatí sledovat oficiální účet Bungie Help Twitter, který by vám měl informovat o jakýchkoli problémech. Doufejme, že vaše problémy nebudou trvat dlouho a budete zpět v Destiny 2 v žádném okamžiku!

Přihlaste se k odběru našeho bezplatného herního zpravodaje pro týdenní poznatky a navštivte naše Herní centrum pro všechny nejnovější zprávy.

Hledáte něco, na co se můžete dívat? Podívejte se na náš průvodce televizním nebo průvodcem streamováním.

Vyzkoušejte časopis Radio Times ještě dnes a získejte 12 čísel za pouhých 1 GBP s doručením do vašeho domova – Přihlaste se k odběru. Pro více informací z největších hvězd v televizi poslouchejte podcast Radio Times.