Detroit: Staňte se lidským | Oficiální web | Quantic Dream, Detroit: Staňte se lidským | Detroit: Staňte se lidskými wiki | Fandom

Detroit: Staňte se lidským

Detroit: Staňte se lidským se hraje z pohledu třetí osoby, který podléhá sadě a kontrolovatelné perspektivě. Pravá analogová tyč na ovladači Dualshock se používá k interakci s objekty a pozorování okolí, levice je pro pohyb a R2 skenuje prostředí pro možné akce; Používají se také ovládací prvky pohybu a touchpad. Hra je podobná 3. titulu společnosti Hustý déšť, Ačkoli podobné vstupy, jako jsou výzvy na rychlé časové události a rozhodování o dialogu, jsou stále součástí hry. Příběh se proto rozvětví v závislosti na tom, jaké volby jsou učiněny.

Co z nás dělá člověka?

Detroit 2038. Technologie se vyvinula do bodu, kdy jsou všude lidé jako Androids. Mluví, pohybují se a chovají se jako lidské bytosti, ale jsou to pouze stroje sloužící lidem.

Hrajte tři odlišné Androidy a podívejte se na svět na pokraji chaosu – možná naší budoucnosti – skrz jejich oči. Vaše samotná rozhodnutí dramaticky změní, jak se hraje intenzivní, větvící se vyprávění.

Budete čelit morálním dilematem a rozhodnete se, kdo žije nebo zemře. S tisíci možností a desítkami možných zakončení, jak ovlivníte budoucnost Detroitu a osudu lidstva?

Klíčové funkce

Hrajte svou roli v poutavém vyprávění-vstupte do světa, kde morální dilemata a obtížná rozhodnutí mohou proměnit Android Slaves v revolucionáře měnící se svět. Objevte, co to znamená být člověkem z pohledu outsidera – a vidět svět očima stroje.

Jejich životy, vaše volby – utvářejte ambiciózní vyprávění o větvení, kde vaše rozhodnutí nejen určují osud tří hlavních postav, ale také celé město Detroit. Jak ovládáte Kara, Connor a Markus, může znamenat život nebo smrt – a pokud jeden z nich platí konečnou cenu, příběh stále pokračuje…

Nespočet cest, nespočet konce – každé rozhodnutí, které učiníte, bez ohledu na to, jak minuta, ovlivňuje výsledek příběhu. Žádný přehrávání nebude úplně stejné: přehrávat znovu a znovu, abyste objevili úplně jiný závěr.

Plně optimalizované pro PC – dříve k dispozici pouze na PlayStation® 4, Detroit: Staňte se lidským, je přiveden do PC s ohromující grafikou, rozlišením 4K, 60 FPS s framerate a plnou integrací obou ovládacích prvků myši/klávesnice a gamepadů pro nejkompletnější Detroit: Staňte se lidským: Staňte se člověkem: Staňte se lidským Zkušenosti dosud.

Podporované jazyky:
Hlas Over: Arabština / brazilská portugalština / angličtina / francouzština / německá / italská / japonská / mexická španělská / polská / portugalština / ruština / španělština

Titulky: angličtina / francouzská / německá / italská / španělská / nizozemská / portugalština / švédská / dánská / norská / finská / ruská / polská / japonská / korejská / tradiční čínská / zjednodušená čínská / řecká / česká / maďarská / maďarská / chorvatská / mexická španělská / brazilská Portugalština / turečtina / arabština

Věkové hodnocení:
PEGI 18 / ESRB Zralý 17+

SPECIFIKACE:
MINIMÁLNÍ:
-OS: Windows 10 (64 bit)
-Procesor: Intel Core i5-2300 @ 2.8 GHz nebo Ryzen 3 1200 @ 3.1GHz nebo AMD FX-8350 @ 4.2GHz
-Paměť: 8 GB RAM
-Video: Nvidia Geforce GTX 780 nebo AMD HD 7950 (podpora Vulkanu 1.1 požadováno)
-Video RAM: 3 GB nebo více
-Pevný disk: 55 GB

Doporučeno:
-OS: Windows 10 (64 bit)
-Procesor: i5-6600 @ 3.3 GHz nebo Ryzen 3 1300 x @ 3.4 GHz
-Paměť: 12 GB RAM
-Video: Nvidia Geforce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580 (podpora Vulkan 1.1 požadováno)
-Video RAM: 4 GB nebo více
-Pevný disk: 55 GB

© 2018 Sony Interactive Entertainment Europe Ltd. Vyvinul Quantic Dream SAS. „Detroit: Staňte se člověkem“ je ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Europe. Všechna práva vyhrazena. PlayStation ® je registrovaná ochranná známka společnosti Sony Interactive Entertainment Inc.

Detroit: Staňte se lidským

Detroit: Staňte se lidským je filmová hra Neo-Noir Thriller vyvinutá společností Quantic Dream a publikovaná pro PlayStation 4, vydává také pro Microsoft Windows. Hra je 5. titulem společnosti a jejich čtvrté interaktivní drama. Je napsán a režírován zakladatelem Quantic Dream a spolupracovníkem David Cage. Samotná hra byla vydána 25. května 2018 a verze Digital Premium byla vydána den před 24. květnem 2018 pro PlayStation 4. Pro Microsoft Windows byl vydán 12. prosince 2019, jako exkluzivní obchod Epic Games Store. 18. června 2020 obdrželo širší vydání v parníku.

Obsah

 • 1 předpoklad
 • 2 Obsazení
 • 3 kapitoly
 • 4 hraní
 • 5 Vývoj
 • 6 Vydání
  • 6.1 soundtrack
  • 6.2 Digital Deluxe Edition
  • 9.1 textový přepis
  • 9.2 Technologická analýza
  • 12.1 Koncepce umění
  • 12.2 obrázky
  • 12.3 videa

  Předpoklad []

  Nasazeno v Detroitu během roku 2038 bylo město revitalizováno vynálezem a zavedením Androidů do každodenního života. Ale když se Androids začnou chovat, jako by byli naživu, události se začnou vymknout kontrole. Vstupte do rolí klíčových tří hratelných postav příběhu (Kara, Connor a Markus), z nich. Tyto tři Androidy jsou přítomny v celé hře, když sledují emocionální cestu s možností, které je třeba vzít, aby bylo možné pro jejich konečnou „příčinu“, což lze definovat mnoho různých způsobů v závislosti na hodnotách hráče. Spiknutí hry se zabývá různými vyspělými tématy, která prozkoumají morální půdu a každé rozhodnutí hráče ovlivňuje to, co se stane.

  Obsazení []

  # Herci Postavy
  1 Valorie Curry Kara
  2 Bryan Dechart Connor
  3 Jesse Williams Markus
  4 Audrey Boustani Alice, Emma Phillips
  5 Clancy Brown Hank Anderson
  6 Evan Parke Luther
  7 Lance Henriksen Carl Manfred
  8 Paul Spera Leo Manfred
  9 Minka Kelly Severní
  10 Simbi Khali Amanda
  11 Parker Sawyers Joshi
  12 Ben Lambert Daniel, Simon
  13 Yvonne Wandera Lucie
  14 Neil Newbon Gavin Reed, Elijah Kamski
  15 Gabrielle Hersh Chloe
  16 Dana Gourrier Rose Chapman
  17 Bruce Sherfield Adam Chapman, John, Andy
  18 Dominic Gould Todd Williams
  19 Barry Johnson Jeffrey Fowler
  20 Edwin Gaffney Chris Miller
  21 Amelia Rose Blaire Blue-Haired Traci, Brown-Haired Traci, WR400 429 671 942
  22 David Coburn Richard Perkins
  23 Cornelius Smith Jr. Carlos ‘Android
  24 Richard Southgate Rupert
  25 Joe Sheridan Ben Collins
  26 David Gasman Policejní důstojník 0617
  27 Kristopher Bosch Jerry
  28 Matt Vladimery Ralph
  29 Saul Jephcott Zlatko Andronikov
  30 Christina Batman Cristina Warren
  31 David Clark Kapitán Allen
  32 Leslie Clack Michael Brinkley
  33 Lexie Kendrick Rosanna Cartland
  34 Akil Wingate Michael Webb
  35 Doug Rand Dan
  36 Shane Woodward Android Protest Leader
  37 Tom Morton Floyd Mills
  38 Barbara Weber-Scaff Caroline Phillips, hostitelka Chloe

  Kapitoly []

  Ne každý Android je zahrnut do každé kapitoly. Kapitoly najdete níže, přičemž každý obsahuje vývojový diagram a techniku ​​použité k dosažení 100% dokončení.

  # název Protagonisté
  1 Rukojmí Connor
  2 Otvor Kara
  3 Odstíny barvy Markus
  4 Nový domov Kara
  5 Malíř Markus
  6 Partneři Connor
  7 Bouřková noc Kara
  8 Zlomený Markus
  9 Výslech Connor
  10 Uprchlíci Kara
  11 Z mrtvých Markus
  12 Čekání na Hank. Connor
  13 Na útěku Kara a Connor
  14 Jericho Markus
  15 Hnízdo Connor
  16 Čas rozhodnout Markus
  17 Zlatko Kara
  18 Ruská ruleta Connor
  19 Náhradní díly Markus
  20 Eden Club Connor
  21 Pirates ‘Cove Kara
  22 Most Connor
  23 Stratfordská věž Markus
  24 Veřejný nepřítel Connor
  25 Půlnoční vlak Kara
  26 Capitol Park Markus
  27 Seznamte se s Kamski Connor
  28 Svoboda pochod Markus
  29 Poslední šance, Connor Connor
  30 Rozcestí Connor, Kara a Markus
  31 Noc duše Connor a Markus
  32 Bitva o Detroit Connor, Kara a Markus

  Hraní []

  Detroit: Staňte se lidským se hraje z pohledu třetí osoby, který podléhá sadě a kontrolovatelné perspektivě. Pravá analogová tyč na ovladači Dualshock se používá k interakci s objekty a pozorování okolí, levice je pro pohyb a R2 skenuje prostředí pro možné akce; Používají se také ovládací prvky pohybu a touchpad. Hra je podobná 3. titulu společnosti Hustý déšť, Ačkoli podobné vstupy, jako jsou výzvy na rychlé časové události a rozhodování o dialogu, jsou stále součástí hry. Příběh se proto rozvětví v závislosti na tom, jaké volby jsou učiněny.

  Pro akční sekvence nebo kontextové interakce jsou hráči prezentováni s různými symboly, které vyžadují, aby buď k tlačítku lisovali, určitým způsobem přesunuli pravou analogovou tyčinku, nebo protřepeni nebo nakloněním ovladače. V akčních sekvencích, například když je napadena hratelná postava, neschopnost provádět tyto příkazy bere příběh podél jiné cesty a určité chyby mohou vést k smrti postavy. V některých případech se však načasovaná sekvence odehrává, než se hratelná postava setká s jeho zánikem. Hra představuje několik tras, které mohou hráči podniknout. Abychom ukončili přehled o přehrávatelné postavě, musí hráči najít správnou trasu, než vyprší časovač na dně.

  Všechny hratelné postavy mohou v průběhu příběhu zemřít. Pokud hratelná postava zemře, hra nekončí a hraje ovládání přepínače na jinou postavu, přičemž události smrti předchozí postavy do určité míry ovlivňují příběh. Proto může příběh pokračovat bez jakéhokoli z nich. (Postava Connora však může zemřít a být nahrazena novým modelem několikrát, i když to ovlivňuje jeho vztahy s některými postavami.)

  Vyšší potíže s hraním vedou k kratším dobu trvání hráčů, aby analyzovali situace a reagovali na ně. Kromě toho může výběr na začátku hry zamknout dialog a volby akcí později ve hře.

  Vývojový diagram

  Funkce vývojového diagramu je zahrnuta pokaždé, když hráč uzavře kapitolu, takže je hráč povolen zkontrolovat, co zmeškal. Vývojový diagram lze také přistupovat k pozastavení hry. Hráči mohou porovnat možnosti, které učinili s ostatními hráči s vizuálními procenty označenými vedle jejich určených možností.

  U některých hlavních rozhodovacích bodů budou mít hráči schopnost vrátit se na začátek kontrolního bodu, aby si vybrali jinou cestu. To nebude k dispozici po celou dobu.

  Rovněž úrovně oplývají časopisy pro hráče ke čtení a poskytují příběh o vesmíru hry (ty lze znovu přečíst ve volném čase v sekci Extras v hlavní nabídce).

  Neobvyklým aspektem hry je to, že obsahuje nehratelný protagonista, Android jménem Chloe, který se setkává pouze v nabídce hry a který podstoupí vlastní vývoj postav, jak hra postupuje.

  Vývoj []

  Detroit: Staňte se lidským je založeno na technologické demonstraci technologie Quantic Dream 2012 PlayStation 3 „Kara“, která získala silné reakce a cenu na La Shorts Fest. David Cage chtěl udělat demo do plné hry, přestože původně neplánoval, protože byl zvědavý, co by se stalo dál. Inspiroval se Ray Kurzweil Singularita je blízko, což vysvětluje, že míra, jakou lidská inteligence vyvíjí palety ve srovnání s mírou stroje. Proto Cage navrhuje, aby stroje mohou jednoho dne mít emoce.

  Androidy byly navrženy s odkazem na umělé orgány, jak by byla generována jejich energie a pohyb lidského oka. Schopnosti Androidu byly určeny každou z daných profesí. Byli konzultováni odborníci na umělou inteligenci, aby rozeznali, který technologický pokrok byl nejúčinnější.

  Detroit byl vybrán jako prostředí k oživení města, které podle historického příspěvku do amerického průmyslu podlehl ekonomickému poklesu. Vývojáři cestovali do Detroitu, aby provedli terénní výzkum, fotografovali, navštívili opuštěné budovy a setkali se s lidmi.

  Na konci roku 2013 byla Cage v předprodukci Detroit: Staňte se lidským, na kterém řekl, že na jeho práci staví Hustý déšť a Mimo dvě duše. Skript Cage – mezi 2 000 a 3 000 stránkami – byl poprvé předán do designového týmu, zatímco programátoři vytvořili grafiku a také nový herní engine s pokrokem ve funkcích, jako je vykreslování, dynamické osvětlení, stínování, bokeh a fyzické kamery. V říjnu 2016 byl scénář dokončen po více než dvou letech. Spisovatel Adam Williams byl najat, aby pomohl dokončit a vyloučit příběh. Klec použila grafy a diagramy, aby zjistila, kde by volby skončily; Penning “pět nebo šest tisíc stránek poznámek”.

  Obsazení se rozšířilo na Los Angeles, Londýn a Paříž při hledání více než 250 herců, aby zobrazovaly 513 role. Herci byli naskenováni ve 3D, jejichž modely byly poté vyrobeny na postavy. Následovala střelba a animace a 8. září 2017 bylo zachycení výkonu dokončeno po 324 dnech.

  Režisér fotografie Aymeric Montouchet používal „tlusté zrna a roztřesené dlouhé čočky“ s mělkou hloubkou pole pro Karu, „Malé, těsné zrno“ a modrá paleta pro Connor a oranžové a bílé barvy pro Markuse. Hra byla propuštěna do výroby 23. dubna 2018, po čtyřech letech výroby.

  Uvolnit []

  Detroit: Staňte se lidským byl oznámen dne 27. října 2015 na tiskové konferenci Sony během Pařížského týdne her. Objevilo se na E3 2016 a E3 2017 a ukazuje přívěsy dalších hratelných postav a hraní. Po E3 2017 Cage potvrdil, že hra bude vydána v roce 2018, později uvedena jako první nebo druhá čtvrtina. Hra byla vydána 25. května 2018 pro PlayStation 4.

  V roce 2017, opět na tiskové konferenci Sony během Pařížského týdne her, byl zobrazen nový trailer s Kara a hratelností. Demo první scény, „The Rusiated“, bylo k dispozici v obchodě PlayStation 24. dubna 2018, doprovázeno dovedností Amazon Alexa, která vede hráče přes demo. Hra byla povýšena v Japonsku s krátkým filmem živé akce, Tokio: Staňte se lidským. Poté následoval spouštěcí přívěs a dva animované šortky v anglickém jazyce představující Elijah Kamski, tvůrce Androids a Chloe, první Android, který prošel Turing Test. Pokud je předobjednáno, Detroit: Staňte se lidským přijde s dynamickým tématem a digitálním soundtrackem. Soundtrack byl k dispozici pro streamování 22. června 2018.

  4. prosince 2018, standardní vydání Detroit: Staňte se lidským, Mimo dvě duše a Hustý déšť byly propuštěny jako Kolekce Quantic Dream.

  20. března 2019 bylo to oznámeno Detroit: Staňte se lidským bude vydáno pro Microsoft Windows spolu s Hustý déšť a Mimo dvě duše. Bude to samostatně publikovat Quantic Dream a prodáno výhradně v obchodě Epic Games Rok, než se objeví jinde. Předobjednávky pro vydání Epic Games Store Detroit: Staňte se lidským Otevřeno v listopadu 2019, s hrou naplánovaným na vydání 12. prosince.

  25. května 2020 se dema všech tří her stala k dispozici ve společnosti. Quantic Dream oznámil, že plné hry budou k dispozici na Steam 18. června 2020.

  Soundtrack []

  Na této hře pracovali tři různí skladatelé (Philip Sheppard, Nima Fakhrara a John Paesano) a složili jedinečný soundtrack pro každou hratelnou postavu.

  Digital Deluxe Edition []

  Digital Deluxe Edition - Detroit se stal lidským

  Digitální edice deluxe Detroit: Staňte se lidským byl k dispozici ke koupi 24. května 2018. Obsahuje následující:

  • Detroit: Staňte se lidským Ps4 digitální plná hra
  • Hustý déšť Ps4 digitální plná hra
  • Digitální umělecká kniha
  • Digital Deluxe Soundtrack
  • 2 x Detroit: Staňte se lidským Dynamická témata
  • 10 x Detroit: Staňte se lidským PSN avatars

  Recepce []

  Agregované skóre
  Agregátor Skóre
  Metacritic PC: 80/100

  Detroit: Staňte se lidským Obdrženo „obecně příznivé recenze“, podle přezkumu agregátoru Metacritic. Destructoid’s Chris Carter řekl, že navzdory únavnému zálibě Quantic Dream pro detektivní příběhy si užil jeho popravu a Connorova „klidného chování a původu Android“. Carter ocenil prostředí a nazval ho „uvěřitelné“ a „podmanivé“ a také poznamenal, že „menší okamžiky“ patřily mezi jeho silné stránky. Michael Goroff z Elektronické hraní měsíčně Upřednostňoval skutečnost, že hratelné postavy byly Androidy, protože jejich status občanství druhé třídy vytvořil „efektivní pohled“. Ovládací prvky a rychlé události byly také podrobeny schválení. Goroff pochválil „neuvěřitelně uspokojivý a někdy neočekávaný“ dopad kolektivních rozhodnutí a prohlásil tento „největší úspěch“ hry “. Psaní pro Herní informátor, Kimberley Wallace souhlasil s Carterovým posouzením „malých okamžiků“ a řekl, že vývoj postav je „zábavný sledovat“, dobře obsluhovaný a „vrchol hry“. Ocenila, jak rozvětvovací příběhy ovlivnily poslední části a pochválily Quantic sen za „působivý“ úspěch. Paul Tamburro na Herní revoluce napsal to Detroit: Staňte se lidským chlubil se „přesvědčivým světem . obohaceno fantastickými představeními a nejmodernějším zachycením pohybu “. Chválil Curryho, Decharta a Williamsa za jejich „engrossing představení“ a řekl, že hra byla mezi „nejznámějšími“. Cítil také, že volby „drasticky“ změnily příběh.

  Peter Brown z GameSpot přivítal rozmanitost cyklování mezi postavami pro zajištění zapojení hráče. „Nejstrašnější a nejstrašnější scény“ dělaly na Browna značný dojem, z nichž některé považovaly za „opravdu nezapomenutelné“. Navíc poznamenal, že vizuální prvky byly krásné a „podmanivé vidět“. Gamesradar+’s Andy Hartup chválil Quantic sen za to, že „interaktivní příběh byl schopen provokovat skutečné, čestné a rozmanité emoce“. Myslel si, že důsledky rozhodnutí byly „naprosto nádherné“, i když jen zřídka, a prostředí považovalo za „krásné“. Hartup se líbilo modely postav a nazývalo je „nejpozoruhodnějšími, které uvidíte při hraní“ a upřednostňoval zejména oči. O rozhodovacích aspektech prohlásil Detroit: Staňte se lidským „Nový zlatý standard . pro smysluplnou volbu v hraní her “. Lucy O’Brien na IGN napsal, že hra „se podaří být často pohyblivým melodramem, který se ohýbá vašim výběrem s smysluplnými výsledky“. Ocenila také herectví Curryho, Decharta a Williamsa a pozorovala různé výhody pro každou postavu. O’Brien ocenil obecný spiknutí jako „velkou, ambiciózní zábavu“ a prostředí jako „krásně podrobné“. Stejně jako Goroff, Wallace, Tamburro a Hartup, O’Brien zjistil, že „větvící se cesty jsou více a hluboké“ a zároveň doplňují vývojové diagramy, funkce Colm Ahern of Videogamer.com Vybral se jako jedna z mála kvality vykoupení hry.

  Naopak Carter kritizovala „průzkum povrchové úrovně“ lodi Theseus a zpochybňovala režisérovou jemnost. Obviňoval slabost Kariny příběhu z Cageova psaní, nazval zobrazení domácích a návykových násilníků „karikaturní“ a stěžoval si na příležitostné „dřevěné jednání“. Goroffova jediná nepříjemnost s ovládacími prvky se týkala jeho funkce citlivé na pohyb, zejména na jeho použití při rychlých událostech. Wallace si myslel, že Markusův příběh byl nejhorší ze tří a jako primární problémy s citováním „předvídatelných projevů“ a „černobílých rozhodnutí“. Navrhovala, že vyprávění utrpělo „těžkopádné“ pokusy o historické paralely a poznamenala, jak to bylo Carter, že jeho zastoupení zneužívání se zdálo „vykořisťované kvůli nadměrné antice“. Cítila, že používání ovládacích prvků pohybu a touchpad je „neintuitivní“ a chtěla z hry více rozmanitosti. Tamburro porušil úvodní akt pro své „pomalé“ a „nudné“ interakce, rychlé události pro jejich hojnost a příležitostné cesty příběhu za to, že jsou „vysoce pochybné“. Brown považoval Markuse za „pozoruhodně chybějící v nuanci“ a alegorie do skutečné historie za „na nose“ a „rušivé“. Komentoval, že expozice vývojového diagramu byla „nakonec škodlivá“ pro ponoření hráče a přál si, aby byl způsob, jak jej deaktivovat. Hartup se nelíbil okamžiků, ve kterých byla témata buď „fumble [d]“ nebo „tlačena příliš daleko“. O’Brien pozoroval více plotholů a našel značné množství „nemotorné“ expozice a dialogu. Ahern ve svém verdiktu napsal: „Detroit: Staňte se lidským chce tě přesunout . Jde o to, že to opravdu ne . Když je vyprávění tak cringey a ham-fisted, jako je to, nebudete chtít skrz něj hrát několikrát “.

  Odbyt [ ]

  Detroit: Staňte se lidským Po dvou dnech vydání dosáhl pátého místa na grafu ve Velké Británii. V prvním týdnu hra dosáhla celkového prodejního i konzolí. Ačkoli to prodalo méně kopií než Mimo dvě duše a Hustý déšť V tomto regionu tvrdil klec a výkonný producent Guillaume de Fondaumière Detroit: Staňte se lidským bylo dosud nejúspěšnějším spuštěním studia.

  Skupina NPD později potvrdila, že má růst prodeje přesahující dvacet procent Hustý déšť. Byla to celkově třetí nejprodávanější videohra, generování třetího nejvýznamnějšího příjmu v USA a prodala nejvíce z jakéhokoli titulu v obchodě PlayStation v květnu 2018, která byla k dispozici po dobu šesti dnů.

  Hra vydaná v Japonsku s 39 548 jednotkami (které vzrostly na 56 480 po dvou týdnech), sekundy Dark Souls: Remastered. Ve Velké Británii druhý týden také viděl, že se stala druhou nejprodávanější videohra (za sebou FIFA 18). Hra prodala jeden milion kopií po prvních dvou týdnech. Za týden končící 10. června jeho fyzický prodej klesl na čtvrté místo ve Velké Británii. Její japonský prodej dosáhl 74 458 kopií dne 17. června, ale o týden později, když byla hra umístěna na britském individuálním formátu, klesl z grafu konzoly země. Dva měsíce po propuštění, celkem 1.Hru hrálo 5 milionů lidí.

  Hra se stala Quantic Dream nejrychleji prodávajícím hra a do prosince prodala více než 2 miliony kopií a následující měsíc se blížila 3 miliony. V říjnu 2019 dosáhl celosvětových prodejů 3.2 miliony kopií na PlayStation 4. Tisková zpráva z Quantic Dream oznámila v srpnu 2020, že prodala přes pět milionů kopií na všech platformách.

  Projekty fanoušků []

  Textový přepis []

  Zde je uvedena kapitola kapitoly kapitoly text přepisu hry.GitHub.io/

  Technologická analýza []

  Zde je uvedena analýza každé technologie ve hře ve srovnání se skutečnými technologiemi vytvořenými anonymními fanoušky: https: // viz.představující.io/detroit/

  Ocenění []

  Detroit: Staňte se lidským Vyhrál cenu za „Best of E3“ na GameSpot’s Best of E3 Awards a byl nominován na „Best PlayStation 4 Game“ a „Best Adventure Game“ na IGN Best of E3 Awards a za „dobrodružnou hru“ na Hardcore Gamer’s Ocenění Best of E3.

  Rok Cena Kategorie Příjemci Výsledek
  2016 Ocenění kritiků Best of E3 Game Awards Nejlepší originální hra Detroit: Staňte se lidským Nominován
  2017 Ocenění kritiků Best of E3 Game Awards Nominován
  Nejlepší akce/dobrodružná hra Nominován
  Gamescom Nejlepší RPG Nominován
  2018 Ocenění nezávislých her pro vývojáře vývojářů Nejlepší akce a dobrodružství Nominován
  Nejlepší zvukový design Nominován
  Nejlepší sociální hra Nominován
  Ping Awards Nejlepší hra konzoly Vyhrál
  Velká cena Vyhrál
  Nejlepší grafika Vyhrál
  Nejlepší scénář Nominován
  Nejlepší soundtrack Nominován
  Ocenění zlaté joystick Hra PlayStation roku Nominován
  Nejlepší umělec Bryan Dechart jako Connor Vyhrál
  Ceny hry Nejlepší směr hry Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Nejlepší vyprávění Nominován
  Nejlepší výkon Bryan Dechart jako Connor Nominován
  Ocenění hráčů Oblíbený herní herní zážitek pro jednoho hráče Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Oblíbená postava fanoušků roku Connor Nominován
  Oblíbený mužský hlasový herec Bryan Dechart jako Connor Nominován
  Jesse Williams jako Markus Nominován
  Oblíbená ženská hlasová herec fanoušků Valorie Curry jako Kara Nominován
  Ocenění Titanium Nejlepší narativní design Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Nejlepší výkon ve španělštině Luis Bajo jako Hank Nominován
  Les Étoiles du Parisien Nejlepší videohra z roku 2018 Detroit: Staňte se lidským Vyhrál
  Australian Games Awards Hra roku Nominován
  Akce/Adventure titul roku Nominován
  RPG roku Vyhrál
  2019 22. ročník d.I.C.E. Ocenění Vynikající úspěch ve směru umění Nominován
  Vynikající úspěch v originální hudbě Nominován
  Vynikající úspěch ve zvukovém designu Nominován
  Dobrodružná hra roku Nominován
  Awards NAVGTR Animace, technické Vyhrál
  Art Direction, současný Nominován
  Směr fotoaparátu v herním motoru Nominován
  Design postavy Nominován
  Kontrolní design, 3D Nominován
  Design, nová IP Nominován
  Směr v herního kina Nominován
  Inženýrství Nominován
  Hra, originální dobrodružství Nominován
  Grafika, technické Nominován
  Osvětlení/texturování Nominován
  Originální dramatické skóre, nová IP Vyhrál
  Výkon v dramatu, vedení Valorie Curry jako Kara Nominován
  Výkon v dramatu, podpora Clancy Brown jako Hank Nominován
  Úpravy zvuku v kině hry Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Použití zvuku, nová IP Vyhrál
  SXSW Gaming Awards Dokonalost v animaci Nominován
  Dokonalost v technickém úspěchu Nominován
  Dokonalost v vyprávění Vyhrál
  Dokonalost ve vizuálním úspěchu Nominován
  G.A.N.G. Ocenění Nejlepší originální instrumentální „Kara je hlavní téma“ Vyhrál
  Ocenění 15. britské akademie Umělecký úspěch Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Zvukový úspěch Nominován
  Ocenění Famitsu Cena dokonalosti Vyhrál
  Rookie Award Vyhrál
  Italské videohry ceny Rozhodnutí lidí Nominován
  Hra roku Nominován
  Nejlepší herní design Nominován
  Nejlepší vyprávění Vyhrál
  Nejlepší postava Connor Vyhrál
  Nejlepší zvuk Detroit: Staňte se lidským Nominován
  Hra mimo zábavu Vyhrál
  Hry pro změnu ocenění Nejlepší hra Nominován
  Rozvíjet: Star Awards Nejlepší vyprávění Vyhrál
  Nejlepší originální IP Nominován
  Nejlepší inovace Nominován
  Nejlepší použití herního motoru Nominován
  Japonské herní ceny Cena za dokonalost Vyhrál

  Poznámky []

  • Od té doby Detroit zní to jako slovo Droid (Krátká forma Android), název hry lze interpretovat jako hříčka (Droide, staňte se lidským).
  • Pracovní název hry byl Horizont.[1]
  • V původním návrhu hra představovala hra čtyři protagonisty namísto tří, ale byly oříznuty kvůli rostoucí složitosti větvícího vyprávění. [2]
   • „Traci“ byl původně názvem čtvrtého protagonisty. Podle umění L’Art de Quantic Dream, Čtvrtý protagonista byl deviantní Android, který by mohl jít pod názvem Nathalie . Ona by se maskovala jako člověk, aby pracoval jako novinář a ovládal názor veřejnosti na revoluci.
   • Bryan Dechart obhájil přívěs a řekl, že příběh „vyvolává empatii“.
   • Tato funkce byla odstraněna později, protože hráči mohou nyní sdílet své zachycené snímky a videa bez jakýchkoli omezení.
   • David Cage naznačil možné pokračování hry v jednom ze svých tweetů. [3]

   Detroit: Staňte se lidským

   Esrb zralý

   Detroit: Staňte se lidským

   Detroit: Staňte se Human je nejnovějším titulem ve vývoji Quantic Dream, který se rozšiřuje o dědictví spuštění, narativní zážitky (Fahrenheit/ Heavy Rain ™/ Beyond: Two Souls ™). Objevte, co to ve skutečnosti znamená být člověkem na silné, emocionální cestě z výběru a důsledků.

   Nasazeno do města Detroit Během roku 2036 bylo město revitalizováno vynálezem a zavedením Androidů do každodenního života. Ale když se Androids začnou chovat, jako by byli naživu, události se začnou vymknout kontrole. Vstupte do rolí příběhových klíčových tří hratelných postav, z nichž každá má jedinečné perspektivy, když čelí svému novému způsobu života.

   V tomto ambiciózně ohýbajícím a vzrušujícím vyprávění bude každá volba a akce nejen určovat osud postavy, ale osud celého města a možná za ním.

   Leave a Reply

   Your email address will not be published. Required fields are marked *