Dev: State of Modes 2023 – League of Legends, rotující fronta League of Legends, mohla vidět návrat Dominion – jen na víkend | PCGamesn

Rotující fronta League of Legends mohla vidět návrat Dominion – jen na víkend

To znamená, že pojďme se ponořit do některých našich bezprostředních oblastí zaměření a já předávám věci Riot Maxw3ll, abych mluvil o našich projektech.

League of Legends rotující plán fronty

/Dev: Stav režimů 2023

Aktualizace našeho přístupu k režimům a plíživý pohled na to, co bude dál.

Autoři Dev Riot Sakaar, Riot Maxw3ll, Riot Cadmus

Ahoj všichni! Jsem Riot Cadmus, nový produkt vedení týmu herních režimů.

Je to už nějakou dobu, co jsme naposledy mluvili o tom, co se děje s režimy podrobně, a upřímně … od té doby se toho hodně stalo. Chtěli bychom využít této příležitosti a promluvit si, co se změnilo a jaký typ věcí od nás můžete očekávat v roce 2023 a dále!

Ale než se dostaneme do nových věcí, pojďme mluvit o cílech našeho týmu:

 • Vytvořte novou hru, která přidává odrůdu zážitku Core League. (Jako Arurf nebo Ultimate Spellbook.)
 • Zcela nové nápady, které zkoumají nové způsoby hraní s ligovým seznamem skvělých jedinečných šampionů. (Jako nový režim, o kterém získáte více informací dole.)

Než se dostaneme do nových věcí, chceme s vámi mluvit o stavu našich stávajících režimů nahoře zde. Bohužel proto, že všichni tak tvrdě pracujeme, abychom vám dostali nový režim, musíme pozastavit podporu stávajících rotujících režimů (URF, ARURF, Spellbook, OfA). To znamená, že až do léta, kdy uvolníme nový režim, neuvidíte další rotující režim. Víme, že je to bummer, ale my vůle Vrátíte je zpět později v tomto roce, jakmile jsme odešli režim 2v2v2v2.

To znamená, že pojďme se ponořit do některých našich bezprostředních oblastí zaměření a já předávám věci Riot Maxw3ll, abych mluvil o našich projektech.

Aram

Ahoj přátelé, já jsem Riot Maxw3ll, design vedení pro tým režimů a jsem tu, abych vám dal aktualizaci projektů, na kterých jsme pracovali, a také nahlédnout do budoucnosti. Pojďme se rozbít.

Koncem minulého roku jsme odeslali aktualizaci do Aramu, která přidala několik nových funkcí mapy a také strategii aktualizované rovnováhy.

Aram se po dlouhou dobu silně zaujal směrem k poke mistrům, ADC a Enchanterům, pokud jde o míru výběru, tak úroveň výkonu. To vedlo k prostředí, ve kterém se mistři melee cítili docela špatně hrát. Tam byla také výzva, kdy šampióni jako Talon nebo Kayn měli menší terén, se kterým mohli interagovat (a proto nevyužívat části své sady). A slon v místnosti. Aram byl propuštěn v roce 2012 a mapa se cítila docela zatuchlá.

Provedli jsme tedy několik změn, abychom se pokusili o to všechno vyřešit.

Frostgates

Frostgates měl za cíl dělat dvě věci: dát šampionům, kteří chtějí doprovázet několik příležitostí k tomu, a snížit náklady na umření brzy, což je, když jsou šampióni melee na jejich nejzranitelnější.

Poté, co změny změn Aram skončily, zkoumali jsme mnoho hráčů, kteří hráli na změnách. Většina zkoumaných hráčů se této změny líbila, ale Frostgates měl poněkud negativní trend s celkovým „tokem hry.„To znamená, že hry se na začátku staly docela hektickými, když se zip z tření na věž a dramaticky zpomalíte na pozdějších úrovních kvůli zvýšeným časovačům smrti. Někdy by hry skončily z ničeho, přičemž jediný týmový zápas byl přeměněn na vítězství. Hráči také obvykle zjistili, že čas strávený navíc mrtvý je nadměrný.

Celkově věříme, že brány byly dobrým doplňkem, a budeme na nich sledovat více práce, včetně reverze časovačů smrti na jejich 12.22 hodnot, což je něco, co očekáváme, že zahrne do 13.4. Pokud to stále nevyřeší problém s délkou hry, podíváme se blíže na samotné Frostgates.

Rovnováha buffů

Začali jsme vyrovnat šampiony jednotlivě pro Aram před několika lety, a přestože to pomohlo, stalo se to konstantní zpět a zpět. Takže jsme provedli několik změn jak Rovnováváme se přidáním některých úprav statistiky (jako je houževnatost a schopnost spěchu), abychom pomohli bojovat s bojujícími šampiony, aniž by jim jen způsobili úpravy poškození základní.

Fungovalo to docela dobře, jako by umožnil mistrům jako Sona a Seraphine, aby se slušně uzdravili, aniž by se cítili neuvěřitelně přemoženi nebo jako by se léčili tempem lektvaru. Jiní šampioni, jako je LeBlanc, však stále bojují, což znamená, že nemůžeme vrátit její poškození Buffy, jinak se v Aramu stane hraniční nehraniční.

Jsme v lepším stavu, než jsme byli před aktualizací, ale stále tu musíme dělat nějakou práci.

Máme v úmyslu pokračovat v aktivně vyvážení a zkoumání alternativních přístupů a nástrojů alternativní rovnováhy. Jedna věc, kterou chceme udělat, je stanovit limity toho, jak daleko lze každou z našich „vyvážených pák“ změnit. Jsme přesvědčeni, že příliš daleko v jakémkoli směru smysluplně zhoršuje celkový herní zážitek pro šampiona, zejména pokud jde o Nerfs.

Změny mapy, včetně Frostgates, byly úspěšné v tom, že nám umožnily stáhnout se na mnoho vyrovnávacích pák založených na škodách, ale stále musíme udělat více ladění. Naším cílem je, aby to bylo, aby Aram nemusel být vyvážený na základě samotného čistého poškození (nebo uzdravovacího) čísel, takže budeme i nadále pracovat na nalezení dalších kreativních způsobů, jak v budoucnu budovat a Nerf Champions.

Rubble věže

Největší změnou, kterou jsme provedli v Aramu, byla padající věže.

Když se podíváme na údaje o průzkumu, změny v Aramu jako celku byly přijato velmi pozitivně. Rubble věže se však vrátil jako nepopulární. Máme mnoho teorií, proč, ale myslíme si, že na konci dne jsme Aram změnili dramatičtěji, než jsme potřebovali. Spousta bojového zaměření byla přitahována k body a vizi dusiče a od běžného týmového boje a tahání, které lidé hrají Aram.

Tak, Budeme silně škálovat zpět mechanik sutinek Tower nebo přímo ho vracet do budoucí záplaty. Víme, že tyto změny nevyšly tak rychle, jak byste chtěli (nebo jak rychle chtěli), ale tvrdě pracujeme na tom, abychom se ujistili, že jsou pro vás, jakmile to může být.

Chceme udržovat Aram jako zábavný režim pro lidi, kteří to hrají, a řešit problémy, které ovlivňují základní zážitek, spíše než neustále se ji snaží znovu objevovat. Pokud máte myšlenky na to, co byste chtěli vidět pro Arama, dejte nám prosím vědět!

Náš další režim

Před několika týdny oznámili Riot Brightmoon a Meddler náš nadcházející herní režim 2v2v2v2 a jsme tu, abychom vám o tom řekli více. Zde je projekt Just-Kidding–nevzdávající se-it-a-codename.

Jak jsme již dříve řekli, jedním z našich cílů jako týmu je prozkoumat hraní hry mimo Summoner’s Rift, tak mimo zážitek z hry Core League Gameplay. Takže zde jsou naše cíle pro tento režim:

 • Rychle dostaňte hráče do boje šampiona vs šampiona.
 • Přizpůsobení šampiona nad rámec toho, kde liga tradičně odešla.
 • Minimalizujte čas strávený mrtvý nebo uvězněný ve frustrující hře.

Zadejte náš hrdina, režim 2v2 (V2v2), kde si čtyři týmy dvou týmů vyberou šampiony a budou spárovány proti jinému týmu v několika kolech ve stylu Deathmatch. Šampióni budou postupovat v moci nad hrou, získávají předměty, úrovně a speciální síly zvané rozložení mezi bojovými koly. Týmy jsou vyloučeny po ztrátě dost kol, což vám umožní okamžitě front. Pokud to zní povědomě, je to pravděpodobně proto, že jste hráli režim TFT Double Up, což byla naše inspirace. Jen ligová.

Víme, že je to už nějakou dobu, protože nový režim debutoval a jsme si jisti, že jste připraveni na další podrobnosti. Bohužel se věci neustále mění, takže nemáme mnoho specifik, které jsou zcela uzamčené. Poskytneme vám však rychlý přehled o našich myšlenkách na verzi augmentů ligy, pokud jsme všichni na stejné stránce Re: věci se neustále mění. Chladný? Chladný.

2v2augments.png

Rozšíření jsou významné napájení, které jsou určeny k vytvoření jedinečných sestav pro šampiony. Šampióni mohou buď indexovat do svých základních sil nebo se ohýbat do některých nových. Záměrem je vytvořit rozmanitost ve schopnostech vašeho šampiona vytvořit skvělé, jedinečné bojové situace. Zde je několik věcí, které jsme viděli v playthests:

 • Sylas, který obsahuje Lissandra W každých 5 sekund
 • Ekko s rozsahem 500 útoků
 • Kai’sa, která ponoří nepřátelský tým, okamžitě zemře a poté vytvoří obrovský explozi po mortem, který vyhladí obrovský kus zbývajícího zdraví svých dvou nepřátel

Máme v dílech mnohem více variant a vysoký dopad, ale věci jsou ve vzduchu do značné míry, takže to považujte za malý náhled.

V zájmu získání některých nových zážitků na vás dříve dříve, než budete čekat na to, až budeme polsko, budeme to odeslat v experimentálním stavu. Pokusíme se doručit režim s tolik lesk, kolik dokážeme, ale můžete vidět ještě několik trhlin, než jste zvyklí. A pokud se vám to líbí, můžete očekávat, že to v budoucnu znovu uvidíme se vylepšeními. Plánujeme to vydat letos v létě, proto si to prohlédněte a dejte nám vědět, co si myslíte!

Minulá budoucnost režimů

Mluvili jsme o Aramu a našem novém režimu 2v2v2v2 a nyní je čas podívat se trochu dále do budoucnosti . Při pohledu na minulé herní režimy.

Rotující herní režimy (URF, Arurf, Spellbook, OfA)

Jak jsme se zmínili o vrcholu, v současné době se věnujeme dodávání nového režimu letos v létě, takže to znamená, že musíme pozastavit podporu pro naše stávající režimy. Jak se hra mění, musíme tyto režimy neustále aktualizovat. Ať už se jedná o nové nebo aktualizované šampióny nebo předměty, nebo neviditelné změny zpětného konce, to vše vyžaduje docela dost času a zaměření od našeho týmu. A právě teď si myslíme, že je důležitější získat Nový režim ve vašich rukou co nejrychleji.

Abych byl jasný, uvidíte, že se tyto režimy vracejí letos, ale možná více v pozdější polovině roku Jakmile budeme více nastaveni, abychom dodali pokračující podpora pro tyto režimy a zároveň investují do výzkumu a vývoje pro více nových režimů.

Prozatím nemáme časovou osu, na kterou se budeme sdílet, kdy se v roce 2023 vrátí, ale jakmile nás uslyšíte, jakmile jsme upevnili náš přístup k těmto pohybu vpřed.

Nexus Blitz

Nexus Blitz bylo slíbeno, že se znovu uvolní v roce 2022 a to se nestalo z mnoha důvodů, o kterých jsme mluvili jinde. Na tento závazek jsme však nezapomněli. Nyní, když jsme zařazeni, věnujeme trochu času, aby se Nexus Blitz znovu funkční, než jej uvolníme.

Do příště

Zatímco naším okamžitým zaměřením je odeslání našeho nového režimu orientovaného na 2v2, nechceme se tam zastavit. Očekávejte, že budeme více experimentální pohyb vpřed. Nebudeme zasáhnout všechny naše sázky, ale chceme se ujistit, že máte pocit, že se liga stane hrou s několika různými způsoby hraní, a doufejme, že najdete režim, který se stane vaším novým domovem MOBA. Nemůžeme se dočkat, až se do tohoto objevu ponoříme společně a doufáme!

Rotující fronta League of Legends mohla vidět návrat Dominion – jen na víkend

liga_rotating_game_modes

League of Legends získává zbrusu novou frontu a bude obsahovat všechny jejich speciální herní režimy. Toho bylo oznámeno na začátku měsíce – ale přesně to však nebylo implementováno. Ukázalo se, že se to dává jako víkendový speciální, něco pro hráče, které mají dělat od pátku večer do pondělí ráno, každý týden se mění.

Bylo odhaleno mnoho dalších podrobností. Zde jsou hlavní body:

 • Režimy se budou opakovat jednou za 1 1.5-2 měsíce na jejich plány před vydáním. To je však velmi variabilní, protože to bude záviset na tom, které režimy a kolik se ukáže velmi populární.
 • Mistrovský mistrovství a systém kořisti budou fungovat stejně jako v normálních hrách, s odměnami za vás nebo vaši spoluhráči se daří dobře.
 • Systémy klasifikace však budou změněny v režimu – budete odměněni za to, že jste v cílech této konkrétní hry dobří, nehrají podle normálních ligových standardů dobře.
 • Riot vybírá režimy, na kterých se nejvíce hrály, když se původní debutovali, a také se ujistili, že existuje mnoho různých možností.
 • Poro King a Ascension jsou prvními režimy, které mají být testovány na PBE, a potvrzuje se, že přicházejí do vlastního režimu, jakmile spustí hlavní klient.

Úplný příspěvek vedoucího návrháře Rowan „L4T3NCY“ Parker je k dispozici na fórech a jde do dalších podrobností. V komentářích Parker potvrzuje, že nedávno vyřazený režim Dominion Game by mohl v této frontě vrátit, stejně jako u všech režimů, které v minulosti vytvořili. Nebudete moci vydělat ikony, které byly původně spojeny s těmito režimy, protože jsou považovány za odměnu za to, že tam byli.

Původní příběh 8. března 2016:League of Legends má řadu alternativních herních režimů oproti svému životu. Ultra rychlý oheň (běžně známý jako URF, Natch) je jeden, což snižuje cooldowns a útoky na všechny šampiony. Dalším je hexakill, kde týmy hrají na šest stranách, nebo jeden pro všechny, kde každý tým hraje jako jediný hrdina mezi nimi, obvykle vede k smrtelným a veselým řetězcům schopností. Nyní Riot zavádí oficiální frontu dohazování pro tyto režimy, pravidelně mění, které jsou hratelné v daném okamžiku a poskytují odměny za konkurenci.

Tyto odměny jsou spojeny s novým řemeslným systémem HexTech, který umožní hráčům přijímat kůže z bedrátů otevřených s klíči, v systému podobném různým shenaniganům otevírajícím bedny ve Valve. Pro obzvláště působivé hry, kde vás systém mistrovství mistrovské odměny odměňuje S-Rank, obdržíte jednu z nových hrudníků HexTech, zatímco každé vítězství poskytuje klíč.

„Nadcházející záplata“ je, když systém dorazí, spolu s oficiálním rozvrhem toho, co bude k dispozici, ale Riot dává všem vědět teď, protože to také ovlivňuje to, co se letos stane s URF. Normálně tento režim dorazil 1. dubna, ale Riot kategoricky uvádí, že „zatímco jsme si jisti, že nám stejně nebudete věřit, říkáme vám právě teď, že se URF nevrátí první v dubnu“, ale tohle “ale to. Letos se to objeví dvakrát v rotující frontě. Komunita, v celé své moudrosti, věří, že to znamená, že se režim zobrazí 31. března.

Je to dobrý tah. Tavern Brawl udělal zázraky pro dlouhověkost Hearthstone, a to je stejná věc, i když si myslím, že provozování na o něco delší časové úrovně mezi přepínači. Podobně pozměněný režim Všechny náhodné, celý prostřední je dlouhodobě oblíbený způsob, jak hrát ligu – více z nich může být jen dobrá věc. Přidané experimenty se nakonec nakonec vrátí zpět do designu pro konkurenční stránku hry, protože liché výskyty vyvolávají zábavné a zajímavé nápady.

Ben Barrett, bývalý editor PCGN News, Ben’s Warhammer Know-it-All, Doom znalce a všestranný krásný chlap.