? Dexerto

Má cesta exilu podpora ovladače

Hry Grinding Gear Path of Exile je skvělá alternativa Diablo, pokud hledáte ARPG zdarma. .

Cesta vyhnanství

Tato akce RPG – Path of Exile, publikovaná a vyvinutá společností Brinding Gear Games, stále trvá mezi hráči velmi populární. Snaží se pára s asi 64 tisíc pozitivních recenzí, vs téměř tisíc negativních, není to indikátor dobré hry? Ale i když byla hra vydána v roce 2013, podpora Path of Exile Controller není vůbec k dispozici. A to by byla dobrá příležitost vyzkoušet. Co dělat? !
Můžete si vytvořit svou vlastní cestu nastavení podpory exilového ovladače od nuly, vyladit nastavení chování gamepad, přidat makra, pokud je potřebujete a další. Chcete -li, aby váš ovladač PoE podpůrce byl ještě více přizpůsoben, můžete změnit odezvu tyčinky, spouštět a držet se DeadZone, přidat haptickou zpětnou vazbu k jakémukoli digitálnímu tlačítku. Pokud jde o tlačítka ovladače – Rewasd povolení k přidání různých aktivátorů (jednotlivých, dvojitých, trojnásobných a dlouhých stisků), které umožňuje přidat ještě více tlačítek pro vaši cestu Exilového ovladače Preset Preset!
! !

.

.

Kliknutím na „Uložit a použít“ jej začněte používat.

Má cesta exilu podpora ovladače?

Hry broušení výstroje

Path of Exile je vzrušující ARPG, kde hráči bojují s hordami nepřátel a sbírají kořist, ale má hra podpora ovladače? Tady je vše, co potřebujete vědět.

Hry Grinding Gear Path of Exile je skvělá alternativa Diablo, pokud hledáte ARPG zdarma. Je to titul nabitý akcí, kde se hráči musí bojovat o starověké bohy a hordy nebezpečných nepřátel, zatímco shromažďují to nejlepší kořist.

Článek pokračuje po reklamě

Můžete si užít cestu exilu sólo nebo s přáteli, ale mnoho hráčů PC se může ptát, zda má hra podpora ovladače. .

Článek pokračuje po reklamě

S ohledem na to je zde vše, co potřebujete vědět o tom, zda má hra podpora ovladače.

Obrázek cesty exilových znaků

Path of Exile má podporu ovladače.

Má cesta exilu podpora ovladače?

Ano, cesta exilu obsahuje plnou podporu řadiče pro PC.

.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Než se budete moci ponořit do hry s ovladačem, pravděpodobně budete chtít upravit nastavení vstupu, abyste se ujistili, že vaše dovednosti jsou mapovány na tlačítka, se kterými jste nejvíce pohodlní.

Článek pokračuje po reklamě

Chcete -li přeměnit své dovednosti v cestě exilu, Jednoduše zatlačte na pravý palec a vstupte do režimu přemapování. Odtud budete moci přiřadit své dovednosti libovolným tlačítkům, které dáváte přednost.

Ve výchozím nastavení jsou vaše základní dovednosti automaticky mapovány na tlačítka obličeje řadiče, aby se k dispozici rychle stisknuto na kterékoli z těchto tlačítek bylo přístupné čtyři dovednosti a čtyři další dovednosti lze provést držením levého nebo pravého spouštěče při stisknutí jakékoli obličeje tlačítka. .

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co potřebujete vědět o podpoře řadiče v cestě exilu! Další obsah ve hře najdete v našich průvodcích níže:

Cesta podpory exilového ovladače

. V blízké budoucnosti nasadíme 3.17..

Chcete -li získat přístup k této funkci, připojte herní ovladač k počítači, spusťte cestu exilu a přejděte na panel Vstupních možností. Změňte možnost Metody vstupu na „Controller (BETA)“. . .

.18 expanze a mezitím mohou být problémy. .

Také, pokud máte konzolu parního balíčku, vyzkoušejte prosím cestu exilu po 3..3 byl propuštěn a dejte nám vědět, jak dobře to funguje!