Diablo 2: Vzkříšená náplast 2.7 Poznámky, sezóna 4 Časy a podrobnosti – Zprávy – Ledové žíly, Diablo II: Vzkříšená žebříková sezóna 4 nyní žije – Diablo II: Vzkříšené – News Blizzard News

Diablo II: Vzkříšený žebřík sezóna 4 nyní žije

Individuálně jsou mocní, ale když jsou vysloveni unisono, je probuzena větší síla – to je mystika runských slov. Vyzvěte tyto archaické síly, aby přeměnily vaše obyčejné předměty na ovládatelnou sílu ničení schopné umýt démonické hordy.
Představujeme osm nových ručních slov pro žebřík a offline hraní hráč. Naším záměrem zavedení těchto dodatečných runských slov Diablo II: Vzkříšené je posypat odrůdou do konkurenční meta a vytvořit pro hráče příležitost vytvořit nové strategie, když závodí na úroveň 99. Převážná část těchto ručních slov se zaměřuje na bonusy o posílení odporu, zatímco jiná runová slova jsou soustředěna na rychlost pohybu a sestavení Assassin a Druid se staví.
Nové slovo Rune
Objednávka runy
Povolené položky
Vyžaduje se úroveň znaku
Závěrečné statistiky
Val
Shael + Lo + Sol
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +4-6% život odcizený na zásah +75-100% Zvýšená obrana +10 na vitalitu Zvýšení maximální životnost 5% Doplnění životnosti +30 Poškození sníženo o 7 fyzických poškození sníženo o 10-15% léčbu
Shael + lo + tal
Kormidlo
35
Na úrovni 1 čisticí aura, když je vybavena +20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení maximální životnosti 5% jedovatý odpor +40-60% Poison Délka se snížila o 50% 75% půdu
Shael + lo + ort
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% Lightning Resist +40-60% Blesk Absorb +10-15% Hearth
Shael + Lo + Thul
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% za studena +40-60% absorbuje za studena +10-15% nemůže být zmrazená temperament
Shael + Lo + Ral
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% požární odpor +40-60% Fire Absorb +10-15% shon
Shael + Ko + eld
Jakákoli položka zbraně nebo brnění
39
Brnění: +65% +50% rychlejší běh/procházka +40% +20% zvýšená rychlost útoku +20% rychlejší zotavení +6, aby se vyhýbala +10 na obratnost 50% pomalejší výdrž Drain +všechny odpory +10 Zbraň: 5% Chance K obsazení úrovně 1 9 prasknutí rychlosti na nápadní úrovni 1 Fanatismus Aura +30% Zvýšená rychlost útoku +180-200% +130-150% Zvýšené poškození +75% poškození nemrtvých +50 k útoku na hodnocení nemrtvých +10 na obratnost mosaic
Mal + gul + amn
Dráp
53
+50% +25% šance na dokončení pohybů, aby neskončily poplatky, když je finišer proveden tímto způsobem, nyní osvěží časovač vypršení zásobníku +2 na bojová umění (pouze vrah) +20% zvýšenou rychlost útoku +200-250% Vylepšené poškození +20% bonus za hodnocení útoku 7% život krádež +8-15% na studené dovednosti Poškození +8-15% na poškození dovedností blesku +8-15% na Poškození dovedností přidává 3-14 poškození chlazení zabránit monstrum Heal Metamorphosis
LO + Cham + Fal
Kormidlo
67
Vlkodlak stávky Grant Mark za 180 sekund Značka Wolfa: +30% +20% bonus k hodnocení útoku Zvýšení maximální životnost 40% Wasbear Strikes Grant Mark za 180 sekund Značka medvěda: +25% útok Fyzické poškození přijaté o 20 % +5 na tvar posunu dovedností (pouze Druid) +25% šance na drcení rány (již není připojeno ke značce medvěda) +50-80% Vylepšená obrana +10 na sílu +10 na vitalitu všech odporů nelze zamrznout Sedm rune slov a hrst receptů Horadric Cube, které byly přidány v žebříkové sezóně, lze nyní použít v režimech online her bez podložky.
Rune Slova: Blikající plamen, mlha, posedlost, vzorec, mor, uvolnění vůle a moudrost.
Recepty Horadric Cube:
1 Ral Rune + 1 Sol Rune + 1 Perfect Emerald + Normal Set zbraň
Výjimečná verze Set zbraně
1 lum rune + 1 pul rune + 1 perfektní smarald + výjimečná sada zbraň
Elitní verze Set zbraně
1 Tal Rune + 1 Shael Rune + 1 Perfect Diamond + Normal Set Armor
Výjimečná verze Set Armor
1 KO Rune + 1 LEM Rune + 1 Perfektní diamant + výjimečná sada brnění
Elitní verze set Armor
Sundering Charms
Adventurer, sledujte se na podlahu, když proříznete pekelnými legiemi-snižování kouzel může nyní klesat z padlých nepřátel ve všech neklasických herních režimech.
Zpět na začátek
Patch 2.6
15. února v 10:00 a.m. PST, změny v teroristických zónách a řada aktualizací kvality života a opravy chyb se stanou životem.
Teroristické zóny

D2R Diablo 2: Vzkříšená náplast 2.7 poznámek, sezóna 4 časy a podrobnosti

Personál

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Je čas na některé zprávy Diablo 2, protože Blizzard právě oznámil žebříčku 5. sezóny 5. září 28. září!
(Zdroj)
Věděli jsme, že vrátíte cestovatele … a stejně tak pekelné přisluhovače.
Nepočet démonů splnilo jejich včasný zánik na konci vaší zbraně, ale jejich nápor se nesnaží. Sanctuary potřebuje svého Spasitele! Návrat 28. září, který způsobí zmatek mezi řadami hořících pekelů v žebříkové sezóně 5! Přečtěte si dále a získejte relevantní informace o sezóně.
Žebříková sezóna 5

Naše předchozí sezóna žebříků pro Diablo II: Vzkříšení ukázaly, jak Adept Adventurers zachraňoval svatyni a závodil jako první, kdo upevnil svá jména na žebříčku, zatímco v procesu zasáhl strach do mučených srdcí jejich démonických protivníků v procesu.
Žebříková sezóna 5 začne 28. září a ohlašuje novou příležitost pro odvážné dobrodruhy závodit na úrovni 99 a nahromadit silnou kořist po cestě. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, které odhodlané duše tentokrát vyřezávají své jméno do žebříčku.
Načasování startu žebříku 5:
Severní Amerika 28. září, 2:00.m. Pdt
Evropa 28. září, 11:00 str.m. Cest
Asie 29. září, 6:00 a.m. KST
Stejně jako v předchozích ročních obdobích bude i žebříková sezóna 5 obsahovat různé režimy:
Verze Popis Popis Pre-Expansion Ladder Standardní verze hraní žebříku, která zahrnuje pouze původní čtyři akty. Před expansion hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje pouze původní čtyři akty. Žebřík Standardní verze hraní žebříku, která zahrnuje pět aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje pět aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Pro ty nové v sezónách žebříku byste se mohli divit, co se stane s vaší sdílenou kořistí, jakmile skončí aktuální sezóna.

Jakmile skončí žebřík sezóna 4, všechny postavy žebříku budou přeneseny do jejich příslušné skupiny bez podlaží. Všechny položky ve sdíleném skrýš skupině této postavy jdou do nové sady sdílených tabů, označené za kontrolou minulého pole. Jakékoli položky z žebříkové sezóny 3 uložené na odstoupení pouze karty budou v tuto chvíli ztraceny. Budete mít celou sezónu žebříku 5, abyste stáhli všechny položky, které byste chtěli zachovat od sezóny 4. Když končí žebřík 5, bude tato odstoupení pouze sada karet Stash přepsána s jakýmikoli položkami v žebříkové sezóně 5 Sdílená skrýš. Nezapomeňte do té doby dostat jakékoli položky, jinak budou navždy ztraceny!
Může být váš žebříkový závod naplněn ďábly, aby evistace a bohatou kořist.
-Diablo II: Vzkříšený tým

Personál

Klasické žebříky Diablo 2 budou resetovány 22. června se 4 hodinovými prostoji od 11:00 PT.
(Zdroj)
Ahoj –
22. června 2023 ve 15:00 Pacifik čas / 18:00 východního času budeme resetovat klasické žebříky Diablo II.
Pro tento resetování proběhne 4 hodiny prostoje od 11:00 Pacifik / 2pm východní čas.
Vezměte prosím na vědomí, že se jedná o klasického/staršího klienta a ne pro vzkříšeného klienta Diablo II.

Personál

Diablo 2: Vzkříšený žebřík sezóna 3 je nyní naživo a Blizzard aktualizoval poznámky o opravách!
Sezóna 3 (zdroj)
Aktualizace 16. února: Nasadili jsme hotfix, který se zabývá chybou s odolnostmi Assassin. Další informace naleznete v níže uvedené aktualizaci červeného textu. Vrátili jste se bezpečně! Připojte se k nám kolem táboráku, dobrodruh.
Hench of Hell roste v intenzitě, šílené vrčíky mohou být slyšet z dálky, démony se zrodili přímo z vašich nočních můr k vám. Seznamte se s nimi AX nejprve 16. února, když se začne třída sezóny žebříku. Máme několik aktualizací společnosti Diablo II: Vzkříšené ke sdílení – napodobují se pro komplexnější pohled na to, co se uvolňuje s žebříkem sezónou tři a patch 2.6.
Log quest
Žebříková sezóna tři osm nových nových runingových slov Sundering Charms Patch 2.6 Terorovací zóny Aktualizace kvality života a oprav chyby

Naše první dvě sezóny žebříků pro Diablo II: Vzkříšené ukázaly, jak zběsilí vaši dobrodruzi zachránit svatyni a závodit jako první, kdo upevňuje svá jména na žebříčku. Po celou dobu zarážející strach do mučených srdcí svých démonických protivníků v tomto procesu.
Žebříková sezóna tři začne 16. února, ohlašuje novou příležitost pro odvážné dobrodruhy závodit na úrovni 99 a nahromadit silnou kořist po cestě. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak osm nových slov Rune ovlivní žebříčku, nebo doufejme, že umožní novým hráčům poprvé vidět jejich jméno.
Zavádíme také změny dostupnosti slunečních kouzel, existujících runových slov a nových receptů Horadric Cube s začátkem žebříkové sezóny tři. Více informací o nich lze nalézt v následujících částech.
Žebříková sezóna tři načasování zahájení:
Severní Amerika 16. února, 5:00.m. PST
Evropa 17. února, 2:00 a.m. CET
Asie 17. února, 10:00 a.m. KST
Jak to bylo v předchozích sezónách, že Ladder Season tři představí čtyři různé režimy:
Verze Popis Popis Pre-Expansion Ladder Standardní verze hraní žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty. Před expansion hardcore žebřík Hardcore (pouze jeden život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty. Žebřík Standardní verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Pro ty nové v sezónách žebříku byste se mohli divit, co se stane s vaší sdílenou kořistí, jakmile skončí aktuální sezóna.

Jakmile končí sezóna žebříku, všechny postavy žebříku budou převedeny do jejich příslušné skupiny bez podvodníku. Všechny položky ve sdíleném skrýš skupině této postavy jdou do nové sady sdílených tabů, označené za kontrolou minulého pole. Jakékoli položky z žebříkové sezóny jedna uložená na odstoupení pouze karty budou ztraceny v tuto chvíli. Budete mít celou sezónu žebříku, abyste stáhli všechny položky, které byste chtěli zabránit od druhé sezóny. Když končí sezóna žebříku, bude tato odstoupení pouze sada karet Staske. Nezapomeňte do té doby dostat jakékoli položky, jinak budou navždy ztraceny!
Osm nových slov Rune

Individuálně jsou mocní, ale když jsou vysloveni unisono, je probuzena větší síla – to je mystika runských slov. Vyzvěte tyto archaické síly, aby přeměnily vaše obyčejné předměty na ovládatelnou sílu ničení schopné umýt démonické hordy.
Představujeme osm nových ručních slov pro žebřík a offline hraní hráč. Naším záměrem zavedení těchto dodatečných runských slov Diablo II: Vzkříšené je posypat odrůdou do konkurenční meta a vytvořit pro hráče příležitost vytvořit nové strategie, když závodí na úroveň 99. Převážná část těchto ručních slov se zaměřuje na bonusy o posílení odporu, zatímco jiná runová slova jsou soustředěna na rychlost pohybu a sestavení Assassin a Druid se staví.
Nové slovo Rune
Objednávka runy
Povolené položky
Vyžaduje se úroveň znaku
Závěrečné statistiky
Val
Shael + Lo + Sol
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +4-6% život odcizený na zásah +75-100% Zvýšená obrana +10 na vitalitu Zvýšení maximální životnost 5% Doplnění životnosti +30 Poškození sníženo o 7 fyzických poškození sníženo o 10-15% léčbu
Shael + lo + tal
Kormidlo
35
Na úrovni 1 čisticí aura, když je vybavena +20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení maximální životnosti 5% jedovatý odpor +40-60% Poison Délka se snížila o 50% 75% půdu
Shael + lo + ort
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% Lightning Resist +40-60% Blesk Absorb +10-15% Hearth
Shael + Lo + Thul
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% za studena +40-60% absorbuje za studena +10-15% nemůže být zmrazená temperament
Shael + Lo + Ral
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% požární odpor +40-60% Fire Absorb +10-15% shon
Shael + Ko + eld
Jakákoli položka zbraně nebo brnění
39
Brnění: +65% +50% rychlejší běh/procházka +40% +20% zvýšená rychlost útoku +20% rychlejší zotavení +6, aby se vyhýbala +10 na obratnost 50% pomalejší výdrž Drain +všechny odpory +10 Zbraň: 5% Chance K obsazení úrovně 1 9 prasknutí rychlosti na nápadní úrovni 1 Fanatismus Aura +30% Zvýšená rychlost útoku +180-200% +130-150% Zvýšené poškození +75% poškození nemrtvých +50 k útoku na hodnocení nemrtvých +10 na obratnost mosaic
Mal + gul + thul
Dráp
53
+50% +25% šance na dokončení pohybů, aby neskončily poplatky, když je finišer proveden tímto způsobem, nyní osvěží časovač vypršení zásobníku +2 na bojová umění (pouze vrah) +20% zvýšenou rychlost útoku +200-250% Vylepšené poškození +20% bonus za hodnocení útoku 7% život krádež +8-15% na studené dovednosti Poškození +8-15% na poškození dovedností blesku +8-15% na Poškození dovedností přidává 3-14 poškození chlazení zabránit monstrum Heal Metamorphosis
LO + Cham + Fal
Kormidlo
67
Vlkodlak stávky Grant Mark za 180 sekund Značka Wolfa: +30% +20% bonus k hodnocení útoku Zvýšení maximální životnost 40% Wasbear Strikes Grant Mark za 180 sekund Značka medvěda: +25% útok Fyzické poškození přijaté o 20 % +5 na tvar posunu dovedností (pouze Druid) +25% šance na drcení rány (již není připojeno ke značce medvěda) +50-80% Vylepšená obrana +10 na sílu +10 na vitalitu všech odporů nelze zamrznout Sedm rune slov a hrst receptů Horadric Cube, které byly přidány v žebříkové sezóně, lze nyní použít v režimech online her bez podložky.
Rune Slova: Blikající plamen, mlha, posedlost, vzorec, mor, uvolnění vůle a moudrost.
Recepty Horadric Cube:
1 Ral Rune + 1 Sol Rune + 1 Perfect Emerald + Normal Set zbraň
Výjimečná verze Set zbraně
1 lum rune + 1 pul rune + 1 perfektní smarald + výjimečná sada zbraň
Elitní verze Set zbraně
1 Tal Rune + 1 Shael Rune + 1 Perfect Diamond + Normal Set Armor
Výjimečná verze Set Armor
1 KO Rune + 1 LEM Rune + 1 Perfektní diamant + výjimečná sada brnění
Elitní verze set Armor
Sundering Charms
Adventurer, sledujte se na podlahu, když proříznete pekelnými legiemi-snižování kouzel může nyní klesat z padlých nepřátel ve všech neklasických herních režimech.
Zpět na začátek
Patch 2.6
15. února v 10:00 a.m. PST, změny v teroristických zónách a řada aktualizací kvality života a opravy chyb se stanou životem.
Teroristické zóny

Abychom to dále okořenili, provedli jsme změny v teroristických zónách. Také teroristické zóny jsou nyní k dispozici v offline hrách! Offline teroristické zóny budou fungovat na jiném rozvrhu než jejich online protějšek, ale fungují stejně jinak. Nezapomeňte, že nyní můžete přijímat kouzla Sundering jako pokles ve hrách offline teroristického zóny.
Níže uvedený text červeného písma označuje, které nové zóny mohou být terorizovány nebo zóny, které budou nyní terorizovány unisono. Zde je úplný seznam všech zón, které mohou být terorizovány:
Akt i
Krev Moor a Den Evil Cold Plains a jeskynní pohřebiště, krypta a mauzoleum Stony Field Dark Wood/Underground Passage Black Marsh/The Hole Forgotten Tower Jail/Barracks katedrála a katakomby Pit Tristram Moo Moo Farm Act II
Kanalizace skalnatých odpadů a kamenitá hrobka Dry Hills a Halls of the Dead Far Oasis ztracené město, údolí hadů a chrámu Claw Viper Ancient Tunels Arcane Sanctuary Tal Rasha’s Act III
Spider Forest and Spider Cavern Great Marsh Flayer Jungle a Flayer Dungeon Kurast Bazaar, zničený chrám a nepoužívaný Fane Kurast Sewers Travincal Durance of Hate Act IV
Vnější stepi a pláně zoufalského řeky plamene/město zatraceného zákona o Chaos Sanctuary V
Krvavá úpatí/Frigid Highlands/Abbadon Glacial Trail/Drifter Cavern Crystaline Passage a Frozen River Arreat Plateau/Pit of Acheron Nihattahakův chrám, síně úzkosti, bolesti bolesti a haly vaught starověké cesty a ledovou světovou kachní, Keep, Thun of Destruction,, Thun of Destruction, a aktualizace kvality života Worldstone a opravy chyb
Hraní
Auras od jiného hráče nebo žoldáka již neodstraňují pasivní bonusy udělené stejnou dovedností. Jako je blikání Flame’s Resist Fire Aura z žoldáka přepsání paladinské základny odolávat oheň z jejich vlastních tvrdých bodů v odolném ohni. To také vyřeší problém, kdy by Paladin požehnaný AIM Aura přepsal zvýšení hodnocení útoku, který udělil dovednost proniknutí Amazonu. Assassin The Assassin’s Trap Skills nyní těží z -% na nepřítel odpor. Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedená oprava chyby se žila s Patch 2.6, ale narazil na neočekávaný problém. Nasadili jsme hotfix, který tento problém změnil pro online hru. V současné době přezkoumáváme sestavení a tuto chybu změníme pro offline hru později. Opraven problém, kdy rakety vytvořené z bojových umění účtují dovednosti. Amazon vyřešil problém, kdy Strafe nepoužíval hodnocení bonusového útoku na útoky. Opraven problém, kdy Strafe po předchozí změně rovnováhy stále způsoboval 75% poškození zbraní. Opravený problém, kde se hodnocení +% útoku na energetický úder nepoužilo. Opraven popis pro více výstřelů, aby odrážel bonus za synergii. Čarodějka studeného mistrovství je nyní aplikováno na účinnost 1/5 po rozbití imunity. Opraven problém, kdy se bonus o požární mistrovství k poškození dovedností požáru nevztahoval na další poškození požáru, které Enchant na zbraních na dálku. Aktualizoval popis pro Enchant, aby lépe odrážel účinky dovedností. Druid vyřešil základní problém, který způsobil, že Druidova dovednost rázové vlny způsobila nezamýšlené poškození. Teroristické zóny
Opraveny terorizované třídy pokladů pro určité super-jedinečné příšery a šéfy. Opraven problém, kdy by se třída pokladu šéfů aktů aktů někdy použila místo třídy terorizovaného pokladu. Opraven problém, kdy současná terorizovaná zóna nebyla řádně označena v nabídce na trasovém bodě při používání Legacy Graphics. Opraven problém s překlady, které se objeví, když je jáma aktuální terorizovaná zóna. Ovladač
Opraven problém, kdy dovednosti poskytnuté poplatky na alternativní slotové zbrani postavy by měly při nakládání do hry nepoužitelné jejich vázané klávesy. Opraven problém, kdy by kořist do Cube dovednosti nefungovala, kdyby se vázala na tlačítko sdílené interakce. Všeobecné
Opraven problém, kdy stisknutím klávesové klíče otevřete inventář při načtení do hry, může způsobit, že se uživatelské rozhraní inventáře objeví prázdné. Opraven problém, kdy sdílená skrýše může překročit limit paměti, což způsobilo, že položky v inventáři nebo skrýši hráče byly odstraněny. Opraven problém, ve kterém by popis popis v rozbalovací seznamu v lobby by ukázal nepřesné datum. Opraven problém, kdy se nové položky na žebříčku mohou zobrazit jako neznámé. Opraven problém, kdy by použití změn na ovládací prvky automaticky uzavřelo nabídku Nastavení. Opraven problém, kdy by se změny na ovládací prvky okamžitě nepoužily. Opraven problém, kdy by výměna mezi klávesnicí a vstupem myši a vstupem ovladače resetovala filtr obtížnosti v seznamu her PC Lobby. Přidána vhodná chybová zpráva při pokusu o vytvoření online postavy s názvem, který je již převzat na online seznam znaků hráče. Vlajka žebříku ve vytváření postav bude nyní deaktivována, pokud není aktivní sezóna žebříku. Opravil problém hlasem přes linii od Tyrael v čínštině. Opravil problém s čínskou verzí pobytu Deckarda Caina a poslouchejte hlas s dialogem hlasu. Modding
Přesunul pole „% poškození synergie“ pro více výstřelu (Srvdofunc ? Od CALT4 na CALC5. Byly přidány nové sloupce. Vývojáři stávajících offline modů pro jednoho hráče mohou předělat své změny s novými daty, nebo mohou přidat nové sloupce ručně před sloučením. dovednosti.txt “itemUserestrict” dovednost.TXT “položka proc text” “položka proc descline count” stavy.TXT “Sunder-Res-Reduce” Děkuji za vaši trvalou podporu. Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme ve Velké závodě na úroveň 99, jakmile začne žebřík sezóna!
-Diablo II: Vzkříšený tým
Zpět na začátek

Personál

Žebříková sezóna 3 začíná 16. února v Diablo 2 vzkříšeno a zde jsou oficiální poznámky o záplatě pro 2.6 Aktualizace.
(Zdroj)
Vrátili jste se bezpečně! Připojte se k nám kolem táboráku, dobrodruh.
Hench of Hell roste v intenzitě, šílené vrčíky mohou být slyšet z dálky, démony se zrodili přímo z vašich nočních můr k vám. Seznamte se s nimi AX nejprve 16. února, když se začne třída sezóny žebříku. Máme několik aktualizací společnosti Diablo II: Vzkříšené ke sdílení – napodobují se pro komplexnější pohled na to, co se uvolňuje s žebříkem sezónou tři a patch 2.6.
Log quest
Žebříková sezóna tři osm nových nových runingových slov Sundering Charms Patch 2.6 Terorovací zóny Aktualizace kvality života a oprav chyby

Naše první dvě sezóny žebříků pro Diablo II: Vzkříšené ukázaly, jak zběsilí vaši dobrodruzi zachránit svatyni a závodit jako první, kdo upevňuje svá jména na žebříčku. Po celou dobu zarážející strach do mučených srdcí svých démonických protivníků v tomto procesu.
Žebříková sezóna tři začne 16. února, ohlašuje novou příležitost pro odvážné dobrodruhy závodit na úrovni 99 a nahromadit silnou kořist po cestě. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak osm nových slov Rune ovlivní žebříčku, nebo doufejme, že umožní novým hráčům poprvé vidět jejich jméno.
Zavádíme také změny dostupnosti slunečních kouzel, existujících runových slov a nových receptů Horadric Cube s začátkem žebříkové sezóny tři. Více informací o nich lze nalézt v následujících částech.
Žebříková sezóna tři načasování zahájení:
Severní Amerika 16. února, 5:00.m. PST
Evropa 17. února, 2:00 a.m. CET
Asie 17. února, 10:00 a.m. KST
Jak to bylo v předchozích sezónách, že Ladder Season tři představí čtyři různé režimy:
Verze Popis Popis Pre-Expansion Ladder Standardní verze hraní žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty. Před expansion hardcore žebřík Hardcore (pouze jeden život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty. Žebřík Standardní verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“. Pro ty nové v sezónách žebříku byste se mohli divit, co se stane s vaší sdílenou kořistí, jakmile skončí aktuální sezóna.

Jakmile končí sezóna žebříku, všechny postavy žebříku budou převedeny do jejich příslušné skupiny bez podvodníku. Všechny položky ve sdíleném skrýš skupině této postavy jdou do nové sady sdílených tabů, označené za kontrolou minulého pole. Jakékoli položky z žebříkové sezóny jedna uložená na odstoupení pouze karty budou ztraceny v tuto chvíli. Budete mít celou sezónu žebříku, abyste stáhli všechny položky, které byste chtěli zabránit od druhé sezóny. Když končí sezóna žebříku, bude tato odstoupení pouze sada karet Staske. Nezapomeňte do té doby dostat jakékoli položky, jinak budou navždy ztraceny!
Osm nových slov Rune

Individuálně jsou mocní, ale když jsou vysloveni unisono, je probuzena větší síla – to je mystika runských slov. Vyzvěte tyto archaické síly, aby přeměnily vaše obyčejné předměty na ovládatelnou sílu ničení schopné umýt démonické hordy.
Představujeme osm nových ručních slov pro žebřík a offline hraní hráč. Naším záměrem zavedení těchto dodatečných runských slov Diablo II: Vzkříšené je posypat odrůdou do konkurenční meta a vytvořit pro hráče příležitost vytvořit nové strategie, když závodí na úroveň 99. Převážná část těchto ručních slov se zaměřuje na bonusy o posílení odporu, zatímco jiná runová slova jsou soustředěna na rychlost pohybu a sestavení Assassin a Druid se staví.
Nové slovo Rune
Objednávka runy
Povolené položky
Vyžaduje se úroveň znaku
Závěrečné statistiky
Val
Shael + Lo + Sol
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +4-6% život odcizený na zásah +75-100% Zvýšená obrana +10 na vitalitu Zvýšení maximální životnost 5% Doplnění životnosti +30 Poškození sníženo o 7 fyzických poškození sníženo o 10-15% léčbu
Shael + lo + tal
Kormidlo
35
Na úrovni 1 čisticí aura, když je vybavena +20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení maximální životnosti 5% jedovatý odpor +40-60% Poison Délka se snížila o 50% 75% půdu
Shael + lo + ort
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% Lightning Resist +40-60% Blesk Absorb +10-15% Hearth
Shael + Lo + Thul
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% za studena +40-60% absorbuje za studena +10-15% nemůže být zmrazená temperament
Shael + Lo + Ral
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% požární odpor +40-60% Fire Absorb +10-15% shon
Shael + Ko + eld
Jakákoli položka zbraně nebo brnění
39
Brnění: +65% +50% rychlejší běh/procházka +40% +20% zvýšená rychlost útoku +20% rychlejší zotavení +6, aby se vyhýbala +10 na obratnost 50% pomalejší výdrž Drain +všechny odpory +10 Zbraň: 5% Chance K obsazení úrovně 1 9 prasknutí rychlosti na nápadní úrovni 1 Fanatismus Aura +30% Zvýšená rychlost útoku +180-200% +130-150% Zvýšené poškození +75% poškození nemrtvých +50 k útoku na hodnocení nemrtvých +10 na obratnost mosaic
Mal + gul + amn
Dráp
53
+50% +25% šance na dokončení pohybů, aby neskončily poplatky, když je finišer proveden tímto způsobem, nyní osvěží časovač vypršení zásobníku +2 na bojová umění (pouze vrah) +20% zvýšenou rychlost útoku +200-250% Vylepšené poškození +20% bonus za hodnocení útoku 7% život krádež +8-15% na studené dovednosti Poškození +8-15% na poškození dovedností blesku +8-15% na Poškození dovedností přidává 3-14 poškození chlazení zabránit monstrum Heal Metamorphosis
LO + Cham + Fal
Kormidlo
67
Vlkodlak stávky Grant Mark za 180 sekund Značka Wolfa: +30% +20% bonus k hodnocení útoku Zvýšení maximální životnost 40% Wasbear Strikes Grant Mark za 180 sekund Značka medvěda: +25% útok Fyzické poškození přijaté o 20 % +5 na tvar posunu dovedností (pouze Druid) +25% šance na drcení rány (již není připojeno ke značce medvěda) +50-80% Vylepšená obrana +10 na sílu +10 na vitalitu všech odporů nelze zamrznout Sedm rune slov a hrst receptů Horadric Cube, které byly přidány v žebříkové sezóně, lze nyní použít v režimech online her bez podložky.
Rune Slova: Blikající plamen, mlha, posedlost, vzorec, mor, uvolnění vůle a moudrost.
Recepty Horadric Cube:
1 Ral Rune + 1 Sol Rune + 1 Perfect Emerald + Normal Set zbraň
Výjimečná verze Set zbraně
1 lum rune + 1 pul rune + 1 perfektní smarald + výjimečná sada zbraň
Elitní verze Set zbraně
1 Tal Rune + 1 Shael Rune + 1 Perfect Diamond + Normal Set Armor
Výjimečná verze Set Armor
1 KO Rune + 1 LEM Rune + 1 Perfektní diamant + výjimečná sada brnění
Elitní verze set Armor
Sundering Charms
Adventurer, sledujte se na podlahu, když proříznete pekelnými legiemi-snižování kouzel může nyní klesat z padlých nepřátel ve všech neklasických herních režimech.
Zpět na začátek
Patch 2.6
15. února v 10:00 a.m. PST, změny v teroristických zónách a řada aktualizací kvality života a opravy chyb se stanou životem.
Teroristické zóny

Abychom to dále okořenili, provedli jsme změny v teroristických zónách. Také teroristické zóny jsou nyní k dispozici v offline hrách! Offline teroristické zóny budou fungovat na jiném rozvrhu než jejich online protějšek, ale fungují stejně jinak. Nezapomeňte, že nyní můžete přijímat kouzla Sundering jako pokles ve hrách offline teroristického zóny.
Níže uvedený text červeného písma označuje, které nové zóny mohou být terorizovány nebo zóny, které budou nyní terorizovány unisono. Zde je úplný seznam všech zón, které mohou být terorizovány:
Akt i
Krev Moor a Den Evil Cold Plains a jeskynní pohřebiště, krypta a mauzoleum Stony Field Dark Wood/Underground Passage Black Marsh/The Hole Forgotten Tower Jail/Barracks katedrála a katakomby Pit Tristram Moo Moo Farm Act II
Kanalizace skalnatých odpadů a kamenitá hrobka Dry Hills a Halls of the Dead Far Oasis ztracené město, údolí hadů a chrámu Claw Viper Ancient Tunels Arcane Sanctuary Tal Rasha’s Act III
Spider Forest and Spider Cavern Great Marsh Flayer Jungle a Flayer Dungeon Kurast Bazaar, zničený chrám a nepoužívaný Fane Kurast Sewers Travincal Durance of Hate Act IV
Vnější stepi a pláně zoufalského řeky plamene/město zatraceného zákona o Chaos Sanctuary V
Krvavá úpatí/Frigid Highlands/Abbadon Glacial Trail/Drifter Cavern Crystaline Passage a Frozen River Arreat Plateau/Pit of Acheron Nihattahakův chrám, síně úzkosti, bolesti bolesti a haly vaught starověké cesty a ledovou světovou kachní, Keep, Thun of Destruction,, Thun of Destruction, a aktualizace kvality života Worldstone a opravy chyb
Hraní
Auras od jiného hráče nebo žoldáka již neodstraňují pasivní bonusy udělené stejnou dovedností. Jako je blikání Flame’s Resist Fire Aura z žoldáka přepsání paladinské základny odolávat oheň z jejich vlastních tvrdých bodů v odolném ohni. To také vyřeší problém, kdy by Paladin požehnaný AIM Aura přepsal zvýšení hodnocení útoku, který udělil dovednost proniknutí Amazonu. Assassin The Assassin’s Trap Skills nyní těží z -% na nepřítel odpor. Opraven problém, kdy rakety vytvořené z bojových umění účtují dovednosti. Amazon vyřešil problém, kdy Strafe nepoužíval hodnocení bonusového útoku na útoky. Opraven problém, kdy Strafe po předchozí změně rovnováhy stále způsoboval 75% poškození zbraní. Opravený problém, kde se hodnocení +% útoku na energetický úder nepoužilo. Opraven popis pro více výstřelů, aby odrážel bonus za synergii. Čarodějka studeného mistrovství je nyní aplikováno na účinnost 1/5 po rozbití imunity. Opraven problém, kdy se bonus o požární mistrovství k poškození dovedností požáru nevztahoval na další poškození požáru, které Enchant na zbraních na dálku. Aktualizoval popis pro Enchant, aby lépe odrážel účinky dovedností. Druid vyřešil základní problém, který způsobil, že Druidova dovednost rázové vlny způsobila nezamýšlené poškození. Teroristické zóny
Opraveny terorizované třídy pokladů pro určité super-jedinečné příšery a šéfy. Opraven problém, kdy by se třída pokladu šéfů aktů aktů někdy použila místo třídy terorizovaného pokladu. Opraven problém, kdy současná terorizovaná zóna nebyla řádně označena v nabídce na trasovém bodě při používání Legacy Graphics. Opraven problém s překlady, které se objeví, když je jáma aktuální terorizovaná zóna. Ovladač
Opraven problém, kdy dovednosti poskytnuté poplatky na alternativní slotové zbrani postavy by měly při nakládání do hry nepoužitelné jejich vázané klávesy. Opraven problém, kdy by kořist do Cube dovednosti nefungovala, kdyby se vázala na tlačítko sdílené interakce. Všeobecné
Opraven problém, kdy stisknutím klávesové klíče otevřete inventář při načtení do hry, může způsobit, že se uživatelské rozhraní inventáře objeví prázdné. Opraven problém, kdy sdílená skrýše může překročit limit paměti, což způsobilo, že položky v inventáři nebo skrýši hráče byly odstraněny. Opraven problém, ve kterém by popis popis v rozbalovací seznamu v lobby by ukázal nepřesné datum. Opraven problém, kdy se nové položky na žebříčku mohou zobrazit jako neznámé. Opraven problém, kdy by použití změn na ovládací prvky automaticky uzavřelo nabídku Nastavení. Opraven problém, kdy by se změny na ovládací prvky okamžitě nepoužily. Opraven problém, kdy by výměna mezi klávesnicí a vstupem myši a vstupem ovladače resetovala filtr obtížnosti v seznamu her PC Lobby. Přidána vhodná chybová zpráva při pokusu o vytvoření online postavy s názvem, který je již převzat na online seznam znaků hráče. Vlajka žebříku ve vytváření postav bude nyní deaktivována, pokud není aktivní sezóna žebříku. Opravil problém hlasem přes linii od Tyrael v čínštině. Opravil problém s čínskou verzí pobytu Deckarda Caina a poslouchejte hlas s dialogem hlasu. Modding
Přesunul pole „% poškození synergie“ pro více výstřelu (Srvdofunc ? Od CALT4 na CALC5. Byly přidány nové sloupce. Vývojáři stávajících offline modů pro jednoho hráče mohou předělat své změny s novými daty, nebo mohou přidat nové sloupce ručně před sloučením. dovednosti.txt “itemUserestrict” dovednost.TXT “položka proc text” “položka proc descline count” stavy.TXT “Sunder-Res-Reduce” Děkuji za vaši trvalou podporu. Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme ve Velké závodě na úroveň 99, jakmile začne žebřík sezóna!
-Diablo II: Vzkříšený tým
Zpět na začátek

Personál

Blizzard právě odhalil všech 8 nových letů přicházejících v Diablo 2 Resurdered Patch 2.6. Oprava zasáhne veřejné testovací servery 24. ledna.
(Zdroj)
Vítáme vás v PTR Fresh z hloubek hořících pekelných pekelných, dobrodruh.
Naše první testovací období z roku 2023, PTR 2.6, bude žít 24. ledna v 10:00 a.m. PST a uzavírá 31. ledna v 10:00 a.m. PST. Nalijte si uklidňující elixír, který si můžete užít, když se ponoříme přímo do zaměření našeho testu – osm nových slov Rune.
Log quest
Osm nových slov Rune
PTR Focus and Details
Jak se zúčastnit
Osm nových slov Rune
Individuálně jsou pokorní, ale když jsou vysloveni unisono, probudí se větší síla – to je mystika runských slov. Vyzvěte tyto archaické síly, aby přeměnily vaše obyčejné předměty na ovládatelnou sílu ničení schopné umýt démonické hordy.
Představujeme osm nových ručních slov pro žebřík a offline hraní hráč. Naším záměrem zavedení těchto dodatečných runských slov Diablo II: Vzkříšené je posypat odrůdou do konkurenční meta a vytvořit pro hráče příležitost vytvořit nové strategie, když závodí na úroveň 99. Převážná část těchto ručních slov se zaměřuje na bonusy o posílení odporu, zatímco jiná runová slova jsou soustředěna na rychlost pohybu a sestavení Assassin a Druid se staví.
Nové slovo Rune
Objednávka runy
Povolené položky
Vyžaduje se úroveň znaku
Závěrečné statistiky
Val
Shael + Lo + Sol
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +4-6% život odcizený na zásah +75-100% Zvýšená obrana +10 na vitalitu Zvýšení maximální životnost 5% Doplnění životnosti +30 Poškození sníženo o 7 fyzických poškození sníženo o 10-15% léčbu
Shael + lo + tal
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% Poison Resing +40-60% Poison Délka snížila o 75% půdu
Shael + lo + ort
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% Lightning Resist +40-60% Blesk Absorb +10-15% Hearth
Shael + Lo + Thul
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% za studena Odolnost +40-60% studené absorbuje +10-15% temperament
Shael + Lo + Ral
Kormidlo
35
+20% rychlejší zotavení hitu +75-100% Zvýšená obrana +10 Zvýšení vitality Maximální životnost 5% požární odpor +40-60% Fire Absorb +10-15% shon
Shael + Ko + eld
Jakákoli položka zbraně nebo brnění
39
Brnění: +50% rychlejší běh/procházka +20% zvýšená rychlost útoku +20% rychlejší zotavení hitu +10 na obratnost 50% pomalejší vypouštěcí zbraň výdrže: 5% šance odevzdat úroveň úrovně devíti výbuchů rychlosti +30% zvýšená rychlost útoku +130-150% Zvýšené poškození +75% poškození nemrtvých +50 k útoku na hodnocení proti nemrtvým +10 na obratu mozaiky
Mal + gul + thul
Dráp
53
+25% šance na dokončení kroků k neschopnosti poplatků +2 na bojová umění (pouze vrah) +20% zvýšená rychlost útoku +200-250% Zvýšené poškození +20% bonus k hodnocení útoku přidá 3-14 zamíchání zabránění monstrum Heal Metamorphosise
LO + Cham + Fal
Kormidlo
67
Vlkodlak Strikes Grant Mark za 180 sekund Značka vlku: +20% bonus k hodnocení útoku Zvýšení maximální životnost 40% Wasbear Strikes Grant Mark za 180 sekund Mark of medvěd: +25% Rychlost útoku +25% šance na rozdrcení rány fyzické poškození Přijato sníženo o 20% +5 na dovednosti posunu tvaru (pouze Druid) +50-80% vylepšená obrana +10 na sílu +10 na vitalitu Všechny odpory +10 nelze zamrznout zpět nahoru
PTR Focus and Details
Jak postupuje PTR, mějte na paměti. Jakékoli změny implementované během tohoto období PTR na nová slova Rune nejsou nastaveny do kamene a můžeme provést další změny v tom, jak tato funkce runy fungují po PTR.
Testujeme osm nových slov Rune s touhou ořezávat žebřík meta a dávat hráčům další nástroje k oživení nových sestav. Nová slova runy jsou pouze částí obsahu, který přichází s náplastí 2.6, Zůstaňte naladěni na to, co jiného má přijít, když oficiálně vydává oprava.
Abychom zajistili, že tato nová runová slova poskytují zážitek, který nejlépe slouží našim hráčům, budeme potřebovat vaši pomoc a vyzýváme vás, abyste poskytli jakoukoli zpětnou vazbu, kterou můžete mít. Zpětnou vazbu můžete zanechat na fóru zpětné vazby PTR. Pokud objevíte nějaké chyby, nahlaste je na fóru PTR Bug Report.
Zpět na začátek
Jak se zúčastnit
Chcete -li se zúčastnit veřejného testu, musíte mít Diablo II: Vzkříšená herní licence připojená k bitvě.Čistý účet v dobrém stavu (Ex: ten, který nebyl pozastaven nebo zakázán). Kromě toho budete také muset stáhnout a nainstalovat bitvu Blizzard.Čistá aplikace pro stolní počítače, pokud jste tak již neučinili.
Krok 1: Restartujte bitvu.Čistá desktopová aplikace. Krok 2: Přejděte na Diablo II: V levé nabídce zřízená karta. Krok 3: Na Diablo II: Vzkříšená obrazovka je rozbalovací nabídka přímo nad tlačítkem „Play“ (všimněte si, že to může říci „nainstalovat“, pokud nemáte v současné době nainstalované Diablo II: V současné době nainstalované). Před pokračováním vyberte „PTR: Diablo II: vzkříšené“ z této rozbalovací nabídky. Krok 4: Klepnutím na instalaci zahájíte proces instalace. Váš účet PTR bude vytvořen automaticky, pokud jej ještě nemáte. PTR je k dispozici ve všech podporovaných jazycích a účty ze všech regionů jsou způsobilé k účasti. Další pomoc při instalaci a spuštění PTR klikněte zde.
Zpět na začátek
Díky za hru
Když se pustíme do roku 2023 plné démonů, aby zabili, kořili k získání a vzpomínky na to, aby hrál Diablo II: Vzkříšené – chceme vám poděkovat za vaši trvalou podporu. Váš čas strávený testováním nových funkcí, které vaříme, jako vždy, je silně oceněn.
Zpět na začátek

Diablo II: Vzkříšený žebřík sezóna 4 nyní žije

Diablo II: Vzkříšený žebřík sezóna 4 nyní žije

Nepočet démonů splnilo jejich včasný zánik na konci vaší zbraně, ale jejich nápor se nesnaží. Sanctuary potřebuje svého Spasitele! Návrat 4. května způsobit zmatek mezi hořícími pekelnými řadami Žebříková sezóna 4! Přečtěte si dále prostřednictvím tohoto tome a získejte informace o vylepšení funkcí, aktualizace kvality života a opravy chyb, které budou vydány s Patch 2.7.

Log quest

Žebříková sezóna 4

Naše předchozí sezóna žebříků pro Diablo II: Vzkříšení ukázaly, jak Adept Adventurers zachraňoval svatyni a závodil jako první, kdo upevnil svá jména na žebříčku, zatímco v procesu zasáhl strach do mučených srdcí jejich démonických protivníků v procesu.

Žebříková sezóna 4 začne 4. května, Ohlašování nové příležitosti pro statečné dobrodruhy závodit na úrovni 99 a nahromadit silnou kořist po cestě. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, které odhodlané duše tentokrát vyřezávají své jméno do žebříčku.

Načasování startu žebříku 4:

4. května, 5:00 p.m. Pdt

5. května 2:00 a.m. CET

5. května 10:00 a.m. KST

Jak to bylo v předchozích obdobích, že Ladder Season 4 bude obsahovat různé režimy:

Verze Popis
Před expanzní žebřík Standardní verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty.
Hardcore žebřík před expanzí Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty.
Žebřík Standardní verze Ladder Play, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“.
Hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“.

Pro ty nové v sezónách žebříku byste se mohli divit, co se stane s vaší sdílenou kořistí, jakmile skončí aktuální sezóna.

Jakmile skončí žebříková sezóna 3, všechny postavy žebříku budou přeneseny do jejich příslušné skupiny bez podvodníku. Všechny položky ve sdíleném skrýš skupině této postavy jdou do nové sady sdílených tabů, označené za kontrolou minulého pole. Jakékoli položky z žebříkové sezóny 2 uložené na odstoupení pouze karty budou ztraceny v tuto chvíli. Budete mít celou sezónu žebříku 4, abyste stáhli všechny položky, které byste chtěli zachovat od sezóny 3. Po končí žebříkové sezóně 4 bude tato stahování pouze sada karet Stash přepsána s jakýmikoli položkami v žebříkové sezóně 4 Sdílená skrýš. Nezapomeňte do té doby dostat jakékoli položky, jinak budou navždy ztraceny!

Patch 2.7

Na 2. května v 10:00 a.m. Pdt, Různé úpravy funkcí, aktualizace kvality života a opravy chyb budou žít s Patch 2.7.

Úpravy funkcí

 • Hráči nyní budou mít 4 další sloty znaků K dispozici ve všech online režimech.
 • Poprvé, kdy se ve hře bez hry nepoužívá postava žebříku z předchozí sezóny, bude resetována schopnost resetovat body statistiky a dovedností v Akara. Postavy z předchozích žebříkových období, které již byly použity ve hrách bez podpory, jsou nezpůsobilé.

Poznámka vývojáře: Chceme povzbudit hráče, aby experimentovali s jejich stavbami. Pokud jste již na žebříku spálili své respekty Akara, můžete udělat další respekty pro další experimentování poté, co se postava stane postavou bez postavy.

 • Všechny lobby chatu byly vybaveny automatizovaným systémem, který z těchto konverzací odstraní škodlivé zprávy.

Aktualizace kvality života a opravy chyb

 • Další systém zpoždění zásahu se nyní vztahuje pouze na rakety vytvořené obsazením stejné dovednosti.
  • S každým spouštěcím dovedností zabíjení Assassin Martial Arts je považován za jiné obsazení dovedností pro účely dalšího zásahu.

  Poznámka vývojáře: Revidovali jsme další zpoždění zásahu, abychom se stali snadnějším konceptem, který je třeba uchovávat a přitom udržovat své původní cíle v oblasti designu. Tato změna zmírní některé bolesti hlavy v multiplayeru a vyhladí hrany určitých postav.

  • Knockback byl odstraněn z posvátného meče Bul Kathos.

  Poznámka vývojáře: Bul Kathos je mocný soubor, ale knockback vzniklý z posvátného náboje, který se vyrábí, se cítí jako neohrabaný pro postavy melee. S ohledem na vzácnost sady jsme se rozhodli zvýšit životaschopnost zbraně a sady zbraní jako celku.

  • Druids jsou nyní schopni tvarovat přímo mezi jejich vlkodlak a formy.

  Poznámka vývojáře: Shapeshifter Druids pomocí slova metamorfózy Rune se doporučuje, aby se zaměřily mezi jejich formy. V praxi je to trochu neohrabané, protože musíte tvarovat, aby se zasáhli, zasáhnout monstrum, Shapeshift zpět do člověka, počkat vteřinu, Shapeshift na vlkodlaka, pak zasáhnout monstrum (nebo Wolf pak medvěda, v závislosti na vaší preferenci). Vytáhneme prostředníka (doslova), aby se vyměňoval mezi formami, cítí se čistší.

  • Assassinovy ​​dovednosti pasti nyní těží z +% na modifikátory poškození elementárních dovedností.

  Poznámka vývojáře: Identifikovali jsme problém s +% na poškození dovedností blesku, které se nepoužijí na Lightning Sentries na Nintendo Switch Offline Games. Plánujeme tento problém změnit v budoucí záplatě a omlouváme se za případné nepříjemnosti.

  • Opraven problém, kdy by Mefisto poklesl z nižší úrovně tříd pokladů, když byl terorizován.
  • Opraven problém, kdy aktivní by vražda, který umírá s poplatky za bojová umění.
  • Opravil problém, kdy pasti vraha nebyly těžit ze snížení odporu v offline hře.
  • Opraven problém překladu pro dosažený limit znaků Max v polštině.
  • Opraven problém, kdy postupující mezi městy a připojenými zónami z ACTS II, III a V by způsobilo náhlé změny osvětlení, pokud by terorizovaly.
  • Opraven problém, kdy je ikona označující monstrum terorizovaná.
  • Opraven problém, kdy by zvukové narážky Amazonu pro vyhýbání se útoku by hrály, když ne-Amazon postavy použily dovednosti Evade Grantovanou Hustle Rune Word.
  • Pozměněné různé problémy s stabilitou, se kterými se setkávají během online hry.

  Hraje žebřík

  • Opraven problém, kdy zasílání zpráv pro příští sezónu žebříku bylo během pauzy mezi ročními obdobími nepřesné.
  • Opraven problém, kdy by se postavy, které byly nedávno přeměněny z žebříku na non-ladder, nezobrazovaly jako takové a nedokázaly se připojit k hrám.
  • Opraven problém, kdy se v současné sezóně mohla vytvořit runeová slova exkluzivní pro nadcházející žebříčku.
  • Opraven problém, kde by se převedené postavy žebříku nesprávně zobrazovaly s vlajkou žebříku.

  Specifické pro PC

  • Opraven problém, kdy by vstup řadiče zastavil registraci, pokud by se uživatel vyměnil za Legacy Graphic.
  • Hráči budou nyní informováni o tom, kdy běží hru se starými, extrahovanými daty.

  Specifická konzola

  • Opraven problém, kdy by hráčské zobrazení umístění na seznamu přátel by se na konzolách Xbox řádně neaktualizovalo.
  • Opraven problém, kdy by se hráči na Nintendo Switch neobjevili v nedávno přehrávaném s Tab.
  • Opraven problém, kdy lokalizovaný text pro personalizované položky na konzole zobrazoval všechna genderová zájmena najednou v polštině a španělštině.
  • Zvýšil celkový limit státních položek z 255 na 511.
  • Přidáno DataversionBuild.txt. Doporučuje se, aby autoři mod zahrnují tento soubor do svých modů, aby se snížily neočekávané chyby mezi verzemi her.
  • Byly přidány nové sloupce. Vývojáři stávajících modů pro jednoho hráče offline mohou předělat své změny s novými daty nebo mohou před sloučením přidat nové sloupce ručně.
   • Treasureclassex.TXT, Cubemain.TXT, UniqueItems.txt
    • “žebřík” -> “Firstladderseason”, “LastLadderseason”
    • “Server” -> “Firstladderseason”, “LastLadderSason”

    Vstupte do nového pekla

    Diablo IV bude spuštěno dál 6. června, Odhalení nového kousku svatyně pro vás, abyste se odhodili z Lilithovy Dominion. Všichni jsou vyzváni, aby získali ochutnat hrůzy a potěšení, které čekají během zabouchnutí serveru 12. – 14. května. Popadněte svou zbraň, dobrodruh – vaše úkol pokračuje.

    Děkujeme za vaši trvalou podporu. Nemůžeme se dočkat, až vás uvidíme, že jste překonali peklo ve velkém závodě na úroveň 99 během žebříku 4!
    -Diablo II: Vzkříšený tým