Diablo 2: Vzkříšený žebřík 3 začíná 16. února – Gamespot, Diablo II: Vzkříšená žebříková sezóna tři nyní žije – Diablo II: Vzkříšené – Blizzard News

Diablo II: Vzkříšená sezóna žebříku nyní žije

Jak to bylo v předchozích sezónách, že Ladder Season tři představí čtyři různé režimy:

Diablo 2: Vzkříšená žebříková sezóna 3 začíná 16. února

Osm nových slov Rune určená k „posypání odrůdy do konkurenční meta“ je hvězdou Patch 2.6 a sezóna 3.

8. února 2023 v 11:07 PST

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Diablo II: Další aktualizace Resurriced je za rohem, a přestože nezavádí žádné skutečně nové funkce, které mění nové hry, přidává nová runová slova a provádí úpravy na standout funkci minulé sezóny, Terror Zones.

Třetí žebříková sezóna hry začne 16. února, s náplastí 2.6 přijíždí o den dříve 15. února. Začátek žebříkové sezóny 3 uvidí postavy z žebříkové sezóny 2 převedené na jejich příslušné skupiny, které nelze. Jakékoli položky sezóny 1 žebříku uložené ve sdílených úklících budou smazány přijetí příchodu sezóny 3, ale hráči budou mít stále přístup k jakýmkoli uloženým položkám sezóny 2 až do konce sezóny 3.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Začátek v:
  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo II vs. Diablo II vzkříšený akt 1 a 2 akt Cinematics srovnání

Osm nových slov Rune pro hraní žebříku v sezóně 3 je hvězdou show. Tato slova Rune jsou zajištěna ke zvyšování rychlosti pohybu, specifickým sestavením vraha a druidu a poskytování více možností pro hráče, kteří chtějí zlepšit své bonusy o odporu. Blizzard in the Game’s Patch Notes uvádí, že cílem nových slov Rune bylo „posypat odrůdu do konkurenční meta“ a dát hráčům příležitosti pro nové strategie v průběhu sezóny.

V online režimech, které nedladí, s příchodem sezóny 3 bude k dispozici řada runů a receptů Horadric Cube z dřívějších ročních období. Kromě toho budou dostupné také na všech neklasických herních režimech, která se více staví více sestav.

Terror zóny, zavedené jako součást náplasti 2.5 jako prostředek k tomu, aby hráčům poskytl další možnost, když došlo k broušení na maximální úrovni, také vidí některé změny. Pro začátek budou teroristické zóny poprvé hratelné v offline hrách. Navíc se provádějí úpravy tak, aby se více zóny mohly terorizovat, zatímco jiné zóny byly rozšířeny. Jedna nepopulární zóna, Kurast Sewers, byla odstraněna ze seznamu zón způsobilých teroru.

Navzdory hrbolatému spuštění, které bylo sužováno problémy se serverem, Blizzard zavedla několik podstatných aktualizací Diablo II: V uplynulém roce vzkříšené, které přinesly zásadní změny rovnováhy a meta posuny na více než dva desetileté hry staré hry. V dalších zprávách Diablo je Diablo III nastaven tak, aby v rámci příští sezóny obdržel hlavní nový systém progrese, a to vše, zatímco fanoušci dychtivě čekají na příchod Diablo IV, který bude vydán 6. června 2023.

Diablo II: Vzkříšená sezóna žebříku nyní žije

Diablo II: Vzkříšená sezóna žebříku nyní žije

Aktualizace 16. února: Nasadili jsme hotfix, která se zabývá chybou s odolnostmi Assassin. Další informace naleznete v níže uvedené aktualizaci červeného textu.

Vrátili jste se bezpečně! Připojte se k nám kolem táboráku, dobrodruh.

Hench of Hell roste v intenzitě, šílené vrčíky mohou být slyšet z dálky, démony se zrodili přímo z vašich nočních můr k vám. Nejprve se s nimi setkat 16. února Když začíná sezóna žebříku. Máme několik aktualizací společnosti Diablo II: Vzkříšené ke sdílení – napodobují se pro komplexnější pohled na to, co se uvolňuje s žebříkem sezónou tři a patch 2.6.

Log quest

Žebříková sezóna tři

Naše první dvě sezóny žebříků pro Diablo II: Vzkříšené ukázaly, jak zběsilí vaši dobrodruzi zachránit svatyni a závodit jako první, kdo upevňuje svá jména na žebříčku. Po celou dobu zarážející strach do mučených srdcí svých démonických protivníků v tomto procesu.

Žebříková sezóna tři začne 16. února, Ohlašování nové příležitosti pro statečné dobrodruhy závodit na úrovni 99 a nahromadit silnou kořist po cestě. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak Osm nových slov Rune ovlivní žebříčku, nebo doufejme, že umožní novým hráčům příležitost vidět na něm poprvé své jméno.

Představujeme také Změny dostupnosti kouzel sluncem, stávajících slov Rune, a Nové recepty Horadric Cube se začátkem třetí sezóny žebříku. Více informací o nich lze nalézt v následujících částech.

Žebříková sezóna tři načasování zahájení:

16. února, 5:00.m. PST

17. února, 2:00 a.m. CET

17. února, 10:00 a.m. KST

Jak to bylo v předchozích sezónách, že Ladder Season tři představí čtyři různé režimy:

Verze Popis
Před expanzní žebřík Standardní verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty.
Hardcore žebřík před expanzí Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pouze s původními čtyřmi akty.
Žebřík Standardní verze Ladder Play, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“.
Hardcore žebřík Hardcore (pouze jedna život) verze žebříku, která zahrnuje hraní pěti aktů, protože zahrnuje expanzní obsah „Lord of Destruction“.

Pro ty nové v sezónách žebříku byste se mohli divit, co se stane s vaší sdílenou kořistí, jakmile skončí aktuální sezóna.

Jakmile končí sezóna žebříku, všechny postavy žebříku budou převedeny do jejich příslušné skupiny bez podvodníku. Všechny položky ve sdíleném skrýš skupině této postavy jdou do nové sady sdílených tabů, označené za kontrolou minulého pole. Jakékoli položky z žebříkové sezóny jedna uložená na odstoupení pouze karty budou ztraceny v tuto chvíli. Budete mít celou sezónu žebříku, abyste stáhli všechny položky, které byste chtěli zabránit od druhé sezóny. Když končí sezóna žebříku, bude tato odstoupení pouze sada karet Staske. Nezapomeňte do té doby dostat jakékoli položky, jinak budou navždy ztraceny!

Osm nových slov Rune

Individuálně jsou mocní, ale když jsou vysloveni unisono, je probuzena větší síla – to je mystika runských slov. Vyzvěte tyto archaické síly, aby přeměnily vaše obyčejné předměty na ovládatelnou sílu ničení schopné umýt démonické hordy.

Představujeme Osm nových slov Rune Pro hraní žebříku a offline. Naším záměrem zavedení těchto dodatečných runských slov Diablo II: Vzkříšené je posypat odrůdou do konkurenční meta a vytvořit pro hráče příležitost vytvořit nové strategie, když závodí na úroveň 99. Převážná část těchto ručních slov se zaměřuje na bonusy o posílení odporu, zatímco jiná runová slova jsou soustředěna na rychlost pohybu a sestavení Assassin a Druid se staví.