Diablo 3 Patch Notes Detail vše nové v dnešním S 2.5.0 Aktualizace – GameSpot, Diablo 3 Aktualizace 2.5.0: Poznámky k opravně pro nejnovější verzi PC

Diablo 3 Update 2.5.0: Poznámky k opravně pro nejnovější verzi PC

Režim dobrodružství vidí některé změny, protože některé dlaždice se nyní objeví méně často ve větších trhlinách. Navíc vaše nejvyšší sólové dokončení větších trhlin nyní určí, na jaké úrovni obtížnosti máte přístup, spíše než na úroveň paragonu. A bonusové činy již nejsou věcí, protože nyní můžete hrát jakýkoli akt, který si přejete-dokončujte akt, který vám stále sítí stejné odměny, jako byste obdrželi za dokončení bonusového zákona dříve.

Diablo 3 Patch Notes Detail vše nové v dnešních 2.5.0 Aktualizace

Blizzard zavedl několik vítaných změn kvality života.

21. března 2017 v 15:24 PDT

V současné době neexistují žádné dostupné nabídky
GameSpot může získat provizi z maloobchodních nabídek.

Pro Diablo III dorazila hlavní aktualizace na všech platformách, která s sebou přináší velké množství změn a některé nové funkce.

Výše uvedené video poskytuje přehled Patch 2.5.Hlavní přírůstky 0, které zahrnují funkci zbrojnice vyhlášené v BlizzCon v loňském roce. To vám umožní ukládat až pět různých sestav pro každou z vašich postav, což vám umožní snadno vyměnit mezi sadami zařízení, dovedností, drahokamů a runy. Může to znít jako relativně malá věc, ale je to opravdu vzrušující doplněk pro ty, kteří rádi smíchají svůj styl hry, aniž by prošli únavným procesem zapamatování a ručně vyměňovali všechny tyto věci.

Kliknutím k nimž je nevolán

  • Končí na:
  • Automatické přehrávání
  • Smyčka

Chtějí, abychom si vzpomněli na toto nastavení pro všechna vaše zařízení?

Chcete -li sledovat videa, použijte prosím prohlížeč Video HTML5.
Toto video má neplatný formát souboru.
Omlouvám se, ale nemůžete získat přístup k tomuto obsahu!

Chcete -li zobrazit toto video, zadejte své datum narození

Kliknutím na „Enter“ souhlasíte s GameSpot
Podmínky používání a zásady ochrany osobních údajů

Nyní hraje: Diablo III Reaper of Souls – Co je v náplasti 2.5.0

Řemeslné materiály (jako je tajemný prach nebo zapomenuté duše) již nezabírají zásoby, protože byly přesunuty do své vlastní oblasti. Jakékoli materiály, které již máte, zde budou odeslány automaticky a uvolní váš osobní inventář a bankovní prostor. Při vyzvednutí těchto typů položek nyní uvidíte plovoucí zprávu nad hlavou, která vám pomůže informovat vás o tom, co jste získali.

High-end hráči mají nový typ položky, kterou si můžete vystopovat. Primal Antici jsou velmi vzácné předměty, u nichž je zaručeno, že mají na svých příponech perfektní stanice na starověké úrovni, a také maximální počet zásuvek pro položku. Budete je moci najít až poté, co jste dosáhli větší roztržení 70 sólo s jednou z postav na vašem účtu. .

Režim dobrodružství vidí některé změny, protože některé dlaždice se nyní objeví méně často ve větších trhlinách. Navíc vaše nejvyšší sólové dokončení větších trhlin nyní určí, na jaké úrovni obtížnosti máte přístup, spíše než na úroveň paragonu. A bonusové činy již nejsou věcí, protože nyní můžete hrát jakýkoli akt, který si přejete-dokončujte akt, který vám stále sítí stejné odměny, jako byste obdrželi za dokončení bonusového zákona dříve.

Byly provedeny další změny v konkrétních třídách a položkách spolu se změnami kvality života, jako je umožnění přiřazení Paragonových bodů 100 najednou držením kontrolního klíče na PC. Můžete vidět plný 2.5.0 Poznámky k opravné verzi PC zde.

. První začne 31. března a funguje jako roční období na PC, kde založíte novou postavu, která nemůže získat přístup k vaší bance.

Na cestě do Diablo III je také nová třída Necromancer, kterou jsme se nedávno museli podívat na sebe .

Naši editoři zde diskutovali produkty, o nichž se zde diskutovalo nezávisle. GameSpot může získat podíl na příjmech, pokud si na našem webu koupíte něco uvedeného.

Dostal tip na zpravodaj nebo nás chtěl přímo kontaktovat? E -mail [email protected]

„Diablo 3“ Update 2.5.0: Poznámky k opravně pro nejnovější verzi PC

Diablo 3Nejnovější aktualizace je Patch 2.5.0, a to je přineseno množství nových aktualizací pro hráče PC verze hry. Aktualizace sleduje Patch 1.17 pro PlayStation 4, která vyhladila několik problémů s nárazem.

Hráči mohou nyní do mixu přivítat Diablo 3 Patch 2.5.0, který nabízí nové funkce, jako je zbrojnice, úložiště rohoží, nové prvotní starověké předměty a Hodgepodge jiných doplňků. Pokud jste hráč PC, můžete vyzkoušet nejnovější opravu prostřednictvím veřejné testovací oblasti a poté se vydat na veřejné testovací fóra Blizzard, abyste si povídali o změnách a nabídli zpětnou vazbu.

Diablo 3 Aktualizace 2.5.0 Poznámky k opravě: Nové funkce a aktualizace třídy

Diablo 3 Patch 2.5.0 představuje zbrojnici, která umožňuje hráčům ušetřit až pět sestav každé postavy. Najdete to ve městě centru každého zákona. Když uložíte sestavení v zbrojnici, budou zachovány současné vybavení vaší postavy, aktivní a pasivní dovednosti, drahokamy a síly Knai Cube. Když se vrátíte k výměně mezi sestavy v zbrojnici, vaše položky a vybavení budou automaticky obchodovány z vaší současné mezipaměti položek.

V náplasti 2.5.0, získáte také úložiště výroby rohoží, které vám umožní ukládat vaše řemeslné materiály a další dobroty získané prostřednictvím záchrany na samostatné kartě úložiště, což by vám mělo nabídnout další prostor ve vaší sdílené skrýš. Můžete se tam dostat přes okno inventáře.

. Podle Blizzardu bude pravděpodobně v budoucnu aktualizován božský verdikt Rune a začne aplikovat efekt Shield Glare v případech, kdy jsou cíle imunní vůči nepřátelům již ovlivněny kontrolou davu.

Diablo 3 Aktualizace 2.5.0 Poznámky k opravně: Aktualizace prvotních starověkých položek

Do mezipaměti aktuálně dostupných položek s Patch 2 budou přidány prvotní starobylé položky.5.0. Legendární a nastavené předměty budou nyní mít šanci být váleny jako prvotní starověký, nový typ, který je vzácnější než starověké předměty se zvýšenými statistikami. Toto je ještě vyšší třída rarity, ze které si můžete vybrat.

Položky ve hře s legendární úrovní vzácnosti byly také upraveny. Například položka Rimeheart bude nyní mít lepší šanci automaticky vrhnout svou legendární sílu na zmrazené cíle. Toto bylo zvýšeno z 10% na 20%. Bracery Strongarm také obdrží přidanou bonus za poškození použitý s nepřátelským knockbackem. (To bylo dříve způsobeno, když nepřítel přistál.) Jeho doba bonusu proti poškození se kromě změny jeho funkčnosti zvýšila na šest sekund.

Byly také změněny funkce některých pravidelných položek, přičemž holič byl považován spíše za slavnostní nůž než dýka. To znamená, že jeho obecná klasifikace byla změněna. Manald Heal bude také změněno v nadcházející PTR náplasti pro domácí zvířata, jako jsou Hydras, aby prokreslili složku poškození při útoku na cíl.

Diablo 3 .5.0 Poznámky k opravě: Změny režimu dobrodružství

Kromě změn položek a třídy byly vzneseny požadavky na úrovně obtížnosti ve veřejných hrách. Dříve na úrovni Paragonů, šli do nejvyšší sólové třídy – Greater Rift. To se bude vztahovat pouze na hráče na PC a Mac, ale je třeba mít na paměti, pokud jste častým režimem dobrodružství.

. Byly uvedeny do pohybu nastavené opravy dungeonu, včetně unsalovaného Esnceova pravé pravé dlaždice, která byla nahrazena pro další tření monstrum; Brnění Akkhanova odsuzování požadavku na dokončení; a Delsere’s Magnum Opus, kde byl snížen počet hráčů nepřátel najednou.

Blizzard potvrdil, že tyto poznámky o opravách musí být ještě dokončeny a v nadcházejících dnech by mohly být přidány nebo změněny další informace. Pokud jste Diablo 3 Fan, můžete však nyní skočit na PTR a podívat se na tyto změny.

Více Diablo 3 Zprávy a zvěsti

MIC má všechny nejnovější zprávy Diablo, včetně aktualizací, kdy bychom mohli očekávat , Diablo 3 Patch nedávných výročí a více.