Diablo 3 Sezóna 27 končí 19. února – Zprávy – ledové žíly, Diablo 3 Sezóna 27 Datum vydání | GameWatcher

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTION – tady je, když to začne a může skončit

Začátkem února vývojář potvrdil, že sezóna 27 Diablo 3 zamkla datum ukončení do 19. února v 17:00 PST (NA)/ 17:00 CET (EU)/ 17:00 KST (Asie). Čtěte dále a dozvíte se o nejnovějších změnách ARPG.

D3 Diablo 3 Sezóna 27 končí 19. února

Personál

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Poslední nová sezóna Diablo 3 začala a my máme pro vás všechny naše průvodce třídy! Sólo nalezená samostatně, Fissure Dungeon sezóna nepřátelství přináší hodně ke stolu a došlo k mnoha změnám ve třídě také. Zde si můžete prohlédnout náhled celé sezóny s poznámkami.

Barbar:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Boulder Toss Build with raekor set (top) Support gr build with Raekor a hotns sady (top) rend sestavení s hněvem odpadních sad (vysoký) šílenství sestavení s hordou devadesáti Savages sada (vysoký) kladivo starověké gr gr Build with Lod (High) Seismic Slam Build with Mohous of the Earth Set (Mid) Leap/Earthquak Build with the the Earth Set (Mid) Furious Charge Build with Immortal King a Raekor Sets Hammer of Antients staví s nesmrtelným králem sadou

Křižák:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Pěst nebesa staví s Aegis of Valor Set (Top) Odsuďte sestavení se sadou Akkhan (horní) Nebeská zuřivá stavba s Aegis of Valor Set (High) Thorns Build s invoker Set (High) Bombarment sestavení s Legacy of Dreams Set (High) Požehnaný kladivo (Hammerdin) Staví se hledačem světelné sady (Mid) Sweep Attack Build with Rolandova set (Mid) Blessed Shield Build se stavěním dědictví snů (mid) Thorns bombardování s Akkhan, Crimson a Aughild Sets (Mid) Shield Bash Build S Rolandovým sadem odsuzuje stavbu s odkazem snů

Lovec démonů:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Podpora sestavení s ozubenými zařízeními Dreadlands/Marauder (Top) Spike Traps se staví na Natalya (Top) Multishot Sestava s sadou Marauder Set (High) Cluster Sestavení s marauderovou sadou (High) Multishot sestavení s neunsalovanou sadou esence (vysoká) hladová šipka sestavení s ozubením of Dreadlands (Mid) Impale Build with Shadow’s Mantle (Mid) Rapid Fire Build with Legacy of Dreams (Mid) Chakram sestavení s neošetřenou esencí set sestavení se sadami unhalované esence

Mnich:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Mystic Ally Build with Inna’s Mantra Set (Top) Wave of Light Build with Legacy of Dreams (Top) Support Build with Inna’s Mantra Set (Top) vlna světla sestavení s Sunwuko set (High) Tempest build sestavení s Sunwuko (High) Tempest Build Build se vzory spravedlnosti sada (vysoká) ocasní ocasní kop Build with Sunwuko Set (Mid) Crippling Wave Build s raimentem a Shenlong Sets (Mid) Crippling Wave Sestavení s raimentem a Shenlong sady sestavy ocasní kopa se stavění s dědictvím snů sedm- Okolená stávka s Ulianou Stratagem Set

Necromancer:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Blood Nova build with Legacy of Dreams (Top) Death Nova Build s Trag’oul (top) Necromancer Support Build s pestilence set (Top) armáda mrtvé stavby s Rathma set (vysoký) mrtvola Vybudování sestavení s dědictvím snů (vysoká) Build sestava kostního kopí sestavení s maškarní sadou (High) Generátor s Grace of Inarius Set (Mid) Corpse Explosion Build s inarius Set (Mid) Poison Scythe sestavení s dědictvím snů (mid) Corpse Build s Legacy of Dreams Set (Mid) Thornové kostry staví se dědictvím snů Corpse Explosion sestavení s Trag’oul a Jesseth Sets Corpse Lance Build s Pestilence nebo Trag’oul Set Skeletal Mage Singularity “Rat” se staví s dědictvím snů

Šaman:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Karnevil Poison Dart Build s Zunimassa Set (Top) Angry Chicken Build with Spirit of Arachyr Set (Top) Carnevil dýky stavěných s odkazmi snů (vysoký) mrtvola pavouci staví s duchem Arachyr set (vysoká) duchovní barrage sestavení s mundunugugugu. Regalia Set (High) Firebats Build with Spirit of Arachyr Set (Mid) Soul Harvest Build with Jade Harvester Set (Mid) Zombie Bears staví s Helltooth Set (Mid) Spirit Barrage Build with Legacy of Dreams (Mid) Gargantuan sestavení s Helltooth Set Gargantuan Sestavte s Zunimassa Set Grasp of the Dead Build with Helltooth Set (Low)

Kouzelník:
Vyrovnání a čerstvý průvodce 70
Meteor Stavba s Tal Rasha (Top) Meteor Build with Legacy of Dreams (Top) Mammoth Hydra Build with Legacy of Dreams (High) Energy Twister Build s Legacy of Dreams (High) Explosive Blast Build (High) Flame Blades Build with Firebird set (vysoká) Frost Hydra staví s Typhon’s Veil (Mid) Archon sestavení s výstavním a Chantodo sady (Mid) Energy Twister sestavení s dmo sadou (střední) zmrazenou koulí sestavení se stavěním snů (střední) zmrazená koule sestavení se sadou DMO ( Mid) Zmrazená koule sestavení s Tal Rasha Arcane Orbit Build with DMO Set Explosive Blast Farming Build with Tal Rasha Set
Zde můžete získat skvělý přehled o nové sezóně s Compendiem sezóny 29! Můžete si také prohlédnout naše hodnocení sestavení pro:
SOLO PUSH PUSH SOLO SPEED GR SOLO SPEED T16 HODNOTKA GROUP META GROUP ROSKOVÁNÍ Skupina skupiny TK ROZKUŽENÍ Skupina XP FARMING

Personál

Nastal čas! Poslední nová obsahová sezóna Diablo 3 začala! Je zde sólo-ne-self-nalezená čepice na úrovni paragonů, nové přímky monstrum, zlepšení komunity a sezóna trhlin!
Sezóna 29 (zdroj)
Čas se rozbalí před vašimi očima v sezóně 29 Visions of Enmitity, která se žije 15. září v 5. P.m. PDT/CET/KST. Pro hloubkový pohled na sezónní téma, přidání sólového režimu pro jednoho hráče nalezených samostatně, změny stropu Paragon a aktualizace kvality života, vezměte si gander níže.
Co má budoucnost: Zpráva od týmu Diablo III
Valiant Nephalem má hack-and-smashed hordes v průběhu ročních období zavádějící témata vymýšlení her, zkušenosti definující aktualizace kvality života a Hellastic události za posledních 11 let. Diablo III bude i nadále hořet jasně v sezóně 29 a dále-tato sezóna nastavuje podloží pro budoucnost hry a představí naše konečné zbrusu nové téma.
Sezóna 30 přinese čerstvé vyvážení her a oprav chyb, aby znovu oživila vaše dobrodružství, ale nezavádějí žádné nové téma. Místo toho tato sezóna bude ohlašovat trvalý návrat komunitního oblíbeného tématu, Rites of Sanctuary, které budou hratelné ve všech režimech. Následující sezóna 30 budou ikonické témata a funkce z minulých období znovu zavedeny zhruba každé 3 měsíce, což zajistí, že nikdy nebude nedostatek zkroucených překážek, které budou překonány a démonickou krev, aby se rozlila.

Sezónní cesta
Téma sezóny 29
Sezónní kosmetické odměny
Odměny za sezónu
Sezónní dobytí
Haedrigův dárek
Poznámky k opravě
Změny vedené komunitou
Změny rovnováhy třídy
Oprava chyb
Téma sezóny 29
Je to tady. Z tenkého vzduchu se objevilo a blikal uvítací záblesk doprovázený vířivým hučením. a přesto to zmizelo tak rychle, jak dorazilo. Toto není první portál, se kterým jste se setkali dříve, Nephalem, ale je to neškodné povahy nebo trik u vašich protivníků? Existuje jen jeden způsob, jak si být jistý: shromáždit odvahu vstoupit do neznáma. Zmírněte vaše tělo i mysl, aby rozkvetly do neúprosné síly.
Sezóna 29 představuje nové téma nepřátelství. Zvědavé portály známé jako ďábelské trhliny se objevily přes divočinu Sanctuary a vstup do nich vyvolalo oběma nebezpečným vzpomínkám z vaší minulosti a ještě nebezpečnějších vyslanci pekla porážky.
Vrátit se na vrchol
Sezónní kosmetické odměny
Dlouho zapomenuté poklady viz denní světlo v sezóně 29. Nechte starého růstu domácího mazlíčka rozšířit odvětví statečnosti v těchto nejistých dobách, jezdit na vesmíru pomocí galaktických křídel a ponořit se v Mythos s portrétem Greyhollow.
Dvě nové koskové odměny na konec cesty klesnou také do svatyně se sezónou 29. Posouvejte temnotu s majestátním mazlíčkem na vaší straně a hrdě projevte svou věrnost Leoric s portrétem oblíbeného krále.

Vrátit se na vrchol
Odměny za sezónu
Pokud jste v posledních několika sezónách usilovně zabíjeli démony a pokaždé dosáhli dobyvače na sezónu, určitě jste nahromadili několik dalších tabů. Každou sezónu získáte jednu další kartu dokončením úrovně dobyvatele, až na maximum pět:
Strážce svatyně: Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII do pěti minut. GEM mého života: Legendární drahokamy na úrovni tři úrovně 55. Vše, co dělám, je vyhrát: Dokončete v této sezoně dva dobytí. Ukažte mi, co máte: Zabijte Diablo na úrovni 70 za méně než 1 minutu a 30 sekund na obtížnosti Torment XIII. Peníze nejsou thang: zabití chamtivosti na trápení xiii obtíže. Vezměte vás tam: Dosáhněte větší úrovně roztržení 60 sólo. Amplifikace výkonu: Pomocí Knai’s Cube pro rozšíření starověké legendární položky s drahokamem 50+. Cubic Reconfiguration: Použijte Kanai’s Cube k předání legendární položky. Vrátit se na vrchol
Sezónní dobytí
Horest vaše oči na návraty sezónních dobytí! Máte ve svém srdci dost oheň, abyste je všechny dokončili?
Avarice: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní svatyně. Avaritia: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní sanctum v režimu hardcore. Dynastie: Dostaňte se na větší roztržení úrovně 55 sólo s plnými bonusy šesti z následujících sad tříd v režimu Hardcore. Masters of Sets: Master 8 z následujících setů v režimu Hardcore. Masters of the Universe: Master 8 z následujících setů Dungeons. Speed ​​Racer: Complete Acts I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu v režimu hardcore. Sprinter: Kompletní akty I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu. Super Human: Dosahujte větší úroveň trhlin 45 sólo bez nastavených položek vybavených v hardcore režimu. Thrill: Dostaňte se na sólo vyšší úrovně 45 bez nastavených položek. Roky války: Oslovte Greater Rift 55 Solo s plnými bonusy šesti z následujících sad tříd. Vrátit se na vrchol
Haedrigův dárek
Je to znovu ten čas! Sady tříd odměněné za dokončení určitých kapitol sezóny, s laskavým svolením Haedrigova dárku, se znovu otočily.
Dokončení kapitol II, III a IV sezóny vás odmění třemi dary Haedriga. Každý dárek obsahuje několik kusů z jedné z vašich tříd. Hráči mohou odemknout 1 třídu nastavenou tímto způsobem za sezónu napříč hardcore a non-hardcore, takže si vyberte moudře.
Sada, kterou obdržíte, závisí na třídě postavy, kterou hrajete, když otevřete dárek každého Haedriga. Chcete -li shromáždit celou třídu, budete muset otevřít všechny tři na stejnou znaku.
Sady poskytnuté Haedrigovým dárkem v sezóně 29 jsou:
Barbarian: Mohla ze Země Crusader: Thorns of the Invoker Demon Hunter: Shadow’s Mantle Monk: Monkey King’s Garb Necromancer: Grace of Inarius Witch Doctor: Raiment of the Jade Harvester Wizard: Firebird’s Finery
Vrátit se na vrchol
Poznámky k opravě
Níže najdete poznámky k nadcházející aktualizaci Diablo III: Patch 2.7.6. Provojí to 12. září.
Poznámka: Všechny změny se vztahují na všechny verze Diablo III, včetně PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC, pokud není uvedeno jinak.
Sólové já nalezené

Démon zabijáci, kteří se snaží zvýšit intenzitu své cesty svatyni, mohou vyzkoušet nový sólo nalezený režim. V tomto režimu se budete muset spoléhat pouze na překonání hordy z pekla. To je pravda, je to zážitek pro jednoho hráče. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit ante, je k dispozici hardcore verze tohoto režimu.
Rozhodli jsme se přivést sólo Self Found, oficiálně podporovaný režim pro jednoho hráče, do Diablo III. Bez zkušenosti s bonusem z toho, že jste na večírku nebo jiných hráčů, kteří chrání záda při vyřezávání démonických legií, tento režim vás otestuje. Na oslavu úspěchů těch statečných natolik, aby v tomto režimu převalili postavu, jsme také vytvořili konkrétní žebříčky pro sólové nalezené, které fungují jako ty pro jiné režimy.
Chcete -li vytvořit postavu v sólovém nalezeném samostatně, vyberte možnost Solo Hero na obrazovce vytváření postav. Stále budete moci hrát kampaň a režim dobrodružství stejně jako v jiných režimech, ale bude k dispozici pouze možnost soukromé hry pro použití. Výzkové trhliny mohou být dokončeny večírku, zatímco režim je sezónní. Solo Self Found je osamělá cesta, takže nebudete schopni zahájit tento režim, zatímco na večírku nebo přístupu k multiplayerovým aspektům Diablo III, jako je obchodování. Reirtirthing je k dispozici pro sólo nalezené.
Sezóna 29 Visions of Enmitity Theme a další komponenty Patch 2.7.6 bylo navrženo s ohledem na sólo nalezeno. Prosím, dejte nám vědět své myšlenky – podporujeme zpětnou vazbu o vaší zkušenosti.
Sezóna 29 Vize nepřátelství

Špatné machinace hořících pekel pronikla každým rohem svatyně a v tomto procesu deformovaly realitu. Toto narušení ustoupilo vizím nepřátelství, kapsy, které jsou přístupné prosazováním diabolských trhlin.

Nephalem úroveň 1 nebo vyšší má šanci na setkání s ďábelskou trhlinou zabitím démonů v otevřeném světě. Pokud by vaše umlčení Hellspawn spustilo trhlinu, vtlačte dále do vize nepřátelství – jaké hrůzy na druhé straně čekají na druhou stranu, ale tyto případy jsou bohaté na odměny. Vize jsou poměrně nestabilní a mají potenciál produkovat další trhliny poté, co jsou nepřátelé odesláni dovnitř – sledujte tyto příležitosti, abyste maximalizovali vaši šanci vydělat užitečné vybavení.
Nové příšery Monster
Sledujte své zdraví, Nephalem! Nové síly pocházející z hořících pekel byly uděleny všem nepřátelům uvnitř vizí, což je činí smrtelnější než dříve. Tyto připojení jsou k dispozici pouze ve vizích nepřátelství.
Enerving: Vytváří oblast účinku kolem monstra, která snižuje rychlost pohybu hráče o 65% a redukci cooldown o 50%, pokud je hráč v blízkosti monstrum. Necrotic: Léčení hráče je sníženo o 65%. Monstra mají účinek na škodu v čase, který zabývá 180% maximálního zdraví hráče po 30 sekundách. Tento efekt je odstraněn, pokud je hráč uzdraven nad 95%. Paragon strop
Představujeme změny v Paragonových bodech, abychom pracovali v tandemu se sólovým nalezením a tématem 29. Nyní můžete přiřadit celkem 800 paragonových bodů svému sólově nalezené postavě. Dříve jste byli schopni pouze přiřadit celkem 50 paragonových bodů ke každému atributu v rámci jádra, obrany, přestupku a nástrojů, ale nyní můžete přiřadit až 200 v každém atributu. Každá kategorie může mít do nich umístěno pouze 200 paragonových bodů.
Tato změna je exkluzivní na sezónu 29 a vztahuje se na všechny režimy.

Vrátit se na vrchol
Změny vedené komunitou
S každou záplatou a sezónou komunita sdělovala vylepšení kvality života, která by chtěla vidět přidaná do Diablo III. Vždy si uděláme čas na kontrolu a vyhodnocení zpětné vazby, kterou obdržíme, a implementujte změny, které jsou v souladu s našimi zásadami návrhu hry. Níže je uvedena řada vysoce požadovaných aktualizací kvality života, které jsou zahrnuty do Patch 2.7.6 ptr. Děkujeme za vaši trvalou zpětnou vazbu v průběhu let!
Orekový sen
Dark Berserker (Monster Set 1) a Toxic Lurker (Monster Set ? byly odstraněny. Hellions (Monster Set 19), Vile Swarm (Monster Set 23) a Savage Beast (Monster Set 33). Mnich
Přidána ikona buffů při prokázání legendární položky Flying Dragon. Pohybující myši pod postavou při odlévání hromadných komínů spěchu by již neměly náhodně resetovat náhodně. Necromancer
Haunted Visions používané k odstranění kosterních mágů ze simulacrumů, pouze pokud hráč měl ponuré kosy na svém akčním baru, nyní odstraní kosterní mágy bez ohledu na to. Requiem Cereplate nevypočítává správné množství esence a přidával příliš mnoho přetečení nadměrné podstaty na klíště. To bylo opraveno. Smíšený
Odstraněný Mastermind z části šampiona sezónní cesty. To znamená, že již nemusíte ovládat set dungeon. Místo toho byl nahrazen překonáním pokusů, které vás žádá o dokončení ozvěny noční můry. Vzhledem k jedinečné animaci toho, jak Hamelin umírá, bylo mnoho problémů s tím, jak odměňuje úvěr. Hamelin nyní odměňuje kredit nejbližšímu hráči při smrti. Poškozené andělé a všechny variace by někdy udělaly útok, který způsobí dvojí poškození bez jakéhokoli náznaku, že se jedná o jedinečný tah. To bylo změněno, aby způsobilo stejné poškození jako normální útoky. Přidáno větší kontrolní body mapy na mapě na bitevní polí a boneyardy. Mapy Corvus, Ice a pavoučí jeskyně se již nemohou vynořit ve větších trhlinách. Orekovy vysněné verze pustých písků a zahalených rašelin se zvyšovaly hustoty monster. Vrátit se na vrchol
Změny rovnováhy třídy
Náplast 2.7.6 PTR představuje různé změny rovnováhy pro třídy Crusader, Demon Hunter a Witch Doctor. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak se určité sestavy pro každou třídu změní kvůli těmto úpravám. Pro informaci, text v červeném písmu označuje starý popis efektu, zatímco zelené písmo označuje nový popis efektu.
Křižák
Akkhanova shovívavost: Každý nepřítel zasažen vaším požehnaným štítkem zvyšuje poškození vašeho požehnaného štítu o 35-40% po dobu 3 sekund. Každý nepřítel zasažený požehnaným štíty zvyšuje poškození vašeho požehnaného štítku o 35-40% po dobu 6 sekund. Stohy až 100krát (žádné další jednotlivé hromádky). Vigilante Belt: Žádný předchozí bonus. Při jízdě na svém válečném koni se pěst z nebes zvýšila poškození rovnající se rychlosti pohybu a je automaticky vyvolána na náhodném nedalekém nepříteli v intervalu na základě rychlosti útoku, pokud je na vašem akčním baru. Lovec démonů
Gears of Dreadlands: Získejte 4 sekundy hybnosti při útoku primární dovedností, v maximální trvání 20 sekund. Vaše primární dovednosti způsobují 10% zvýšené poškození za sekundu hybnosti. Při útoku s primární dovedností získejte 4 sekundy hybnosti, v maximální trvání 20 sekund. Toto trvání začíná odpočítávat po zpoždění 5 sekund po každé aplikaci. Vaše primární dovednosti způsobují 10% zvýšené poškození za sekundu hybnosti. Šaman
Cluckeye: 25-50% šance při útoku. Casting Hex – rozzlobené kuře promění všechny vaše mazlíčky na explodující kuřata. Kuřata se zabývají 150-200% zvýšené poškození a rozzlobené kuře způsobuje 50% více poškození na explodované kuře. Cluckeye nyní klesá pouze pro lékaře čarodějnice. Výsledkem je, že se Cluckeye již nevytváří sekundárním atributem Max Disciplína. Cluckeye byl aktualizován v tašce Djank Mi’emovy tašky. Cesta Manajuma: Vaše hex – rozzlobené kuře trvá 15 sekund a rychlost pohybu, protože kuře se zvyšuje o dalších 100%. Zatímco jste rozzlobené kuře, každou sekundu vynoříte kuře, které hledá nepřátele a způsobuje poškození rozzlobeného kuřecího výbuchu 25%. Vaše hex – rozzlobené kuře trvá 15 sekund a rychlost pohybu, když se kuře zvyšuje o dalších 100%, zatímco získává 75% snížení poškození a po dobu 5 sekund poté. Zatímco jste rozzlobené kuře, každou půl sekundu vynoříte kuře, které hledá nepřátele a způsobuje 100% poškození vašeho rozzlobeného kuřecího výbuchu. Vrátit se na vrchol
Oprava chyb
Ďábelské trhliny
Ďábelské trhliny nyní označují na obrazovce a v chatovém poli, jakmile se vynořily. Ďábelské trhliny se již nemohou vynořit v chamtivosti. Text zástupného symbolu pro hruď na konci ďábelské trhliny byl nahrazen jménem. Mírně zvýšil počet větších šikmých klíčů, které mohou potenciálně klesnout uvnitř ďábelské trhliny. Opravena kolizi na diabolských truhly a odstranila kolizi, která byla přítomna po jejich otevření. Hraní
Opraven problém, kdy dovednost rozzlobeného kuřecího doktora čarodějnice nezpůsobila tolik škod, jak je uvedeno v popisu. Stabilita
Opravena havárie, která by mohla nastat, když hráči otevřeli úspěchy. Opraven problém, kdy interakce s poštou na konci sezóny měla potenciál způsobit havárii. Opravena havárie hry, ke které došlo, když lovci démonů využili konkrétní kombinace položek a dovedností. Ui
Opraven problém, kdy počet obrázků průvodce zrcadlem byl na ikoně hry stěží viditelný. Opraven problém s některými ikonami v oltáři obřadů s tvrdými hranami. Kéž vám ďábelské trhliny poskytují mocné požehnání!
-Vývojový tým Diablo III
Vrátit se na vrchol

Personál

Poslední nová sezóna Diablo 3 je hlavou nás, přichází 15. září a máme pro to všechny podrobnosti! Od nového sezónního tématu po dárkové sady Haedriga, odměny a dobytí sezóny, plné poznámky o záplatě a další, podívejme se na to, co přichází, včetně pohledu do budoucnosti hry.
Sezóna 29 (zdroj)
Čas se rozbalí před vašimi očima v sezóně 29 Visions of Enmitity, která se žije 15. září v 5. P.m. PDT/CET/KST. Pro hloubkový pohled na sezónní téma, přidání sólového režimu pro jednoho hráče nalezených samostatně, změny stropu Paragon a aktualizace kvality života, vezměte si gander níže. Co má budoucnost: Zpráva od týmu Diablo III
Valiant Nephalem má hack-and-smashed hordes v průběhu ročních období zavádějící témata vymýšlení her, zkušenosti definující aktualizace kvality života a Hellastic události za posledních 11 let. Diablo III bude i nadále hořet jasně v sezóně 29 a dále-tato sezóna nastavuje podloží pro budoucnost hry a představí naše konečné zbrusu nové téma.
Sezóna 30 přinese čerstvé vyvážení her a oprav chyb, aby znovu oživila vaše dobrodružství, ale nezavádějí žádné nové téma. Místo toho tato sezóna bude ohlašovat trvalý návrat komunitního oblíbeného tématu, Rites of Sanctuary, které budou hratelné ve všech režimech. Následující sezóna 30 budou ikonické témata a funkce z minulých období znovu zavedeny zhruba každé 3 měsíce, což zajistí, že nikdy nebude nedostatek zkroucených překážek, které budou překonány a démonickou krev, aby se rozlila.

Sezónní cesta
Téma sezóny 29
Sezónní kosmetické odměny
Odměny za sezónu
Sezónní dobytí
Haedrigův dárek
Poznámky k opravě
Změny vedené komunitou
Změny rovnováhy třídy
Oprava chyb
Téma sezóny 29
Je to tady. Z tenkého vzduchu se objevilo a blikal uvítací záblesk doprovázený vířivým hučením. a přesto to zmizelo tak rychle, jak dorazilo. Toto není první portál, se kterým jste se setkali dříve, Nephalem, ale je to neškodné povahy nebo trik u vašich protivníků? Existuje jen jeden způsob, jak si být jistý: shromáždit odvahu vstoupit do neznáma. Zmírněte vaše tělo i mysl, aby rozkvetly do neúprosné síly.
Sezóna 29 představuje nové téma nepřátelství. Zvědavé portály známé jako ďábelské trhliny se objevily přes divočinu Sanctuary a vstup do nich vyvolalo oběma nebezpečným vzpomínkám z vaší minulosti a ještě nebezpečnějších vyslanci pekla porážky.
Vrátit se na vrchol
Sezónní kosmetické odměny
Dlouho zapomenuté poklady viz denní světlo v sezóně 29. Nechte starého růstu domácího mazlíčka rozšířit odvětví statečnosti v těchto nejistých dobách, jezdit na vesmíru pomocí galaktických křídel a ponořit se v Mythos s portrétem Greyhollow.
Dvě nové koskové odměny na konec cesty klesnou také do svatyně se sezónou 29. Posouvejte temnotu s majestátním mazlíčkem na vaší straně a hrdě projevte svou věrnost Leoric s portrétem oblíbeného krále.

Vrátit se na vrchol
Odměny za sezónu
Pokud jste v posledních několika sezónách usilovně zabíjeli démony a pokaždé dosáhli dobyvače na sezónu, určitě jste nahromadili několik dalších tabů. Každou sezónu získáte jednu další kartu dokončením úrovně dobyvatele, až na maximum pět:
Strážce svatyně: Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII do pěti minut. GEM mého života: Legendární drahokamy na úrovni tři úrovně 55. Vše, co dělám, je vyhrát: Dokončete v této sezoně dva dobytí. Ukažte mi, co máte: Zabijte Diablo na úrovni 70 za méně než 1 minutu a 30 sekund na obtížnosti Torment XIII. Peníze nejsou thang: zabití chamtivosti na trápení xiii obtíže. Vezměte vás tam: Dosáhněte větší úrovně roztržení 60 sólo. Amplifikace výkonu: Pomocí Knai’s Cube pro rozšíření starověké legendární položky s drahokamem 50+. Cubic Reconfiguration: Použijte Kanai’s Cube k předání legendární položky. Vrátit se na vrchol
Sezónní dobytí
Horest vaše oči na návraty sezónních dobytí! Máte ve svém srdci dost oheň, abyste je všechny dokončili?
Avarice: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní svatyně. Avaritia: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní sanctum v režimu hardcore. Dynastie: Dostaňte se na větší roztržení úrovně 55 sólo s plnými bonusy šesti z následujících sad tříd v režimu Hardcore. Masters of Sets: Master 8 z následujících setů v režimu Hardcore. Masters of the Universe: Master 8 z následujících setů Dungeons. Speed ​​Racer: Complete Acts I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu v režimu hardcore. Sprinter: Kompletní akty I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu. Super Human: Dosahujte větší úroveň trhlin 45 sólo bez nastavených položek vybavených v hardcore režimu. Thrill: Dostaňte se na sólo vyšší úrovně 45 bez nastavených položek. Roky války: Oslovte Greater Rift 55 Solo s plnými bonusy šesti z následujících sad tříd. Vrátit se na vrchol
Haedrigův dárek
Je to znovu ten čas! Sady tříd odměněné za dokončení určitých kapitol sezóny, s laskavým svolením Haedrigova dárku, se znovu otočily.
Dokončení kapitol II, III a IV sezóny vás odmění třemi dary Haedriga. Každý dárek obsahuje několik kusů z jedné z vašich tříd. Hráči mohou odemknout 1 třídu nastavenou tímto způsobem za sezónu napříč hardcore a non-hardcore, takže si vyberte moudře.
Sada, kterou obdržíte, závisí na třídě postavy, kterou hrajete, když otevřete dárek každého Haedriga. Chcete -li shromáždit celou třídu, budete muset otevřít všechny tři na stejnou znaku.
Sady poskytnuté Haedrigovým dárkem v sezóně 29 jsou:
Barbarian: Mohla ze Země Crusader: Thorns of the Invoker Demon Hunter: Shadow’s Mantle Monk: Monkey King’s Garb Necromancer: Grace of Inarius Witch Doctor: Raiment of the Jade Harvester Wizard: Firebird’s Finery
Vrátit se na vrchol
Poznámky k opravě
Níže najdete poznámky k nadcházející aktualizaci Diablo III: Patch 2.7.6. Provojí to 12. září.
Poznámka: Všechny změny se vztahují na všechny verze Diablo III, včetně PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC, pokud není uvedeno jinak.
Sólové já nalezené

Démon zabijáci, kteří se snaží zvýšit intenzitu své cesty svatyni, mohou vyzkoušet nový sólo nalezený režim. V tomto režimu se budete muset spoléhat pouze na překonání hordy z pekla. To je pravda, je to zážitek pro jednoho hráče. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit ante, je k dispozici hardcore verze tohoto režimu.
Rozhodli jsme se přivést sólo Self Found, oficiálně podporovaný režim pro jednoho hráče, do Diablo III. Bez zkušenosti s bonusem z toho, že jste na večírku nebo jiných hráčů, kteří chrání záda při vyřezávání démonických legií, tento režim vás otestuje. Na oslavu úspěchů těch statečných natolik, aby v tomto režimu převalili postavu, jsme také vytvořili konkrétní žebříčky pro sólové nalezené, které fungují jako ty pro jiné režimy.
Chcete -li vytvořit postavu v sólovém nalezeném samostatně, vyberte možnost Solo Hero na obrazovce vytváření postav. Stále budete moci hrát kampaň a režim dobrodružství stejně jako v jiných režimech, ale bude k dispozici pouze možnost soukromé hry pro použití. Výzkové trhliny mohou být dokončeny večírku, zatímco režim je sezónní. Solo Self Found je osamělá cesta, takže nebudete schopni zahájit tento režim, zatímco na večírku nebo přístupu k multiplayerovým aspektům Diablo III, jako je obchodování. Reirtirthing je k dispozici pro sólo nalezené.
Sezóna 29 Visions of Enmitity Theme a další komponenty Patch 2.7.6 bylo navrženo s ohledem na sólo nalezeno. Prosím, dejte nám vědět své myšlenky – podporujeme zpětnou vazbu o vaší zkušenosti.
Sezóna 29 Vize nepřátelství

Špatné machinace hořících pekel pronikla každým rohem svatyně a v tomto procesu deformovaly realitu. Toto narušení ustoupilo vizím nepřátelství, kapsy, které jsou přístupné prosazováním diabolských trhlin.

Nephalem úroveň 1 nebo vyšší má šanci na setkání s ďábelskou trhlinou zabitím démonů v otevřeném světě. Pokud by vaše umlčení Hellspawn spustilo trhlinu, vtlačte dále do vize nepřátelství – jaké hrůzy na druhé straně čekají na druhou stranu, ale tyto případy jsou bohaté na odměny. Vize jsou poměrně nestabilní a mají potenciál produkovat další trhliny poté, co jsou nepřátelé odesláni dovnitř – sledujte tyto příležitosti, abyste maximalizovali vaši šanci vydělat užitečné vybavení.
Nové příšery Monster
Sledujte své zdraví, Nephalem! Nové síly pocházející z hořících pekel byly uděleny všem nepřátelům uvnitř vizí, což je činí smrtelnější než dříve. Tyto připojení jsou k dispozici pouze ve vizích nepřátelství.
Enerving: Vytváří oblast účinku kolem monstra, která snižuje rychlost pohybu hráče o 65% a redukci cooldown o 50%, pokud je hráč v blízkosti monstrum. Necrotic: Léčení hráče je sníženo o 65%. Monstra mají účinek na škodu v čase, který zabývá 180% maximálního zdraví hráče po 30 sekundách. Tento efekt je odstraněn, pokud je hráč uzdraven nad 95%. Paragon strop
Představujeme změny v Paragonových bodech, abychom pracovali v tandemu se sólovým nalezením a tématem 29. Nyní můžete přiřadit celkem 800 paragonových bodů svému sólově nalezené postavě. Dříve jste byli schopni pouze přiřadit celkem 50 paragonových bodů ke každému atributu v rámci jádra, obrany, přestupku a nástrojů, ale nyní můžete přiřadit až 200 v každém atributu. Každá kategorie může mít do nich umístěno pouze 200 paragonových bodů.
Tato změna je exkluzivní na sezónu 29 a vztahuje se na všechny režimy.

Vrátit se na vrchol
Změny vedené komunitou
S každou záplatou a sezónou komunita sdělovala vylepšení kvality života, která by chtěla vidět přidaná do Diablo III. Vždy si uděláme čas na kontrolu a vyhodnocení zpětné vazby, kterou obdržíme, a implementujte změny, které jsou v souladu s našimi zásadami návrhu hry. Níže je uvedena řada vysoce požadovaných aktualizací kvality života, které jsou zahrnuty do Patch 2.7.6 ptr. Děkujeme za vaši trvalou zpětnou vazbu v průběhu let!
Orekový sen
Dark Berserker (Monster Set 1) a Toxic Lurker (Monster Set ? byly odstraněny. Hellions (Monster Set 19), Vile Swarm (Monster Set 23) a Savage Beast (Monster Set 33). Mnich
Přidána ikona buffů při prokázání legendární položky Flying Dragon. Pohybující myši pod postavou při odlévání hromadných komínů spěchu by již neměly náhodně resetovat náhodně. Necromancer
Haunted Visions používané k odstranění kosterních mágů ze simulacrumů, pouze pokud hráč měl ponuré kosy na svém akčním baru, nyní odstraní kosterní mágy bez ohledu na to. Requiem Cereplate nevypočítává správné množství esence a přidával příliš mnoho přetečení nadměrné podstaty na klíště. To bylo opraveno. Smíšený
Odstraněný Mastermind z části šampiona sezónní cesty. To znamená, že již nemusíte ovládat set dungeon. Místo toho byl nahrazen překonáním pokusů, které vás žádá o dokončení ozvěny noční můry. Vzhledem k jedinečné animaci toho, jak Hamelin umírá, bylo mnoho problémů s tím, jak odměňuje úvěr. Hamelin nyní odměňuje kredit nejbližšímu hráči při smrti. Poškozené andělé a všechny variace by někdy udělaly útok, který způsobí dvojí poškození bez jakéhokoli náznaku, že se jedná o jedinečný tah. To bylo změněno, aby způsobilo stejné poškození jako normální útoky. Přidáno větší kontrolní body mapy na mapě na bitevní polí a boneyardy. Mapy Corvus, Ice a pavoučí jeskyně se již nemohou vynořit ve větších trhlinách. Orekovy vysněné verze pustých písků a zahalených rašelin se zvyšovaly hustoty monster. Vrátit se na vrchol
Změny rovnováhy třídy
Náplast 2.7.6 PTR představuje různé změny rovnováhy pro třídy Crusader, Demon Hunter a Witch Doctor. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme, jak se určité sestavy pro každou třídu změní kvůli těmto úpravám. Pro informaci, text v červeném písmu označuje starý popis efektu, zatímco zelené písmo označuje nový popis efektu.
Křižák
Akkhanova shovívavost: Každý nepřítel zasažen vaším požehnaným štítkem zvyšuje poškození vašeho požehnaného štítu o 35-40% po dobu 3 sekund. Každý nepřítel zasažený požehnaným štíty zvyšuje poškození vašeho požehnaného štítku o 35-40% po dobu 6 sekund. Stohy až 100krát (žádné další jednotlivé hromádky). Vigilante Belt: Žádný předchozí bonus. Při jízdě na svém válečném koni se pěst z nebes zvýšila poškození rovnající se rychlosti pohybu a je automaticky vyvolána na náhodném nedalekém nepříteli v intervalu na základě rychlosti útoku, pokud je na vašem akčním baru. Lovec démonů
Gears of Dreadlands: Získejte 4 sekundy hybnosti při útoku primární dovedností, v maximální trvání 20 sekund. Vaše primární dovednosti způsobují 10% zvýšené poškození za sekundu hybnosti. Při útoku s primární dovedností získejte 4 sekundy hybnosti, v maximální trvání 20 sekund. Toto trvání začíná odpočítávat po zpoždění 5 sekund po každé aplikaci. Vaše primární dovednosti způsobují 10% zvýšené poškození za sekundu hybnosti. Šaman
Cluckeye: 25-50% šance při útoku. Casting Hex – rozzlobené kuře promění všechny vaše mazlíčky na explodující kuřata. Kuřata se zabývají 150-200% zvýšené poškození a rozzlobené kuře způsobuje 50% více poškození na explodované kuře. Cluckeye nyní klesá pouze pro lékaře čarodějnice. Výsledkem je, že se Cluckeye již nevytváří sekundárním atributem Max Disciplína. Cluckeye byl aktualizován v tašce Djank Mi’emovy tašky. Cesta Manajuma: Vaše hex – rozzlobené kuře trvá 15 sekund a rychlost pohybu, protože kuře se zvyšuje o dalších 100%. Zatímco jste rozzlobené kuře, každou sekundu vynoříte kuře, které hledá nepřátele a způsobuje poškození rozzlobeného kuřecího výbuchu 25%. Vaše hex – rozzlobené kuře trvá 15 sekund a rychlost pohybu, když se kuře zvyšuje o dalších 100%, zatímco získává 75% snížení poškození a po dobu 5 sekund poté. Zatímco jste rozzlobené kuře, každou půl sekundu vynoříte kuře, které hledá nepřátele a způsobuje 100% poškození vašeho rozzlobeného kuřecího výbuchu. Vrátit se na vrchol
Oprava chyb
Ďábelské trhliny
Ďábelské trhliny nyní označují na obrazovce a v chatovém poli, jakmile se vynořily. Ďábelské trhliny se již nemohou vynořit v chamtivosti. Text zástupného symbolu pro hruď na konci ďábelské trhliny byl nahrazen jménem. Mírně zvýšil počet větších šikmých klíčů, které mohou potenciálně klesnout uvnitř ďábelské trhliny. Opravena kolizi na diabolských truhly a odstranila kolizi, která byla přítomna po jejich otevření. Hraní
Opraven problém, kdy dovednost rozzlobeného kuřecího doktora čarodějnice nezpůsobila tolik škod, jak je uvedeno v popisu. Stabilita
Opravena havárie, která by mohla nastat, když hráči otevřeli úspěchy. Opraven problém, kdy interakce s poštou na konci sezóny měla potenciál způsobit havárii. Opravena havárie hry, ke které došlo, když lovci démonů využili konkrétní kombinace položek a dovedností. Ui
Opraven problém, kdy počet obrázků průvodce zrcadlem byl na ikoně hry stěží viditelný. Opraven problém s některými ikonami v oltáři obřadů s tvrdými hranami. Kéž vám ďábelské trhliny poskytují mocné požehnání!
-Vývojový tým Diablo III
Vrátit se na vrchol

Personál

Oltář obřadů představených v Diablo 3 Season 28 se stane trvalým rysem hry v sezóně 30.
Pokud se vám v sezóně 28 líbilo oltář mechanika obřadů, máme pro vás dobré zprávy! Blizzard potvrdil, že se bude vracet trvale, ale ne v nadcházející sezóně 29, ale v sezóně poté.
Zástupce pro tweet 1690055379869454336

Personál

Poslední sezóna Diablo 3 dorazila! Podívejte se na vše, co je právě hratelné v notách níže.
(Zdroj)
Síla z dnů yore tiše spočívá po svatyni a čeká, až bude znovu odkryta. K tomu, co je pro vás, se rozhodnete, Nephalem. Pro podrobný pohled na sezónní téma, odměny a změny rovnováhy provedené mezi koncem záplaty 2.7.5 ptr a nyní si vezměte gander.

Sezónní cesta
Téma sezóny 28
Sezónní kosmetické odměny
Odměny za sezónu
Sezónní dobytí
Haedrigův dárek
Poznámky k opravě
Funkce prvotního popela
Oprava chyb
Změna dovedností mnich
Změny položky
Téma sezóny 28
“Ach, pronásledování mincí vás způsobuje, že děláte ty nejšpičtější věci, ale těžba je zisková.”. Naše hledání starověkých artefaktů Nephalemu nás nutí vstoupit do rozpuštěné hmoty korodujících listů a rozpadající se flóra. Po kameni jsme se odšoupali do kamene, dokud můj nástroj neudělal odolný thunk do skály a nejnepříznivější proud plynu se vynořil. Ostatní horníci mi pomohli vykopat největší artefakt, jaký jsem kdy viděl-zlověstný oltář. Když jsme začali zkoumat tento zvědavý nález, mé myšlenky infiltrovalo slabý šepot. Nebyl to jeden hlas, ale kolektivní. Kdo si nejsem jistý, ale mohu si být jistý, že musíme sdílet náš objev s ostatními. Naším cenným objevem jsme zahájili dlouhou cestu zpět do New Tristram. Uplynulo několik dní, mnoho měšťanů přišlo na oltář a odešlo. Poté Nephalem pochodoval do města a požádal o oltář. . .“
-New Tristram Miner
Sezóna 28 představuje obřady svatyně, našeho nového sezónního tématu. Pomocí starověkého oltáře obřadů může zvědavý Nephalem dodržovat pokyny a obětovat různé materiály pro nevyslovitelnou sílu, která trvá celou sezónu.
Vrátit se na vrchol
Sezónní kosmetické odměny
Počínaje sezónou 17 jsme začali znovu zavést předchozí odměny, abychom je zpřístupnili hráčům, kteří je možná poprvé zmeškali. Pro sezónu 28 to znamená, že odměny původně k dispozici od sezóny 16 se vracejí. Kromě slotů Helm a ramen exkluzivního dobyvače mohou hráči vydělat zbrusu novou sérii portrétních rámců s tématem Clarion Call of Adventure. Pro nejvíce oddané kosmetické sběratele máme pár křídel vhodný pro monarcha. Křídla Lempo čerpají inspiraci z některých z nejušlechtilejších tvorů ve svatyni a kromě kosmicky vzácné kapky, jen málo dalších křídel je stejně krásné.

Stejně jako v minulých sezónách budou během sezóny 28 získány dvě nové kosmetické odměny. Podívejte se na taennin malého mazlíčka, když se třpytí mezi hvězdami, ponechává vlnky nejčistšího světla a napojuje se na svou divokou stranu s Primal Hunter Portrét.
Vrátit se na vrchol
Odměny za sezónu
Pokud jste pilně zabíjeli démony, abyste dosáhli dobyvače na sezónu dříve, určitě jste nashromáždili extra tabs. Každou sezónu získáte jednu další kartu dokončením úrovně dobyvače, až na maximálně pět:
Strážce svatyně: Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII potíže do pěti minut. GEM mého života: Legendární drahokamy na úrovni tři úrovně 55. Vše, co dělám, je vyhrát: Dokončete v této sezoně dva dobytí. In for the Kill: Zabijte Azmodan na úrovni 70 za méně než 30 sekund na Torment X Obtížnost. Peníze nejsou thang: zabijte chamtivost na trávení x obtíže. Treasure Goblins mimo Rifts Nephalem někdy otevře portály do domény chamtik, trezoru. Vezměte vás tam: Dosáhněte větší úrovně roztržení 60 sólo. Větší roztržení klíčových kamenů lze získat od jakéhokoli Nephalema Rift Guardian. Amplifikace výkonu: Pomocí Knai’s Cube pro rozšíření starověké legendární položky s drahokamem 50+. Cubic Reconfiguration: Použijte Kanai’s Cube k předání legendární položky. Vrátit se na vrchol
Sezónní dobytí
Když už mluvíme o dobytí, také je rotujeme! Zde jsou všechny dobytí, které se vracejí pro sezónu 28:
Rychlostní démon a Need for Speed ​​(Hardcore) – Dokončete Nephalem Rift na maximální úrovni na Torment X do 2 minut. V dobrý den a já nemůžu zastavit (hardcore) – Legendární drahokamy úrovně na úrovni 65. Boss Mode a Worlds Apart (Hardcore) – Zabijte následující šéfy na maximální úrovni na Torment X do 20 minut od začátku hry. Kletby! a Stars Align (Hardcore) – Zabijte 350 nebo více monster v prokleté hrudní události na úrovni 70 na Torment X Obtížnost. Roky války a dynastie (hardcore) – dosah větší úrovně trhlin 55 sólo bez bonusů šesti z následujících sad tříd. Vrátit se na vrchol
Haedrigův dárek

Konečně, sady tříd odměněné za dokončení určitých kapitol v sezóně se svolením Haedrigova dárku znovu otočily. Níže jsme uvedli dostupné sady. Pro ty nové v ročních obdobích to funguje:
Dokončení kapitol II, III a IV sezóny vás odmění třemi dary Haedriga. Ty obsahují několik kusů z jedné z vašich tříd. Hráči mohou odemknout pouze jednu třídu nastavenou tímto způsobem za sezónu napříč hardcore a non-hardcore, takže si vyberte moudře!
Sada, kterou obdržíte, závisí na třídě postavy, kterou hrajete, když otevřete dárek každého Haedriga. Chcete -li shromáždit celou třídu, budete muset otevřít všechny tři na stejnou znaku.
Zde jsou sady poskytnuté Haedrigovým dárkem v sezóně 28:
Barbarian – Horde of the Devadesáti Savages Crusader – Aegis of Valor Demon Hunter – Gears of Dreadlands Monk – Vzory spravedlnosti čarodějnice Doktor – Mundunugu’s Regalia Wizard – Typhon’s Veil Necromancer – MaskaQuerade of Burning Return to Top to Top
Poznámky k opravě
Níže najdete poznámky o opravách pro nadcházející aktualizaci Diablo III: Patch 2.7.5. Tato oprava se žije 21. února v 11:30 a.m. PST.
Poznámka: Všechny změny se vztahují na všechny verze Diablo III, včetně PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X | S, Nintendo Switch a PC, pokud není uvedeno jinak.
Sezóna 28: obřady svatyně

Pro sezónu 28, Rites of Sanctuary, cestujeme hluboko do tajemných ruin slavícího lesa. Uprostřed těžební výpravy se občané pocházeli z nového Tristramu narazili na zlověstný oltář vytesaný z archaického materiálu nesoucího kryptické značky. Otřeseni ke svému jádru Eldritchovou vůní monolitu, přihlásili pomoc odvážného Nephalema ochotného prozkoumat tento zlověstný objev, který byl kdysi ponechán na čase – oltář obřadů.
Domov moci, o kterém se předpokládá, že je zaniklý ze svatyně, oltář obřadů udělí tyto mystické síly hodným Nephalemu. . .Po nabídnutí oběti. Můžete začít komunikovat s oltářem obřadů na první úrovni.
Po příjezdu na oltář obřadů uvidí hráči 26 ikon zvaných Seals a tři legendární síly lektvaru. Udělejte si chvilku a seznámíte se s níže uvedenými prvky.

Těsné a legendární síly lektvaru
Power pečeť a doba trvání časovače zabijáka a bonus za odměnu se zdvojnásobí. B Full of Reflexe vydrží po celou sezónu a nejsou odstraněny smrtí. C položky nemají žádný požadavek na úroveň. Poškození D +200 E +25% Snížení poškození rakety F +25% Rychlost pohybu (neomezená) G zvyšuje poškození proti elitám o 15%. H Zvednutí zdravotních glóbusů uděluje štít za 5% vašeho maximálního zdraví po dobu 7 sekund. Max Stacks 5. I +25% Snížení poškození melee. J zvyšuje bonus za nejvyšší poškození dovedností o 10%. K zvýšit škody proti elitám o 20%. L +10% poškození +20% poškození M Dvojnásobné množství dechu smrti, které klesají. N Kritické hity Grant Resource: Mana: 15, nenávist: 5, Wrath: 5, Arcane Power: 3, Fury: 3, Spirit: 5, Essence: 5. O zdvojnásobit množství odměňovacích mezipaměti, které klesají od dokončení odměn. P Pokrok koule z Nephalemu a větších trhlin se automaticky vyzvednou.
Orby pokroku z Nephalemu a větších trhlin jsou automaticky vyzvednuty do 60 yardů. Q snižuje poškození z elit o 25%. R 15% poškození +30% poškození S Zisk imunity vůči efektům kontroly davu. T zisk pasabilita. U mazlíčků vyzvednout dech smrti. V Elite Packs Drop One další pokrok Orb. W Zvýšení škod způsobených šéfům o 25%. X domácí mazlíčci vyzvedněte a zachraňují obyčejné, magické a vzácné předměty. Y Zvyšte svou šanci vyhnout se o 15%. Z Double the Mover Nalezení legendární položky zakoupené od Kadaly. Lektvar AA Když pijete svůj zdravotní lektvar, projevíte jeden ze tří runických kruhů na základě, že grant zvýšil poškození, zvýšené snížení cooldownu nebo zvýšené snížení nákladů na zdroje. Lektvar AB Když pijete svůj zdravotní lektvar, všichni nepřátelé do 25 yardů způsobují o 25% menší poškození. AC lektvaru, když pijete svůj zdravotní lektvar, získáte náhodnou svatyni nebo efekt pylonu.
Když pijete svůj zdravotní lektvar, získejte náhodnou svatyni nebo účinek rozměrového výkonu. AD Když klesne prvotní položka, klesá také druhá náhodná prvotní položka. Jak fungují těsnění a lektvary
Jak vidíte, po odemčení první pečeti je pořadí, ve kterém odemknete další těsnění a získáte jejich síly. Jakmile je odemknuta těsnění nebo legendární síla lektvaru, okamžitě obdržíte tuto pečeť nebo sílu lektvaru a budete mít schopnost odemknout připojená těsnění nebo lektvary, jakmile budete mít požadované materiály. Všechny těsnění a lektvary mohou být odemčeny hráči a síly se vztahují na všechny vaše postavy – tyto síly vydrží po celou dobu sezóny 28.

Jak odemknout těsnění a lektvary
Odemknutí těsnění a lektvarů nebude snadný výkon, zejména po několika obětích – ocitnete se prohrabáváte se napříč skóre démonů zabití Sanctuary zabíjení zabránit vám v získávání oltáře plné síly Rites.
Hráči musí shromažďovat materiály uvedené v nabídce oltáře obřadů a obětovat je, aby získali sílu pečeti nebo lektvaru. Kromě přijetí síly po odemknutí si všimnete, že se generický text dříve přeměnil malý příběh o bouřlivé minulosti Sanctuary.
Aby se odemkl těsnění, musí být ten, který předchází, odemknout se nejprve (to se nevztahuje na těsnění R, S a T kvůli tomu, jak jsou umístěny v oltáři). Například, pokud chcete odemknout těsnění B nebo C, utěsněte již odemknout. Neexistuje žádný limit, kolik těsnění nebo lektvarů lze odemknout v daném časovém období, pokud máte požadované materiály k obětování oltáře. Bez ohledu na pořadí, ve kterém odemknete těsnění a lektvary, se náklady zvýší, jak je uvedeno níže.
Studujte náklady na každou oběť a teoretizujte, kde ve svatyni najdete některé z těchto vzácných materiálů.
Náklady na odemknutí pečeti nebo legendární síly lektvaru
# Cena 1 10 opakovaně použitelných částí 2 1 Flawless Diamond (nebo větší), 15 tajemného prachu, 20 resubilních částí 3 1 větší klíč roztržení, dechem Death 4 libovolný soubor třídy Specific Helm 5 20 zapomenuté duše, 10 khanguran runy, 10 Caldeum Nightshade, 10 Arereat War Tapestry, 10 Zkorumpované andělské maso, 10 Westmarch Holy Water 6 1 Leoric’s Liture, 1 Vial of Hutridness, 1 idol of Terror, 1 Heart of Fright 7 Reaperovy zábaly 8 30 zapomenuté duše 9 1 100 krveprolití 10 1 bezchybné královské Ruby, 20 Dechův dech, Ring of Royal Grandeur 11 1 Flawless Royal Emerald, 30 Khanduran Runes, 30 Caldeum Nightshade, 30 Arereat War Tapestry, 30 Zkorumpované andělské maso, 30 Westmarch Holy Water 12 20 Greater Rift Key 15 Challenge Rift Cache 16 250 zapomenuté duše 17 1 400 krveprolití 18 Starověký pekelný amulet 19
Čtyři stránky setu dungeonu z vaší třídy. Další informace naleznete v níže uvedeném grafu. 20 Starověký puzzle Ring, 50 Khanduran Runes, 50 Caldeum Nightshade, 50 Arereat War Tapestry, 50 Zkorumpované andělské maso, 50 Westmarch Holy Water 21 500 Death’s Dechs, 300 zapomenuté duše 22 1 500 krveprolití 23 Whisper of Alonement Rank 125 24 Agmented Weamon 25 Zaměstnanci pasení 26 1 600 krveprolití lektvaru 1 55 prvotní popel lektvar 2 110 prvotní popel lektvar 3 165 prvotní popel Dokončení této oběti tak činí pro všechny ostatní třídy postav na vašem účtu.
Barbarian: 12, 14, 18, 22 Crusader: 31, 35, 37, 40 Demon Hunter: 52, 56, 60, 63 Monk: 71, 74, 78, 83 Necromancer: 85, 86, 90, 92 Witch Doctor: 93 , 97, 101, 106 Wizard: 112, 121, 126, 130 Odkryjte starodávnou legendu – netvoření všech pečetí

Poté, co jste podmanili armády pekla a získali potřebné materiály k odemknutí všech 26 pečetí a tří lektvarů, obdržíte odměnu, která se skutečně hodí nezastavitelné síly – křídla teroristiky kosmetická, pečeť AD. Doporučujeme vám odemknout všechna těsnění a lektvary do oltáře obřadů, nejen proto, abyste inspirovali teror uvnitř vašich nepřátel, ale také sestavili fragmenty minulosti svatyně.
Vrátit se na vrchol
Funkce prvotního popela

Získání prvotních položek není žádný malý úkol. Proto s touto opravou přidáváme novou funkci prvotního popela, která vám pomohla ve vašem úkolu. Na kováře můžete nyní zachránit prvotní položku pro 55 prvotních popelů.
Přidali jsme také recept prvotní položky do krychle Kanai, což vám umožní upgradovat jakoukoli netrobenou legendární položku na prvotní položku pro 100 prvotních popelů. Najednou lze nosit pouze jednu upgradovanou prvotní položku a upgradované prvotní položky si nezachovávají vlastnosti legendární položky, která byla použita. Nové připojení jsou váleny pro všechny upgradované prvotní předměty.
Vrátit se na vrchol
Oprava chyb
Oltář obřadů
Popis napájení pro SEAL N byl aktualizován pro zvýšenou jasnost. Domácí zvířata již nebudou vyzvednout a zachránit běžné, magické a vzácné předměty ostatních hráčů kvůli síle ze SEAL X. Opraven problém, kdy Seal V způsobil, že klesla více koule v pokroku, než bylo zamýšleno. Vrátit se na vrchol
Změny mnichů
Kombinovaná úderná pasivní dovednost: Každý generátor ducha, který používáte, zvyšuje poškození svých dalších duchovních generátorů o 100% po dobu 10 sekund. Zmožená dovednost zchátrajícího vlny: Každý třetí zásah také zasahuje do 11 yardů, zpomaluje rychlost pohybu o 30% a rychlost útoku o 20% po dobu 10 sekund. Otřes otřesů: Nepřátelé zasaženi dohodou o zmrzačení vlny o 20% méně poškození po dobu 10 sekund. Breaking Wave Rune: Nepřátelé zasaženi ochromující vlnou přijímají 10% dodatečné poškození ze všech útoků po dobu 10 sekund. Dovednost smrtícího dosahu: Předvídací runa: Každý třetí zásah také zvyšuje poškození všech vašich útoků o 15% po dobu 10 sekund. Způsob stovek pěst: Asimilation Rune: Každý nepřítel zasažen třetím zásahem zvyšuje vaše poškození o 5% po dobu 10 sekund. Vrátit se na vrchol
Změny položky
Barbar
Horde z devadesáti divochů (bonus 6-dílů): Frenzy nabízí 2 000% zvýšené poškození za zásobník. Lovec démonů
Chanon Bolter: Vaše pasti na špice k nim přilákají nepřátele a způsobí 150-200% zvýšené poškození. Nepřátelé mohou být posmíváni jednou za 10 sekund. Démonův zánik: Každý výbuch z pasti Spike po 1 sekundě poškodí všechny nepřátele a způsobí 150-200% zvýšené poškození. Natalya’s Slayer: Zvyšuje poškození pasti na 10 -15%. Natalyova pomsta (bonus 2-kus): zasáhnutí nepřátelského předvolání pasti na špičku, pokud je na vašem akčním baru. Každá detonace pasti špičky obnovuje 1 disciplínu. Spike Trap způsobuje 100% zvýšené poškození nepřátel postižených Caltrops. Spike Trap nyní okamžitě osvěží poplatky za použití, již nestojí zdroje a každá detonace obnovuje 2 disciplínu. Natalya’s Vengeance (4-dílná bonus): Položení pasti na špičku poskytuje 60% snížení poškození. Doba trvání tohoto bonusu se vždy rovná počtu již položených pastí v sekundách. Exploze Spike Trap vystřelí postižené nepřátele k nejbližšímu sadě Caltrops. Položení pasti na špičku uděluje 75% snížení poškození. Doba trvání tohoto bonusu se vždy rovná počtu již položených pastí v sekundách. Natalya’s Vengeance (6-dílná bonus): Spike Traps způsobuje 10 000% zvýšené poškození a každý po sobě jdoucí výbuch z detonační řetězové reakce způsobí o 10% více poškození než předchozí výbuch. Spike Trap způsobuje 10 000% zvýšené poškození a každá po sobě jdoucí exploze z odpálené řetězové reakce způsobí o 25% více poškození než předchozí výbuch. Gears of Dreadlands: Vaše primární dovednosti způsobují 15 000% zvýšené poškození. Vaše primární dovednosti se zabývají o 27 500% zvýšené poškození. Shadow’s Mantle (2-dílný bonus): Zatímco je vybaveno zbraní na blízko. Bonus Shadow’s 2-SECE BONUS již nemá výhody Spike Trap. Trag’oul Coils: Spike Traps získává rozptylovou runu, jsou nasazeny dvakrát rychleji a způsobují 150-200% zvýšené poškození. Unhalowed Essence (6-dílná bonus): generátory nenávisti, útoky pomsty a multishot dohoda o 1700% zvýšené poškození za bod disciplíny, kterou v současné době má démon Hunter. Mnich
Vzory spravedlnosti (bonus 6-dílů): Bití s ​​bouřkovým spěchem, zatímco zametání větru je aktivní, zvyšuje velikost zametacího větru a zvyšuje veškeré poškození způsobené o 20 000. Raiment tisíc bouří (bonus 4-dílny): Dashing Strike utratí 25 ducha, ale vrátí poplatek, když ano. Necromancer
Maškaráda hořícího karnevalu (bonus 6-dílů): kostní kopí se zabývá 9 000% zvýšené poškození. Simulacrum získají trojnásobek tohoto bonusu. Šaman
Spirit Barrage: Manitou Rune: Vyvoláte Spectre, který se nad vámi vznáší, uvolňuje duchovní šrouby u nedalekých nepřátel za 6 000% 14 000% poškození zbraně za 20 sekund. kouzelník
The Typhon’s Veil (6-bonus): Hydras způsobuje 4 000% zvýšené poškození pro každou hlavu Hydra naživu. Vrátit se na vrchol

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTU – Zde to začíná a může skončit

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTU - Zde to začíná a může skončit

Diablo 3 Sezóna 27 Pokračuje v dlouhé cestě po spuštění Hack and Slash RPG, jednu desetiletí poté, co nás poprvé viděl, jak se pustí do pekla a dále, abychom zachránili svět. Jako tomu je v případě veškerého obsahu omezeného času Spuštění a konce pomáhá plánovat, kolik času musíte získat všechny dostupné odměny.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Datum Start a End Diablo 3 Sezóna 27 je poměrně obtížná před oficiálním oznámením od Blizzard. Roční období hry se poměrně liší-v rozmezí 70 až 136 dnů-a obvykle mezi nimi mají dvoutýdenní přestávku, mimo zvláštní okolnosti.

Diablo 3 sezóna 27 Datum vydání

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTU - Zde to začíná a může skončit

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTU - Zde to začíná a může skončit

Diablo 3 roční období běžně odstartuje v pátek a končí v neděli. V minulosti byly výjimky z tohoto pravidla. Sezóna 23 a 22 běžela celkem 128 a 110 dní, což z nich činí některé z nejdelších v historii hry.

Sezóna 26 odstartovala v dubnu a očekáváme, že skončí někde od konce července do konce srpna 2022. To nám dává hrubý odhad, kdy může začít sezóna 27, ale mějte na paměti, že níže uvedená data zůstávají spekulativní, dokud Blizzard sdílí oficiální plány.

Blizzard potvrdil, že sezóna 27 a její doprovod 2.7.4 Aktualizace je k dispozici na PTR po dobu 16 dnů od 12. července. Nemělo by to být příliš dlouho předtím, než se plné vydání zasáhne živé servery.

Později oznámil, že testování PTR bude k dispozici déle, protože nová oprava byla nasazena během týdne 25. července.

Očekávané datum ukončení

  Diablo 3 Sezóna 27 Datum začátku: 26. srpna 2022

Blizzard pak následoval zprávy, že Diablo 3’s Season 27 a Patch 2.7.4 byly nastaveny na život 26. srpna.

Začátkem února vývojář potvrdil, že sezóna 27 Diablo 3 zamkla datum ukončení do 19. února v 17:00 PST (NA)/ 17:00 CET (EU)/ 17:00 KST (Asie). Čtěte dále a dozvíte se o nejnovějších změnách ARPG.

Diablo 3 sezóna 27 Téma

Téma sezóny 27 Diablo 3 je volání Light, které vidí andělské kryty přidané jako nový spotřební položku. Hráči je mohou použít k posvěcení jakékoli spravedlivé legendární položky a naplnit ji jednou ze tří náhodných nových, třídních specifických sil.

Diablo 3 sezóna 27 Kosmetické odměny

Dobyvatel sezóny 15 Nastavil hrudní a rukavice předměty.

Každý, kdo dokončí sezónu 27 Cesta Guardian v plném rozsahu, obdrží také domácího mazlíčka Corvus Cadaverous a portrét vavřínů znalostí.

Diablo 3 Season 27 Journey Rewards

Sezóna volání Light Diablo 3 umožňuje hráčům, kteří dosud odemkli pět karet skrýš přes sezónu, rozšiřují svůj dostupný úložný prostor o další. Toto jsou úkoly aktuální sezóny:

  Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII potíže do pěti minut.

Diablo 3 Season 27 Sezónní dobytí

Sezónní dobytí jsou úspěchy pro hráče, kteří si užijí snahu získat tolik osobní slávy a dobré místo na žebříčku v žebříčku v režimech Softcore i Hardcore.

Úkol avarice a avaritie vám při získávání pozoruhodného zlatého pruhu, zatímco Sprinter a Speed ​​Racer jsou o rychlém dokončení kampaně.

Režim šéfa a světy od sebe vyzývají, abyste vytáhli všechny šéfy hry, než dojde časovač, zatímco Thrill/Superhuman se zaměřuje na dokončení náročného sólového roztržení bez použití nastavených předmětů.

A konečně, Masters of the Universe a Masters of Sets testuje vám znalost sad tříd, vyžadující mistrovskou hodnost dokončení osmi různých setů dungeonů.

Diablo 3 Season 27 Haedrigův dárek

Diablo 3 Sezóna 27 DATUM STARTU - Zde to začíná a může skončit

Sezóna 27 také osvěží sady tříd získané dokončením určitých kapitol na cestách sezóny. Zde jsou dárkové sady Haedrigu, které můžete odemknout, zatímco Light’s Calling je naživo:

  Barbarian – hněv odpadů

To je to, co potřebujete vědět o Datum a koncových datech Diablo 3 Season 27.

Aktualizujte se o nejnovějších novinách PC herními sledováním GameWatcher na Twitteru, zkontrolujte naše videa na YouTube, dávejte nám jako na Facebooku a připojte se k nám na Discordu . Můžeme také zahrnout odkazy na affiliate obchody, což nám dává malou provizi, pokud si něco zakoupíte. Děkuji.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Diablo III: Kdy začíná sezóna 28? – odpověděl

Diablo III: Kdy je sezóna 28 zahájena Diablo 4

Diablo III Sezóna 28 přináší ve hře celou řadu nových mechaniků, aktualizací a změn rovnováhy. Zatímco mnoho z těchto aktualizací bylo prožíváno na veřejné testovací oblasti, skutečná sezóna musí ještě klesnout. Aktuální sezóna, sezóna 27, byla dosud nejdelší sezónou. Blizzard však sleduje vzor s jeho Diablo III roční období, takže máme datum pro Diablo III Sezóna 28 Start.

Diablo III Datum zahájení sezóny 28

Blizzard oznámil, že sezóna 28 bude zahájena v pátek 24. února 2023 v 17:00 PST/20:00 EST, v jejich oficiálním blogem 28 náhledů. To se samozřejmě dokonale vyrovná s předpovědi stanoveným s ohledem na oznámení PTR a běhy předchozích období.

Diablo III Season 28 Start CharacterCreate

Snímek obrazovky podle PC invaze

Oznámení sezóny 28 PTR

Jak je uvedeno výše, Blizzard má zavedený vzorec testování nových ročních období na PTR po dobu čtyř až pěti týdnů před vydáním. Jeho oficiální blog PTR obsahuje informace jako:

 • Sezóna 28 PTR start – 31. ledna
 • Sezóna 28 ptr konec – 7. února
 • Konec sezóny 27 – 19. února

Pokud sezóna 28 začala testovat 31. ledna, má smysl, aby Blizzard vydal sezónu mezi 24. a 28. únorem. 28. února jsou přesně čtyři týdny od data zahájení PTR.

Sezóna 28 Runtime

Kromě toho stojí za zmínku běhy sezóny 27, sezóny 28 a předchozí sezóny. Sezóna 27 byla nejdelší sezónou téměř šest měsíců. Diablo IV Vydání 6. června, takže je bezpečné předpokládat, že sezóna 28 je poslední sezóna Diablo III. To dává velký smysl, vzhledem k síle nové sezóny mechaniky a rovnováha změn, kterou sezóna přináší. Sezóna 28 vypadá jako správné odeslání do dlouhodobé akce RPG.

Můžete si koupit Diablo III v bitvě.síť.

 • označen s
 • Actison Blizzard
 • Vánice
 • Diablo III