Diablo 3 Sezóna 29 DATUM STARTION – Zde je, když vize | GameWatcher, závěrečná sezóna Diablo 3 jde s třeskem a odpovídá na každou žádost | PCGamesn

Poslední sezóna Diablo 3 jde s třeskem a odpovídá na každou žádost

Bude to také poslední sezóna, která nabídne nové téma. „Mix a zápas předchozí kosmetiky a funkcí, které tvořily předchozí období.”

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku – Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku - Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

Diablo 3 Sezóna 29 Označuje další občerstvení obsahu pro dlouhodobý hack a lomítko RPG, což s sebou přináší břidlici nových funkcí a odměn. Vize nepřátelství Příroda s omezeným časem způsobuje, že je znát Spuštění a konce životně důležité pro každého, kdo z toho chce co nejlépe využít.

stránky, kde by se měla objevit reklama ->

Data Start and End Diablo 3 sezóny 29 jsou poměrně obtížná před oficiálním oznámením od Blizzard. Roční období hry se poměrně liší-v rozmezí 70 až 136 dnů-a obvykle mezi nimi mají dvoutýdenní přestávku, mimo zvláštní okolnosti.

Diablo 3 sezóna 29 Datum vydání

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku - Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku - Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

Sezóna 29 Diablo III je ve srovnání s jeho vrstevníky trochu zvláštní situace, protože jeho datum vydání se vyskytuje po spuštění Diablo IV.

Generální ředitel Diablo Rod Fergusson nyní v rozhovoru s Wowheadem potvrdil, že ačkoli sezóna 29 bude mít nové téma, „Nebude to tak bohaté jako sezóna 28.”

Bude to také poslední sezóna, která nabídne nové téma. Do budoucna mohou hráči, kteří se drží třetí hry v seriálu, očekávat „Mix a zápas předchozí kosmetiky a funkcí, které tvořily předchozí období.

Zatímco tyto dvě hry pravděpodobně na nich pracovaly různé týmy, Blizzard zopakoval, že sezóna 29, nazvaná Visions of Enmity a jejichž datum počáteku bylo uzamčeno do 15. září 2023, bude poslední, která představí nové téma.

Patch 2.7.6 je nastaveno na život o tři dny dříve, 12. září.

Od sezóny 30 dále bude ARPG procházet tématy z minulých ročních období zhruba každé tři měsíce, což dává každému, kdo si stále užívá hraní důvodů k návratu.

Roční období Diablo III obvykle začíná v pátek a končí v neděli. V minulosti se k tomuto pravidlu objevily výjimky, zatímco sezóna 23 a 22 běžela celkem 128 a 110 dní, což z nich činí některé z nejdelších v historii hry.

Očekávané datum zahájení

  Diablo 3 Sezóna 29 DATUM STARTY: 15. září v 17:00 PDT/CET/KST

Téma sezóny 29 Diablo 3 je vize nepřátelství, které vidí portály známé jako diabolské trhliny, které se objevují napříč svatyni.

Vstup do nich “Vyvolává obě nebezpečné vzpomínky z vaší minulosti a ještě nebezpečnější vyslanci pekla k porážce,” Podle vývojáře.

Diablo 3 Season 29 Kosmetické odměny

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku - Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

Pokud jde o kosmetické odměny, nyní můžeme sledovat staré růstové domácí mazlíčky, Galaktická křídla, vedle rámu portrétu Greyhollova portrétu E.

Kromě toho budou představeny dvě nové kosmetické odměna.

Diablo 3 Season 29 odměny Journey Rewards

Vize období nepřátelství Diablo 3 dává hráčům, kteří dosud odemkli pět karet skrýše přes sezónu další šanci rozšířit svůj dostupný úložný prostor. Zde je seznam nejnovějších sad cílů sezonní cesty:

 • Strážce svatyně: Dokončete úroveň 70 Nephalem Rift na Torment XIII do pěti minut.
 • GEM mého života: Legendární drahokamy na úrovni tři úrovně 55.
 • .
 • Ukažte mi, co máte: Zabijte Diablo na úrovni 70 za méně než 1 minutu a 30 sekund na obtížnosti Torment XIII.
 • Peníze nejsou thang: zabití chamtivosti na trápení xiii obtíže.
 • .
 • Amplifikace výkonu: Pomocí Knai’s Cube pro rozšíření starověké legendární položky s drahokamem 50+.
 • Cubic Reconfiguration: Použijte Kanai’s Cube k předání legendární položky.

Diablo 3 Season 29 Sezónní dobytí

Hráči, kteří si užívají úsilí o osobní slávu a vysoké místo na žebříčku.

 • Avarice: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní svatyně.
 • Avaritia: Dokončete 50 milionů zlatých pruhů mimo trezor a vnitřní sanctum v režimu hardcore.
 • .
 • .
 • Masters of the Universe: Master 8 z následujících setů Dungeons.
 • Speed ​​Racer: Complete Acts I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu v režimu hardcore.
 • Sprinter: Kompletní akty I až V na maximální úrovni za méně než 1 hodinu.
 • Super Human: Dosahujte větší úroveň trhlin 45 sólo bez nastavených položek vybavených v hardcore režimu.
 • Thrill: Dostaňte se na sólo vyšší úrovně 45 bez nastavených položek.
 • Roky války: Oslovte Greater Rift 55 Solo s plnými bonusy šesti z následujících sad tříd.

Diablo 3 sezóna 28 Haedrigův dárek

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku - Zde je, když začnou vize nepřátelství a může skončit

 • CRUSADER: Thorny invokeru
 • Demon Hunter: Shadowův plášť
 • Monk: Monkey King’s Garb
 • Necromancer: Grace of Inarius
 • Doktor čarodějnice: Raiment z Jade Harvester

To je to, co doposud víme o Datum a koncem zahájení And Diablo 3 Season 29. Pro více informací o franšíze je to, co je Diablo 4 naplánován, aby přinesl, když se spustí v roce 2023.

.

O Bogdan Robert Mateș

Když nevaří kávu nebo debatuje o vážných tématech s mojí kočkou, najdete mě buď hrát videohry nebo o nich psát.

Poslední sezóna Diablo 3 jde s třeskem a odpovídá na každou žádost

Sezóna 29 Diablo 3 je postavena jako poslední sezóna, když se tým zaměřuje na Diablo 4 a dodává všechny požadavky včetně režimu SSF a čepice Paragon.

Publikováno: 12. srpna 2023

Diablo 3 Sezóna 29 se chystá oslavit dvanáctiletou cestu hry Blizzard RPG. Poslední sezóna Diablo 3, přičemž tým se zaměřil na Diablo 4 Seasons po svém spuštění, The Diablo 3 Season 29 Patch Poznámky se zodpovídají téměř o každé komunitě žádosti o vylepšení kvality života a změny rovnováhy si lze představit Vytvořit, co slibuje, že bude mezi nejzajímavějšími a nejkonkurenceschopnějšími obdobími.

Blizzardova předběžná Diablo 3 Sezóna 29 PTR Patch Poznámky jsou tady a oni se nám podívají na všechny nadcházející změny, které byly provedeny. Sezóna 28 Diablo 3 byla již jednou z nejlepších, které hra viděla – jeho posledních pár let opravdu zářilo, když tým odešel o to, aby se o to staral ve svém experimentu éry Twilight s tlačením limitů – a sezóna 29 vypadá, že z toho bude následovat v styl.

Zatímco oltář obřadů této sezóny vytvořil pro jednu z nejsměšnějších, vysoce oktanových období vůbec, sezóna 29 se místo toho snaží naklonit se do zajímavých konkurenčních změn a vylepšení rovnováhy vedených komunitou. Hlavním mezi nimi je přidání oficiálního režimu „sólo samostatně“, úplné přepracování systému paragonů a některých velmi vítaných vylepšení kvality života.

Možnost SSF (Solo Self-Found) byla hráči dlouho požadována, což vám v podstatě umožňuje označit se jako někoho, kdo hraje pouze sám bez hráče, což znamená, že jste zcela závislý na zařízení. S tím, jak mocný multiplayer obecně a schopnost obchodovat s vysokými kapkami je v Diablo 3, dávat hráčům, kteří se rozhodnou jít zcela sólo, je velkým souborem žebříků, a něco, co bychom rádi viděli, jak Diablo 4 zahrnuje také.

Diablo 3 Sezóna 29 - Nabídka zobrazující nový režim SSF (sólový samostatný)

Způsob, jakým se práce Diablo 3 Paragon Works, mění také v sezóně 29. Dříve byl systém téměř bez jakéhokoli skutečného rozhodování a místo toho nabídl v podstatě nekonečné škálování, které znamenalo, že kdokoli hrál nejdelší a dosáhl nejvyšší úrovně paragonu, by byl nejsilnějším hráčem kvůli nekonečnému kapání bodů na vaše Hlavní stat postavy.

V Diablo 3 Season 29 budete mít jen 800 paragonových bodů, které musíte utratit. To by mohlo znít jako hodně, ale nebojte se – dostanete se tam rychleji, než většina hráčů může zasáhnout limit Diablo 4 Max Level Cap. Nyní máte 200 bodů za každou ze čtyř kategorií a máte úplnou svobodu distribuovat je, jak chcete, v nichž chcete, aby se všech 200 do jakéhokoli bonusu za jednotlivé statistice, pokud si rozhodnete.

Diablo 3 Season 29 - Nový paragonský systém, s čepicí 800 bodů

Samozřejmě existuje také nové sezónní téma – toto téměř bledne ve srovnání s velikostí některých změn v základních systémech, ale představuje některé zajímavé návrhové otázky. Tématem Diablo 3 Season 29 je „Vize nepřátelství“ – diabolské trhliny, které se otevírají v otevřeném světě a vedou k výše uvedeným vizím nepřátelství, kde neuvěřitelně nebezpečná setkání slibují bohaté odměny.

Tyto vize nepřátelství mohou spojit, s trhlinami uvnitř trhlin, a budou také představovat nepřátele s zcela novým příšerami, které mohou snížit rychlost pohybu a redukci cooldownu, snížit vaše uzdravení nebo dokonce ukrást hlavní zdroj vaší postavy. Vzhledem k tomu, že otevřený svět Diablo 3 byl tradičně téměř zcela zapomenut ve prospěch větších chovných farmářství.

Diablo 3 Season 29 - Několik pozoruhodných šéfů se postaví, aby bojovali proti hráči uvnitř vizí nepřátelství

Když už mluvíme o větších riftech, opora koncové hry Diablo 3 také dostane lásku. Některé z nejméně populárních typů monster byly vytaženy ve prospěch zábavnějších možností k boji, zatímco tři z nejvíce nenáviděných typů map – Corvus, Ice Caves a pavoučí jeskyně – byly zcela odstraněny z větší rotace trhlin, na Radost z nás všech. Některé z tišších zón také zaznamenaly ránu v hustotě monster, aby byly přitažlivější.

V Diablo 3 Season 29 je také řada změn zábavy a inteligentních tříd. Krusader dostane nějakou lásku a představí legendární bonus, který vám umožní automaticky zavolat pěst nebes. Možná, že nejslavnější stavebnice, lovec Boha démona, dostane pětisekundový vyrovnávací paměť, což znamená, že již nebudete muset riskovat opakující se klíče na rmutování zranění kmene, abyste udrželi vaše nadšence vzhůru.

Abychom nás završili, směšná rozzlobená kuřecí sestava čarodějnice dokonce dostane nějakou lásku – slibuje schopnost způsobit plné roje chmurných klacků, které se vázaly kolem, hledaly nepřátele a explodovaly pro obrovské poškození. Pravděpodobně to stále nebude doplňovat ty větší roztrhané žebříčky, ale je to druh nádherné změny, díky které se opravdu těším na vyzvednutí třídy, na kterou jsem se už nějakou dobu nedotkl.

Thumbnail YouTube

Diablo 3 Sezóna 29 Datum začátku

Datum počátečního počátečním sezóně Diablo 3 je úterý 15. srpna 2023 a běží dva týdny a končí 29. srpna 2023. To znamená, že můžeme očekávat, že vlastní sezóna bude zahájena začátkem září, takže je pravděpodobné, že datum zahájení sezóny Diablo 3 bude 5. září nebo 12. září 2023.

Právě teď se toho hodně děje v prostoru ARPG, s oznámením Titan Quest 2, odhalením Path of Exile 2, průběhem poslední epochy a samozřejmě probíhající první sezóny Diablo 4. Pokud jste však někdy přemýšleli o revizi Diablo 3, když je lepší než se připojit než k poslednímu plnému rodeo, než se hra přesune do opakování starých ročních období od sezóny 30 dále.

Komunitní manažer Diablo Adam „Pezradar“ také potvrzuje, že oltář obřadů 28, který nebude pro tuto sezónu přítomen, se vrátí jako trvalý přírůstek do základní hry a všech budoucích období po tomto. Pro všechny jeho minima a maxima v průběhu let nemůžu vymyslet lepší způsob, jak vidět Diablo 3 než tohle.

Máme nejlepší sestavy Diablo 3, pokud jste připraveni se připojit k poslední jízdě, nebo si můžete prohlédnout další z nejlepších her, jako je Diablo, pokud jste po něčem novém.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.