Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Slam Spawn Times., Diablo 4 Beta World Boss, Times, Location – Jak bojovat s Ashavou | Načtení

Diablo 4 Beta World Boss, Times, Location – Jak bojovat

V blogu PlayStation Blog také Blizzard odhalil, že šéfové budou vhodní pro všechny hráče – bez ohledu na dovednosti, třídu nebo zkušenosti. Čím více hráčů zaútočí na šéf světa, tím rychleji půjde – a různé třídy budou muset použít jinou taktiku, aby porazili každou z nich.

Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Slam Spawn Times

Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Slam Spawn Times

Pokud jste se potápěli hluboko do beta verze, bezpochyby vás zajímá Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Slam Spawn Times. Jeden z nejtěžších nepřátel, kterým budete moci čelit v závěrečné beta verzi před úplným spuštěním v červnu, není boj s Ashavou příležitostí, kterou si budete chtít nechat ujít.

Pro ty, kteří to nejsou úplně, je Ashava jedním z šéfů nového světa ve hře – obří monstrozita, která bude vyžadovat, aby mnoho hráčů spolupracovalo, aby spolupracovaly. Uspět a odměny budou skvělé.

Pojďme rozebrat, jaké světové šéfy jsou v kontextu Diablo 4 – a když budete moci bojovat proti Ashavě – v Diablo 4 Beta.

Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Spawn Times: Koncept Art Portrét Ashavy

Diablo 4 World Boss – Co je to světový šéf?

Jak název napovídá – světoví šéfové jsou obrovská šéfová stvoření, která se objeví v pravidelných intervalech v Overworld of Diablo 4. Tyto věci jsou v lize za ostatními těžko-beatovými šéfy dungeonu jako řezník a matka, protože nejsou navrženy tak, aby byly zážitky pro sólové hráče. Budete se s nimi také setkat, až se s nimi setkáte s určitým bodem v příběhu.

Jakmile jste se však setkali – nebo je dokonce porazili – se budou vracet s pravidelným rozvrhem, takže je můžete porazit pro šanci na vzácnou kořist a samozřejmě spoustu zkušeností.

Podobně jako šéfové MMO, poskytnou hráčům zbrusu novou výzvu – ve skutečnosti je to živá činnost, která bude vyžadovat nejen vás a vaši stranu čtyř, ale několik stran, které poráží.

V blogu PlayStation Blog také Blizzard odhalil, že šéfové budou vhodní pro všechny hráče – bez ohledu na dovednosti, třídu nebo zkušenosti. Čím více hráčů zaútočí na šéf světa, tím rychleji půjde – a různé třídy budou muset použít jinou taktiku, aby porazili každou z nich.

Budete mít také omezený čas na to, abyste si vzali světového šéfa – asi dvacet minut – před útěkem na bojiště a znovu se nebudou bojovat až do dalšího naplánovaného vystoupení.

Diablo 4 World Boss – který světový šéf je ve beta beta?

V serveru Diablo 4 Slam Beta bude existovat jen jeden šéf světa – jménem Ashava. V průběhu beta beta se objeví čtyřikrát – takže budete mít čtyři šance na ně a prokázat svou mettlu.

Diablo 4 Ashava World Boss Server Slam Spawn Times: Hráči bojují s Ashavou

Pokud jste úspěšní – měli byste být schopni nabít spoustu legendární kořist pro svou postavu. Ačkoli tento kořist se nepřenáší do plné hry, alespoň budete mít vychvalovací práva a připraveni na to, až se Ashava vrátí v plném uvedení na trh letos v červnu.

Ashava nebude snadné sundat, ale pokud máte rádi své šance – tady je, když budou v beta beta.

Diablo 4 Server Slam Ashava World Boss Spawn Times

Server Slam Beta

Pro server Slam Beta se Ashava vynoří 13. května od 9:00 PST/ 17 PM BST. Poté se znovu ponoří každé 3 hodiny poté až do konečného tření 14. května v 9:00 PST/ 17:00 BST.

Nyní znáte časy, kdy si můžete vzít Ashavu na zbytek, jak se říká, je jen na vás. To vám poskytne dobrý vkus jedné z největších výzev Diablo 4 před standardním a včasným přístupovým termínem, které přicházejí v červnu.

Který světový šéf je v Diablo 4 Open Beta?

Ve beta Beta Diablo 4 bude jen jeden šéf světa.

V jakých časech se světový šéf objeví v Diablo 4 Beta?

13. května od 9:00 PST/ 17 PM BST. Poté se znovu ponoří každé 3 hodiny poté až do konečného tření 14. května v 9:00 PST/ 17:00 BST.

Diablo 4 Beta World Boss, Times, Location – Jak bojovat

Zjistěte vše o Ashavě Pestilent s Diablo 4 Beta World Boss Times, Location a jak porazit tento tvrdý šéf monstrum.

Diablo 4 Beta World Boss Time, Location a Jak porazit Ashavu: Umění zobrazující Ashavu Pestilent, jeden z světových šéfů Diablo 4

Publikováno: 12. května 2023

Beta Beta Diablo 4 je plná věcí, ale největší výzvou je Ashava The Pestilent. Tady je tedy Diablo 4 Beta World Boss, Times, Location, A jak bojovat s Ashavou, abyste si mohli nárokovat úžasný kořist pro sebe.

Než se vezmete na šéfa World World Diablo 4, Ashava, dávejte si pozor, že jsou neuvěřitelně silní. Budete potřebovat nejlepší sestavení Diablo 4 Sorcerer, Diablo 4 Rogue Build a Diablo 4 Barbarian Build, spolu s dalšími hráči v Diablo 4 Multiplayer, aby tuto hrozbu snížili.

Diablo 4 Beta World Boss Times and Dates

The Diablo 4 Beta World Boss Times Bojovat Ashavu je následující:

Sobota 13. května:

  • 9:00 PT / 12 PM ET / 17 PM BST
  • 12 PM PT / 3 PM ET / 20 PM BST
  • 15:00 PT / 18 PM ET / 11 PM BST
  • 18:00 PT / 21 PM ET / 2 AM BST
  • 21:00 PT / 12 AM ET / 5 AM BST

Neděle 14. května:

  • 12:00 PT / 3 AM ET / 8 AM BST
  • 3 AM PT / 6 AM ET / 11:00 BST
  • 6:00 PT / 9 AM ET / 14 PM BST
  • 9:00 PT / 12 PM ET / 17 PM BST

Ashava The Pestilent Beta World Boss je k dispozici pouze ve výše uvedených dobách, takže se ujistěte, že jste připraveni s dobrými sestaveními a spoluhráči, než se vydáte na šéfa. To jsou jediné chvíle, kdy bude World Boss k dispozici ve verzi beta, takže si nenechte ujít. Je jedním z mnoha světových šéfů Diablo 4, které se nacházejí v plné hře

Diablo 4 Beta World Boss Location

The Diablo 4 Beta World Boss Location pro Ashavu lze nalézt v nejvyšší oblasti zlomených vrcholů v kelímku.

Pamatujte si však, že Ashava se vytvoří pouze ve výše uvedených dobách. Pokud jdete na místo Boss World Boss a nemůžete najít Ashavu. Ve středu této oblasti najdete velký bazén obklopený kostí a vnitřností, zde se Ashava v určených dobách vytvoří, označená ikonou helmy válečníka. Podívejte se na mapu Diablo 4, kde najdete kompletní laika země.

Jak bojovat proti Ashavě v Diablo 4 Beta

Diablo 4 Beta World Boss Ashava je událost podobná RAID na úrovni 25, která se vyskytuje pouze v konkrétních časech. Chcete -li bojovat s Ashavou, musíte být na úrovni Max Diablo 4 Beta Max a spolupracovat s ostatními hráči, abyste je sundali dolů.

Thumbnail YouTube

Chcete -li porazit Ashavu, zůstaňte na nohou, abyste se vyhnuli jejich smrtelným, ale vysoce telegrafním útokům. Dodge z cesty a hledat otvory pro útok na světový šéf. Mají několik útoků, na které je třeba dávat pozor, od kousnutí blízkého dosahu až po krátký náboj a dokonce i velký, zametací útok pomocí jejich čepelí.

To je vše, co potřebujete vědět o Diablo 4 Beta World Boss, Times, Location a jak bojovat s Ashavou. Pokud se stále snažíte vytvořit dobré nastavení postav, podívejte se na stromy dovedností Diablo 4 pro každou třídu a najdete kombinaci, která vám vyhovuje.

Více z načtení

Rory Norrisová, když nehraje Honkai Star Rail, Destiny nebo jakýkoli jiný looter-shooter, o nich píše Rory. Ve skutečnosti, když hrál Bungie’s Looter-Shooter od začátku, je to jedna z jeho nejhranějších her všech dob, s tisícemi hodin potopeným do jeho bohatého vesmíru. Jeho láska ke všem věcem kořist, RPG a pátrání ho vedly k zahájení kariéry novináře na volné noze, než se stal spisovatelem průvodců na plný úvazek pro načtení. Od té doby napsal stovky průvodců pokrývajících vše od svých starých oblíbených po nové tituly, jako jsou FC 24 a Assassin’s Creed Mirage. Existuje také vysoká šance, že využívá svůj titul v historii k vytvoření divokého spojení se skutečnou historií ve hrách, které milujeme na PS5, Xbox a Nintendo Switch. Je fascinován spojením mezi studenou válkou a vývojem prvních „skutečných“ videoher a způsobem, jakým naše zkušenosti utvářejí herní průmysl a jak s ním interagujeme. V současné době ztratil prozkoumání vesmíru ve Starfieldu a činil tvrdá rozhodnutí v Baldurově bráně 3, zatímco čekal na Call of Duty MW3 airdrop do našich rukou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.