Diablo 4 Odpočítávání předčasného přístupu – čas a datum uvolnění – zkuste tvrdé průvodce, Diablo 4 Časné uvolnění času odpočítávání | PCGamesn

Diablo 4 Odpočítávání doby uvolnění včasného přístupu

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Diablo 4 Odpočítávání předčasného přístupu – čas a datum uvolnění

Máme odpočítávání tikat na dny, hodiny, minuty a sekundy až do oficiálního vydání Diablo 4 Early Access!

Podle: Shaun Savage – Vyslán: 1. června 2023, 8:40 MST

Diablo 4 Tyrael

Lilith byla přivedena zpět do svatyně prostřednictvím zlověstného obřadu. Když se připravujete na procházení pěti rozsáhlých oblastí Diablo IV, převzetí role barbarského, druida, nekromancera, nepoctivého nebo kouzelníka, vaším úkolem je napravit utrpení, které Lilith způsobila na její tvorbu jejího výroby. Pokud se chystáte skočit do hry, jakmile se spustí do předčasného přístupu, máme odpočítávání tikání, kdy to bude možné!

Je třeba poznamenat, že budete muset vlastnit buď digitální deluxe vydání, nebo konečné vydání Diablo IV, abyste mohli hrát v Early Access. To vám udělí přístup ke hře o 4 dny dříve než hráči, kteří zakoupili standardní vydání.

Digital Deluxe Edition i The Ultimate Edition of Diablo IV sdílejí několik exkluzivních prvků, včetně Wings Inarius Wings & Inarius Murloc Pet v Diablo III, amalgámu Rage Mount ve světě válečných Mount Temptation, spolu s Hellborn Carapace Mount Armor v Diablo IV. Obě verze navíc poskytují přístup k sezónnímu bitevnímu průchodu v Diablo IV. Ultimate Edition, cena, však o něco vyšší, přidává další hodnotu s jedinečnými nabídkami, jako jsou křídla tvůrce emoce v Diablo IV a zrychlená sezónní bitva odemknutím v Diablo IV.

Diablo 4 Datum a čas vydání včasného přístupu

Diablo 4 vydání včasného přístupu ve čtvrtek 1. června 2023 v 23:00 UTC. Zde je pohled na to, jak se tento čas přeměňuje na různé časové pásmy po celém světě:

  • Spojené státy, Los Angeles (PDT) – 1. června 2023 ve 16:00
  • Spojené státy, Denver (MDT) – 1. června 2023 v 17:00
  • Spojené státy, New York (EDT) – 1. června 2023 v 19:00
  • Velká Británie, Londýn (BST) – 2. června 2023 ve 12:00
  • Německo, Berlín (CEST) – 2. června 2023 v 1:00
  • Indie, Nové Dillí (IST) – 2. června 2023 ve 4:30
  • Čína, Peking (CST) – 2. června 2023 v 7 hodin
  • Japonsko, Tokio (JST) – 2. června 2023 v 8 hodin
  • Nový Zéland, Auckland (NZST) – 2. června 2023 v 11:00

Diablo 4 Odpočítávání zahájení včasného přístupu

Pokud jste zmatení o časových pásech a chcete přesně vědět, jak dlouho musíte čekat na vydání hry, máme pro vás odpočítávání níže. Jakmile odpočítávání dosáhne nuly, měli byste být schopni hrát Diablo 4 Early Access kdekoli žijete!

Diablo 4 Včasný přístup je nyní k dispozici!

Diablo 4 Mapa časů časného přístupu k uvolnění

Informace o předběžném zatížení Diablo 4

Když se připravíte na cestu do pekelné propasti Diablo IV, můžete udělat předběžný krok předběžného zatížení hry dopředu. Proces instalace začne 4 p.m. PDT 30. května. Je nezbytné mít na paměti, že nákup jakéhokoli vydání Diablo IV je předpokladem pro předběžné načtení hry.

Pro hráče používající Windows PC začíná tento proces spuštěním bitvy.Čistý klient. Diablo IV může být umístěn ve vašem baru oblíbených, ale pokud tam již není, lze jej přidat jednoduše kliknutím na ikonu plus. Alternativně lze Diablo IV nalézt na stránce všech her, kde bude uvedena nahoře. Po dosažení stránky hry Diablo IV by měla být přistupována k rozbalovací nabídce pod verzí hry a vybere se na možnost Diablo IV. Poté je třeba kliknout na modré tlačítko s nápisem „instalace“, která zahájí proces instalace. Jakmile je hra k dispozici, kliknutí na „přehrát“ spustí hru.

Pro uživatele Xbox je tento proces zahájen spuštěním úložiště Xbox, kde byste pak hledali Diablo IV. Po nalezení hry vyberte „Stáhnout“.

Uživatelé PlayStation budou mít podobný postup. Spusťte obchod PlayStation a vyhledejte Diablo IV. Po nalezení, vyberte „Stáhnout“.

Příbuzný: Diablo 4, odpočítávání her

Shaun Savage

Shaun Savage je zakladatelem a šéfredaktorem Try Hard Guides. Už více než 9 let pokrývá a píše o videohrách. Je absolventem Akademie Art University z roku 2013 s a.A. ve webovém designu a nových médiích. Ve své době si ráda hraje videohry, sleduje špatné filmy a tráví čas se svou rodinou.

Diablo 4 Odpočítávání doby uvolnění včasného přístupu

Pokud se opravdu nemůžete dočkat, až budete hrát přes vysoce očekávané RPG Blizzarda, budete chtít zkontrolovat tento průvodce čas včasného přístupu D4.

Lilith při pohledu na hořící krystal v dálce

Publikováno: 1. června 2023

Kdy je Diablo 4 čas začátku včasného přístupu? Po třech víkendech Diablo 4 Beta nechceme nic víc než prozkoumat svatyni bez omezení. I když bylo hezké získat pohled na hru, omezení, jako je čepice úrovně 20, zastavila komunitu Diablo v prožívání lepší poloviny stromu dovedností.

S pouhými dny do data vydání Diablo 4 existuje způsob, jak se do hry dostat o několik dní dříve, pokud opravdu nemůžete čekat do spuštění. Dosažení Endgame Diablo 4 bude trvat hodně času, takže pokud se chcete dostat před konkurenci ve hře RPG, budete muset tyto kroky sledovat. Zde je vše, co potřebujete vědět o čase Diablo 4 Early Access uvolnění.

Diablo 4 Čas začátek včasného přístupu ve všech časových pásech

Kdy je Diablo 4 čas začátku včasného přístupu?

Blizzard potvrdil, že čas zahájení včasného přístupu Diablo 4 je:

Tato data a časy byly potvrzeny prezidentem Blizzarda, Mike Ybarra, na Twitteru.

Thumbnail YouTube

Jak získám Diablo 4 Early Access?

Můžete hrát Diablo 4 Early Access zakoupením buď Diablo 4 Deluxe Edition nebo Ultimate Edition Bables. Období včasného přístupu trvá čtyři dny před hlavním spuštěním.

Pokud vás naše recenze Diablo 4 přiměla k zahájení, možná budete chtít skočit trochu brzy, začněte stavět nejlepší třídu Diablo 4 a řešit některé šéfy Diablo 4 World.

To je to, co potřebujete pro čas Diablo 4 včasného přístupu. Pokud se chcete otestovat, můžete se snažit dokončit Diablo 4 během období předčasného přístupu. Soudě podle našeho průvodce Diablo 4, mělo by to být technicky možné, pokud budete každý den dostatek spánku.

Pokud vás naše recenze Diablo 4 přiměla k zahájení, možná budete chtít skočit trochu brzy, začněte stavět nejlepší třídu Diablo 4 a řešit některé šéfy Diablo 4 World. Možná budete chtít studovat strom dovedností Diablo 4, pokud plánujete výbuch skrz hru, takto můžete postavit silnou sestavu, aniž byste museli číst spoustu dovedností. Nezapomeňte se také podívat na naše nejlepší nastavení Diablo 4 a Best Diablo 4 sestaví průvodce, než skočíte dovnitř.

Christian Vaz v západním Londýně, narozený a vychováván, Christian tráví většinu svých dnů hraním her jako Elden Ring a Genshin Impact. Najdete ho také prozkoumat vesmír ve Starfieldu a cvičit komba v Street Fighter 6.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.