Diablo 4 Open Beta: Čas uvolnění a čas ukončení | Den Geek, Diablo 4 Beta Informace | PCGamesn

Informace o beta Diablo 4

Pokud vás zajímá, kdy začíná zabouchnutí serveru Diablo 4, pak už nebudete dlouho čekat, protože tato finální otevřená beta beta je nyní bezprostřední. Odpočítávání serveru Diablo 4 Slam je téměř u konce a Blizzard dává hráčům poslední šanci vyzkoušet hru během Víkend 12.-14. května 2023. Ve skutečnosti aktivně povzbuzují co nejvíce lidí, aby během této události hráli Diablo 4, aby hráli Diablo 4. Časy předpětí Diablo 4 Beta nyní probíhají, takže pokud ji ještě nemáte nainstalovány z předchozí beta relace, pak je čas na jeho stažení, i když ti, kteří ji mají ve svých systémech, by také měli zkontrolovat aktualizaci v Pokrok v době zabouchnutí serveru Diablo 4.

Diablo 4 Open Beta: Čas uvolnění a čas ukončení

Diablo 4 Open Beta nechá každého konečně hrát dlouho očekávané pokračování. Tady je, když tato beta začíná a končí.

Autor: Matthew Byrd | 23. března 2023 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Diablo 4

Zatímco někteří měli to štěstí, že si mohli ochutnat Diablo 4 Během beta beta beta ve hře se každý brzy bude moci připojit k otevřené verzi hry (není nutný žádný kuřecí sendvič). Samozřejmě to pomáhá vědět, kdy Diablo 4Otevřená beta beta skutečně začíná a končí.

Diablo 4Otevřená beta verze začne 24. března v 9 hodin PDT (12:00 EDT, 16:00 GMT a 17:00 CET). Skončí 27. března ve 12:00 PDT, 15:00 EDT, 19:00 GMT a 20:00 CET. Pokud máte bitvu.Čistý účet a PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S nebo PC, budete moci vyzkoušet Diablo 4 pro tebe.

Pokud potřebujete trochu více informací o tom, kdy Diablo 4Otevřená beta beta se žije ve vašem časovém pásmu, tady je praktická mapa, která D4 Tým dal dohromady:

Můžete dokonce načíst Diablo 4 Otevřená beta beta od dnešního dne. Majitelé Xbox a PlayStation by měli hledat „Diablo 4 Otevřete Beta “prostřednictvím svých obchodů s platformou, zatímco hráči PC mohou začít předběžné načíst beta prostřednictvím D4 ikona v bitvě.Net Launcher (nezapomeňte si vybrat možnost „Beta“ z rozbalovací nabídky hry). Každý, kdo si dříve stáhl beta pro období předčasného přístupu, by ji měl samozřejmě stáhnout (a beta si zachová váš pokrok). Nezapomeňte si ponechat verzi beta verze, kterou jste dříve stahovali správně.

AD – obsah pokračuje níže

Masivní příliv nových hráčů není jedinou novou věcí, ve které najdete Diablo 4Otevřená beta beta. Nadcházející období veřejného testu také představí dvě třídy, které nejsou uvedeny v beta beta včasném přístupu: Necromancer a Druid. I když budete stále schopni tyto třídy vyrovnat až do úrovně 25 (čepice úrovně beta), budete mít přístup k každému aspektu těch tříd, ke kterým byste za normálních okolností měli přístup, dokud se do této úrovně omezují.

Jinak bude otevřená beta beta zahrnovat veškerý hlavní obsah, který představovala beta beta včasného přístupu. To znamená, že budete moci bojovat s šéfem světového Ashavy, shromažďovat různé odměny a zažít většinu Diablo 4První akt (včetně všech dungeonů, vedlejších úkolů a šéfů). Je to docela podstatný náhled a určitě můžete strávit většinu víkendu pokusem vidět většinu z toho a experimentovat s pěti dostupnými třídami. Nebudete bolet o věci, které byste měli dělat.

To samozřejmě předpokládá, že ve skutečnosti budete moci strávit celý víkend hraním beta beta. Zatímco každý může technicky přístup Diablo 4‘Nadcházející otevřená beta beta, že otevřená beta verze bude bezpochyby ovlivněna fronty serveru a problémy s připojením, které trápily beta beta včasného přístupu. Vypadá to jako Diablo 4 Tým od spuštění beta beta včasného přístupu vylepšil servery hry, ale zbývá zjistit, zda byly dostatečně vylepšeny, aby vydržely náhlý vzhled tolika dalších hráčů.

Bez ohledu na to, Diablo 4 je určitě dobrý čas. Hra se zlepšuje Diablo 3 a Diablo nesmrtelný Několik velmi pozoruhodným způsobem, i když otázky zůstávají o budoucnosti jeho prvků MMO. I přesto byste měli absolutně vyzkoušet beta, pokud máte šanci tak učinit.

Informace o beta Diablo 4

Zde je vše, co jste zmeškali z Beta Beta Diablo 4, když to uzavřelo, a všechny exkluzivní položky, které se přenášejí do plné vydání hry.

Diablo 4 Beta: Muž drží v každé ruce ohnivou kouli

Publikováno: 8. května 2023

Hledáte datum verze Diablo 4 beta? No, máte štěstí, protože období včasného přístupu pro Diablo 4 beta je u konce. Tyto beta víkendy měly dát hráčům šanci vidět jak časný i koncový obsah Diablo 4.

Úplné datum vydání Diablo 4 bylo potvrzeno pro červen 2023, takže do té doby budete muset počkat, než dostanete ruce na hru Hack-and-Slash RPG. Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, co bylo v Diablo 4 Beta.

Diablo 4 Beta Datum vydání: Stinná postava s křídly stojícími uprostřed červených mraků

Datum vydání Diablo 4 Beta

Poslední datum vydání Diablo 4 je 12. května ve 12:00 PDT / 3pm EDT / 19:00 GMT / 20pm CET. Server Slam obsahuje pět tříd Diablo 4 a koná se v první zóně, zlomené vrcholy, s možností vydělat odměny a bojovat s jedním z šéfů světa. Končí ve stejnou dobu 14. května.

Diablo 4 Early Access Open Beta Gameplayové období skončilo ve 12:00 PDT / 3pm EDT / 19:00 GMT / 20pm CET 27. března. Toto období včasného přístupu bylo k dispozici hráčům, kteří si hru předem objednali před datem vydání 6. června.

Hráči byli schopni hrát jako všech pět tříd: Barbarian, Čaroděj a Rogue byli k dispozici během uzavřené beta verze, zatímco další dvě třídy (Druid a Necromancer) byly poprvé k dispozici během otevřené beta verze.

Nyní máme oficiální potvrzení od Josepha Piepiory, Diablo 4’s Associate Game Director, který uvedl, že nebudeme existovat žádná koncová hra Beta, dokud se hra nezačne: „V minulosti jsme udělali koncovou hru Beta, kde jsme se museli podívat na verzi Funkce, o kterých dnes mluvíme [ty ve videu] a z této uzavřené beta testu jsme dostali spoustu opravdu dobré zpětné vazby. Těšíme se, že nemáme plány na koncovou hru Beta před zahájením hry, ale pokračujeme v interním testování těchto funkcí, protože se blížíme a blížíme se našemu datu uvedení na trh 6. června.“

Diablo 4 Datum vydání Beta Open Beta

Diablo 4 Open Beta je nyní u konce. Open Beta Diablo 4 skončila 27. března ve 12:00 PDT / 3:00 EDT / 20:00 BST / 21:00 CEST. Každý, kdo byl schopen hrát otevřenou beta verzi, nebude schopen přenést pokrok do plného maloobchodního vydání.

Hráči byli schopni dosáhnout úrovně 25, prozkoumat celý prolog hry a první akt a vidět všechny rané mise kampaně a vedlejší úkoly obsažené v těchto částech. Také si vzali šéfa nového světa a hráli jako Druid a Necromancer.

Diablo 4 Beta Preload - zde

Diablo 4 beta odměny

Hráči byli schopni získat tři různé odměny hraním Diablo 4 Beta. Naštěstí je relativně snadné získat jen pár hodin hraní a oni vůle přenést na plnou hru.

Diablo 4 beta odměny jsou následující:

 • Název „Počáteční oběť“: Oslovte Kyovashad
 • Název „Early Voyager“: Hit Level 20
 • Kosmetická odměna „Beta Wolf Pack“: Získejte jednu postavu na úroveň 20

Thumbnail YouTube

Obsah beta Diablo 4

V rámci IGN Fan Fest, režisér hry Joe Shely oznámil, že hráči, kteří se účastní období beta včasného přístupu, budou mít přístup ke všemu v prologu a jednat jeden, včetně misí kampaně a všech postranních úkolů. Budete také moci dosáhnout úrovně 25 – čtvrtina cesty na čepici úrovně Diablo 4.

Předchozí uzavřená beta beta vyzvala hráče, aby „vyzkoušeli robustní nabídky koncových her Diablo 4 pomocí konkrétních herních dat.„Generální ředitel společnosti Diablo 4 Rod Fergusson a režisér Joe Shely také vydal v září také aktualizační video, které přesně naznačuje, na co by se hráči mohli těšit z uzavřené beta beta.

Rod, který zopakoval skutečnost, že uzavřená beta verze se zaměří na koncovou hru, odhalil důvod, proč se zaměřit na to, co se stane po epické kampani, je „Zajištění svatyně je vzrušujícím místem pro zabití démonů dlouho po skončení kampaně.“

Uzavřená beta beta se zaměřila na obsah včetně noční můry, šepoty mrtvých, polí nenávisti, paragonových desek a nejnovější funkce hry, Helltide. Dodali: „Konkrétně použijeme herní data k pozvání omezeného počtu hráčů Diablo, kteří nedávno strávili značné množství času hraním zážitků z koncového hry Diablo II: Vzkříšené, Diablo III a Diablo Immortal.“

To je všechno, co víme o fázích testování beta Diablo 4. Mezitím, proč se podívat na náš průvodce nejlepšími hrami, jako je Diablo na PC, aby přemohl mezeru mezi nimi a eventuálním vydáním Diablo 4? Alternativně se dohoďte na všech třídách Diablo 4, takže víte, který z nich si vyberete, když se velký den vrhne kolem.

Grace Dean Grace po většinu své kariéry píše o hraní a technice. Když nehraje The Sims, může být nalezena hraní jiných her pro správu nebo RPG většinu nocí v týdnu.

Kdy je beta Diablo 4? Diablo 4 Server Slam Slam Čas zahájení je zde

Kdy je Beta Diablo 4?

Pokud vás zajímá, kdy začíná zabouchnutí serveru Diablo 4, pak už nebudete dlouho čekat, protože tato finální otevřená beta beta je nyní bezprostřední. Odpočítávání serveru Diablo 4 Slam je téměř u konce a Blizzard dává hráčům poslední šanci vyzkoušet hru během Víkend 12.-14. května 2023. Ve skutečnosti aktivně povzbuzují co nejvíce lidí, aby během této události hráli Diablo 4, aby hráli Diablo 4. Časy předpětí Diablo 4 Beta nyní probíhají, takže pokud ji ještě nemáte nainstalovány z předchozí beta relace, pak je čas na jeho stažení, i když ti, kteří ji mají ve svých systémech, by také měli zkontrolovat aktualizaci v Pokrok v době zabouchnutí serveru Diablo 4.

Pokud hledáte více informací o tom, kdy bude tato závěrečná relace k dispozici a jak se k němu připojit co nejdříve, pak jsme vás zakryli, s nízkým počtem plánu data vydání Diablo 4 plus odměny, které můžete získat Předobjednáním různých různých vydání spolu s odměnami zabouření serveru Diablo 4 k účasti.

Kdy začíná zabouchnutí serveru Diablo 4

Poslední Server Slam Beta Diablo 4 je k dispozici v květnu 2023, napříč PC, PS5, Xbox Series X, PS4 a Xbox One. První beta beta včasného přístupu pro ty, kteří si předobjednali hru, a původní otevřená beta beta již prošla, ale pokud jste byli s některými z nich zapojeni, budete již vědět, jak přistupovat k Diablo 4 Beta.

Pokud chcete vědět, jak stáhnout beta beta Diablo 4, vysvětlili jsme to na přiložené stránce. Pokud chcete vědět, v kolik hodin začíná Slam serveru Diablo 4, pak jsou zde podrobnosti:

 • Diablo 4 Server Slam Beta z 12. května ve 12:00 PDT / 15:00 EDT / 20PM BST do 14. května ve 12:00 PDT / 15:00 EDT / 20pm BST

Během víkendu serveru budete moci hrát stejnou část hry jako dříve, zahrnující celé zlomené vrcholy pro prolog a Act 1, ale ale Act 1, ale ale, ale ale 1, ale ale 1, ale Mějte na paměti, že váš pokrok a postavy) z předchozích betas se nepřenášejí a pokrok serveru Slam se nepřenáší do konečné hry.

Odměny za slam serveru Diablo 4

Odměny za Slam Server Diablo 4 zahrnují stejné bonusové položky, které byly k dispozici během předchozích beta relací, i když při resetování vašeho pokroku budete muset od začátku znovu zahájit své požadavky. Kromě toho je k dispozici další odměna serveru pro porážku Světového šéfa Ashavy znakem úrovně 20. Celá sada odměn je následující:

 • Počáteční název oběti: Oslovte Kyovashad s jednou postavou
 • Titul časného voyageru: dosáhnout úrovně 20 s jedním znakem
 • Kosmetická položka Beta Wolf Pack: dosáhnout úrovně 20 s jedním znakem
 • Cry of Ashava Mount Trophy: *NOVINKA * porazit Ashavu s charakterem úrovně 20

Odměny za předobjednávku Diablo 4

Nezapomeňte, že předobjednávání hry vám nejen dostalo předčasný přístup k beta beta Diablo 4, ale budete moci hrát celou hru sama o sobě o čtyři dny také o čtyři dny brzy. Pokud vás zajímá, co přesně je zahrnuto, zde je rychlý seznam výhod pro každou verzi:

 • Diablo 4 Ultimate Edition
 • Až čtyři dny předčasného přístupu ke spuštění Diablo IV
 • Zrychlené sezónní bitvy odemknutím v Diablo IV – včetně prémiového sezónního bitvy odemknutí plus 20 vrstva
 • Křídla tvůrce emote v Diablo IV
 • Hellborn Carapace Mount Armor v Diablo IV
 • Temptation Mount in Diablo IV
 • Včasný přístup k otevřené beta verzi
 • Mountáž lehkých nositelů v Diablo IV
 • Inarius Wings a Inarius Murloc Pet in Diablo III
 • Amalgam Rage Mount ve World of Warcraft
 • Umber okřídlená temnota kosmetická sada v Diablo nesmrtelné
 • Digitální kopie hry Diablo IV

© Gamesradar+. Nesmí být reprodukován bez povolení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.