Diablo 4 „Server Slam“ BETA START ČAS, Datum ukončení, přístup a odměny – Polygon, Diablo 4 Open Beta Dates, Times, odměny, rozvrh a jak přístup

Diablo IV Otevřete časy počáteční a koncové časy, jak přistupovat a odměny

Veškerá tvrdá práce, kterou vložíte do otevřené beta verze, však nebude pro nic za nic, protože Blizzard podrobně popisuje hrst exkluzivních odměn, které můžete získat splněním určitých úkolů v otevřené beta verzi. Zde jsou tři odměny, které můžete získat a co musíte udělat, abyste je vydělali.

Kdy začíná a končí beta „Server Slam“ Diablo 4 „Server Slam“?

Lilith Diablo 4 na červeném pozadí

Další Diablo 4 Beta zachycuje hlavu o víkendu „Server Slam“ a dává hře další stresový test před jeho úplným spuštěním příští měsíc.

Pro ty, kteří hráli beta beta v březnu, očekávejte několik vylepšení a změn, stejně jako novou odměnu pro ty, kteří dosáhnou úrovně čepice a dokončí určitou výzvu.

Zde je to, co musíte udělat pro přístup k Diablo 4 „Server Slam“ beta, včetně časů počátečního a konce.

Diablo 4 „Server Slam“ Čas zahájení: Kdy začíná Diablo 4 „Server Slam“?

 • 12 str.m. Pdt Pro západní pobřeží Severní Ameriky
 • 3 str.m. EDT Pro východní pobřeží Severní Ameriky
 • 9 str.m. Cest Pro západní Evropu/Paříž
 • 8 str.m. Bst pro u.K.
 • 4 a.m. JST v sobotu 13. května V Japonsku/Tokiu

Stejně jako u Open Beta v March, očekávejte při přístupu k beta období nějaké chyby ve frontě a možné chyby ve frontě. To je částečně důvod tohoto testu – odtud název „Server Slam“ – kde je navržen tak, aby provedl online připojení hry, aby se zajistilo, že úplné vydání je trochu hladší.

Naše rada je pokusit se dát několik příležitostí hrát tento víkend v případě, že existují dlouhé fronty, a neočekávat, že v pátek získá rychlý přístup. S ohledem na to – jak dlouho s touto beta?

Kdy končí beta beta beta Diablo 4 „Server Slam“?

Pokud plánujete dopředu s tím, kolik času budete mít s beta, má následující časy Neděle 14. května:

 • 12 str.m. Pdt Pro západní pobřeží Severní Ameriky
 • 3 str.m. EDT Pro východní pobřeží Severní Ameriky
 • 9 str.m. Cest Pro západní Evropu/Paříž
 • 8 str.m. Bst pro u.K.
 • 4 a.m. JST v pondělí 15. května V Japonsku/Tokiu

Stručně řečeno, koncové časy jsou přesně stejnou dobu jako čas začátku – v poledne na západním pobřeží Severní Ameriky.

Jak získat přístup k Diablo 4 „Server Slam“ Beta Weekend

Stejně jako u druhého beta víkendu v březnu, Všichni hráči na všech platformách mají zdarma a otevřený přístup k Beta Weekend „Server Slam“. To znamená, že nemusíte předobjednat, abyste získali přístup.

Jedinou námitkou je, že se musíte přihlásit do své bitvy.Čistý účet – podle předchozích betas – takže budete potřebovat jeden z nich. Pokud ji ještě nemáte, Diablo 4 Samotná beta otevírá QR kód, který vás nasměruje k nastavení jednoho.

Co je v Diablo 4 „Server Slam“ beta?

Stejně jako u otevřené beta verze v březnu, beta beta „Server Slam“ dá hráčům přístup k prologu a celému prvnímu aktu v regionu zvaném zlomené vrcholy. Během obou víkendů bude k dispozici také světový šéf, který se má převzít v „Select Times“. Jsou to velmi tvrdí šéfové, kteří budou vyžadovat, aby více hráčů pracoval, aby se svlékli.

Během víkendu bude mít vaše postava přístup k pěti třídám – barbarský, rogue, čaroděj, druid a nekromancer – na čepici úrovně 20.

Během otevřené beta verze budou také dvě možnosti kooperace. Můžete udělat kooperační kooperaci s dvěma hráči nebo čtyř hráči online. Pro Couch Co-op během víkendu ranného přístupu musí mít předem nařízeno pouze jeden hráč (ale oba potřebují bitvu.Čisté účty spojené s účty na jakékoli platformě, na které hrajete).

Co se změnilo v beta beta Diablo 4 „Server Slam“?

Jinde vydal Blizzard některé změny ve hře po prvních dvou obdobích beta. Oficiální blogový příspěvek do toho vstoupí podrobněji, ale hlavní body zahrnují:

 • Rozložení dungeonu optimalizované tak, aby se minimalizovalo zpětné zpětné řízení
 • Změny na šéf se setkávají s obtížemi a sazbami událostí dungeonu
 • Tlačítko „Reseset Dungeon“ bylo deaktivováno
 • Nová odměna za hlavní hru (viz další část)
 • Změny ve třídách (viz níže uvedený snímek obrazovky):

Diablo 4 „Server Slam“ Beta Rewards

Ačkoli Beta Pokrok se nepřenáší do plné hry – ne bude postupovat z prvních beta víkendů přenášející se do této beta „Server Slam“ – budou odměny v Diablo 4 V závislosti na vašem pokroku tento víkend.

Jeden z nich – trofej „Cry of Ashava Mount“ – je pro tento víkend nový. Všimněte si, že pokud jste během předchozích beta víkendů získali další odměny, nemusíte je znovu odemknout.

The Diablo 4 „Server Slam“ Beta Rewards jsou:

Obrázek s textem „Reach Level 20, porazte Ashavu, odemkněte Cry of Ashava Mount Trophy“ vedle hory vpravo

 • Počáteční název oběti: Získáno dosažením Kyovashadu s jednou postavou.
 • Titul časného voyageru: Získáno dosažením úrovně 20 na jedné postavě.
 • Kosmetická položka Beta Wolf Pack: Získáno dosažením úrovně 20 na jedné postavě.
 • Cry of Ashava Mount Trophy: Získáno porážkou Ashavy, světového šéfa, s jednou postavou na úrovni 20.

Hodně štěstí získáte všechny odměny, které potřebujete během tohoto období beta beta!

Diablo IV Otevřete časy počátečního a konce beta, jak přistupovat, a odměny

Diablo 4 Art

Je téměř čas vrátit se do pekla. Diablo IV, První hlavní hra v seriálu za více než deset let bude vydána 6. června 2023. Před úplným vydáním, vývojář a vydavatel Blizzard Entertainment pořádá otevřenou beta beta, aby fanouškům ochutnali to, co budou moci zažít při dlouho očekávaném návratu do Diablo. Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste skočili do beta beta a začněte kliknout na kostry.

Jaké jsou Diablo IV Otevřete beta data a časy?

Diablo IV Open Beta bude probíhat od pátku 24. března do pondělí 27. března. Beta začne na 12 p.m. Východní v pátek a končí na 3 str.m. Východní v pondělí. To vám dává celý víkend zabíjet co nejvíce démonů a koster.

Beta verze včasného přístupu byla k dispozici od 17. března do 20. března těm, kteří si předobjednali Diablo IV nebo si objednat speciální položky nabídky na KFC.

Jaké jsou Diablo IV Otevřené beta platformy?

Vyberte si svou třídu a začněte se procházet s přáteli.

Otevřená beta verze bude k dispozici pro každou platformu, na které bude vydána závěrečná hra; To znamená PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series Consols.

Můžete předběžně načíst Diablo IV Otevřená beta?

Předběžné zatížení pro Diablo IV Otevřená beta bude k dispozici od středu 22. března ve 12. s.m. Východní. Zde je návod, jak jej stáhnout na každé platformě.

PC:

 • Spusťte bitvu.Čistý klient. Můžeš najít Diablo IV přístupem na stránku všech her. Uvidíte Diablo IV V horní části seznamu.
 • Jakmile se dostanete do Diablo IV Stránka hry, klikněte na rozbalovací nabídku pod verzí hry a vyberte Diablo IV – Možnost beta. Klikněte na modré tlačítko, které říká nainstalovat. Hra se nainstaluje a jakmile bude k dispozici, spuštěním kliknutím.

Xbox:

 • Spusťte obchod Xbox a hledejte Diablo IV-Otevřená beta. Vyberte ke stažení.

Play Station:

 • Spusťte obchod PlayStation a hledejte Diablo IV Otevřená beta. Vyberte ke stažení.

Jak dlouho je Diablo IV Otevřená beta?

Budete moci hrát celou Diablo IVPrvní akt během otevřené beta verze. To vás povede několika dungeony, města a cutscenes vysvětlující příběh tohoto nového záznamu.

Hráči si budou moci vybrat z pěti různých tříd: The Rogue, Sorcerer, Barbarian, Necromancer a Druid. Budete si moci vymyslet až deset znaků. K dispozici je čepice úrovně 25, kterého nedosáhnete čistě zaměřením na hlavní úkol, takže otevírá schopnost provádět boční quests a Dungeon Plaring pro další XP.

Velké vrcholy otevřené beta verze budou protékat Overworld s přáteli a dokončení světových a legionů na celé mapě. Nejzajímavější zážitek, kterého se můžete zúčastnit během otevřené beta beta, jsou světové šéfové.

Kdy jsou Diablo IV Otevřené události Boss World World World Boss?

Máte, co je potřeba k porážce Ashavy?

Hráči, kteří chtějí získat chuť největších výzev, které Diablo IV bude muset nabídnout, si nebudou chtít nechat ujít šanci čelit Ashavě. Toto setkání Světového šéfa vybízí velké skupiny hráčů, aby se společně účastnili, aby svrhli zvíře. Během otevřené beta verze budete mít pouze čtyři šance na boj proti Ashavě: 25. března v 10 a.m., 12 str.m., 10 s.m. a půlnoci PDT.

Ano Diablo IV Otevřený beta pokrok přenáší?

Blizzard potvrdil, že jakýkoli pokrok v Diablo IV Beta se nepřenáší do plné hry. To také znamená, že všechny postavy, které vytvoříte během otevřené beta verze.

To znamená, že se nemusíte připoutat k čemukoli, co děláte, nebo jakékoli postavy, které vytvoříte. V otevřené beta verzi máte k dispozici deset slotů postav, takže si tentokrát věnujte experimentu s různými třídami a sestavíte, abyste zjistili, co pro vás při spuštění celé hry funguje nejlépe.

Jaké jsou Diablo IV Otevřené beta odměny?

Dostaňte se na úroveň 20 a můžete nosit roztomilé štěně vlčího, když se vydají Diablo IV.

Veškerá tvrdá práce, kterou vložíte do otevřené beta verze, však nebude pro nic za nic, protože Blizzard podrobně popisuje hrst exkluzivních odměn, které můžete získat splněním určitých úkolů v otevřené beta verzi. Zde jsou tři odměny, které můžete získat a co musíte udělat, abyste je vydělali.

 • Počáteční název oběti – získané dosažením Kyovashadu s jednou postavou.
 • Titul Early Voyager – Získán dosažením úrovně 20 na jedné postavě.
 • Kosmetická položka Beta Wolf Pack – Získaná dosažením úrovně 20 na jedné postavě.

Jakékoli odměny, které získáte, budou spojeny s vaším účtem a budou k dispozici, když Diablo IV Zahájí se v červnu.