Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: PC, PlayStation & Xbox uvedený, Diablo 4 Beta má téměř 80 GB, ale je zde způsob, jak ji snížit

Beta Diablo 4 má velikost téměř 80 GB, ale existuje způsob, jak ji snížit

S tím bylo řečeno, pojďme se dostat přímo na podrobnosti o tom, kolik místa na disku bude tato aktualizace zabírat pro své verze PC a konzoly.

Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: PC, PlayStation & Xbox uvedený

Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: PC, PlayStation & Xbox uvedený

Zvědavý na Diablo 4 Stáhněte si a nainstalujte velikost, když se připravíte na konfrontaci Legionů Lilith? Stahování a instalace hlavních nových vydání jako Diablo 4 je často únavné, takže pomáhá předem zjistit, do čeho se dostáváte. Níže je tedy seznam Diablo 4 Stahování a instalace velikostí pro PC, PlayStation a Xbox!

Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: PC

Diablo 4 na PC vyžaduje více dostupného prostoru než jeho protějšky konzoly

Hráči PC si musí rezervovat alespoň 90 GB dostupného prostoru na jejich SSD nebo HDD ke stažení a instalaci Diablo 4. Zatímco minimum a doporučené Diablo 4 Požadavky systému PC se poněkud liší, budete potřebovat 90 GB dostupného prostoru bez ohledu na to, co.

Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: PlayStation

Blizzard Entertainment a Sony musí ještě zveřejnit, kolik úložného prostoru Diablo 4 vyžaduje na PlayStation

Blizzard Entertainment ani Sony zveřejnila oficiální velikost stahování a instalace pro Diablo 4 na PlayStation. The Diablo 4 Beta na PlayStation vyžadovala něco přes 76 GB dostupného prostoru, takže očekáváme, že úplné vydání bude vyžadovat podobnou částku.

Diablo 4 Stahování a instalace Velikost: Xbox

Diablo 4 vyžaduje 80 GB dostupného prostoru na Xboxu

  • Bohužel Blizzard potvrdil, že neexistují žádné plány přidat Diablo 4 do Xbox Game Pass.

To je to, kolik dostupného prostoru potřebujete ke stažení a instalaci Diablo 4. Diablo 4 ke stažení a instalaci vyžaduje významný úložný prostor, takže předem vyčistěte nějaký prostor! Možná dokonce budete chtít zvážit předběžné zatížení Diablo 4 takže hra je připravena jít, když se všechno peklo uvolní 6. června 2023.

Beta Diablo 4 má velikost téměř 80 GB, ale existuje způsob, jak ji snížit

Beta Diablo 4 má velikost téměř 80 GB, ale existuje způsob, jak ji snížit

Pokud jste hráli minulý víkend Diablo 4 Beta období včasného přístupu, zejména na PC, si pravděpodobně budete vědomi, že přišlo s stahovací velikostí stahování 80 GB. Pokud jste stejně jako já, trhli o velikosti toho, co je v podstatě vertikální plátek mnohem větší hry, ve skutečnosti existuje způsob, jak ji PC hráči snížit.

Nejdříve tedy špatná zpráva: Chcete -li ušetřit trochu prostoru, budete si stále muset stáhnout plnou 80 GB beta. Omlouvám se. vím. Trochu bolestivý a kruhový způsob, jak dělat věci, ale slyšet mě, protože tady je dobrá zpráva: Jakmile to stačíte, nemusíte to všechno udržovat na své jízdě. Po dokončení instalace beta klikněte na Nastavení COG vedle tlačítka přehrávání v bitvě.Čistý spouštěč a klikněte na Upravit nainstalujte. Tím se otevře nabídku Upravit instalaci, ve které byste měli vidět dvě možnosti: herní obsah a výchozí langauge. V rámci nadpisu herního obsahu uvidíte dostupný obsah: základní hra (vyžadována) a aktiva s vysokým rozlišením. Kliknutím na tlačítko Upravit nainstalujte doprava a zaškrtávací políčko pro instalaci těchto aktiv s vysokým rozlišením se zobrazí.

Zbavení zaškrtnutí tohoto boxu sníží celkovou velikost instalace na polovinu a sníží ji na mnohem zvládnutelnější 40 GB.

Je zřejmé, že pokud chcete Diablo 4 Otevřete beta beta, abyste vypadali co nejlépe, nebo jste ji absolutně musíte nechat běžet ve 4k pro flex, a pak nechte textury s vysokou res právě tam, kde jsou. Pokud jej budete provozovat na 1920 × 1080 jako normální člověk a raději byste ušetřili trochu prostoru, nyní můžete dostat trochu své jízdy zpět, aniž byste museli celou věc odinstalovat.

Pro ty z nás, že hra na PC s omezeným prostorem, žonglování her, aby se setkaly s digitálními koncemi, Diablo 4 Beta a jeho skrytá velikost souboru redukující je dar z nebes. Samozřejmě by bylo hezké, kdyby Blizzard mohl mít možnost s vysokým rozlišením textury, aby se objevila na přední straně instalace, než aby ji skrývala v nabídce odinstalace, ale bohužel bitva.Čistá aplikace tak opravdu nefunguje.

Užijte si beta dobrodruhy.

Diablo 4 Sezóna 1 Aktualizace – Velikost stahování

Zjistěte, kolik místa pro diskové místo potřebujete pro aktualizaci Diablo 4 Season 1!

Diablo 4 Sezóna 1 Aktualizace Velikost ke stažení

Svědíte znát Diablo 4 Sezóna 1 Aktualizace Velikost ke stažení? Pokud potřebujete naplánovat období před zahájením maligního spuštění, přišli jste na správné místo. Tento krátký příspěvek vám přesně řekne, kolik prostoru diskové jednotky budete muset být schopni nainstalovat a přehrávat první správnou aktualizaci po spuštění nejnovější hry Diablo.

Diablo je šíleně populární hra RPG vydaná společností Blizzard Entertainment, která vyvinula fascinující fiktivní herní svět, který postaví hráče proti děsivým zlým silám svatyně.

S tím bylo řečeno, pojďme se dostat přímo na podrobnosti o tom, kolik místa na disku bude tato aktualizace zabírat pro své verze PC a konzoly.

Diablo 4 Season 1 Aktualizace – Velikost stahování na PC

Nejprve je pro nás velmi důležité poznamenat, že se zdá, že vývojář není oficiální dokumentace, která poukazuje na různé systémové požadavky na tuto sezónní aktualizaci hry, na rozdíl od systémových požadavků pro hlavní verzi Diablo 4.

Blizzard však právě včera vytlačil nejnovější aktualizaci (1.1.0a) hry a odhaduje se, že na pevný disk nebo pevné jednotky PC vyžaduje velikost souboru přibližně 9 GB.

Stačí se podívat na snímek obrazovky níže:

Chcete -li stáhnout tuto aktualizaci, jednoduše se přihlaste do své bitvy.Čistý účet a pokud má váš herní profil automatické aktualizace, pak tento proces instalace začne sám. Jinak budete muset ručně povolit aktualizace her prostřednictvím nabídky.

Nyní je důvodem, proč je takové velké množství úložného prostoru zapotřebí pro aktualizaci sezóny, protože hra zahrnuje několik aktiv s vysokým rozlišením, která výrazně zvyšují grafiku a celkové vizuální prvky tohoto titulu.

Hra se pokusí běžet na hardwaru, který je pod výše uvedenou minimální specifikací, ale měli byste si být vědomi, že hra nebude v těchto nižších referenčních hodnotách běžet tak hladce. Ve skutečnosti může být v některých případech herní zážitek výrazně snížen nebo vůbec neběží.

Diablo 4 Season 1 Aktualizace – Velikost stahování na Xbox a PlayStation

Pokud jde o verze hry Xbox a PlayStation, zdá se, že požadované množství místa na disku je mírně odlišné.

Pro obě tyto konzole to vypadá, jako by hráči budou potřebovat asi 11 GB prostoru, aby mohli hru hladce provozovat na těchto konzolách.

Nyní je třeba poznamenat, že pokud máte PlayStation 5. To znamená, že pokud chcete na svém PlayStation 5 raději využít méně prostoru, můžete si vybrat, zda si stáhnete verzi hry PlayStation 4 pro menší množství místa na disku místo verze PlayStation 5, což vám pravděpodobně ušetří pár gigabajtů v průběhu.

Než půjdete, podívejte se na poznámky o opravách pro tuto aktualizaci, abyste se plně připravili na to, co má přijít v sezóně maligního!

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce a Diablo 4 stránky.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.