Diablo III – о strérová

Konec sezóny 12 Diablo 3 je blízko

Читайте далшше, чтобы узнать о те сезона и новых з к přátel в в с с с в в в в в в в в с— в в в в в в в в в в přátel в в в přátel в в.7.3!

29-й сезон «видения вражды».00 мск. Ис už дйте демонические расщелины и уничтожайй жутких пж ы н нагыыы пы.

Начался 28-й сон-«обряdne санктуария»

28-й сон «обряdne санктуария» начнется 24 февраля в 19:00 мск. Ччаствуйте сезонном походе и ыывободите могучую силу с помощщ.

Падение тристрама уже началось!

„! Приготовьтесь столкнуdělá.

Санктуарий заледенеет

Санктуарии начинается праздничный сезон! С 22:00 мск 16 декабря до 22:00 мск 5 февраля сможете получить ценные п д д д п п п д д п п п п п п п д п п п п п п п п д д д д д д д д д д д д д д д. дней.

Предварительный обзор 27-го сезона зов света »

Откликнитесь на зов света. С 3:00 мск 27 августа сы сможете освщщать легендарые предеты, а также д н ° н с с с с с н с с с с с с н н н н н н н н н н н н н н н н т т т т т т ďы д н т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т т только!

Получите награды по случаю ыхода Diablo Immortal своих юююю ых играх

Чтобы отпразд někdo Diablo Immortal, подручные скарна спрятали посвщенн call of call of cla call of call of!

10-летний юбилей Diablo III

Diablo III! Отпразднуйте в с нами ыход этой и и г г г г г г г г г г г г г г г г.

26-й сезон – «падение нефалемов» – предварительный обзор обновления 2.7.3

Читайте далшше, чтобы узнать о те сезона и новых з к přátel в в с с с в в в в в в в в с— в в в в в в в в в в přátel в в в přátel в в.7.3!

Падение тристрама уже началось!

„! Приготовьтесь столкнуdělá.

Ежеквартальный отчет по Diablo IV – декабрь 2021 г.

Узнайте подробности о системе предметов, изменениях уровней совершенствования, а также о работе над графическими эффектами Diablo IV из нового ежеквартального отчета от разработчиков.

25-й сезон – повелители преисподней

25-й сон начнется 10 декабря! ..2!

Pokud jste provedli sezónu Diablo 3 dříve znáte skóre. Diablo 3 Sezóna 12 přichází a končí. .

 • Severní Amerika: neděle 11. února @ 5:00 str.m. PST
 • Evropa: Neděle 11. února @ 5:00 str.m. CET
 • Asie: Neděle 11. února @ 5:00 str.m.

Po skončení sezóny je dva týdny do začátku příští sezóny. Takže pokud jste se chtěli dostat do sezóny 12, ale neměli jste čas a těšíte se na sezónu 13, začíná to v těchto datech a časech:

 • Severní Amerika: pátek 23. února @ 5:00.. PST
 • Evropa: pátek 23. února @ 5:00 p.m. CET
 • Asie: pátek 23. února @ 5:00 p.. KST

A co moje věci?

Nyní, pokud jste celou dobu hráli sezónního hrdinu, pravděpodobně jste nashromáždili spoustu věcí a pravděpodobně jste přemýšleli, co se stane se všemi těmito věcmi. Dobrou zprávou je, že si můžete udržet svého hrdinu a jejich věci. Pokud hrajete svého sezónního hrdinu na Hardcore, budou přeměněni na nesezónní tvrdou postavu, a pokud jste právě hráli sezónního hrdinu, který není hardcore, převedou na normální postavu. Všechny věci ve vaší sezónní skrýš budou v poště – takže si můžete udělat prostor ve své normální úkrytu – veškeré vaše zlato bude převedeno na vaše normální postavy a všechny úrovně paragonu, které jste získali, budou převedeny na jejich Hodnoty Paragon XP a přidané k normální úrovni paragonu.

Ten poslední je trochu složitý, ale dovolte mi to vysvětlit: Předpokládejme, že máte na hlavní hlavní úrovni a vydělávejte na úrovni 177 Paragonu na svém sezónním charakteru. Jakmile sezóna skončí, nepřidáte pouze 177 úrovní. Místo toho dostanete celkový Paragon XP, který trvalo, než se dostanete na Paragon 177, a protože hladiny paragonu stojí stále více a více, když je získáte, skončí to, že bude méně než 377 Paragon na ostatních postavách, ale určitě to bude více více než 200.

Všechno bude v pořádku

V zásadě, pokud se díváte na zprávy, že sezóna končí a panikaří, prosím, ne. . Udržujete svého sezónního hrdiny a všechny věci, které dostali během sezóny, dokonce i speciální sady tříd, které jste dostali v Haedrigově dárku, a na začátku příští sezóny je můžete dokonce převést zpět na sezónní hrdinu úrovně-1, pokud je. Chcete, a všechny ty věci, které máte, budou v bezpečí ve vaší normální skrýš. . Tak se tam dostaňte a hrajte sezónu 12, zatímco stále můžete, dejte se po dobu dvou týdnů a skočte zpět do sezóny 13, jakmile se to valí.

Diablo III sezóna 12 Stat Datum oznámené

Zatímco Blizzard již potvrdil, že žádné neuvidíme Diablo 4 nebo Diablo-Tématická oznámení na letošním Blizzconu je něco, co Diablo III Fanoušci se stále mohou těšit a to je příští sezóna RPG.

Přes bitvu.Net, Blizzard oznámil datum ukončení sezóny 11 a kdy Diablo III Sezóna 12 začíná.

Sezóna 11 skončí následujícími daty a časy:

 • Severní Amerika: Pátek 20. října @ 5:00 p.m. Pdt
 • Evropa: Pátek 20. října @ 5:00 p.m. Cest
 • Asie: Pátek 20. října @ 5:00 p.m. KST

Sezóna 12 začne asi tři týdny poté v datech níže:

 • .m. Pdt
 • Evropa: Čtvrtek 9. listopadu @ 5:00 p.. Cest
 • Asie: Čtvrtek 9. listopadu @ 5:00 p.m. KST

Pro nové hráče Diablo nezapomeňte, téměř vše, co jste vydělali. Podívejte se na úplný seznam, abyste si byli jisti.

Zde je seznam všech odměn z této sezóny, které můžete očekávat, že si budou vaše neschopní hrdinové užít:

Hrdinové

 • Sezónní hrdinové budou podle potřeby přeměněni buď na neschopní normální nebo hardcore režim hrdiny. Není třeba smazat žádné postavy, aby se pro ně vytvořily prostor; Vaši sezónní hrdinové budou i nadále používat stejný slot, jaký v současné době zabírají ve vašem seznamu po převrácení. Jakmile příští sezóna začne, budete také moci použít sezonní znovuzrození k přeměně jakéhokoli neschopného charakteru na sezónní postavu úrovně 1.

Zlato

 • Jakékoli zlato, které vyděláváte během sezóny.

Paragonová zkušenost

 • ne surové celkové úrovně paragonu, které jste získali.
 • Například, pokud vaši sezónní hrdinové dorazili do Paragon 300 a vaši současní neschopní hrdinové jsou již Paragon 400, vaše nová nesezónní úroveň paragonů bude stále menší než Paragon 700, protože úrovně paragonu vyžadují více zkušeností, aby vydělali vyšší.

 • Podobně jako to funguje se zlatem, jakékoli krevní střepy, které máte k dispozici na konci sezóny.
 • Pokud jsou vaši nesezónní hrdinové v současné době na čepici krevního střepu, jakékoli krevní střepy, které vyděláte, jakmile skončí sezóna, dočasně ignorují čepici. Můžete je utratit ve svém volném čase; Nemůžete však vyzvednout žádné další krevní střepy, dokud nebudete pod aktuálním stropem.

Položky

 • Položky, které jsou v současné době vybaveny na hrdinu nebo v inventáři tohoto hrdiny, zůstanou na tomto hrdině, protože se přesune do neschopného herního režimu.
 • Položky, které jsou ve vašem sezónním skrýši. Tyto položky si mohou nárokovat jakýkoli nesezónní hrdina až do 30 dnů od doby, kdy se po skončení sezóny poprvé přihlásíte. Chcete -li získat přístup k těmto položkám na PC, zadejte hru a stiskněte ikonu pošty umístěnou v levém dolním rohu obrazovky a otevřete svou doručenou poštu. Hráči konzoly mohou udělat totéž na návštěvě poštovní schránky nalezené v jakémkoli městském centru.
 • Pokud jste odemkli prvotní starobylé předměty dokončením Greater Rift 70 na sezónním hrdinu, budete je také moci po skončení sezóny po skončení sezóny získat (pokud jste je dříve odemkli pro neschopní hrdiny).

Řemeslný pokrok a recepty

 • Pokud jsou vaši sezónní řemeslníci na konci sezóny vyšší úroveň než vaši nesezónní řemeslníci, jejich úroveň se převede na vaše neschopní řemeslníky.
 • Jakékoli recepty, které máte na svých sezónních řemeslnících, které nejsou k dispozici pro vaše neschopní řemeslníky, budou také převedeny.

Sdílená skrýš

 • .

 • Veškeré úspěchy nebo pokrok v úspěchu dosažené v sezóně se automaticky vztahuje na váš profil neschopného úspěchu. To se děje v reálném čase a nevyžaduje, aby sezóna skončila jako první. Celková součet bodů úspěchu je také přiměřeně aktualizován po celou sezónu.

Kanaiova kostka

 • Po převrácení sezóny budou všechny legendární síly odemčené pomocí Kanaiovy krychle na sezónní postavě dostupné u nesezozolených postav podle potřeby.
 • Na začátku nové sezóny nebudou sezónní postavy mít přístup k žádným kanajským krychle legendární síly odemknuté během předchozí sezónní nebo nesezónní hry.

Sezóna 10 odměn

 • Všichni hráči, kteří dosáhnou úrovně 70 na hrdinu v sezóně 11, odemknou exkluzivní transmogrifikační vystoupení pro kalhoty a boty. Tyto vystoupení se odemknou ihned po zasažení úrovně 70 na sezónním hrdinu a budou k dispozici na sezónních i neschopných hrdinech (ještě před koncem sezóny). .
 • Kromě toho mohou hráči vydělat portrétní rámy a exkluzivní vlajku pro dokončení různých kapitol sezóny.

Stále hrajete Diablo III? Pokud vidíte nějaké velké zprávy o hře, neváhejte nám o tom poslat e -mail.