Diablo Immortal Ancient Nightmare: Location & Boss Fight., Diablo Immortal: Jak najít a porazit starodávnou noční můru a Lord Martanos | Den geeka

Diablo Immortal: Jak najít a porazit starodávnou noční můru a Lord Martanos

Čas tření starověké noční můry v Diablo Immortal je ve 12:00, 20:30 a 22:00 každou středu a pátek. V těchto dobách můžete bojovat pouze s šéfem.

Diablo Immortal Ancient Nightmare: Location & Boss Fight

Událost Diablo Immortal Ancient Nightmare Zone vám může pomoci získat nějakou kořist s vysokým stupněm tím, že sundáte mocného šéfa.

Abdul Haddi 16. ledna 2023 Poslední aktualizace: 6. září 2023

Pokud máte zájem Aktivace události Diablo Immortal Ancient Nightmare Zone, Musíte navštívit Mount Zavain Zone. Do zóny je přístupný každý 2 hodiny, od 8:00 do půlnoci čas serveru. Pokud se pokusíte navštívit zónu jindy, vy zvyklý být schopný účastnit se v případě. Navíc osvěží každé 2 hodiny, možná budete muset občas čekat.

 • Diablo nesmrtelný je plná Události a šéfové Aby hráči bojovali. Jedna z událostí, která se vyskytuje, je „ Starověká noční můra “.
 • Můžeš pouze aktivovat tato událost v určitém čase, tj. Z 8 HODIN RÁNO do půlnoci každý 2 hodiny.
 • Zapojit se do boje Starověká noční můra, Nejprve musíte porazit Lord Martanos, Kdo najdete na Zmrazený sestup.
 • Boj s tímto šéfem je nutné Takže můžete dost farmovat Zakarum Sigil.
 • Po získání dost Zakarum Sigil , Šéf se bude vynořit s a štít A také velmi fouká smrtelné útoky.
 • Klíč k porážka je používáním těchto ZAkarums Sigils v různých oltáře, který bude omráčit šéf vám umožňuje Záchvat mu.

Kde najít lorda Martana

Nyní, než budete moci pokračovat a bojovat s mocným šéfem starověké noční můry, budete nejprve muset navštívit lorda Martana, který je dalším tvrdým nepřítelem, který snadno nejde dolů. Nemůžete se vyhnout tomu, abyste čelili tomuto nepříteli, protože potřebujete položku k porážce starověké noční můry, a lze ji získat pouze sestřelením lorda Martana.

Zatímco Lord Martanos není tak smrtící jako starověká noční můra, stále budete muset být opatrní kolem něj. Doporučujeme, abyste si dostali ruce na některé z nejlepších drahokamů v Diablo nesmrtelné, protože vám mohou pomoci zvýšit váš výkon v boji.

Diablo nesmrtelná starověká noční můra

Lord Martanos nikam nechodí ani nic nekryje, na rozdíl od některých ostatních nepřátel přítomných ve hře. Místo toho pokojně odpočívá ve svém hrobě a vy ho budete muset vyrušit.

Hrob lorda Martana v Diablo Immortal najdete západ od zamrzlého sestupu. Můžete tam aktivovat boj a porazit ho, aby získal Zakarum Sigil. Vysvětlíme později, kde budete používat tuto položku, ale doporučujeme se bojovat s lordem Martanosem mnohokrát, abyste jich dostali pár.

Diablo nesmrtelná starověká noční můra

Jak porazit Diablo Immortal Ancient Nightmare Boss

Nyní, když jste do svého inventáře přidali spoustu Zakarum Sigils, je čas se vydat na Diablo Immortal Ancient Nightmare Boss. Šéf je nalezen hlídat Misty Valley, oblast, která se nachází v centru hory Zavain. Pokud navštívíte oblast a nemůžete najít starodávnou noční můru chodit kolem, počkejte nějakou dobu, když se nakonec objeví.

Zaměřte se na zničení jeho štítu

Poté, co se setkáte s tímto mocným šéfem, si okamžitě všimnete, že má silný štít, který ho chrání před všemi příchozími útoky. Otravná věc na štítku šéfa je však to, že ho nejen chrání před útoky, ale také mu umožňuje zahájit útok AOE, který způsobuje poškození každému chycenému uvnitř poloměru. První prioritou proto bude zničit štít šéfa, protože nebudete schopni vyčerpat jeho zdraví jinak.

Starověká noční můra Diablo nesmrtelný

Nyní si pamatujte, že jsme mluvili o tom, jak lze Zakarum Sigil použít k porážce Diablo Immortal Ancient Nightmare Boss? V oblasti je více oltářů, kde budete bojovat s šéfem, a ty lze aktivovat pomocí Zakarum Sigil.

Vaším hlavním cílem je aktivovat oltář, kdykoli je šéf okamžitě omráčen. V tomto stavu se starověká noční můra nebude moci pohnout jediným svalem a dostanete příležitost přistát na něj více útoků.

Cíle události starověké noční můry

Při dokončení události Ancient Nightmare jsou následující cíle mise, které musíte dosáhnout, abyste byli úspěšní.

 • Prvním cílem je nastavit potíže se světem na peklo. K události máte přístup pouze tehdy, pokud je vaše potíže nastavena na peklo. Přejděte na Westmarch a otevřete mapu a nastavte potíže s světem na peklo 1.
 • Druhým cílem je porazit z něj lorda Martana a Farm Zakarum Sigils. To je však volitelné.
 • Dále musíte počkat na trasovém bodě Misty Valley nacházející se v Mount Zavain a počkat na spuštění akce.
 • Nakonec musíte bojovat proti starověké noční můře a sbírat odměny, které klesne, aby se vyrovnal v Diablo nesmrtelné.

Neaktivujte oltáře náhodně

Nezapomeňte však, že budete potřebovat šéfa, aby se přiblížil k oltáři. Jinak vám bude chybět příležitost ho omráčit, což by mohlo dokonce vést k tomu, že na vás šéf zaútočil a poslal vás do vašeho hrobu. Proto se nepokoušejte spěchat a zaměřit se na časovanou aktivaci.

Pokud máte spolu s vámi bojující další hráče, bude nejprve moudré nechat je aktivovat oltáře. Je to proto, že ti, kteří nemají žádné Zakarum sigils ve svém inventáři, mohou jednou aktivovat oltář zdarma. Proto se ujistěte, že je necháte nejprve, protože své sigily ztratíte jinak. Budete muset pokračovat v opakování procesu, dokud se vám úspěšně podaří zničit jeho štít. Poté pokračujte v zahájení útoků na šéfa, dokud jeho zdravotní bar neklesne na nulu.

Navíc mějte na paměti, že poté, co zničíte štít starověké noční můry, se stane agresivnějším a začne zahájit silné útoky, které vás mohou rychle eliminovat. Proto se ujistěte, že se připravíte na poslední část události Diablo Immortal Ancient Nightmare.

Pokud je vše příliš obtížné, můžete zkusit snížit úroveň obtížnosti v Diablo nesmrtelné. Dalším důvodem, proč byste možná nebyli schopni porazit šéfa, může být to, že máte pro svou postavu špatnou třídu. Máme podrobný průvodce o nejlepších sólových třídách v Diablo Immortal a můžete si ji prohlédnout, abyste zjistili, který z nich nejvíce vyhovuje vašemu stylu hry.

Poté, co se vám úspěšně podařilo porazit šéfa, který se obával v celé oblasti Mount Zavain, budete odměněni truhla s pokladem. Hrudník bude obsahovat vzácné a výkonné předměty, které nemůžete získat odkudkoli jinde ve hře. Dále získáte také množství okouzleného prachu, takže budete s výsledky spokojeni.

Zabalit

Diablo Immortal vám bude bojovat s velkým počtem šéfů, jako je šéf Vitaath, a hrst z nich najdete v různých zónách událostí. Tyto události vám mohou pomoci s testováním vašich dovedností proti mocným šéfům.

Nejlepší na tom je, že také získáte různé odměny za dokončení těchto událostí, které nikde jinde nenajdete. Jednou z těchto akcí je událost Diablo Immortal Ancient Nightmare zóna. Mnoho hráčů o této události neví, a pokud jste jedním z nich, hodně vám chybí.

Při dokončení těchto událostí získáte vzácné odměny, které vám mohou pomoci zvýšit ve hře silnější. Pokud jde o událost starověké noční můry v Diablo Immortal, bude vás bojovat proti starověké noční můře, mocnému šéfovi, kterého není snadné sundat.

To znamená konec našeho průvodce událostí Diablo Immortal Ancient Noční můra zóny. Jak vidíte, událost vás přiměje bojovat proti dvěma mocným nepřátelům a oba tak snadno nepadnou dolů. Avšak vzhledem k typu odměn, které získáte za porážku konečného šéfa, stojí za to za to.

Ujistěte se, že jste dobře vybaveni pro oba boje, protože byste se jinak mohli znovu a znovu zabít. Na této zóně se můžete také zúčastnit, kolikrát chcete získat tuny vysoké úrovně kořistí.

Často kladené otázky

Kdy začíná událost starověké noční můry?

Čas tření starověké noční můry v Diablo Immortal je ve 12:00, 20:30 a 22:00 každou středu a pátek. V těchto dobách můžete bojovat pouze s šéfem.

Kde se koná událost starověké noční můry?

Chcete -li jít do umístění SPAWN Starověké noční můry, musíte navštívit oblast Misty Valley Mount Zavain v Diablo Immortal. Až budete poblíž trasového bodu Misty Valley.

Co odměňuje a kapky jsou tam pro porážku starověké noční můry?

Poté, co jste dokončili událost starověké noční můry, šéf upustí několik odměn v Diablo Immortal. Patří mezi ně okouzlený prach, hrudník a vybavení a také některé vzácné kapky.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Diablo Immortal: Jak najít a porazit starodávnou noční můru a Lord Martanos

Zdá se, že nenajde starodávnou noční můru a lorda Martana? Tady je to, co potřebujete vědět o těchto bojích Diablo Immortal Boss.

Autor: Matthew Byrd | 15. června 2022 |

 • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
 • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
 • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Diablo nesmrtelný

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst zde.

Diablo nesmrtelný Ne vždy vytěžit maximum ze svých prvků designu MMO, ale použití světových šéfů hry je upřímně v pohodě. Neexistuje nic jako vidět, jak se server plný hráčů spojí, aby porazil některé z největších Bads ve hře. Samozřejmě jen málo světových šéfů bojuje Diablo nesmrtelný jsou stejně obohacující a matoucí jako bitvy proti starověké noční můře a lordu Martanovi.

Laskavě známý jako „velký chlap“ a „malý chlap“, respektive, starověká noční můra a lord Martanos jsou dva velcí šéfové, kteří se zpočátku zdají být samostatnými setkáními, ale jsou skutečně svázáni několika zajímavými způsoby. Vzhledem k tomu, jak těžké může být najít ty šéfy a správně bojovat s oběma, je však pochopitelné, že mnoho Diablo nesmrtelný Hráči stále nezažili některé z nejchladnějších a nejlukrativnějších světových šéfů ve hře.

V tomto případě je zde pohled na to, jak najít a porazit starodávnou noční můru a lorda Martana.

AD – obsah pokračuje níže

Diablo Immortal: Jak najít a porazit lorda Martana

Chcete -li najít lorda Martanos, zamiřte na zmrazený sestupný trať poblíž hřbitova Zakarum. Vydejte se dolů z trasového bodu a postupujte co nejdříve na západ. Měli byste narazit do malého vnitřního prostoru výhodně známé jako Martanosova hrobka. To je váš cíl.

Umístění mapy Diablo Immortal Lord Martanos

Zdá se, že se v poněkud matoucím obratu událostí tkají každých 30 minut. I když by to mělo znamenat, že se ve formální hodině vynoří každých 30 minut (tak 7:00, 7:30, 8:00 atd.) Bohužel není nemožné, aby jeho časovač mohl být občas trochu pryč. Pokud však čekáte kolem této oblasti dostatečně dlouho, budete informováni, když se vytvořil.

Boj proti Martanovi není ve srovnání s jinými zvlášť obtížnými Diablo nesmrtelný šéfové. Jeho zdravotní fond je působivě velký, ale pokud máte malou pomoc od několika dalších hráčů, měli byste ho být schopni sundat pomocí základních útoků a defenzivních strategií. Je dokonce možné ho sólo, pokud jste dostatečně silný (i když je to jen zřídka problém a zjevně trvá docela dlouho).

Zatímco Lord Maranos může upustit některé náhodné odměny, věcí, o kterou se opravdu zajímáte, je jeho zaručený pokles: Zakarum Sigil. Proč je ta kapka tak důležitá? Je to proto, že vám pomohou usnadnit bitvu proti starověké noční můře jen o dotek.

Diablo Immortal: Jak najít a porazit starodávnou noční můru

Za prvé, měli byste vědět, že starodávnou noční můru najdete pouze každou středu a pátek ve 12:00, 20:30 a 22:00 (čas místního serveru). Pokud se pokoušíte hledat šéfa kdykoli, budete velmi zklamaní tím, co nenajdete.

Pokud hrajete Diablo nesmrtelný V pravém a čase však pak zamířte do oblasti Misty Valley v Mount Zavain. Starověká noční můra hlídá oblast kolem trasového bodu Misty Valley. Pokud jste v obecné oblasti, měli byste obdržet výzvu, která naznačuje, že šéf byl svolán a že k němu můžete automaticky navigovat. Kromě toho je šéf obří, xenomorfní stvoření, které je obklopeno zářícím štítkem. Je to trochu těžké minout.

AD – obsah pokračuje níže

Diablo Immortal Starověké umístění mapy noční můry

Boj proti starověké noční můře je trochu složitý. Bitva vyžaduje, abyste vytáhli štít starověké noční můry, abyste ho mohli skutečně začít poškodit. Zatímco útoky starověké noční můry jsou docela jednoduché, bude vám trvat dlouho, než se tento štít dostane dolů a začne se odchlypit na jeho zdraví. Můžete si začít myslet, že celá věc je nemožná.

Není to, ale pokud chcete věci výrazně usnadnit, budete chtít používat oltáře nalezené podél hlídkových cest starověké noční můry. Pokud se vám podaří aktivovat jeden z těchto oltářů, když je starověká noční můra v rozsahu svého účinku (je to docela krátký dosah), omráčíte monstrum a dáte všem šanci výrazně snížit jeho štít.

Zatímco každý oltář může být spuštěn zdarma poprvé kolem, jakákoli následná aktivace oltáře bude vyžadovat Zakarum Sigil, který jste získali od lorda Martana. Jen se ujistěte, že starověká noční můra je stále v dosahu, když aktivujete oltář. Pokud ne, pak ztratíte pokus.

Nyní je technicky možné porazit starodávnou noční můru bez sigilů nebo oltářů. Tyto mechaniky však boj usnadní. Bez nich můžete očekávat, že strávíte nějaký čas vyčerpáním této věci masivního zdraví.

V každém případě je starověká noční můra zranitelná ke stejné sérii útoků, jako je každé jiné stvoření. S dostatečným časem a trpělivostí to nakonec sundáte. Tento boj opravdu není moc mimo to, že je tam ve správný čas a pokud je to možné, používat oltáře.

Vaše odměny za sestřelení starověké noční můry se budou lišit (kdykoli klesne, spustí hrudník výbavy), ale skutečná cena je zdánlivě zaručená šance stvoření spustit okouzlený prach. V závislosti na tom, v jakých potížích hrajete a v jakém bodě hry jste, můžete také získat další vzácné kapky. V každém případě je to jedna z mála událostí ve hře, které stojí za plánování vašeho rozvrhu.