Diablo Immortal Hydra a Golem Location a Boss Fight | PCGamesn, Diablo Immortal: Jak svolat masa Hydra a Sandstone Golem | Den geeka

Diablo Immortal: Jak svolat masa Hydra a pískovcový golem

Hydra masa, známá častěji jako Hydra, je součástí denní zóny v Diablo Immortal známé jako Kulle’s Skryté komory. Tato událost se nachází v knihovně Zoltun Kulle Zone, na sever od Shassar Sea. Věřte tomu nebo ne, zde také najdete pískovcový golem.

Diablo Immortal Hydra a Golem Location a Boss boj

Diablo Immortal Hydra Boss: Concep Art pro Diablo Immortal Dungeon

Hledáme porážku šéfů Diablo Immortal Hydra a Golem World? Jste na správném místě. RPG hra Blizzard Entertainment je plná starověkých zlých k boji, a přestože většinu z nich můžete s lehkostí rozdrtit-za předpokladu, že jste sportovní jednu z nejlepších Diablo nesmrtelných sestav-vícehlavý hydra a hulking Golem oba vyžadují vhodně herkulovské úsilí k porážce. Přesto alespoň tento divoký pár šéfů nabízí vysoké odměny, když z nich získáte lepší. Takže budete chtít vědět, jak to udělat správně.

Považován za některé z nejtěžších šéfů světa ve hře, náš průvodce porazit Diablo Immortal Hydra a Golem Poskytuje nejlepší tipy, kde je najít, jak je zabít a jaké odměny budete sklízet. Oba jsou to šéfové mini-zóny, a proto mohou být chovány, což z nich činí skvělou volbou pro hráče, kteří hledají posílení vzácných zdrojů.

Pokud jste na trhu pro zemědělská místa, budete se chtít podívat na náš průvodce všemi Diablo Immortal Skrytými lokalitami doupěte rozptýlených po mapě. A pokud si chcete ujistit, že přijímáte Diablo nesmrtelný s nejlepší možnou třídou, existuje pro to seznam Diablo nesmrtelných úrovní. Prozatím pojďme skočit do toho, jak můžete sundat Hydra a Golem.

Kde najít umístění Hydra a Golem

Hydra masa, známá častěji jako Hydra, je součástí denní zóny v Diablo Immortal známé jako Kulle’s Skryté komory. Tato událost se nachází v knihovně Zoltun Kulle Zone, na sever od Shassar Sea. Věřte tomu nebo ne, zde také najdete pískovcový golem.

Znalost umístění je jedna věc, ale za účelem získání přístupu na akci existuje několik kroků, které musíte učinit jako první.

Chcete -li najít Hydra a Golem, musíte nejprve dosáhnout pekla. To znamená, že váš hrdina bude muset dokončit hlavní kampaň a dosáhnout úrovně 60. Sakra I odkazuje na obtížnost Diablo nesmrtelného, ​​v rozsahu mezi I a IV v měřítku. To lze upravit výběrem ikony lebky na obrazovce mapy Westmarch.

Jakmile úspěšně dokončíte hlavní kampaň a dosáhnete úrovně 60, ujistěte se, že zvýšíte úroveň obtížnosti do pekla, než rychle cestujete do knihovny Zoltun Kulle. Přístup k knihovně máte přístup z úrovně 35, ale dosažení pekla vás nechám na lepším místě.

Bez ohledu na to, jakou je Diablo Immortal Class, klíčem k úspěchu proti světovým šéfům je příprava. Pokud jste dosáhli tohoto bodu, ale stále cítíte, že vaše skóre výstroje je trochu chybějící, vezměte si na naše průvodce na všechny nejlepší Diablo nesmrtelné legendární drahokamy, kouzla a nastavené předměty, které můžete získat, abyste si byli jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že si můžete být jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že jste si jisti, že si můžete být jisti připraveni zapojit Hydra a Golem v boji.

Jak svolat Hydra a Golem

Vaším hlavním cílem pro vytvoření masu Hydra a pískovcový golem je sbírat pět ztracených stránek posetých kolem knihovny Zoltun Kulle. Tito otevřou portální tomes, které vám udělí přístup do skrytých komor Kulle.

V těchto skrytých komorách je šance pro hydratu masa buď nebo Sandstone Golem, který se vynoří z portálů, které vytvoříte. Je tu také šance, že otevřete brány do pokladních komor, které jsou hodně kořistí.

Přesně to, které ze tří dostanete, je náhodně generován, což znamená, že vaše šance jsou štíhlejší, pokud děláte tuto misi sami. Vaše nejlepší sázka je dokončit tuto misi s více hráči, aby se zvýšila vaše šance na předvolání.

Budete pracovat sami, ale na stejném místě, což znamená, jakmile každý člověk sbírá ztracené stránky a otevře skryté komory, každý v místě uvidí Hydra, pokud bude úspěšně svolána. Vyvolání spustí oznámení o informování všech hráčů ve světě o příchodu Hydra a tříminutového časovače, aby se zapojil do boje.

Umístění Diablo Immortal Hydra and Golem: Mapa knihovny Zoltun Kulle s oranžovým kolíkem označujícím masa hydratu

Hydra masa se bude plodit ve svém doupěti, vnitřní svatyni, který je právě vlevo od svíracího trasového bodu. Na konci dlouhé chodby nad skrytou výklenkou se však pískovcový golem vytvoří v severovýchodní části mapy na konci dlouhé chodby nad skrytou výklenkou.

Umístění Diablo Immortal Hydra a Golem: Mapa knihovny Zoltun Kulle s oranžovým kolíkem označujícím pískovcový golem

Jak porazit masa Hydra a Sandstone Golem

Stejně jako Diablo Immortal Blood Rose, je to absolutní nutnost vzít si jeden z těchto dvou trestních světových šéfů jako součást skupiny. Hydra i Golem mají více než 20 milionů HP a čím více hráčů máte v této oblasti, tím větší škody můžete společně upravit, abyste se zvedli, aby se snížili tento působivý zdravotní bar.

Hydra má řadu pohybů, které bude používat proti vám – kyselé plivání, přetrvávající bazén kyseliny a švihnutí ocasu jsou hlavní jsou hlavní.

Zatímco útoky Hydra jsou pomalé, jsou ničivé, takže ať už se rozhodnete převzít světový šéf sólo nebo s jinými hráči, je nezbytná znalost jeho mechaniky. Kyselé plivání a přetrvávající bazén kyseliny jsou útoky čelních AOE, které si nemůžete dovolit pověsit se, zatímco švihnutí ocasu klepne koho.

Golem má velmi odlišnou sadu dovedností, ale neméně nebezpečný-stomp, dlouhá pomlčka a úlomky.

Jak byste mohli očekávat, Stomp vysílá rázovou vlnu, která způsobuje poškození AOE v širokém poloměru. Je docela obtížné se tomu vyhnout, takže by pro vás bylo snazší neustále stisknout ofenzívu a využívat své zdraví podle potřeby. Dlouhá pomlčka je nábojový útok, který způsobuje knockback každému, kdo byl chycen na Golemově cestě. Pokud jde o úlomky, pokaždé, když Golem zasáhne půdu pěsti, budete mít několik vteřin, abyste se vyhnuli červeným kruhům, které se objevují na bojišti před pády trosky a způsobí poškození každému, kdo zbývá v těchto oblastech.

Hydra a Golem odměny Diabla Immortal

Jakmile poprvé zabijí, oba světové šéfové upustí, že Diablo Immortal Horadrimské plavidla, které lze umístit do starší svatyně v Sanctum Iben Fahd, aby odemkli stálé bonusy atributů. Hydra masa spustí vynalézavost Zoltun Kulle, která zvyšuje vaši účinnost, zatímco pískovcový golem klesá vinu bezejmenů, což zvyšuje váš odpor.

Při následných setkáních neexistují žádné pevné odměny za porážku hydry masa nebo pískovcového golem a odměny budou záviset na vašem typu a úrovni postavy a úrovni. Ať už je to kořistné sprchy z zvířete zaručeno, že budou hojné.

Existuje však jedna záruka a to je, že obdržíte širokou škálu předmětů, včetně zážitkových koulí, legendárních předmětů a okouzleného prachu, což je skvělé pro upgrade vašeho zařízení. Je třeba také poznamenat, že pokud porazíte hydra v režimu kooperačního režimu, odměny budou rozděleny mezi hráče.

To je všechno, jak najít a porazit Hydra Diabla Immortal. Další pomoc při tvorbě perfektní postavy naleznete v našem průvodci nejlepšími Diablo Immortal Staves. Koneckonců, možná budete potřebovat veškerou pomoc, kterou můžete dostat k tomu, aby se někteří z těchto světových šéfů mohli sundat. Alternativně, pokud máte rádi přestávku od PVE, proč se nepokračovat do PVP a podívat se na to, jak se připojit k Diablo Immortal Shadows nebo Nesmrtelné a uvíznout dovnitř.

Původní článek od Grace Dean.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Diablo Immortal: Jak svolat masa Hydra a pískovcový golem

Nelze najít masa Hydra a Sandstone Golem? Tady je to, co potřebujete vědět o dvou světových šéfů Diabla Immortal.

Autor: Matthew Byrd | 10. června 2022 |

  • Sdílet na Facebooku (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na Twitteru (otevírá se na nové kartě)
  • Sdílet na LinkedIn (otevře se na nové kartě)
  • Sdílet na e -mail (otevře se na nové kartě)

| Počet komentářů: 0

Diablo Immortal Fleshcrafy Hydra

Activision Blizzard je v současné době vyšetřován po obvinění z obtěžování, diskriminace a podpory nepřátelského pracovního prostředí. Více o vyšetřování si můžete přečíst zde.

Diablo nesmrtelný není to jen mobilní hra s pochybnými mikrotransakcemi; Je to první Diablo hra, která se snaží začlenit více tradičních prvků MMO. Jen málo z těchto klasických konceptů MMO se hodí Diablo Série lepší než přidání světových šéfů, jako je masa Hydra a Sandstone Golem.

Stejně jako v případě mnoha MMO, Diablo nesmrtelnýSvětové šéfové nejsou snadné porazit nebo dokonce vyzvat. Jsou navrženy tak, aby nabízely epická setkání, která vyžadují skupinové úsilí k překonání, a to je přesně to, co poskytují. Zajímavé je, že polovina bitvy proti Diablo nesmrtelnýSvětové šéfové obvykle zahrnují zjištění, jak je svolat na prvním místě.

V tomto případě je to, co potřebujete vědět o svolání, hledání a boji proti dvěma Diablo nesmrtelný‘Nejvíce nepolapitelné šéfové světových.

AD – obsah pokračuje níže

Diablo Immortal: Jak svolat a najít Hydra a Sandstone Golem

Jako mnoho jiných věcí Diablo nesmrtelný, Vyvolávání buď masa hydry nebo pískovcového golem vyžaduje trochu štěstí. Zde však funguje základní proces.

  1. Vydejte se do knihovny Zoltun Kulle.
  2. Podívejte se na „ztracené stránky“ rozšířené po celé knihovně. Místa stránek jsou randomizovaná, ale vždy vypadají jako hromádky papíru.
  3. Jakmile shromáždíte pět ztracených stránek, budete moci vytvořit portální tome.

Zde jsou věci složité. Když použijete portální tome, existuje malá šance, že vyvoláte šéfa Hydra World Fleshraft Hydra nebo šéfa Sandstone Golem World. Existuje však také šance, že jednoduše otevřete portál malým dungeony známým jako Kulle’s Hidden Chambers. Zatímco kořist v těchto dungeonech může být ve skutečnosti docela cenná, je pochopitelné, že většina hráčů chce svolat světového šéfa, když používají portál tome.

Pokud to můžeme říct, zdá se, že je mnohem pravděpodobnější, že otevřete portál, když použijete portál tome, spíše než ve skutečnosti svoláte jednoho z těchto světových šéfů. Dobrou zprávou je, že všechny předvolání šéfů World jsou globální událostí. Pokud se tedy vy nebo jiný hráč ve stejné oblasti podaří svolat jednoho z šéfů, všichni v této oblasti obdrží oznámení, že právě spustil svolání. Uvidíte dokonce časovač vyskakovací okno, které vám řekne, kolik času musíte dosáhnout na vyvolávacím webu (obvykle budete mít asi dvě minuty od doby, kdy se předvolání původně spustí).

Kde jsou ty svolávací stránky? Legrační byste se měli zeptat ..

Diablo Immortal: Kde najít masa Hydra a Sandstone Golem

Zatímco masrodelní hydra a pískovcový golem jsou náhodně svolány stejnou metodou, ve skutečnosti se vynoří na dvou jedinečných místech. Vzhledem k tomu, že můžete mít omezené množství času na oslovení těchto šéfů, když jsou předvolány, budete chtít hned začít směřovat správným směrem, abyste se dostali do boje včas.

Pokud vidíte, že byla předvolána masa masa, budete chtít zamířit do západní části oblasti knihovny. Konkrétně hledáte komoru, která se nachází v blízkosti withing ingress trasového bodu. Komora se nachází na severozápadě tohoto hlediska. Zde je přesně to, kde to najdete (mapa s laskavým svolením Wowhead):

AD – obsah pokračuje níže

Umístění Hydra Diablo Immortal

Sandstone Golem je trochu složitější najít. Nejjednodušší způsob, jak najít své předvolávací místo, je zamířit na jih od skrytého výklenku a pokračovat v oblasti umístěné přímo na východ. Zde je místo, kde najdete toho šéfa:

Diablo Immortal Sandstone Golem Location

Nyní, když jste tyto šéfy skutečně našli, je čas s nimi bojovat. To je místo, kde zábava opravdu začíná.

Diablo Immortal: Jaké odměny získáte za bití masa Hydra a Sandstone Golem?

To by nemělo být překvapením, ale Hydra a pískovcový golem z masa jsou docela tvrdé. Mají masivní zdravotní bazény, a pokud nemáte dost lidí spolu s vámi spolupracovat, abyste je sundali, téměř jistě vám zničí den.

To znamená, že boje proti nim jsou docela jednoduché. Jako většina ostatních nepřátel v Diablo nesmrtelný, Musíte jen zůstat mimo jejich uvedené útoky a pokusit se proklouznout do tolik škod, jak můžete celou dobu. Dokud budete mít dost hráčů na vysoké úrovni, kteří bojují spolu s vámi, aby jedli a poškodili misku, tito šéfové nakonec klesnou.

Bohužel opravdu nevíme, jak vypadají kořistné stoly těchto světových šéfů. Myslíte si, že byste dostali tunu legendárního vybavení nebo nějaké další jedinečné kapky za to, že se jedna z těchto tvorů svlékne, ale hráči sdíleli divoce odlišné zprávy o kořisti. Někteří říkají, že byli uvítáni sprchou vzácných předmětů, zatímco jiní naznačují, že obdrželi pouze několik zkušeností s koulemi (které se zdají být jediným zaručeným poklesem od obou šéfů). Zdá se, že můžete vydělat neuvěřitelně vzácné dědictví horadrimských plavidel z těchto šéfů, pokud jste ve fázi hry, kde jsou tyto položky způsobilé klesnout, ale zdá se, že ani šéf nenabízí žádné jiné jedinečné kapky.

Nejdůležitější však je skutečnost, že se tito šéfové zdají být jedním z spolehlivějších zdrojů pro okouzlený prach ve hře. I když není snadné brousit šéfy, kteří jsou náhodně svoláni, ti, kteří se pokusili tábořit tyto šéfy. Vzhledem k tomu, že okouzlený prach je relativně vzácný předmět, který vám umožní upgradovat váš legendární vybavení, je možnost získat více jeho konzistence s určitou konzistencí, kterou byste měli potřebovat, abyste se čas od času pokusili pokusit se svléknout světového šéfa nebo dvou.