Diablo Immortal Legendary Gem Tier List 2023 – Nejlepší drahokamy, Diablo Immortal Legendary Gems Seznam úrovní – Nejlepší drahokamy pro každou třídu

Diablo Immortal Legendary Gems Seznam úrovní – nejlepší drahokamy pro každou třídu

Tyto pětihvězdičkové drahokamy jsou velmi dobré, pokud jde o užitečnost a kouzla v Diablo nesmrtelné:

Diablo Immortal Legendary Gem Tier List 2023 (září)

Herní průvodce

Zde je náš úplný průvodce Diablo Immortal Legendary Gem Tier List. Hodnocení nejlepších 5hvězdičkových, 2-hvězdiček a 1hvězdičkových legendárních drahokamů ve hře.

Zvyšováním atributů vašeho vybavení je mechanik základního mechanika v ARPG, který vám umožňuje stát se silnějším navenek. Zatímco podobný mechanik je také přítomen v Diablo Immortal, je více závislý na drahokamech než na kouzla. Navíc jejich filtrování může cítit noční můru!

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam

Nejsilnější drahokamy v Diablo Immortal patří do kategorie pětihvězdy. I když nemusí být nutně známí svým výstupem přímého poškození, poskytnuté nadšenci nejsou ničím, co by se dalo posmívat.

Netřeba dodávat, že téměř každý drahokam v kategorii 5 hvězdiček je zázrakem. Jejich vzácnost je však ztěžuje přijetí – pokud na ně nemáte v úmyslu utrácet skutečné peníze.

V tomto seznamu úrovní budeme vypínat ty nejužitečnější legendární drahokamy, které můžete vlastnit v Diablo Immortal. S tím bylo řečeno, pojďme dovnitř a začněte!

Pokud máte zájem dozvědět se, se kterými třídami používat drahokamy, pak máme také průvodce listem Tier Tier Diablo Immortal.

Jaký je nejlepší legendární klenot v Diablo Immortal?

Nejlepší legendární drahokam ve hře je v současné době Krevně nasáklý nefrit. Toto je velmi vzácný a výkonný 5hvězdičkový drahokam. Nejen, že to zvyšuje vaše poškození, ale také přidává zvýšenou rychlost pohybu, aby bylo zemědělství a dokončovací trhliny efektivnější.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier List: 5-Star

Existuje celkem tři řady drahokamů, přičemž na samém vrcholu je pět hvězdiček. Tyto drahokamy jsou nezbytné, pokud chcete vyladit své vybavení, abyste byli co nejsilnější.

S tím, co bylo řečeno, jsou nejsilnější pětihvězdičkové legendární drahokamy uvedeny níže:

S úrovní drahokamy

Zde jsou pětihvězdičkové legendární drahokamy patřící do nejvyšší úrovně:

Krevně nasáklý nefrit ⭐⭐⭐⭐⭐

Krevně nasáklý nefrit je nesmírně urážlivý legendární klenot, který se spoléhá na převzetí iniciativy proti vašemu nepříteli. Budete se vypořádat až 8.O 0% více poškození při zažití 10% zvýšení rychlosti pohybu. Tento bonus se však sníží v závislosti na poškození, které způsobíte. Proto se ujistěte, že uchopte výhodu tak pevně, jak jen můžete.

Prosakující žluč ⭐⭐⭐⭐⭐

Otáčení kolem jedu samotného, Prosakující žluč Buffs vaše útoky na 4% šanci způsobit jedovatý debuff na cíl. Postižení nepřátelé budou mít své zdraví zaškrtnuto o (25% poškození základem + 263) poškození za sekundu. Trvání této schopnosti je 6 sekund, zatímco cooldown stojí 20 sekund.

Stulovací drahokamy

Tyto pětihvězdičkové drahokamy jsou velmi dobré, pokud jde o užitečnost a kouzla v Diablo nesmrtelné:

Požehnání hodného je klenot na míru pro tanky, které chtějí způsobit poškození založené na zdraví. Působí jako trnská pošta a má 20% šanci na rekrt škody způsobené blízkým nepřátelům. Toto poškození se mění s vaším maximálním zdravím, čímž je mimořádně užitečné.

Čip kamenného masa v podstatě vám umožňuje zasadit tikátovou bombu na jakémkoli rozloženém nepřítele. Jakmile časovač kletby zaškrtne, nepřítel vezme dalších 45% poškození, které během trvání tikání způsobilo. Jak jste možná uhodli, tato schopnost má 20 sekund na cíl cooldown. Proto to nebudete moci spamovat na jediném nepříteli.

B Tier Gems

Drahokamy patřící do této kategorie jsou nad průměrným prahem, ale jsou užitečné pouze ve selektivních situacích:

Být konečnou obranou, Phoenix Ashes Legendární drahokam zabraňuje fatálnímu poškození a zároveň uděluje štít, který může absorbovat slušný kus poškození po dobu 6 sekund, čímž vám umožní dostatek času na zotavení a znovu zasáhnout.

Každý z vašich primárních útoků má potenciál vytvořit zuřícího býka, který se účtuje v jednom směru a zároveň masivně poškozuje vše ve své cestě. Zatímco Howler’s Call lze použít pouze jednou za 20 sekund, oblast poškození efektu, která uvolní, je hraniční šílená.

C -Tier Gems

Drahokamy patřící do této kategorie jsou často považovány za subpar, pokud jde o výkon. Proto se obecně doporučuje, abyste je nahradili, pokud dostanete šanci.

Tato schopnost má 15% šanci na svolání stínového klonu, kdykoli zaútočíte. Klon vyrobený z Ozvěna stínu má zlomek vašich schopností a trvá 8 sekund. Mít zvláštní pomocné ruce uprostřed boje je vždy velmi prospěšné v Diablo nesmrtelné.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam: 2 hvězda

Sestava dvouhvězdičkového legendárního drahokamu je způsob, jak jít, pokud jde o získání kvality a dostupnosti v jednom balíčku. Jsou dostatečně slušní, aby byli používány dlouhodobě a mohou vám vydržet většinu her střední až pozdní hry.

Poté, co bylo řečeno, jsou úrovně pro 2hvězdičkové legendární drahokamy uvedeny níže:

S úrovní drahokamy

Úroveň S předvádí nejvyšší kvalitu drahokamů přítomných v kategorii 2-hvězdičky. Jsou velmi vyhledávaní a mohou diktovat tempo bitvy prostřednictvím svých silných schopností.

Power & Command je státní pasivní, který se střídá každých 9 sekund. Stav výkonu může zvýšit váš primární útok, zatímco přechod na stav příkazu vám poskytne 10% šanci na negit/ rozptýlení debuffů a naopak.

Horlivý Fang iniciuje škody na stohování, které se zvyšuje s každým úspěšným hitem. Pokud kombo není přerušeno, můžete teoreticky dosáhnout prahu 18% bonusového poškození za zásah. Překvapivě se modifikátor poškození neomezuje na sebe. Spíše kdokoli, kdo útočí na cíl během doby kombo, způsobí vyšší poškození.

Stulovací drahokamy

Sestava A Tier GEM obsahuje některé výjimečné drahokamy, které mohou být ve většině scénářů silné. I když to není tak užitečné jako 5-hvězdičková kategorie, mohou být stále dostatečně slušní, aby devastovali většinu soupeřů PVP a PVE.

Cutthroatův úsměv – Jak název napovídá, je specializovaný klenot pro vrahy a hráče, kteří dávají přednost útoku ze zadní části nepřítele. Zažijete 8% nárůst kritiku, kdykoli přistanete úspěšný backstab. I když se to nemusí zdát moc, některé třídy nemají ve své soupravě žádné kritiky. Proto může mít kritickou šanci pomoci zvýšit poměr poškození o mezní částku.

Lightning Core Nabíjí vás elektřinou, tím více zaútočíte. Jakmile je hráč plně nabitý, váš další útok uvolní 90% poškození základny spolu s 1134 dalším poškozením plochého plochého, čímž je ideální pro třídy melee. Hlavním omezením tohoto drahokamu je však to, že blesky se však účtují pouze fyzickými útoky. Proto jakékoli schopnosti nebo kouzla nepomůže urychlit poplatek.

B Tier Gems

Tato kategorie obsahuje drahokamy, které fungují poměrně dobře vzhledem k tomu, že scénář je perfektní. I když nemají mnoho využití, drahokamy mohou stále demontovat většinu nepřátel prostřednictvím svých pasiv.

Hlad Umožní vám uzdravit část poškození základny, kdykoli porazíte nepřítele. Zatímco dovednost může zpočátku znít zlomený, modifikátor není tak obrovský. Proto je to užitečné pouze při boji proti velkým skupinám, zatímco využívá rozsáhlé útoky AOE.

Battleguard je obranné kouzlo, které snižuje příchozí poškození o 8%. Bohužel to nefunguje s elementárním poškozením. Proto se možná budete muset ve většině případů starat o sebe. Netřeba dodávat, že jakákoli forma snižování poškození je skvělá mít ve světě Diablo nesmrtelné.

Krvavý dosah Zvyšuje vaše škody na základě vaší vzdálenosti od nepřítele. Slušné pro lovce démonů a čaroděje. Vyžaduje optimální hru a je poněkud závislý na RNG rozložení trhlin atd.

C -Tier Gems

Drahokamy v této kategorii se doporučuje nahradit, jakmile najdete lepší. Z hlediska schopností je jejich výkon spíše nevýrazný. Ve většině případů však mají tendenci vykonávat práci.

Unity Crystal je defenzivní klenot, který v podstatě snižuje poškození. Jedinou užitečnou součástí je však to, že buff se vztahuje na celou stranu. Vzhledem k tomu, že snížení poškození není tak moc, můžete očekávat.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam: 1 hvězda

Sestava 1hvězdičkových je výchozím bodem legendárních drahokamů. Na základě svého štěstí můžete získat poměrně slušné drahokamy. Ty se však doporučují pouze pro střední hru, protože úroveň monster se stává výjimečně obtížným směrem dále dále.

S tím bylo řečeno, tady je seznam úrovně pro nejlepší 1hvězdičkové legendární drahokamy v Diablo Immortal.

S úrovní drahokamy

Drahokamy v této kategorii jsou krémem plodiny, pokud jde o startovací legendární drahokamy. Ve většině scénářů mohou být nesmírně životaschopní a mohou vás přenést skrz hru od poloviny až brzy.

Věčné trápení v podstatě převádí všechny kritické zásahy na efekty krvácení. Vaše škoda je způsobena v průběhu času a způsobuje nepřítel, aby při útoku dostával masivní údery. Jak již bylo řečeno, položka to může udělat pouze jednou za 20 sekund. Je to však stále velmi užitečná možnost startéru.

Berserkerovo oko je drahokam podporující poškození, který vyvolává váš poměr poškození o 5.5%. Tato podpora však nepřichází bez vady. V důsledku použití Berserkerova oka je vaše obrana snížena do bodu, kdy dostáváte 6% navíc poškození.

Stulovací drahokamy

Plenovky A v kategorii 1 hvězdičky jsou notoricky známé svým dostatečným nástrojem v téměř každém scénáři. I když mají tendenci trochu vyniknout, obvykle se doporučuje upgradovat na vyšší úroveň.

Trickshot Gem Umožňuje vašim hlavním schopnostem konzumovat energii nižší rychlostí. I když to nemusí moc odpovídat, být schopen přistát další několik úderů může v některých případech obrátit příliv.

Škody stohování je vždy pěkný buff, který má v bojích 1v1. Zatímco Připoutaná smrt Umožňuje vám to využít, poměr poškození není okrajový. Proto budete zasáhnout cíle pouze pro 1.5 * 3% vašeho poškození. Naštěstí je stříbrná podšívka, že tento pasivní lze použít na maximálně tři cíle, čímž vám dává více prostoru pro hraní.

Ca’arsen’s InvigoratiON je jednoduché, což zvyšuje vaši primární rychlost útoku o 5.5%. Naštěstí k tomu nejsou připojeny žádné řetězce. Proto budete moci zaútočit mnohem rychleji. Ve hře, kde však musíte respektovat poškození šéfa, může tato schopnost mít tendenci se cítit trochu zbytečně, pokud na své párty nemáte tank.

B Tier Gems

Úroveň B zahrnuje některé pražce, které mohou provádět vzhledem k situaci, je příznivá. Můžete je teoreticky nechat provést skrz celý prostřední část. Šance jsou však poměrně nízké.

Seledovo oslabení je legendární klenot, který vám umožní vyvolat zvýšené množství škod po zabití elitní monstrum. Modifikátor je však omezen na 6% podporu a buff trvá jen minutu. Proto jej lze použít pouze v extrémně specifických scénářích.

Zod Stone je legendární drahokam, který zvyšuje vaši konečnou dobu trvání o 16%. Spárujte to s rozsáhlými AOE bariky a máte slušnou zbraň. V závislosti na druhu Ultimate však může být příznivý a škodlivý, takže se před nabití vymyslete plán.

Černá růže Umožňuje vám svolat vinné révy. Po dopadu mají 10% šanci na zakořenění útočníka na místo. Aktivační kritéria pro tento efekt vyžadují poškození. I když je to dobré a všechno, doba imobilizace je příliš krátká, protože Cooldown je 20s.

Oddechový kámen Poskytuje bonus za snižování škod stohování, který se zvyšuje, kdykoli se váš život sníží o dalších 10%. Obecně se používá u začátečníků a může poskytnout slušnou užitečnost, pokud jste ochotni zrušit další výhody připojené s jinými drahokamy..

C -Tier Gems

Tato kategorie zahrnuje některé z nejnižších kvalitních drahokamů, které mohou být stále životaschopné jako zástupné symbol pro jiné drahokamy. I když je lze použít, neměli byste očekávat, že budou fungovat dobře.

Bolest podrobení je situační legendární drahokam, který zvyšuje poškození útoku o 5.5% vzhledem k tomu, že váš cíl je ve ztrátě kontrolního stavu. To může být efektivní, pokud využijete sestavení protiútoku. Doporučuje se však být nahrazeno co nejdříve.

Odklonění poškození je poměrně běžné u Diablo nesmrtelného. The Vzdorná duše V podstatě buffy, které ovlivňují uvolnění 64% +777 poškození v široké oblasti, což vám úspěšně zablokuje útok. Jak již bylo řečeno, blokování ve skupině nepřátel je samo o sobě noční můrou. Ve většině scénářů proto nebudete moci najít mnoho použití tohoto drahokamu.

Věnec noční můry V podstatě vám umožňuje bát ostatních nepřátel v poloměru stanoveného, ​​kdykoli zabijete jejich příbuzné. Zatímco doba strachu je výjimečně malá, dýchání je stále užitečné. Dostáváte to však pouze jednou za 20 sekund, takže to považujte za příjemné překvapení, kdykoli se aktivuje.

Zesměšňující smích je tankový legendární klenot, který posmívá nepřátele, na které primárně zaútočíte na útok na vás. Jak jste možná uhodli, nemá v sólové hře žádné praktické použití. Chcete -li přidat urážku zranění, posměch trvá pouze 2 sekundy a nepracuje na elitních příšerách.

Závěr

Legendární drahokamy jsou hlavní součástí Diablo Immortal. Budou váš jediný největší zisk síly, takže výběr těch správných a jejich upgrade je nesmírně důležité.

Více seznamů stupňů:

 • Seznam úrovní hry s jedním kufrem
 • Seznam úrovně omniheroes
 • Seznam úrovně Wayfinder
 • Seznam úrovní věže Boha Nového světa
 • Seznam úrovní Aether Gazer
 • Seznam archero úrovně
 • Seznam hnědého prachu 2 úrovně
 • Seznam úrovně anime rozměrů
 • Seznam úrovní YBA
 • Seznam úrovní Rumble Heroes
 • Soulstone Survivors Seznam úrovní
 • Seznam úrovní papírových hrdinů
 • Seznam úrovně Higan Eruthyll
 • Arcane Odyssey Magic Tier List
 • Poslední seznam úrovně epoch
 • Seznam úrovně volání Dragons
 • Limbus Company Seznam úrovní
 • Seznam eversoul úrovně
 • Seznam úrovní HONKAI Star
 • Seznam modrých archivních úrovní
 • Seznam úrovně dislyte
 • Seznam Tower of Fantasy Tier
 • Probuzení úrovně éry chaosu
 • Seznam úrovní mýtů
 • Seznam úrovní legie
 • Upírský přeživší seznam úrovní úrovně

Diablo Immortal Legendary Gems Seznam úrovní – nejlepší drahokamy pro každou třídu

Diablo nesmrtelné legendární drahokamy

Nyní, když to bylo týden, Diablo Immortal začíná hledat nohy. Pokud hledáte nejlepší sestavení, toto Diablo Immortal Legendary Gems Seznam stupňů by vám měl pomoci.

Obecně přidávejte něco do každé třídy, drahokamy jsou skvělým způsobem, jak podpořit vaši třídu a pracovat na vaší konečné sestavení. Jak již bylo řečeno, je jich tolik, co je třeba najít, může být trochu snadné se ztratit ve všem, co je nalezeno.

Pokud to právě začínáte a chcete přehled o tom, co by vaše třída měla dělat, zde byste měli vědět o křižácích, lovcích démonů, mnichů a čarodějů. Stejně tak máme seznam Diablo Immortal Tier, který by vám měl pomoci učinit vaše rozhodnutí.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier List – nejlepší jednohvězdičkové drahokamy
Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam – nejlepší dvouhvězdičkové drahokamy
Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam – nejlepší pětihvězdičkové drahokamy

Diablo Immortal Legendary Gem Tier List – nejlepší jednohvězdičkové drahokamy

V kategorii jednohvězdičky je překvapivé množství skvělých legendárních drahokamů, ale jen stojí za to věnovat pozornost tomu, co ti nejlepší dávají v raných fázích.

Věčné trápení by se mělo dostat do téměř jakékoli třídy. Dávat bonus k boji a bonus za kritické hity, je to skvělá volba bez ohledu na váš styl.

 • Překontrolovat:Jak Diablo Immortal Streamer utratil $ 10k+ za vystavení mechaniky hry „Pay to Win“

Ačkoli to způsobuje, že vás přiměje k většímu poškození, vychází z poškození a extra bojové hodnocení z Berserkerova oka. Bez ohledu na to, jakou třídu hrajete, existují způsoby, jak čelit tomuto zvláštnímu poškození, takže kompromis do značné míry stojí za to.

Poslední drahokam, které stojí za to věnovat pozornost, je zřetězená smrt. Zvýšení vašeho bojového hodnocení plus pěkný bonus za poškození za další útoky, dokáže to poskytnout pěkný bojový posílení. S téměř všemi jednohvězdičkovými drahokamy přidávají téměř jakoukoli třídu.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam – nejlepší dvouhvězdičkové drahokamy

Power & Command je docela skvělý všestranný legendární drahokam. Střídání mezi dodatečnými poškozeními primárními útoky a poškozením dovedností každých 9 sekund se na něj můžete spolehnout, že vám pomůže zasáhnout těžší. Bez ohledu na vaši třídu je to docela užitečné.

Pokud se snažíte sundat obzvláště silného nepřítele, v horkých Fang vám pomůže způsobit zvýšené škody nepřátelům, které jste již zasáhli. Hromadí až 10krát, což vám umožní udělat o 8% více poškození.

Dvouhvězdičkové legendární drahokamy mají několik situačních možností, které by se mohly místo toho přidat do vašeho nastavení, ale nemají tendenci být tak konzistentní.

Zátěž následovníka zvyšuje vaše poškození pro každé vyvolání, které ovládáte, až na maximum 6%, ale jiné drahokamy dávají stejně jako podporu, aniž byste museli maximalizovat své množství předvolání.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam – nejlepší pětihvězdičkové drahokamy

Pětihvězdičkové legendární drahokamy přidávají nejvíce do vaší stavby, ale může být docela těžké přijít. Prosakující žluč je naše první volba a může to téměř jakoukoli třídu, což dává 4% šanci na jed s každým útokem. Protože všechny třídy mají docela silné útoky, může to v průběhu času způsobit hodně škod.

Ačkoli to může být trochu situační, krvavě nasáklý nefrit dává buffům veškerému poškození a rychlosti pohybu na základě vašeho celkového života. V nejhorším případě to stále přidává hodně do vaší třídy. Pokud to dokážete spárovat spolu s pohybem nezranitelnosti nebo tanky třídou, bude to fungovat neuvěřitelně dobře.

Podobně jako Zernsonovo strašidelné by mohly být užitečné, pokud spustíte sestavu, která používá spoustu předvolání, ale pravděpodobně nebude dost dobrý na to, abyste do své stavby hodili, pokud ne. Nakonec jsou tyto seznamy úrovně pouze začátkem toho, jak chcete svou třídu nastavit. Experimentujte s tím, co máte, a pokuste se vytvořit nejlepší třídu, kterou můžete.

Pokud procházíte třídy a hledáte nějaké tipy na rané hry, podívejte se na naše průvodce o nejlepších dovednostech a drahokamech pro nekromancerskou sestavu a barbarské budování také.

Pro více podobných článků se podívejte na naše Diablo Immortal, OMG průvodce a pouze mobilní herní stránky.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam (nejlepší drahokamy)

Zjistěte nejlepší klenot v Diablo Immortal Legendary Gems Seznam stupňů.

Podle Phil James Naposledy aktualizováno 20. února 2023

Diablo Immortal Best Legendary Gems Gem Tier Seznam

Mezi událostmi Diablo 2 a Diablo 3 je mezi událostmi Diablo 2 a Diablo 3 stanoveno Diablo Immortal zdarma. Být podobný těmto hrám, drahokamy pracují také v tomto. Takže pokud jste hráli některou z předchozích her, budete mít pochopení těchto drahokamů a dokonce mít oblíbené. Ale Diablo Immortal je hlavně mobilní verze v seriálu, je svázán se spoustou omezení ve srovnání s Diablo na PC & Consoles. Máme tedy opravdu málo drahokamů, které jsou ve srovnání s předchozími hrami v seriálu ve skutečnosti opravdu dobré. S ohledem na to všechno se podívejme na nejlepší drahokamy v Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam.

Nejlepší legendární drahokamy v Diablo Immortal Gem Tier Seznam

Protože dosud nemám žádné 5hvězdičkové legendární drahokamy, budu sdílet seznam inspirovaný hráči z sociálních médií, jako jsou YT, Reddit & Twitter. Kde zařadili nejlepší drahokamy podle svých zkušeností. Takže budu shromažďovat jejich seznamy tří pozic založených na pořadí do jediného seznamu, abych snadno získal výsledky na jeden pohled. Všechny kredity patří původnímu tvůrcům tohoto seznamu a já je jen sdílím zde, zatímco stále čekám na své legendární drahokamy ve hře. Což by mohlo trvat věčně s ohledem na příklad a Twitch Streamer, který utratí téměř 2868 $ A stále žádné nedostal. S tím bylo řečeno, zde jsou nejlepší drahokamy v našem Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam:

Úrovně Nejlepší legendární drahokamy
S+ úroveň Berserkerovo oko
S+ úroveň Připoutaná smrt
S+ úroveň Věčné trápení
S úroveň Krevně nasáklý nefrit
S úroveň Horlivý Fang
S úroveň Síla a příkaz
A+ úroveň Ca’arsenovo oživení
Úroveň Howler’s Call
Úroveň Prosakující žluč
Úroveň Hlad
B+ úroveň Svoboda a oddanost
B+ úroveň Bolest podrobení
B+ úroveň Trickshot Gem
B+ úroveň Zod Stone
B Tier Battleguard
B Tier Požehnání hodného
B Tier Krvavý dosah
B Tier Balená naděje
B Tier Čip ukamenovaného masa
B Tier Cutthroatův úsměv
B Tier Lightning Core
B Tier Seledovo oslabení
C+ úroveň Vzdorná duše
C+ úroveň Zesměšňující smích
C+ úroveň Věnec noční můry
C Ozvěna stínu
C Břemeno následovníka
C Phoenix Ashes
C Oddechový kámen
C Černá růže
C Unity Crystal
C Zwensonova pronásledování

Diablo nesmrtelný nejlepší legendární drahokamy

Tady jsou nejlepší legendární drahokamy v Diablo nesmrtelné:

To je všechno o nejlepších drahokamech v Diablo Immortal Legendary Gem Tier Seznam. Když jste tady, nezapomeňte se podívat na naše další Seznamy úrovní a také naše Diablo Immortal Guides Pro více tipů a triků.