Diablo Immortal Legendary Gems Seznam, jak získat a upgradovat legendární drahokamy vysvětleny |, Ultimate Diablo Immortal Legendary Gems Guide.

Diablo Immortal Gems

Tyto další hodnocení hvězd jsou reprezentovány tím, kolik z hvězd je zlaté, a stejně jako hodnocení hvězd úrovně, nelze ji změnit. 1hvězdičkové a 2hvězdičkové legendární drahokamy nemají toto hvězdné hodnocení, takže se nemusíte starat o hledání různých hodnocení při lovu za ně.

Diablo Immortal Legendary Gems Seznam, jak získat a upgradovat legendární drahokamy vysvětleny

Legendární drahokamy v Diablo nesmrtelný může zlepšit jakoukoli třídu a stavět, když je zásuvka do vybavení.

Jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal není ve hře opravdu dobře vysvětlen a ani to není Jak upgradovat legendární drahokamy.

Vysvětlili jsme tedy všechny procesy a níže uvedené procesy a výrazové šance, abychom vám pomohli hledat a farma legendárních drahokamů co nejrychleji. Je tu také Legendární seznam drahokamů Nakonec se základními schopnostmi a statistikami pro všechny 1hvězda, 2-Star, a 5 hvězd Legendární drahokamy v Diablo Immortal.

 • Diablo nesmrtelné legendární drahokamy vysvětleny
 • Jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal
 • Jak upgradovat legendární drahokamy v Diablo Immortal

 • Diablo Immortal All Legendary Gems Seznam

Legendární drahokamy hvězdy úrovně

Každý legendární drahokam má pod jeho obrázek jedno, dva nebo pět hvězdičko. Například trikshot drahokam bude vždy 1hvězdičkový legendární drahokam.

Legendární hodnocení hvězd drahokamů

Existuje však další, randomizované, hvězdné hodnocení na vrcholu tohoto prvního stupně hvězd pro 5-hvězdičkové legendární drahokamy. Je to hrozný systém pojmenování, ale v podstatě to znamená, že ne všechny 5hvězdičkové legendární drahokamy stejného typu budou mít přesně stejné schopnosti a statistiky.

Například 5hvězdičkový lahvový naděje naděje může být 2hvězdičkový, 3hvězdičkový, 4-hvězdičkový nebo 5-hvězdičkový lahvový naděje, drahokam naděje. To určuje počet schopností, které obdržíte od soketu drahokamu, statistiky pro ně a kolik rezonance je přidána do vaší sestavení.

Tyto další hodnocení hvězd jsou reprezentovány tím, kolik z hvězd je zlaté, a stejně jako hodnocení hvězd úrovně, nelze ji změnit. 1hvězdičkové a 2hvězdičkové legendární drahokamy nemají toto hvězdné hodnocení, takže se nemusíte starat o hledání různých hodnocení při lovu za ně.

Legendární drahokam

To, co můžete změnit, je legendární drahocen. To může upgradovat statistiky, jako jsou základní atributy a procento poškození. To, co se s každou hodností vylepšuje, je určeno tím, jaký drahokam upgradujete.

Upgradování hodnosti legendárního drahokamu je jediný způsob, jak to vylepšit. Je to bohužel velmi nákladný proces pro drahokamy vyšší hvězdné úrovně a může si vylepšit postavy zdarma na upgrade hodnosti i jednoho pětihvězdičkového legendárního drahokamu. I když utrácíte peníze, neexistuje žádná záruka, že budete mít materiály potřebné k hodnocení vašich legendárních drahokamů.

Jak získat legendární drahokamy v Diablo Immortal

I když se nemusíte soustředit na to, abyste dokončili nejlepší drahokamy, abyste dokončili příběh o normálních obtížích, musíte se zaměřit na legendární drahokamy pro obsah postgame v Diablo Immortal.

Existují způsoby, jak zaplatit za položky, které vám mohou přinést legendární drahokamy, včetně způsobu, jak (druh) koupit ten, který chcete. Můžete také pracovat na legendárním poklesu drahokamů, aniž byste utratili peníze, ale bude vám to trvat velmi dlouho, než získáte konkrétní drahokamy, které jste po nich.

Zde jsou všechny způsoby, jak můžete získat legendární drahokamy v Diablo nesmrtelné:

 • Běh starších trhlin s hřebeny
 • Připojte se k večírku provozujícím starší trhlinu s hřebeny
 • Řemeslo s runy u učňovského klenotníka
 • Nákup na trhu
 • Battle Pass odměny
 • Nákup od obchodníka s Hilts

Běh starších trhlin s hřebeny

Nejlepší způsob, jak důsledně získat legendární drahokamy v Diablo Immortal, je účastnit se starších trhlin pomocí legendárních hřebenů, nejlépe se stranou, která také používá legendární hřebeny. Můžete si také koupit věčné legendární hřebeny za 160 věčných koule. Pracují přesně stejně jako obyčejné legendární hřebeny, ale oba nesdílejí stejný soucit.

Když spustíte starší trhlinu s legendárním hřebenem, máte po dokončení zaručeno legendární drahokam. Čím více legendárních hřebenů používáte před zahájením staršího trhu, tím legendární drahokamy klesnou po zabití Guardian Rift Guardian.

Zde jsou legendární kurzy drahokamů pro dokončení Elder Rifts:

 • 1hvězdičkový legendární drahokam: 75.4%
 • 2-star legendární drahokam: 20.1%
 • 5-star legendární drahokam: 4.5%

Existují také šance na to, jaké hodnocení vašich 5hvězdičkových legendárních drahokamů obdrží:

Chcete -li dále zvýšit množství legendárních drahokamů, které získáte z Elder Rift, nezapomeňte jej spustit s co nejvíce členů strany, kteří používají vlastní legendární hřebeny, protože všichni členové týmu mají z nich si navzájem.

Můžete získat jeden legendární hřeben zdarma z Battle Pass a z nákupu jednoho měsíce od obchodníka s Hiltem. Pro více informací budete muset koupit prémiový bitevní průsmyk nebo koupit věčné legendární hřebeny od obchodníka Crest, který se nachází u vchodu do Elder Rift.

Řemeslo s runy u učňovského klenotníka

Dalším způsobem, jak získat legendární drahokamy v Diablo nesmrtelné, je je vytvořit pomocí run. Stále budete muset spustit starší trhliny, abyste získali runy, ale musíte pouze používat vzácné hřebeny, ne vzácné legendární hřebeny.

Čím vzácnější hřebeny používáte na Elder Rift, tím více run a blednutí Ember obdržíte jako odměny za dokončení. Stejně jako u legendárních hřebenů doporučujeme používat vzácné hřebeny jako součást strany, takže každý získává odměny z vzácných hřebenů druhého.

Můžeš Získejte vzácný hřeben každý den interakcí s vstupem Elder Rift, a z volných i prémiových úrovní bitevního průchodu. Obchodník s Hilts bude mít také k dispozici dva vzácné hřebeny každý den pro 300 Hilts a jsou také někdy součástí jeho obchodů s omezeným časem.

Když jste vydělali dost vyblednutí uhlíků, jděte do vybledného uhlíku a runů, které se nacházejí těsně pod Elder Rift kroky. Zde můžete vyměnit x18 Fading uhlíky za X1 Fany, které lze pak použít k vytvoření náhodného 1hvězdičkového, 2-hvězdičky nebo 5hvězdičkového legendárního drahokamu.

Na prodejce vyblednutí a runy můžete také obchodovat s magickými a vzácnými runami spolu s vybledlými uhlíky na runy ATI. Používají se v kombinaci s jinými runami k vytvoření konkrétních 1hvězdičkových a 2hvězdičkových legendárních drahokamů u učedníka klenotníka, takže není vždy dobrý nápad jen obchodovat s každou runou, která není FA nebo ATI.

Když jste si koupili runy, vydejte se na učňovský klenotník uprostřed Westmarchu pod Central Square, abyste vytvořili legendární drahokamy

Zde je to, co stojí, aby se vyrobil randomizovaný legendární drahokam u učedního klenotníka:

 • Náhodný 1hvězdičkový legendární drahokam: X7 FA runy
 • Náhodný 2hvězdičkový legendární drahokam: X28 FA runy
 • Náhodné 1hvězdičkové, 2-hvězdičkové nebo 5-hvězdičkové legendární drahokam: X22 FA runy

Ačkoli potenciál získat 5hvězdičkový legendární drahokam utrácením X22 FA runy zní dobře, ve skutečnosti má pouze 4.5% šance na vytvoření. Se všemi broušením ve Elder Rifts se vzácným hřebenem, který budete muset udělat, může trvat velmi dlouho, než získáte pětihvězdičkový legendární drahokam řemeslníkem.

Tyto podivné faktory ve všech hvězdných raritách, které byste mohli získat při tvorbě randomizovaného 5hvězdičkového klenotu, takže zde jsou jejich individuální šance:

 • 5hvězdičkový legendární drahokam s 2 hvězdičkovým hodnocením: 3.375%
 • 5hvězdičkový legendární drahokam s 3 hvězdičkovým hodnocením: 0.9%
 • 5hvězdičkový legendární drahokam se 4 hvězdičkovým hodnocením: 0.18%
 • 5hvězdičkový legendární drahokam s 5 hvězdičkami: 0.0045%

Pokud jde o ostatní úrovně, existuje a 75.395% šance na získání 1-hvězdičky, a a 20.105% šance na získání dvouhvězdičkového legendárního drahokamu Z utrácení runů X22 FA u učňovského klenotníka.

Během tréninku, pozor na slovo „nevázané“ v popisu drahokamu, znamená to, že jej můžete prodat na trhu pro Platinum. To je užitečné, pokud jen vytváříte náhodné drahokamy v naději, že získáte 5 hvězdičkami.

Nákup na trhu

Trh by mohl pro některé přinést zpět nějaké nepříjemné vzpomínky Diablo 3 Auction House, ale v tuto chvíli je to v podstatě jen jiný způsob, jak získat legendární drahokamy v Diablo nesmrtelné.

Úlovek je, že budete potřebovat platinu, abyste si mohli koupit cokoli na trhu, ale velké částky lze získat prodejem vlastních nežádoucích drahokamů a dovednostních kamenů. Zdá se, že se nakonec všechno vrací k Elder Rifts.

Platina můžete také získat dokončením denně a dalších speciálních úkolů nebo z nákupu z obchodu ve hře. Nejprve si budete muset koupit věčné koule ze stejné karty v obchodě, abyste si mohli koupit platinu.

Přitažlivost trhu je, že vám umožní koupit konkrétní legendární klenot, který chcete. Ceny jsou stanoveny prodejcem, ale jsou regulovány. I s touto regulací bude pětihvězdičkový legendární drahokam pravděpodobně stát 30 až 80 tisíc platiny za jednu, v závislosti na hodnocení hvězd drahokamu Gem.

Další nevýhodou na trhu je to, že populární legendární drahokamy, jako je nefrit nasáklý krví, jsou často na skladě, protože existuje jen málo lidí, kteří jsou ochotni jej prodat. Můžete však do svého seznamu hlídat jakýkoli drahokam a být informováni, když je zpět na skladě.

Pokud prodáváte na trhu, je důležité si toho poznamenat Můžete umístit pouze drahokamy a dovednostní kameny na prodej, které jsou nevázané. Takže žádné drahokamy, které získáte z postupu příběhu, nebo jako bojové průchody, nelze prodat za Platinum. Některé vytvořené drahokamy mohou být také vázány na vás, takže si dávejte pozor, abyste si přečtěte popis, když je vytvářejí.

Battle Pass odměny

Můžete také získat legendární drahokamy z volných i prémiových úrovní bitevního průsmyku v Diablo Immortal. Pokud si koupíte prémiovou bitevní průsmyk za 5 liber.49, získáte všechny legendární drahokamy z obou úrovní, pokud dosáhnete požadovaných úrovní před koncem bitevního průchodu.

Chcete-li vyrovnat bitevní průsmyk, musíte získat bojové body, které lze získat dokončením starších trhlin, odměny, dosažením milníků a dokončením konkrétních dungeonů. Otevřete svůj kodex a vyberte kartu „Battle Pass“, abyste zjistili, co stále můžete udělat, abyste získali bojové body.

Hilts Trader

Jednou za měsíc si můžete zakoupit legendární drahokam od obchodníka s Hilts. Býval se nazýván The Honor Merchant ve beta beta, ale přestože měl změnu jména, stále ho najdete v severovýchodním rohu oblasti Westmarch Hub.

Prvním legendárním drahokamem, který byste si mohli koupit od obchodníka s Hilts mimo beta beta, bylo Ca’arsenovo invigorace, 1hvězda, pro 1600 Hilts. Ačkoli náklady na drahokamy, úroveň a kopce se v budoucích měsících mohou změnit.

Jak upgradovat legendární drahokamy v Diablo Immortal

Nemůžete upgradovat legendární hvězdnou úroveň nebo hodnocení hvězd, ale můžete upgradovat jeho hodnost. K tomu potřebujete fragmenty drahokamů a pro pozdější řady, duplicitní legendární drahokam.

Chcete -li upgradovat legendární drahokamy v Diablo Immortal, Nachází se uprostřed, pod centrálním náměstí. Můžete také vyrábět legendární drahokamy ze stejné nabídky, ale pro upgrade vyberte kartu „Správa“ a poté konkrétní drahokam, který chcete upgradovat.

Fragmenty drahokamů se získávají z rozbití legendárních drahokamů, což je automatický proces. Klepněte na malý čtverec a poté vyberte drahokamy, které chcete rozebrat, abyste vylepšili legendární drahokam v nabídce upgradu, nebo vyberte „Automatické výplně“, pokud se nestaráte, co se drahokamu stane na fragmenty drahokamů.

Můžete upgradovat legendární drahokam na 10 a čím vyšší je hodnost, tím více fragmentů drahokamů ho budete muset vylepšit. Některé pořadové upgrady dokonce vyžadují duplicitní nebo více duplikátů stejného legendárního drahokamu, takže není vždy dobré je prodat nebo použít jako fragmenty drahokamů.

Upgradování drahokamů je obzvláště nákladný proces, pokud jde o 5hvězdičkové legendární drahokamy. Získání i jednoho je vzácné, takže získání více kopií potřebných ke zlepšení jeho hodnocení je ještě vzácnější.

Diablo Immortal je tady! Pokud právě začínáte, budete chtít znát nejlepší třídu pro začátečníky – včetně Necromancer a Crusader – a aktuální odměny za bitvu. Naše legendární průvodce drahokamy a kouzla vám mohou pomoci dosáhnout nejsilnějšího sestavení a máme také praktické mapy pro každé skryté umístění doupěte, roztok devíti lamp a lokalita Hydra a Golem.

Diablo Immortal All Legendary Gems Seznam

V současné době existuje čtrnáct 1hvězdičkových, devět 2hvězdičkových a devíti pětihvězdičkových legendárních drahokamů v Diablo Immortal, každý s vlastními jedinečnými schopnostmi a statistikami.

1hvězdičkový legendární seznam drahokamů

Zde je seznam každého 1hvězdičkového legendárního drahokamu v Diablo Immortal a jejich základních schopností a statistik:

1hvězdičkový legendární drahokam Schopnosti a statistiky
Berserkerovo oko Zvyšuje veškeré poškození, které způsobíte o 5%, ale zvyšuje veškeré škody, které způsobíte o 6%
Ca’arsenovo oživení Zvyšuje rychlost primárního útoku o 6%
Připoutaná smrt Zvyšuje škody způsobené útoky o 1.5% na cílový zásah, až do maximálně 4.5% se třemi cíli
Vzdorná duše Pokaždé, když zablokujete útok, způsobíte 50% poškození základní a 801 poškození všech nepřátel v okolí. Nemůže dojít častěji než jednou za tři sekundy
Věčné trápení Vaše kritické hity způsobují agónii a jedná se o 16.7% poškození základen a 202 poškození každou sekundu po dobu tří sekund. Ech nepřítel může být tím ovlivněn pouze jednou za šest sekund.
Svoboda a oddanost Zvyšuje dobu trvání předvolání o 8%
Zesměšňující smích Vaše primární útok nutí neelitní monstra, které zasáhne, aby vás zaútočilo na dvě sekundy
Věnec noční můry Máte 10% šanci, když zabijete nepřítele, aby způsobil, že ostatní nepřátelé uteče ve strachu o jednu sekundu. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund
Bolest podrobení Jednáte 5.5% zvýšené poškození nepřátel trpící ztrátou kontroly
Oddechový kámen Snižuje veškeré poškození, které způsobíte o 0.55% za každých 10% vašeho života je pod maximální, až do maximálního snížení poškození o 5.5%
Seledovo oslabení Po zabití elitní monstrum získejte 6% zvýšené poškození po dobu 60 sekund.
Černá růže Pokaždé, když jste napadeni, máte 10% šanci svolat vinné révy, která imobalizuje útočníka pro 1.5 sekund. Každý nepřítel nemůže být tímto ovlivněn více než oince každých 12 sekund
Trickshot Gem Vaše směrované dovednosti konzumují energii o 8% pomalejší
Zod Stone Zvyšuje dobu trvání vašich konečných dovedností o 16%

2-star legendární seznam drahokamů

Zde je seznam každého 1hvězdičkového legendárního drahokamu v Diablo Immortal a jejich základních schopností a statistik:

2hvězdičkový legendární drahokam Schopnosti a statistiky
Battleguard Snižuje veškeré poškození na blízko, které způsobíte o 8% od nepřátel do tří yardů
Krvavý dosah Zvyšuje veškeré škody, které způsobíte o 2% za každé dva yardy mezi vámi a nepřítelem. Maximální nárůst o 8% na osmi yardech
Cuttthroatův úsměv Získejte 8% zvýšení kritické šance při útoku zezadu
Horlivý Fang Pokaždé, když způsobíte poškození nepřítele, tento nepřítel nyní vezme 0.8% zvýšilo poškození z vašich útoků, až do maximálního nárůstu o 8% při 10 zásobnících
Břemeno následovníka Zvyšuje veškeré poškození, které způsobíte o 1% za každé ovládání, až na maximální nárůst o 6%
Lightning Core Vaše primární útoky a rychlost pohybu se pomalu nabijí elektřinou. Když je plně nabitý, váš další primární útok Woll Release Chain Lightning, způsobující 90% poškození základem a 1 134 poškozením nepřátel v okolí. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund
Síla a příkaz Střídá státy každých devět sekund. Stav energie zvyšuje poškození primárního útoku o 8%. Stav příkazu zvyšuje všechny ostatní dovednosti o 8%
Hlad Zvolte 40% poškození základem a 567 život pokaždé, když porazíte nepřítele. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund
Unity Crystal Vy a všichni členové strany vezměte 0.5% snížilo poškození na další člen strany do šesti yardů od vás

5-hvězdičkový legendární seznam drahokamů

Zde je seznam každých pětihvězdičkových legendárních drahokamů v Diablo Immortal a jejich základních schopností a statistik:

5hvězdičkový legendární drahokam Schopnosti a statistiky
Požehnání hodného Když způsobíte poškození, máte 20% šanci uvolnit odplatu na všechny blízké nepřátele, což způsobuje škodu rovnající se 12% vašeho maximálního života. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund
Krevně nasáklý nefrit Zvyšuje veškeré škody, které způsobíte, až o 8% a rychlost pohybu o 10%, s menším bonusem poškození, nižší život, na minimálně 4%
Balená naděje Použití dovedností k udělení buffů zvyšuje poškození cíle a rychlost pohybu o 8% po dobu šesti sekund. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund na cíl
Čip ukamenovaného masa Pokaždé, když způsobíte nepřátelskou ztrátu kontroly, použijete také výbušnou kletbu. Když kletba vyprší, nepřítel exploduje za škodu způsobené během jejího trvání, až do maximálně 150% poškození základu. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund na cíl
Ozvěna stínu Vaše útoky mají 15% šanci svolat stínový klon po dobu osmi sekund, který získává některé z vašich schopností
Howler je volání Váš primární útok má 10% šanci svolat Ducha nabití Wolfa, který způsobuje poškození 150% základny a 1458 poškození všech nepřátel na jeho cestě. Nemůže dojít častěji než jednou za 20 sekund
Phoenix Ashes Zabraňuje fatálnímu poškození a poté uděluje štít po dobu šesti sekund, který pohlcuje poškození rovna 450% poškození vaší základní. Nemůže dojít častěji než jednou za 180 sekund
Prosakující žluč Vaše útoky mají 4% šanci na otrávení nepřátel, způsobují 25% poškození základny a 263 poškození každou sekundu po dobu šesti sekund. Tento jed se šíří do blízkých nepřátel, pokud oběť zemře. Nemůže ovlivnit stejný cíl častěji než jednou za 20 sekund
Zwensonovo strašidelné Když porazíte nepřítele, svolejte temné zvíře zaútočit na nepřátele v okolí, způsobí 50% poškození základny a 486 poškozením všech blízkých nepřátel. Nelze vyskytnout více než jednou za šest sekund

Hodně štěstí a upgradování legendárních drahokamů, které chcete!

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Diablo Immortal Gems

Mistermenplays.com

Mistermenplays.com

Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO
Otevřete nabídku Nabídka ZAVŘENO

Mistermenplays.com

Mistermenplays.com

TQHBHYDDNXA71661542066429.PNG

Ultimate Diablo Immortal Legendary Gems Guide

Dark-Punisher-Red-City-Vertical-HD-Wallpaper-Preview.jpg

Legendární drahokamy

Legendární drahokamy poskytují bojové hodnocení, rezonanci i silné jedinečné účinky. Můžete vybavit až 6 najednou, zásučený do svého primárního zařízení: Hlavní ruka, mimo ruku, kormidlo, hrudník, ramena a kalhoty. Tyto drahokamy se zvyšují napáječ až do 10. pozice a získávají šílené bonusy.

Některé z těchto legendárních drahokamů jsou běžnější než jiné a mohou být kategorizovány podle jejich hvězdné úrovně: 1 hvězda, 2 hvězda a 5 hvězdiček. Všechny legendární drahokamy odemknou další atribut v žebříčku 3, přičemž všechny atributy jsou silnější, protože jsou získány vyšší pozice. Když jsou 5hvězdičkové legendární drahokamy upuštěny nebo vytvořeny, přicházejí s náhodným počtem hvězd mezi 2-5. Jak by se dalo očekávat, 5hvězdičkové drahokamy jsou nesmírně silnější než 1 a 2 hvězdičkové drahokamy, takže kdykoli dostanete jeden z nich!

Jakmile je dosaženo 10 pozic, lze použít legendární drahokamy Probuzení legendární položky . Níže procházíme všechny legendární drahokamy ve hře

Jak získat legendární drahokamy

 • Dokončení Elder Rifts Při používání vzácného hřebenu nebo legendárního hřebenu
 • Používání platiny na Tržiště
 • Řemeslo pomocí run a Platina na Klenotník
 • Odměna z bitevního průchodu
 • Pomocí blednutí ember na Zmizení obchodníka Ember
 • Používání HILTS na Hilts Trader

* 5 hvězdné drahokamy lze získat pouze prostřednictvím těchto metod.

Crafting legendární drahokamy

Na učňovacím klenotníkovi můžete vypracovat legendární drahokamy, které najdete v bezpečné zóně jakékoli mapy. Učňovský klenot má k dispozici recepty pro většinu 1hvězdičkových a 2hvězdičkových drahokamů, stejně jako tři náhodné legendární recepty.

Legendární gemcrafting odemkne na úrovni 20.

Crafting konkrétní legendární drahokamy

Chcete -li vytvořit konkrétní legendární drahokamy, procházejte možnosti řemeslného klenotníka učedníka a uvidíte každý recept, který vám může pomoci vytvořit. Pokud máte požadované materiály, vytvořte jej kliknutím na tlačítko Craft.

 • Všechny 1hvězdičkové drahokamy vyžadují 7 Ati Runy plus 2 magické runy, jsou vázány na účet a nelze prodat na trhu
 • Všechny 2hvězdičkové recepty GEM vyžadují 28 Ati Runy plus 2 vzácné runy, jsou vázány na účet a nelze prodat na trhu
 • Jakýkoli vytvořený legendární drahokam začne v žebříčku 1.
 • Ukáže vám také, které runy a kolik z nich potřebujete k provedení tohoto receptu.
 • Posouvání požadovaných runů vyvolá popis s informacemi o požadovaném runu.
 • Existuje 2hvězdičkový legendární drahokam, který nelze vytvořit u učňovského klenotníka, Horlivý Fang. Lze jej vydělat pouze v Battle Pass nebo událostech.

Nyní můžete na hlavním klenotníkovi vyrábět specifické 5hvězdičkové legendární drahokamy Tellurické perly To lze zakoupit jednou týdně od obchodníka s Hilts za Hilts, vydělané na akcích nebo zakoupených s skutečnými penězi z pokladny. 5hvězdičkový legendární drahokam stojí 40 perla Telluric. (Poznámka: Můžete vytvořit pouze 2star naplněný 5hvězdičkovými legendárními drahokamy)

Náhodné legendární recepty drahokamů

The Fa Rune se používá k vytvoření tří různých náhodných receptů, které lze prodat na trhu

 • 1hvězdičkový legendární drahokam – Vytvářejte náhodný 1hvězdičkový legendární drahokam; potřebuje 7 Fa
 • 2hvězdičkový legendární drahokam – Vytvářejte náhodný 2hvězdičkový legendární drahokam; potřebuje 28 Fa
 • Náhodný legendární drahokam – Vytvářejte náhodný 1hvězdičkový, 2hvězdičkový nebo 5hvězdičkový legendární klenot; potřebuje 22 Fa

Pokud se podíváte na tři recepty nabízené učňovským klenotníkem, všimnete si malé ikony, která vypadá jako stupnice. To ukazuje, že výsledky tohoto receptu bez závazků . Jakýkoli legendární klenot, který děláte s jedním z těchto tří receptů lze prodat na trhu pro Platina . Další řemeslné drahokamy, které tuto ikonu nemají, budou vázány na účet a nebudete je moci prodat.

Pravděpodobnost tvorby s Náhodný legendární drahokam Recept jsou:

 • 1 hvězdný legendární drahokam 75.395%
 • 2 hvězdný legendární drahokam 20.105%
 • 2/5 5 hvězdný legendární drahokam 3.375%
 • 3/5 5 hvězdička legendárního drahokamu 0.90%
 • 4/5 5 hvězdný legendární drahokam 0.18%
 • 5/5 hvězdný legendární drahokam 0.045%

Legendární šance na drahokamo

Náhoda s kapkou a počet hvězd legendárního drahokamu se liší v závislosti na typu hřebenu používaného v Elder Rift. Za každých 50

Použité legendární hřebeny, máte zaručeni, že obdržíte jeden 5hvězdičkový legendární drahokam. Tento záruční čítač je oddělen od čítače pro věčný legendární hřeben . Zde je rozdělení dat:

Vzácný hřeben

 • 1 hvězda: 5% šance na pokles

Legendární hřeben

 • 1 hvězda: 75.395% šance na pokles
 • 2 hvězda: 20.105% šance na pokles
 • 5 Star: 4.5% šance na pokles

Pokud klesá 5hvězdičková drahokam, následující je šance na kvalitu 2-5:

 • Kvalita 2 hvězd: 75% šance na pokles
 • Kvalita 3 hvězdiček: 20% šance na pokles
 • Kvalita 4 hvězd: 4% šance na pokles
 • 5hvězdičková kvalita: 1% šance na pokles

Hodnocení legendárních drahokamů

Pořadí legendárních drahokamů zvyšuje své bojové hodnocení, rezonanční bonus a jejich statistiky primárních efektů. Když se dostanete do hodnocení 3 drahokamů, odemkněte další efekt a na 5. místě udělují zvýšené magické nálezy. Abyste se mohli postavit, musíte získat duplikáty stejného drahokamu a použití GEM síla Od rozbití dalších legendárních drahokamů . GEM síla pochází z rozpadu jakéhokoli legendárního drahokamu, s vysokými drahokamy a drahokamy, které tento zdroj dávají. Je důležité udržovat legendární drahokamy, které získáte, i když jsou nežádoucí použít, protože tento proces je docela nákladný. 1, 2 a 5 hvězdných drahokamů, resp. Vyžadují různá množství GEM síla Aby se mohl postavit, s 5 hvězdičkami drahokamů nejvíce za získání jejich nejvyšších řad. Jakékoli navíc GEM síla To je ponecháno poté, co se upgrade změní na fragmenty drahokamů a bude odesláno do vašeho inventáře pro pozdější použití.

Klikněte zde Chcete -li zjistit, které jsou nejlepší legendární drahokamy PVE pro vaši třídu, co je meta a které byste si měli vybrat, abyste byli nahoře.

Klikněte zde Chcete -li zjistit, které jsou nejlepší legendární drahokamy PvP pro vaši třídu, co je meta a které byste si měli vybrat, abyste byli nahoře.

1 hvězdný legendární drahokamy

V žebříčku 1 tyto poskytují 8 Bojové hodnocení , 15 Rezonance a silný efekt. Zvýšené magické nálezy o 5% (odemkne se v žebříčku 5). Při zhoršení získají +4 Bojové hodnocení , zvýšené Rezonance a zvýšily statistiky jejich účinku. V 10. žebříčku poskytnou 44 bojových hodnocení. Ty mohou být vytvořeny od nuly pomocí Runy , které lze nalézt při práci Elder Rifts s hřebeny. Celková síla těchto drahokamů je minimální ve srovnání s 2 a 5 hvězdičkami, ale některé z nich jsou dostatečně slušné pro použití, dokud nenajdete lepší náhradu. Jejich vytváření na 10. pozice může být stále prospěšné pro probuzení předmětů, protože jsou zdaleka nejlevnější na to, aby se dostali nahoru a nejjednodušší získat.