Diablo Immortal představuje nový způsob, jak vydělat zdarma věčné legendární hřebeny v nejnovějších záplat – dot eSports, Diablo Immortal Edentary Crests Guide – Recenze expertních her

Diablo Immortal Eternal Legendary Crests Guide

S ohledem na rozdíl mezi věčným legendárním hřebenem a legendárním hřebenem Všimněte si, že pokaždé, když dostanete takový hřeben zdarma, je to legendární hřeben, takže veškerý kořist je vázán na vaši postavu. V tomto příspěvku popisujeme pouze věčné legendární hřebeny.

Diablo Immortal představuje nový způsob, jak vydělat věčné legendární hřebeny zdarma v nejnovějším záplatě

Diablo nesmrtelný byl od svého založení silně kritizován za implementaci mikrotransakcí ve hře, díky čemuž byl celý herní zážitek klasickým „placením-vínem“, k naprostému zděšení fanoušků.

Oceňuje se jakákoli úsilí o snížení tohoto systému progresivního systému hladověného.

Uvítaná změna v Diablo Immortal’s Nejnovější poznámky o patch rozpracovávají, jak mohou hráči vydělat věčné legendární hřebeny, aniž by ve hře utráceli skutečné peníze, což specifikuje, že existují dva různé způsoby, jak je vydělat.

První metoda je dokončení týdenního Warband Raid, který umožní hráčům koupit jeden za 1600 platinu prostřednictvím Crest Merchant ve Westmarchu. Druhou metodou by bylo vytvořit je pro 22 FA run na hřeben, což jsou stejné náklady jako válcování pro náhodný legendární drahokam – s výjimkou toho, že je můžete po získání svobodně obchodovat po jejich získání.

Věčné legendární hřebeny jsou jedním z klíčů pro upgrade, které potřebujete k vstupu do Elder Rift na zemědělské legendární drahokamy. Použití věčného legendárního hřebenu v Elder Rift je jediný způsob, jak získat legendární drahokam, který můžete prodat na trhu.

Na rozdíl od druhého druhu hřebenu – orativní hřebeny – věčné legendární hřebeny nebyly v minulosti svobodné a bylo možné je získat pouze utrácením věčných koulí. Cena za jeden věčný legendární hřeben je 160 věčných koulí a 60 věčných koulí stojí kolem jednoho dolaru, což znamenalo, že jste potřebovali utratit asi tři dolary na nákup 180 věčných koulí, které by vám čistily jediný věčný legendární hřeben.

Yash je spisovatel na volné noze se sídlem v tropickém stavu Goa v Indii. Se zaměřením na konkurenční Pokémon také píše obecné průvodce o vašich oblíbených videohrách. Yash napsal pro weby jako Dot Esports a TouchTapplay a má zřetelnou lásku k titulům nezávislých videoher.

Diablo Immortal Eternal Legendary Crests Guide

Věčné legendární hřebeny je jedním z klíčů pro upgrade, které potřebujete k vstupu do Rift. Existují dva typy hřebenů vzácné hřebeny a věčný legendární hřeben. První z nich je zdarma a můžete je získat prostřednictvím Battle Pass, denní návštěvy atd. Pokud jde o věčné legendární hřebeny, získáte placenými prostředky s některými novými možnostmi získat omezený počet věčných legendárních hřebenů zdarma. Vysvětlíme vám, jak získat věčné legendární hřebeny a jak je používat.

Co jsou věčné legendární hřebeny?

Věčný legendární hřeben

Jak jsme již zmínili, používáte věčné legendární hřebeny, když vstoupíte do Elder Rift. Je to náhodně generovaný dungeon, kde můžete chopit legendárních předmětů, extra zkušeností, runy a blednutí Ember. To vše získáte i bez legendárního hřebenu. Ale pokud používáte, je zaručeno, že obdržíte legendární drahokam.

Legendární drahokamy jsou velmi důležité pro vaši sestavu a velmi zvyšují účinnost vaší postavy. Takže budete muset farmovat starší trhliny.

Ale v každém případě nemáte zaručeni, že získáte ten, který potřebujete pro vaši sestavu. Takže grind bude nějakou dobu trvat. Ale nejdůležitější věc je to, že věčný legendární hřeben není stejný jako legendární hřeben! Jedná se o dva typy jednoho hřebenu, které mají pouze jeden rozdíl – legendární klenot, který dostanete z staršího Rift s použitím věčného legendárního hřebenu, lze prodat na trhu, zatímco legendární hřeben vám uděluje vázaný legendární drahokam, který můžete, že můžete, že můžete „být obchodován s ostatními hráči.

Jak získat věčné legendární hřebeny?

S ohledem na rozdíl mezi věčným legendárním hřebenem a legendárním hřebenem Všimněte si, že pokaždé, když dostanete takový hřeben zdarma, je to legendární hřeben, takže veškerý kořist je vázán na vaši postavu. V tomto příspěvku popisujeme pouze věčné legendární hřebeny.

Koupit věčné legendární hřebeny

Chcete -li získat věčný legendární hřeben, musíte utratit věčné koule. Než jste je mohli koupit pouze, ale nyní existují dva nové způsoby, jak získat zdarma věčný legendární hřeben, který vysvětlíme dále. Cena za jeden věčný legendární hřeben je 160 věčných koule, 60 věčných koulí je kolem 1 $, takže můžete utratit 3 $ za nákup 180 věčných koulí za získání 1 věčný legendární hřeben. Další svazek EO je 300+15 věčných koule za přibližně 5 $, ale stále získáte pouze 1 věčný legendární hřeben. Dostaneme tedy závěr, že 1 věčné legendární náklady na hřeben cca. 3 $.

Věčné legendární hřebeny Koupit menu

Mnoho hráčů považuje za rozumnější koupit balíček EO o 1500+150 věčných koulí to stojí kolem 26 $ a bude stačit na 10 věčných legendárních hřebenů. Možná to je důvod, proč existují dvě možnosti koupit 1 a koupit 10 věčných legendárních hřebenů najednou.

Existují však dva způsoby, jak koupit věčné legendární hřebeny. Výsledky jsou však identické. Prvním tedy je otevřít obchod z nabídky a kliknout na hřebeny, jako jsme to udělali na obrázku výše. A druhým je najít obchodníka Crest, který se nachází na náměstí pod vchodem do Elder Rift.

Jondo Mouren Crest Merchant

Jmenuje se Jondo Mouren a on prodává věčné legendární hřebeny na stejném základě, jak je vidíte v obchodě. Ale navíc uvidíte nově přidanou možnost, kde si můžete koupit jeden věčný legendární hřeben týdně za 1600 Platinum.

Věčný legendární hřeben Platinum

Také si můžete koupit věčné legendární hřebeny, když vstoupíte do Elder Rift, pokud máte dostatek věčných koulí, bude to okamžitý nákup.

Ještě jeden doplněk je, že nyní můžete na klenotníku vytvořit věčný legendární hřeben. Navíc zvýšili týdenní čepici blednutí Ember, který obdržíte pro zemědělské starší rifty. To znamená, že nyní získáte 400 vybledlých uhlíků potřebných pro tvorbu týdně. K vytvoření jednoho věčného legendárního hřebenu je zapotřebí až 396 vybledlých uhlíků.

Věčný legendární hřeben Fany Runes Craft

Jak nyní vidíte, existují dva způsoby, jak získat zdarma věčné legendární hřebeny jeden na metodu. Takže můžete získat až dva věčné legendární hřebeny zdarma za týden.

Jak používat věčné legendární hřebeny?

Jako jakýkoli jiný hřeben. Jděte na náměstí, kde se vchod do Elder Rift nachází ve Westmarchu.

Vstup pro starší trhlinu

Klikněte na něj a uvidíte tři sloty. Můžete obhospodařovat roztržku s prázdnými sloty, ale pokud používáte hřebeny, odemknete nový kořist v závislosti na zámných hřebenech. Vzácné hřebeny přidají runy, zatímco věčný legendární hřeben přidá legendární drahokam.

Elder Rift Crests

Pokud máte věčné legendární hřebeny, můžete přidat 1, 2, 3 nebo 10 věčných legendárních hřebenů najednou. Ve výsledku získáte 1, 2, 3 nebo 10 legendárních drahokamů pro vyčištění jednoho staršího riftu.

Všechno však záleží na vašem štěstí, takže můžete utratit spoustu peněz za získání požadovaných drahokamů, ale můžete prodat legendární drahokamy, které nepotřebujete, a sbírat měnu, abyste si mohli koupit potřebné na trhu. V každém případě je to vše, co potřebujete vědět o věčných legendárních hřebenech.

Věčný legendární Crest vs Legendární hřeben v Diablo Immortal!

Věčný legendární hřeben je jedním z méně známých typů hřebenů v Diablo nesmrtelné. Možná už víte o vzácném hřebenu a legendárním hřebenu, ale možná nevíte, že ve hře existuje další typ hřebenu, který se nazývá věčný legendární hřeben. V tomto příspěvku vám řeknu podobnosti a rozdíly mezi legendárním hřebenem a Věčný legendární hřeben v Diablo nesmrtelné. Pojďme to tedy zkontrolovat!

Věčný legendární Crest vs Legendární hřeben v Diablo Immortal

Důvod, proč jste si ještě nevšimli Věčný legendární hřeben je to proto, že má přesně stejnou ikonu jako legendární hřeben ve hře. Možná by to bylo, že by bylo dobré pro vývojáře změnit jeho vzhled, aby hráči mohli snadno rozlišovat mezi nimi.

Diablo nesmrtelný věčný legendární hřeben

Pokud chcete vědět o podobnostech mezi těmito dvěma typy hřebenů, jsou tu dva. Oba tyto hřebeny přidávají dva modifikátory do Elder Rift a obě je zaručeno, že vám poskytnou legendární drahokam. V tomto kontextu se tedy zdá, že oba hřebeny fungují úplně stejné, jaký je rozdíl mezi nimi? Proč existují dva typy legendárních hřebenů?

Přečtěte si také:

No, existuje pouze 1 rozdíl mezi Věčný legendární hřeben a legendární hřeben a ten rozdíl je poměrně velký! Legendární drahokamy získané z používání věčných legendárních hřebenů jsou nevázané, což znamená, že je lze prodat na trhu, aby vydělali platinu. Zatímco pokud jste si to ještě nevšimli, legendární drahokamy, které získáte pomocí legendárního hřebenu v Elder Rift.

Věčný legendární hřeben Diablo nesmrtelný

Takže pokud jste hráč hraní (F2P) zdarma a chcete prodat legendární drahokamy na trhu, pak vám to bude trvat 1 nebo 2 týdny (v závislosti na tom, který drahokamy řemeš), abyste dostali dostatek mizev (pokud máte velmi štěstí) Legendární drahokamy. Zatímco pokud někdo získá legendární klenot využívající věčný legendární hřeben, může to okamžitě prodat na trhu.

Věčný legendární Crest vs Legendary Crest

Jak získat věčný legendární hřeben v Diablo Immortal

V době psaní tohoto příspěvku neexistuje žádný bezplatný způsob, jak získat tento hřeben. Věčný legendární hřeben lze zakoupit pouze od obchodu s obchodem a Crest Merchant na Palace Courtyard pomocí věčných koule. Každý z tohoto hřebenu stojí 160 věčných koule. Protože teď také neexistuje žádný způsob, jak získat věčné koule zdarma, takže bohužel není možné hrát hráče, aby dostali věčný legendární hřeben právě teď.

Věčný legendární hřeben

Doufám, že vývojáři přidají několik způsobů, jak získat ve hře i malé množství věčných koulí, aby je mohli všichni hráči použít pro výdaje na předměty, které se jim líbí. Nebyl žádný způsob, jak získat věčné koule, je právě jednou z hlavních neúspěchů ve hře.

Doufám tedy, že znáte podobnosti a rozdíly mezi těmito hřebeny v Diablo nesmrtelné. Ujistěte se, že se tento příspěvek podělíte o tento příspěvek a navštivte tento web každý den, kde najdete další tipy, triky a průvodce na Diablo Immortal!