Digimon Survive Karma System – Jak to ovlivňuje evoluci a konec | PCGamesn, Digimon Přežije karma: Co to je a jak to funguje.

Digimon Survive Karma: Co to je a jak to funguje

Pokud tento náznak nestačí, necháme vás do malého tajemství: volby dialogu v Digimon Survive jsou opraveny. Bez ohledu na situaci, možnost levého dialogu je vždy morální, ten nejlepší je vždy hněv a ten pravý je vždy harmonie. Snadné, správně?

Digimon Survive Karma System – Jak to ovlivňuje evoluci a konec

Digimon Survive Karma: Fangmonův postranní profil, předváděl jeho pronikavé oko a zubatý úsměv. Fangmon je prvním šéfem Digimona přežívá a vaše zarovnání karmy závisí na tom, jak se Agumon bude digivovat, aby s ním bojoval

Digimon přežije karmu Systém nechal svou morálku svázaný v uzlech? I když jsme si dlouho zvykli na výběr ve videoher, systém Karmy DigiMon Survive je páteří celého digitálního světa. Od digivoluce po nábor postihuje vliv vašeho Digimona Alignment Karma širokou síť-je to dokonce rozhodující faktor pro konec v této tahové strategické hře.

The Digimon Survive Karma System je rozdělen do tří zarovnání: morální, hněvový a harmonie. Ne každý Rozhodnutí ovlivní vaši digimon přežívá karmu, ale každá významná volba, kterou uděláte, ovlivní vaše zarovnání. Morální volby jsou úzce v souladu s principy oběti a spravedlnosti, zatímco hněvivé rozhodnutí zanedbávají vaše společníky ve prospěch práce k cíli po ruce. Naopak, volby harmonie upřednostňují společníky a usnadňují spolupráci o konfliktu. Přečtěte si dále a zjistěte, jak každý Digimon Survive Karma zarovnává váš přehrávání.

Digimon přežije výběr a barvy dialogu karmy

Naštěstí, na rozdíl od mnoha jiných vizuálních románů, Digimon Survive naznačuje výsledek každé volby, kterou uděláte podle barvy, kterou každý dialog možnost slabě svítí, když se nad nimi vznášíte: Červená pro morální, žlutou pro hněv a zelenou pro harmonii. Tyto barvy můžete použít jako indikátor toho, jak je vaše karma ovlivněna během hry na okamžik na okamžik.

Digimon Survive Karma: Labramon, jeden z partnera Digimon v Digimon Survive, vypadá rozrušeně, protože hráč má možnost je buď ujistit, nebo upřednostňovat další krok jejich úkolu

Pokud tento náznak nestačí, necháme vás do malého tajemství: volby dialogu v Digimon Survive jsou opraveny. Bez ohledu na situaci, možnost levého dialogu je vždy morální, ten nejlepší je vždy hněv a ten pravý je vždy harmonie. Snadné, správně?

To znamená, že pokud si nejste jisti, jak se vaše karma daří, můžete si vždy zkontrolovat své hodnocení Karmy přístup k profilu Takumy v telefonu. Numerické hodnoty každého typu karmy, které jste nastoupili.

Nábor Digimon pomocí digimonu přežívá karma

Váš Digimon Survive Karma také ovlivňuje, jak snadné je najmout jistou Digimona na vaši stranu. Každý Digimon Survive Karma Alignment odpovídá třem hlavním atributům Digimonu (vakcína, virus a data) poměrně logickým způsobem:

 • Moral – vakcína
 • Hněv – virus
 • Harmony – data

V důsledku toho, pokud existuje nějaký Digimon, který se snažíte najmout, můžete najít úpravu karmy tak, aby se více sladila s jejich odpovídajícím atributem, udělá trik. Pokud si stále nejste jisti, ze kterého z 117 Digimon se ještě musíte setkat v digitálním světě, podívejte se na náš seznam Digimon Survive All Recrutiable Digimon.

Jak Digimon přežije karmu ovlivňující evoluci

Systém Digimon Survive Karma se houpá nad mnoha aspekty RPG hry Bandai Namco a Agumonova vývojová cesta není výjimkou. V klíčových okamžicích v příběhu bude Agumon nucen digivorovat a vaše dominantní karma určí výsledek digivoluce. Morální karma zajistí Agumon Digivolves do Greymon (vakcína), zatímco hněv a harmonie povede k Tuskmonovi (viru) a Tyrannomonovi (data), v tomto pořadí.

Vaše dominantní karma se v průběhu hry pravděpodobně změní a Agumonova vývojová cesta se změní tak, aby ji odrážela také na jeho konečných a mega etapách, také. Úplný přehled o každé cestě partnera Digimona Digimona, včetně Agumonu, se podívejte na našeho průvodce Digimon Survive Evolution.

Jak Digimon přežije karmu, ovlivňuje konec

V Digimonu přežijí čtyři hlavní konce, z nichž tři jsou zcela závislé na vaší digimonu přežijte karma. Chcete -li k nim přístup, musíte pro každý Digimon Survive Karma Alignment nashromáždit číselnou hodnotu vyšší než 25. Cokoli méně než tohle a konec vázaný na příslušnou karmu bude pro vás nepřístupný pro tuto konkrétní přehrávání. Zde jsou podrobnosti o tom, který konec chcete vybrat a kdy pro přístup ke každému konec. Níže jsou samozřejmě spoilery, takže pokračujte na vlastní riziko.

Digimon Survive Karma: Agumon se usmíval na kameru, jako součást Cutscénu před ukončením Digimona přežije

Na závěr části 8 vám bude představeno až čtyři volby dialogu, které mají za následek jiný konec. Výsledek každého konce je úzce vázán na přirozenou povahu každého Digimona přežívá zarovnání karmy.

 • Moral: ‘Buďte věrní mým přátelům.“
 • Hněv: ‘Zůstaňte s Agumonem.“
 • Harmony: ‘Zachraňte svět.“
 • Špatné: ‘Nikdy se nevracejte.“

Naštěstí platí i zde stejný trik pro pravidelné volby dialogu: Vyberte levou možnost pro morální konec, nejvyšší pro hněvivý konec nebo ten pravý pro konec harmonie. Jak byste mohli očekávat, špatný konec je de facto nejhorší možný výsledek pro vás a vaše společníky. Vyberte si to na svém nebezpečí.

To je všechno, co máme pro systém Digimon Survive Karma. Tento nejnovější podnik do digitálního světa je jasným milostným dopisem franšíze, který obsahuje spoustu nových tváří a starých oblíbených. Pokud vašemu večírku někdo chybí zvláštní, podívejte se na našeho průvodce, jak přimět Guilmon v Digimonu přežít, a pokusit se nemyslet o tom, jak dlouho to bylo od té doby, co Digimon Tamers poprvé vysílal.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. Nebo se zaregistrujte do našeho bezplatného zpravodaje.

Digimon Survive Karma: Co to je a jak to funguje

V našem průvodci se dozvíte o Karmě v Digimonu přežít, jsou to typy, vlastnosti a kde ji najít.

Autor: Rabiya Rizwan 2. srpna 2022 Poslední aktualizace: 21. ledna 2023

Co je Karma v Digimonu přežije?

statistiky

V Digimon Survive byste narazili na různé druhy možností, z nichž si budete muset vybrat. Podobně existuje další cesta zvaná karma, která ovlivňuje všechny volby, které uděláte.

 • Karma je systém v Digimon Survive, který ovlivňuje volby, které uděláte, a výsledek hry.
 • Hráči jsou předloženi tři možnosti: morální, harmonie a hněv.
 • Výběr správného způsobu je důležitý, protože to ovlivňuje vývoj vašeho digimonu a typ konce, který budete mít.
 • Systém Karma také ovlivňuje, jak určitý pokrok Digimon a typ Digimonu, který se připojí k klanu.
 • Morální karma se zaměřuje na rozhodování o etických a morálních volbách, což vede k dobrým výsledkům a možnosti přesvědčit vakcínu Digimon, aby se připojila k klanu.
 • Harmony Karma se zaměřuje na to, aby spolupracovala a rozhodovala se, což vede k možnosti, že se Wild Data Digimon spojí s klanem.
 • Wrathful Karma se zaměřuje na výběr průměrných a prasečích, přičemž hráče a jejich partnery ohrožuje.

Výběr správného způsobu je velmi důležitý, protože by vám to nejen pomohlo při vývoji vašeho digimonu, ale také vyčistí, jaký druh konec budete mít a s jakým druhem lidí komunikujete.

Jak přežije systém Karma v Digimonu?

Karma systém v Digimon

Pokud jste pro Digimona nováčkem a nemáte žádné znalosti o tom, jak můžete přežít v tomto digitálním světě daleko od vašeho domova a dělat správné rozhodnutí, abyste se mohli bezpečně vrátit ke své rodině, nebojte se své mysl. Průvodce vám pomůže skrz všechno a my vás dostaneme ze světa zla.

Když se vydáte ve hře, narazíte na tři možnosti v Digimonu přežít karmu.
V příběhu budete mít tři možnosti, ve kterém budete součástí:

 1. Morální: Na levé straně obrazovky uvidíte možnost s názvem Moral; Kliknutím na něj můžete kliknout na výběr.
 2. Harmonie: Na pravé straně bude popsat další možnost zvané harmonie; Klepnutím na to vyberte jej.
 3. Rozhněvaný: A konečně, v horní části vaší obrazovky, bude pro vás na výběr další možnost; jmenuje se to
  Rozhněvaný.

Nezapomeňte vybrat správnou volbu, protože cokoli si vyberete
Cesta bude následovat až do samého konce Digimonu přežije karma.

Existuje několik změn, které vaše postava ve hře provádí během tohoto způsobu karmy. Pro
Naklad, vlastnosti jsou spojeny s každým typem karmy, které by vám pomohly přesvědčit nepřítele
určité charakteristiky závislé na skóre vaší karmy. Další rozdíl, který přichází s
Tento režim je to, jak určitý Digimon postupuje s časem.

Digimon jménem Agumon vede ke třem způsobům evoluce;

 • Greymon – na morální cestě
 • Tyranmonmon – na cestě k harmonii
 • Anonymous Digimon – hněvivým způsobem

Typy karmy

Zatímco trio je na cestě, setkávají se s Koromonem a společně všichni spěchají, aby zachránili jejich
spolužáci, kteří jsou napadeni zlým Digimonem. V tomto procesu, když se Koromon promění v Agumon, Takuma,
Aoi a Minoru si uvědomují, že svět, do kterého vstoupili, není nic jako jejich.

Jak je systém karmy v Digimon

Níže se podrobně podíváte na tři typy karmy, jejich specifikace, vlastnosti a
Možnosti.

Morální karma

Nejprve máme morální karmu. V tomto typu karmy jsou všechny možnosti, které učiníte, závislé
Vaše etika a morálka, jak napovídá samotné jméno. Musíte se rozhodovat propagací
vlastní kapitál, spravedlivý, nesobecký a z vašeho srdce.

Tento typ karmy vás vede pouze k dobrému, na rozdíl od harmonie nebo hněvu. Pokud úspěšně shromáždíte více bodů v morální karmě Digimon, přežije, existuje vysoká šance na přesvědčení atributového vakcíny Digimon, aby naskočila do vašeho klanu.

 • Příznivá charakteristika morální karmy: vakcína
 • Volba dialogu: Levá strana obrazovky.

Harmony Karma

Tento typ karmy v Digimon Survive je objektivní. Harmony je o spolupráci,
sympatický a má záda svých partnerů, když chodí do jiného okolí.

Volby, které uděláte v harmonii, jsou hlavně kvůli míru, vyjádřené slovy
místo gest ve srovnání s ostatními dvěma druhy karmy; Morální a hněv. Typ
Digimona, který by byl ochoten vás doprovázet na vaší cestě, je to typ divokého dat
atribut vašeho vůle bude pro něj obdivovat.

 • Příznivé charakteristiky morální karmy: data
 • Volba dialogu: Pravá strana obrazovky.

Wrathful Karma

Poslední karma na seznamu se nazývá Wrathful Karma v Digimonu přežívá a jak můžete uhodnout
Z názvu vás tento typ karmy přistane v horkých vodách. Druh možností, které v této karmě učiníte, je velmi průměrný a prasečí hlava, což velmi vystavuje Takumu a všechny jeho partnery
k ohrožení.

Nyní, pokud jste stále ochotni přesvědčit četné virus Digimons, aby se stali součástí
z vašeho týmu pak jediným bezpečným způsobem je porazit Garururmona tím, že je velmi hněv a vytvoření a
nová skupina zlých postav.

 • Příznivá charakteristika morální karmy: virus
 • Volba dialogu: Na horní části obrazovky.

Kde najít hodnocení karmy

Karma systém v Digimon

Chcete -li se podívat na hodnocení karmy vašeho Digimona, přežijte, přejděte na hlavní nabídku ve svém profilu a uvidíte, kolik bodů jste shromáždili pro každý typ karmy v dolním rohu obrazovky vpravo.

Budete také moci vidět analýzu toho, jak jsou tyto tři karmy, morální, harmonie a hněvivé, propojeny dohromady. Také, abyste změnili svůj výběr karmy, podívejte se na figurace karmy, kdykoli budete chtít.

Závěr

Digimon Survive Karma System je druh mechanismu přežití, který vám dává různá volba a umožňuje vám vybrat z nich. Můžete hrát buď černobíle, nebo být úplně šedá. Dává vám obrovský rozsah
rozhodnutí.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Digimon Survive Karma – dobro, špatné a neutrální

Náš průvodce Digimon Survive Karma má vše, co potřebujete vědět o větvících cestách digitálního světa k harmonii, hněvu a morálce

Všechny postavy z Digimonu přežijí vzhlédnutí na obrazovce s obálkami

Publikováno: 28. října 2022

Na rozdíl od starých her Digimon má Digimon Survive systém Karma v rámci svých narativních cest, přičemž se rozhodnete, že ovlivňujete, jak vaše cesta vydává. Systém nejen souvisí s tím, jak se váš Digimon vyvíjí, ale také to ovlivňuje konec, který zažijete, a vaše šance na přátele na cestě.

Takže jsme sestavili a Digimon přežije karmu Průvodce, usnadňuje se vyhnout se tomu, aby se nohama špatně, když se rozhodli najít cestu domů z digitálního světa. Se třemi hlavními možnostmi, z nichž si můžete vybrat na každé křižovatce a více větvících cest stojících mezi vámi a vysvětlením záhad zchátralé krajiny, je klíčové, že víte, kam od začátku jít.

Chcete-li získat ještě více náskoku na vašem nebezpečném úkolu přes apokalyptický svět s monstrum, nezapomeňte se podívat na naše průvodce pro Digimon Survive Digivolution, Digimon Přežije postavy a Digimon Přežije konce zakončení. Nebo, pokud stále nejste přesvědčeni o skoku do nového digitálního světa, podívejte se na naši recenzi Digimon Survive.

Co je digimon přežije karma?

V Digimonu přežijí tři různé druhy karmy, známé jako morální, harmonie a hněv. Tyto typy karmy jsou docela samovysvětlující, ale pokud se chcete ujistit, že víte, do čeho se dostáváte, pro každou z nich jsme se dostali do podrobností dále na stránce.

Každý dialog nebo možnost příběhu má tři možnosti na výběr, morální vlevo, harmonie vpravo a na vrcholu. Se všemi následnými možnostmi v Digimonu přežijete, nemůžete opakovat bez spuštění nového uložení, takže si před výběrem odpovědi přemýšlejte o věcech.

S každým typem karmy je také spojen atribut, což vám usnadňuje přesvědčení monster o konkrétním atributu založeném na vašich bodech karmy. Popisuje jsme preferovaný atribut pro každou psaní karmy dále po stránce, takže můžete upravit svůj styl Play tak, aby vytvořili několik nových kamarádů Digimon.

Digimon přežije cesty evoluce z Agumonu do Tyranomonu

Další velký rozdíl, který Karma dělá na vašem dobrodružství v digitálním světě, je v tom, jak se Agumon vyvíjí, a také několik dalších konkrétních digimonu. S Agumonem je třeba následovat tři různé evoluční cesty – Greymon podél morální linie, Tyrannomon na harmonické linii a dosud neznámý Digimon po hněvivé linii.

Digimon Přežije typy karmy

Morální karma

 • Preferovaný atribut: Vakcína
 • Možnost dialogu: vlevo, odjet

Všechna rozhodnutí, která vytvářejí morální karmu. Na rozdíl od mírové pasivity možností harmonie nebo nespoutané agrese hněvivých rozhodnutí, morální rozhodnutí mění v názvu dobra. Pokud máte více morální karmy než kterýkoli z jiných typů, je snazší přesvědčit atribut vakcíny Digimon, aby se připojil k gangu.

Harmony Karma

 • Preferovaný atribut: data
 • Možnost dialogu: že jo

Neutrální půda Digimon Přežije typy karmy, Harmony Karma je o spolupráci, porozumění a podpoře vašich spoluhráčů emocionálně v jejich novém prostředí. Mnoho rozhodnutí o harmonii je pacifističtější a rozhodne se pro slova nad akcí ve srovnání s morální a hněvivou karmou, ale Digimon Wild Data to považuje za dostatečně působivý, aby se chtěl připojit k vašim řadám.

Wrathful Karma

Jak můžete pravděpodobně předpokládat, hněvivá Karma je od drzých, smýšlejících a potenciálně sobeckých rozhodnutí, která ohrožuje Takuma a zbytek týmu. Přesto, pokud chcete přesvědčit tolik atributů virů Digimon, aby se připojil k vašemu seznamu, nejlepším způsobem je jít ven hněvem a vytvořit tým melancholických příšer, aby sundal Garururmona.

Japonský Digimon Survive Screenshot ukazující ratingy přítele Karma a vizualizace v dolním rohu

Kde najdu své hodnocení digimonu přežívat karma?

Najdete své hodnocení Digimon Survive Karma tím, že jdete do nabídky profilu a podíváte se do pravého dolního rohu. Měřič Karma-analýzy vám poskytne přesný počet bodů, které máte pro každou ze tří variací, a také vizuální analýzu toho, jak se tři vztahují k sobě navzájem. Pokud se chcete pokusit změnit svou karmu, můžete na ni sledovat tuto vizualizaci kdykoli potřebujete.

S tím jste připraveni pronásledovat Digimon Survive Karma, která vás zavede na cestu, kterou nejvíce chcete jít dolů, ať už je to hezké, ošklivé nebo někde mezi mezi nimi. Jakmile zažijete všechny tři, proč se nedržet ve světě digitálních monster s našimi tipy pro nejlepší hry Digimon?

Více z kapesní taktiky

Connor Christie Connor je spisovatelka a popkulturní fiend se zkušenostmi s psaním pro Wargamer a The Digital Fix. Když nevytváří paluby Marvel Snap, najdete ho, jak řeší hádanky v Candy Crush, přivolává v Yu-Gi-Oh! Odkazy na souboj nebo lovit čerstvé kódy Roblox. Od té doby, co dorazil na kapesní taktiku, byl v Japonsku, aby pokryl Yu-Gi-Oh! WCS, a zároveň psát spoustu recenzí nejnovějších her Nintendo. Jeho odborný herní názor je, že Stardew Valley je stále jedinou zemědělskou hrou, která stojí za hraní v roce 2023.