Dino Game �� – přehrajte bez internetu online! | Poki, Dinosaur T -Rex Game – Chrome Dino Runner online

Dinosaur T-Rex hra

Dino Game je nekonečná hra běžce původně zabudovaná do Google Chrome. Hra byla přidána jako velikonoční vajíčko do Google Chrome v roce 2014, aby se uživatelé pobavili, když není k dispozici internet. Hra – přezdívaný Chrome Dino – představující T -Rex hraje každý měsíc více než 270 milionů hráčů. Hru dinosaurů můžete hrát na Poki na celé obrazovce, tentokrát také, když jste online.

Dinosaurská počítačová hra

Dino Game je nekonečná hra běžce původně zabudovaná do Google Chrome. Hra byla přidána jako velikonoční vajíčko do Google Chrome v roce 2014, aby se uživatelé pobavili, když není k dispozici internet. Hra – přezdívaný Chrome Dino – představující T -Rex hraje každý měsíc více než 270 milionů hráčů. Hru dinosaurů můžete hrát na Poki na celé obrazovce, tentokrát také, když jste online.

Dino hra je také označována jako Dinosaur Game, T-Rex Game, Dino Dun, Chrome Dino, žádná internetová hra nebo Google Dinosaur Game. Online hru můžete hrát zdarma na počítači, mobilním telefonu nebo tabletu.

Jak hrát Dino Game?

Hru spustíte kliknutím na mezerník na klávesnici, na mobilní kartě jednou dino. Vyhněte se překážkám skokem přes ně pomocí mezerníku nebo klepnutím.

Co se stane, když se dostanete na 99999 ve hře Dino?

Pak jste dosáhli maximálního skóre. Po dosažení tohoto skóre se resetuje zpět na 0.

Kdo vytvořil hru Dino?

Hru vytvořili Edward Jung, Sebastien Gabriel a Alan Bettes všechny části týmu Chrome UX v roce 2014.

Dinosaur T-Rex hra

Hra Dinosaur T-Rex je replika hry skrytého prohlížeče Chrome, která se objeví, když není internet. zmáčkni “Space Bar” klíč k zahájení. Proveďte skok dinosaura pomocí “Space Bar” klíč nebo “šipka nahoru” klíč a přimějte ho kachna pomocí “šipka dolů” klíč.

Popis

Každý uživatel webu se alespoň jednou setkal s ztrátou připojení k internetu. To se děje z různých důvodů, jako je dysfunkce v buněčné síti nebo rozbitý internetový kabel. Bez ohledu na důvod však každý uživatel Google Chrome vidí hru Dino (když není internet) místo prosté prázdné stránky chyb. Tuto hru lze hrát bez připojení k internetu.

Navzdory skutečnosti, že hra je jen obyčejný běžec, který je zabudován do prohlížeče Google Chrome, vývojáři za ním si stále zaslouží potlesk. Zvláštní monochromatická grafika a jednoduchost zvyšují hru a od jejího spuštění získala mnoho celosvětových fanoušků.

Hlavní postavou hry je klasický dinosaurus, tyrannosaurus rex, druh, který obvykle vidíme ve filmech a knihách o dinosaurech. Je to masožravý typ dinosauru z křídy. Ve hře prochází poušť a setkává se s pterodactyls a kaktusy, kterým je třeba se vyhnout skokem nebo se kachní. Jak se vzdálenost dinosaurus zvyšuje, tak se zvyšuje i jeho rychlost, proto je pro nezkušeného hráče docela obtížné získat vysoké skóre, i když se hra sama zdá snadná.

Určitě jste všichni zvědaví o vývoji hry Chrome Dinosaur online, takže se podívejme na malou cestu zpět v čase.

Historie Google Dinosaur Game

Vývoj hry T-Rex se datuje až do září 2014, konečná vylepšení však byla dokončena teprve v prosinci téhož roku. Úpravy podporovaly dřívější verze operačního systému Android.

Sebastien Gabriel, jeden z návrhářů hry, říká, že T-Rex byl vybrán jako vtipný odkaz na „prehistorické časy“, kdy nebyl internet vysokorychlostní tak široce rozšířen.

T-Rex také nebyl náhodnou volbou. Hra offline Chrome Dino (bez internetu) byla také nazývána „Project Bolan“, odkazující na populární zpěvák Mark Bolan z kapely 70. let „T-Rex“. Při vytváření hry programátoři také přemýšleli o tom, aby Dino vrhla nebo kopala. Nakonec byly tyto funkce odmítnuty, aby se hru udržela jednoduchá a „prehistorická“.

Jak otevřít hru T-Rex Chrome Dino?

Chcete -li otevřít hru, můžete jednoduše psát Chrome: // dino/ V adresním řádku. Hra se otevře, i když jste připojeni k internetu, takže není třeba se odpojit.

Většina uživatelů internetu má jako výchozí prohlížeč Chrome. Pokud však používáte jiný, náš web může pomoci. Zde můžete hrát hru dinosauru T-Rex pomocí jakéhokoli prohlížeče a jakéhokoli zařízení, jako je stolní počítač nebo dokonce váš mobilní telefon.

Jak hrát Chrome Dinosaur Offline Game?

Jak je uvedeno výše, hra Chrome Dino je bezplatná, nekonečná běžecká hra, kde se T-Rex musí vyhnout nespočetným překážkám, s nimiž se na jeho cestě setká, jako jsou kaktusy a pterodactyls. Dinosaurus začne běžet automaticky, jakmile hráč tlačí kosmický klíč nebo klepne na dinosaurus na dotykové obrazovce, pokud je hra spuštěna na mobilním telefonu.

Aby se zabránilo kaktusům, musí hráč přimět dinosaurus přes ně stisknutím prostoru nebo klíče šipky nahoru. Aby se vyhýbal druhé překážce (létající pterodactyls), hráč musí nechat kachnu, stisknutím tlačítka šipky dolů. Když dinosaurus narazí na jednu překážku, hra zastaví a zobrazí skóre. Body jsou získány za uplynulý čas ve hře.

Cílem hry je přežít co nejdéle. Jak hra postupuje, barva pozadí se mění z bílé na černou a naopak (symbolizující den i noc). Ve vestavěné hře prohlížeče se běžec T-Rex Dino zastaví nejen pokud se nedokáže vyhnout překážce, ale také při obnovení připojení k internetu.

Nebudete schopni dokončit celou hru, protože, jak to řekli vývojáři, trvalo by to přibližně 17 milionů let. Právě před tolik času byli stále Tyrannosaurus rex dinosauři, kteří se potulovali na naší planetě. Kromě toho, protože rychlost hry se neustále zvyšuje, existuje určitý bod, kdy lidé fyzicky nemohou na překážky reagovat. Dokonce i neuronové sítě, které se naučily hrát hru Dino, nakonec selhaly, protože frekvence obnovy rámce není dostatečně vysoká. Rychlost dinosaura může získat tak vysoko.

Tipy a triky běžce T-Rex

Existují podváděcí kódy pro standardní verzi hry, které mohou zlepšit vaše skóre. Například můžete nastavit stabilní nízkou rychlost nebo deaktivovat funkci, díky níž se ztratíte, když narazíte na překážku.

Konkurence je však vždy zajímavá, takže aby byla co nejspravedlivější, podváděné kódy se nevztahují na naši verzi hry. Všechna skóre, která vidíte na našich stránkách, jsou naprosto skutečná. Hráči tyto body získali sami, aniž by používali jakékoli podvody.

Pokud však hrajete vestavěnou verzi prohlížeče, můžete použít níže uvedené cheat kódy. Tyto podvody by měly být zadány do vstupní linky karty „konzoly“ na panelu nástrojů Developer, kterou můžete otevřít stisknutím F12 nebo Ctrl+Shift+L.

Vypnutí překážek
Běžec.instance_.gameover = function () <>;

Chcete -li změnit rychlost dinosaura (můžete zadat libovolné číslo místo 100)
Běžec.instance_.setSpeed ​​(100);