Discord Blog, Discord: Vše, co potřebujete vědět – Aktualizováno duben 2023

Discord: Vše, co potřebujete vědět – Aktualizováno duben 2023

Discord má docela velký seznam funkcí pro členy. Díky tomu je velmi všestranná chatová aplikace. Některé z funkcí již byly diskutovány výše. Například schopnost přidávat role členům, nastavit oprávnění pro členy a schopnost rozdělit komunikaci serveru do různých kategorií a chatovací kanály.

Discord Nové funkce

Logo Discordu je obklopeno snímky vztahujícími se k vývoji na Discord: držáky, mřížky a liniové grafy obklopují střed

Jaké to je být stážistou

Nejlepší aplikace pro studenty studovat a stýkat se na Discord

Párty v nejvíce hraných hrách v létě na Discord

Amplifikujte své zkušenosti s discordem s těmito úžasnými aplikacemi AI

Zůstaňte ve spojení se svým dospívajícím pomocí rodinného centra Discordu

Oslava měsíce postižení se dvěma inkluzivními komunitami

Předplatné serveru se právě dostalo do napájení: Představujeme mediální kanály, stupňové šablony a další!

Ochrana osobních údajů a bezpečnost na nesouhlas

Oznámení, nové funkce a obecné informace o aplikaci Discord.

Naskládané pouliční značky čtení

Aktualizace neshody: 13. září 2023 ChangeLog

Wumpus a Pig v hlasovém kanálu Discordu, s prasečím mořem zlodějů z jejich xboxu

Nyní k dispozici: Streamujte své hry Xbox přímo do Discordu

Naskládané pouliční značky čtení

Aktualizace neshody: 29. července 2023 ChangeLog

Discord chat s obrazem nervózně vypadajícího psa vyrobeného z chleba. Obrázek má nad ním vznášející se obří tužku a přidává psaní, nálepky a emodži přes obraz psa

Meme Uppin nějakou zábavu s remixem

Příběhy, reflektory a zákulisí ze srdce a duše Discord: Komunita.

Hrdinové snímky pro měsíc postižení. Zobrazení zahrnují šrouby osvětlení a duhová lžíce. Umělecká díla říká

Oslava měsíce postižení se dvěma inkluzivními komunitami

Tři přátelé se shromáždili kolem gauče a spolu trávili čas. Jeden se vznáší uvnitř ikony profilu Discord a představuje někoho, kdo je digitálně připojen

Přemostění mezer pro duševní zdraví pro Gen Z

Kybernetický, neonově zbarvený nesouhlas s narozeniny, který čte, který čte

Oslavte 8. narozeniny Discord s bezplatnými aktivitami a dalšími

Slova „měsíc Discord Aanhpi“ spolu s hrstkou různých koření, lahví omáčky, bublinového čajového nápoje a červeného papriky

Dvě neuvěřitelné komunity Discordu vedené aanhpi sjednocujícími lidi po celém světě

Návody a průvodci na pomoc s Discordem a dalšími tématy zájmu.

Různé postavy Discord provádějí aktivity s tématem školy, včetně hraní saxofonu, nesoucí hromadu knih a pizzy a na jejich telefonu

Nejlepší aplikace pro studenty studovat a stýkat se na Discord

Claymation-podobný vizuální vizuální zemi s nosem a očima Wumpus. Na pozadí je koláž ikon zobrazujících hvězdy, ovladače, listy, televizory a logo Discord

Párty v nejvíce hraných hrách v létě na Discord

Tři přátelé jsou společně kreativní. Dva z nich čerpají na uměleckých tabletech a spolupracují společně, zatímco třetí má ruku namířenou nahoru a zdánlivě jim dává směr jejich tvůrčího projektu

Amplifikujte své zkušenosti s discordem s těmito úžasnými aplikacemi AI

Čtyři přátelé, kteří společně dělají různé aktivity, včetně studia, vaření kávy a házení papírových letadel na sebe

Zábavné věci, které mají dělat se svými přáteli na Discordu

Discord: Vše, co potřebujete vědět – Aktualizováno duben 2023

Na obrázku: Justin Diaz

Discord v těchto dnech je pro většinu lidí populární volbou, pokud jde o komunikaci s přáteli a rodinou online. Ať už jde o hry, filmy, televizní pořady, jídlo nebo cokoli jiného. Po spuštění Discord se stala možností pro komunikaci hráčů. Otevření nové metody pro hlasový a textový chat.

Nakonec hráči měli další kvalitní aplikaci, kterou by mohli použít k koordinaci své hry se spoluhráči během obsahu večírku. Jako nájezdy, dungeony a multiplayerové zápasy proti nepřátelskému týmu. Ale od svého příjezdu se Discord v průběhu let změnil a nyní je mnohem víc než jen aplikace Premier Game Chat.

Má mnoho různých funkcí, které nabízí, díky nimž je pro každého skvělou volbu, aby udržel kontakt s stejně smýšlejícími jednotlivci téměř na jakémkoli tématu. Pokud jste nikdy o Discordu nikdy neslyšeli, je to úplně v pořádku. Možná prostě nestrávíte mnoho času online nebo možná jste jednoduše zvyklí na jinou chatovací aplikaci. Jako Facebook Messenger, WhatsApp, Teamspeak atd.

Ale pokud se chcete dozvědět více o Discordu a o tom, co nabízí a proč by to pro vás mohla být výhoda, tato příručka vás projde vše důležitým ohledně Discordu. Nejprve však vezměme trochu hloubkového ponoru do toho, co je to Discord.

Co je Discord?

Sdílení obrazovky Discord Android

Discord je chatová aplikace pro mobilní zařízení a PC. Vyžaduje online připojení a byl původně spuštěn jako chatovací aplikace pro hráče. Je to stále chatovací aplikace pro hráče, ale nyní je to také víc než to.

Můžete jej použít pro textový chat, hlasový chat, videochat a dokonce pro sdílení odkazů, videí a dalšího obsahu. Vzhledem k tomu, že překročení hraní hraní, je nyní Discord aplikace pro udržování kontaktu a komunikaci s přáteli, rodinou a dalšími stejně smýšlejícími lidmi, kteří sdílejí stejnou lásku k vašim zájmům. Je to v podstatě jen místo, kde se můžete setkat a povídat si.

Takže už to není jen pro hráče. Je to pro každého a může to být skvělé místo pro rozhovor s ostatními.

Na jakých platformách jsou k dispozici nesouhlas?

Discord je k dispozici pro zařízení Windows, Mac, Android a iOS. Lze jej stáhnout přímo z příslušných obchodů s aplikacemi. Nebo pokud jste na Windows nebo Mac, můžete jej jednoduše použít z webu Discord. I když z aplikace získáte bohatší zážitek.

Nakonec bude Discord v nějaké formě integrován s konzolami PlayStation. Je k dispozici také na Xbox One, ale nemůžete jej použít pro chat. Umožňuje vám jen zjistit, co hrají přátelé.

Aktualizace: 8. února 2022

Discord byl nyní integrován s PS5 a PS4, ale ne úplně tak, jak si myslíte. Svůj účet PSN můžete propojit prostřednictvím aplikace Discord tak, aby ukázal, co hrajete a jak dlouho jste ho hráli. Hlasový a textový chat však stále nejsou k dispozici.

Discord má docela velký seznam funkcí pro členy. Díky tomu je velmi všestranná chatová aplikace. Některé z funkcí již byly diskutovány výše. Například schopnost přidávat role členům, nastavit oprávnění pro členy a schopnost rozdělit komunikaci serveru do různých kategorií a chatovací kanály.

Discord vám také umožňuje sdílet soubory s ostatními uživateli. Mohou to být obrázky, jako je JPG, PNG, GIF atd., Nebo by to mohly být hudební soubory nebo jiné typy dokumentů. Členové zdarma mohou nahrát soubory, které mají velikost až 8 MB. Členové Nitro mohou nahrát soubory, které mají velikost až 100 MB.

Můžete také sdílet odkazy. Ať už se jedná o odkaz na webovou stránku nebo odkaz na video, které jste prostě chtěli sdílet se svými přáteli. Videa lze také hrát přímo uvnitř Discordu, takže členové nemusí otevírat webové stránky, aby viděli obsah. Což je docela užitečné.

Jedna z novějších funkcí, které přidala Discord, se nazývá vlákna. A tohle jsou stejně jako zní. Jsou to chatová vlákna, která mohou přidat ještě více organizace na chatovacím kanálu. Řekněme, že máte chatovací kanál, který je jednoduše označen jako „obecný“ kanál, kde lidé mohou mluvit o čemkoli. Ale pouze vy a jeden nebo dva další členové diskutují o konkrétním tématu. Vlákna vám umožňují udržovat diskusi v tomto obecném kanálu a zároveň vám umožnit udržet ji odděleně od zbytku diskusí kanálu.

Pro hlasový chat existuje funkce nazvaná potlačení šumu. To zruší víceméně všechno kromě vašeho hlasu. Takže jediná věc, kterou lidé slyší z vašeho mikrofonu, je mluvit. Toto je jen hrstka hlavních rysů. Ale je jich mnohem víc. Úplný seznam funkcí najdete zde.

Má Discord témata?

Existuje několik témat, ale nic příliš šíleného. Máte své základní a tmavé téma a pak to, co je synchronizuje s tím, co váš počítač používá. Oficiálně, to jsou všechna témata, která jsou.

I když mohou existovat některé neoficiální způsoby, jak přidat témata do aplikace Discord. Přesto jsme si jisti, zda se jedná o smluvní podmínky Discordu. Pokud se rozhodnete prozkoumat jejich používání.