Disney Dreamlight Valley: Jak krmit zvířata a jejich oblíbená jídla – Dexerto, Disney Dreamlight Valley Animals – Feed Citters jejich oblíbené jídlo | PCGamesn

Disney Dreamlight Valley Animals – Feed Citters jejich oblíbené jídlo

Disney Dreamlight Valley má spoustu způsobů, jak získat nějaké vzrušující odměny – ale jen málokdo je tak rozkošný jako krmení zvířat hry jejich oblíbené jídlo. Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jaké jsou jejich oblíbená jídla a jak nakrmit zvířata v údolí Disney Dreamlight.

Disney Dreamlight Valley: Jak krmit zvířata a jejich oblíbená jídla

Krmení veverky a králíka v údolí Disney Dreamlight

Disney / Gameloft

Disney Dreamlight Valley má spoustu způsobů, jak získat nějaké vzrušující odměny – ale jen málokdo je tak rozkošný jako krmení zvířat hry jejich oblíbené jídlo. Tady je vše, co potřebujete vědět o tom, jaké jsou jejich oblíbená jídla a jak nakrmit zvířata v údolí Disney Dreamlight.

Břid z rybolovu, vaření, těžby a přípravy na soutěž o další sny, může být pro mnoho hráčů dech čerstvého vzduchu, zejména když to zahrnuje krmení mnoha rozkošných zvířat Dreamlight Valley. Nakrmit jim jejich oblíbená jídla a jste na cestě k pokladnímu pokladu užitečných odměn.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Ale je tu úlovek. Získání skutečně krmení těchto roztomilých tvorů může být složitější, než si mnozí myslí. Tady je tedy konečný průvodce oblíbenými jídly pro zvířata Disney Dreamlight Valley a jak je můžete snadno nakrmit.

Obsah

 • Jaká zvířata jsou v údolí Disney Dreamlight?
 • Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight
 • Každé oblíbené jídlo každého Disney Dreamlight Valley Animal

Krmení veverky jejich oblíbené jídlo v údolí Disney Dreamlight

Nakrmit zvířata své oblíbené jídlo pro odměnu.

Jaká zvířata jsou v údolí Disney Dreamlight?

V údolí Disney Dreamlight je k dispozici osm různých zvířat. Přicházejí v různých barvách a vzorcích, ale budou mít stále stejné oblíbené jídlo jako druh, do kterého patří.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou všechna zvířata v Disney Dreamlight Valley:

Jak krmit zvířata v údolí Disney Dreamlight

Disney Dreamlight Valley krmí veverku jablko

Některá zvířata se živí mnohem těžší než jiná.

Krmení zvířat v údolí Disney Dreamlight není tak snadné, jako by se k nim jen přiblížil a dával jim své oblíbené jídlo. Pro některé je budete muset pronásledovat, dokud nepřijmou krmení, pro jiné jsou o něco jednodušší.

Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit krokodýly své oblíbené jídlo

Abyste nakrmili krokodýla svého oblíbeného jídla, musíte být trpěliví a velmi dobrý v tom, že nebudete vidět. Až uvidíte, budete muset Počkejte, až položí hlavy. Jakmile to udělají, vplížit se k nim a zastavit se, když znovu zvednou hlavu. Opakujte to, dokud se nedostanete dostatečně blízko, abyste je nakrmili.

Příbuzný:

11 nejdražší skiny CSGO v roce 2023: Knivy, AK-47, AWP a další

Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit lišky své oblíbené jídlo

Naštěstí nebudete muset s těmito rozkošnými liškami hrát žádné hry. Stále však budete muset pronásledovat je kolem matných výšek Dokud nechtějí přijmout nějaké jídlo. Hladová zvířata k vám přijdou a zahájí honičku, takže sledujte, kam vstoupíte.

Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit králíky své oblíbené jídlo

Králíci pracují velmi podobně jako lišky, ale jsou trochu snazší následovat a krmit. Budete muset jít na ně a Sledujte je, protože vás vedou na pronásledování kolem mírové louky. To se stane třikrát až čtyřikrát, než je můžete nakrmit.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice
Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit racoony své oblíbené jídlo

Pokud chcete nakrmit racoon, musíte být trpěliví a pomalu. Běh k nim způsobí, že uteče, takže se ujistěte, že k nim přistupujete pečlivě. Plížte se pomalu A budete moci nakrmit tyto chlupaté přátele.

Jak krmit havranné své oblíbené jídlo

Ravens byli plně představeni do hry prostřednictvím aktualizace jizvy. Chcete -li je nakrmit, budete muset Získejte co nejblíže a postavte se, zatímco vás to obléká. Když se to zastaví, můžete jim nakrmit jejich oblíbená jídla. Naštěstí, pokud jde o oblíbené jídlo Ravens, musíme vyzkoušet některé z nejjednodušších 5hvězdičkových receptů.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak krmit mořské želvy své oblíbené jídlo

Mořské želvy se snadno objevují a relativně se nakrmí. Vše, co musíte udělat, je přistupovat k nim, počkejte, až vystoupí ze svých skořápek a dejte jim své oblíbené jídlo.

Jak krmit veverky své oblíbené jídlo

Veverky patří mezi nejjednodušší zvířata, která chytí v údolí Disney Dreamlight, a jsou jedním z prvních, s nimiž se pravděpodobně setkáte. Vše, co musíte udělat, je přistupovat k nim a nakrmit je. Ti, kteří chtějí jídlo, nebudou utéct.

Článek pokračuje po reklamě

Jak nakrmit kolibřík jejich oblíbené jídlo

Sunbirds údolí Disney Dreamlight Valley, jinak mnoha hráči označovaní jako kolibříci, jsou obtížné chytit a krmit. Zatímco mnoho ostatních zvířat v této hře dává přednost tomu, abyste se přiblížili pomalu, sluncem přinutit vás do rychlého běhu, když se vrhnou pryč. Pronásledujte je a zůstaňte odhodlaní nakrmit toto složité zvíře.

Článek pokračuje po reklamě

Každé oblíbené jídlo každého Disney Dreamlight Valley Animal

Níže je oblíbené jídlo každého zvířete a kde je lze najít. Některé jsou mnohem těžší než jiné, takže jsme propojili, jak získat určitá složitá jídla.

Článek pokračuje po reklamě

Zvíře Oblíbené jídlo Umístění
Krokodýli Humr Glade of Trust
Lišky Bílý jeseter Matné výšky
Králíci Mrkve Mírová louka
Mývalové Borůvky Les valoru
Havrani Jakékoli 5hvězdičkové jídlo Zapomenuté země
Mořské želvy Mořská řasa Osplení pláž
Veverky Arašídy Náměstí
Kolibřík Orange Sunleek Sluneční náhorní plošina

To jsou všechna zvířata v údolí Disney Dreamlight a jejich oblíbená jídla. Zatímco se snažíte chytit všechna tato stvoření, podívejte se na další z našich průvodců údolí Disney Dreamlight:

Disney Dreamlight Valley Animals – Feed Citters jejich oblíbené jídlo

Zvířata Disney Dreamlight Valley jsou roztomilá, divoká zvířátka, která žije ve vašem údolí, a můžete je dokonce nakrmit pro kořist a přátelství.

Disney Dreamlight Valley Citters Animals: Raccoon

Publikováno: 11. května 2023

Chcete vědět o tom, jak proměnit Dreamlight Valley Animals na vaše vlastní společníky? Chcete -li se obklopit roztomilými zvířaty, nemusíte mít zpěv jako Sněhurka. Místo toho je cesta do jejich srdcí – stejně jako u většiny lidí – skrz jejich břicha. Strávili jsme hodiny v údolí učením, jak se spřátelit s těmito stvořeními a jejich oblíbenými jídly, a krmení zvířat dost časů, dokonce je povzbuzují, aby se k vám připojili jako váš společník v údolí.

Stejně jako domácí zvířata ve vašich oblíbených hrách MMO jsou společníci možností přizpůsobení avataru, která si můžete vybrat rozkošné zvíře, které vás bude sledovat kolem Dreamlight Valley. S těmito zvířaty můžete dělat spoustu, takže vám řekneme, jak je nakrmit jejich oblíbené jídlo, odemknout je jako společníky, vytvořit je svůj vlastní domov a dokonce si s sebou vzít selfies. Takže se ponořte do jedné z nejlepších PC her minulého roku a seznámíte se se všemi těmi rozkošnými zvířaty Dreamlight Valley.

Jak krmit Dreamlight Valley Animals

Každý z osmi tvorů Dreamlight Valley lze nalézt v jejich odpovídajícím biome. A i když můžete každé zvíře nakrmit několikrát denně, stále můžete získat pouze jednu odměnu od každého, takže se ujistěte, že jste vyrazili z cesty, aby udrželi své malé přátele dobře krmené-a sklízejte odměny.

Když jsou zvířata krmena, mají šanci upustit semena a další užitečné předměty, včetně snů DreamLight Valley a kosmetiku. Existuje také řada úspěchů pro krmení tvorů, které vás odměňují snů.

Disney Dreamlight Valley Citters: Seznam společníků z nabídky sbírky ve hře, představující nebeskou mořskou želvu, královskou lišku a další

Krmení zachytí své oblíbené jídlo

Vzhledem k tomu, že zapomněli, že zničili údolí, není divu, že tito malí zvířátka mohou být trochu skotští, takže někteří vyžadují ohleduplnější přístup. Níže uvedené informace pomohou, pokud se snažíte zabránit jejich útěku a uvádí jejich oblíbené občerstvení.

Veverky

 • Umístění: Náměstí
 • Varianty: Černá, klasická (opálení), šedá, červená a bílá.
 • Skupina potravin: Ovoce a ořechy
 • Oblíbené jídlo: Arašídy

Veverky lze snadno najít, protože mají zjevně hladové maličkosti. Uvidíte je, jak pobíhají po náměstí, a měli byste být schopni jít k nim rovnou a komunikovat s nimi. Pokud ne, možná jste je již nakrmili na den.

Zvířata Disney Dreamlight Valley: Černobílý králík sedí na zemi poblíž jejich oblíbeného jídla, mrkve

Králíci

 • Umístění: Mírová louka
 • Varianty: Černá, hnědá, kalika, klasická a bílá
 • Skupina potravin: Zelenina
 • Oblíbené jídlo: Mrkve

Králíci jsou hravější než veverky a budou se s vámi bavit, než si vezmete jídlo. Když se přiblížíte k králíkovi poprvé, odrazí se nahoru a dolů, než uteče. Nenechte se narušit, jednoduše zase pronásledovat. Udělá to několikrát, než se konečně usadí dostatečně dlouho na to, abyste mohli komunikovat.

Mořské želvy

 • Umístění: Osplení pláž
 • Varianty: Černá, hnědá, klasická (zelená a hnědá), fialová a bílá
 • Skupina potravin: Měkkýši a mořské řasy
 • Oblíbené jídlo: Mořská řasa

Neuvěřitelně roztomilé mořské želvy jsou plaché a nenechá vás hned přiblížit. Když se začnete přiblížit k mořské želvě, vytáhne hlavu do své skořápky a nervózně protřepe. Tiše to počkejte a nepohybujte se, a nakonec to vyskočí hlavou zpět, dychtivě se opírá o přední nohy, připravené na nějaké mořské plody.

Disney Dreamlight Valley Animals: Neutrálně zbarvený mýval s radostí jeho oblíbeným jídlem, borůvky

Mývalové

 • Místa: Les valoru
 • Varianty: Černá, modrá, klasická (šedá), červená a bílá
 • Skupina potravin: Ovoce
 • Oblíbené jídlo: Borůvky

Pokud by to bylo možné, mývalové je ještě těžší přistupovat než mořské želvy a dá vám běh. Budete muset šlapat velmi pečlivě a udržet si odstup na začátku. Počkejte, až se mýval, aby se zastavil a rozhlížel se kolem, a začněte se k němu pomalu plížit, zastavte se každých pár kroků. Je to únavné, ale nakonec se dostanete dost blízko, abyste to nakrmili.

Disney Dreamlight Valley Animals: Roztomilý modrý krokodýl se usmívá na kameru

Krokodýli

 • Umístění: Glade of Trust
 • Varianty: Modrá, klasická (zelená), zlatá, růžová, červená a bílá
 • Skupina potravin: Měkkýši
 • Oblíbené jídlo: Humr

Krokodýl pracuje téměř stejným způsobem jako mýval. Znovu, když spatříte vzdálený croc stojící, můžete se začít přiblížit. Počkejte, až jeho hlava není dole, a přestaňte se pohybovat pokaždé, když to vypadá. Když se blížíte a komunikujete, roztomile položí hlavu na podlahu a podrobí se chutnému ošetření.

Zvířata Disney Deramlight Valley: Zářivě modrá a červený sluneční pták po krmení naplní své oblíbené jídlo, modré stromy a rostliny naplní pozadí na sluncem zalité náhorní plošině

Slunce

 • Umístění: Sluneční náhorní plošina
 • Varianty: Emerald, Golden, Orchid (fialová), červená a tyrkysová
 • Skupina potravin: Květiny
 • Oblíbené jídlo: Emerald Sunbird – Green Passion Lily, Golden Sunbird – Slunečnice, Orchid Sunbird – Orange Houseleek, Red Sunbird – Red Bromeliad, tyrkysový sunbird – Pink Houseleek.

Ohromující ptáci se pohybují kolem sluneční náhorní plošiny při určité rychlosti, ale můžete je snadno dohnat na stromech a rostlinách a docela snadno s nimi komunikovat. Na rozdíl od ostatních zvířat má varianty Sunbird každý své oblíbené jídlo, takže buďte opatrní, abyste nakrmili správnou květinu pravému ptáku.

Disney Dreamlight Valley Citters: Červená liška jí ryby v zasněženém prostředí Biome Frosted Heights

Lišky

 • Umístění: Matné výšky
 • Varianty: Černá, modrá, klasická (hnědá), červená a bílá
 • Skupina potravin: Ryba
 • Oblíbené jídlo: Bílý jeseter

Stejně jako králíci mají lišky hravou povahu a povzbudí vás, abyste je pronásledovali, než je krmí.

Disney Dreamlight Valley Citters: Bílý havran se vznáší poblíž temného, ​​pochmurného stromu v Biome zapomenuté země

Havrani

 • Umístění: Zapomenuté země
 • Varianty: Modrá, hnědá, klasická (černá), červená a bílá
 • Skupina potravin: Pětihvězdičková jídla
 • Oblíbené jídlo: Velký talíř z mořských plodů, Arendellian nakládaný sledě

Nyní dorazili Ravens, zlověstné, ale Beautiful Birds rodák z strašidelných zapomenutých zemí, v říjnové aktualizaci doprovázející jizvu do Dreamlight Valley. Interakce s ptáky je poměrně snadná, ale jejich krmení není. Bude to vypadat, jako by utekli, když k nim zamíříte, ale prostě stojí a počkejte – na chvíli vám zakroužkují hlavu. Ukázalo se však, že Ravens jsou tvorkou Dreamlight Valley s nejvíce rafinovanějším patrem, protože výhradně jedí pětihvězdičková jídla. Vařte je chutné ratatouille, bouillabaisse nebo dokonce rozdělení banánů, pokud se cítíte sladce.

Disney Dreamlight Valley Animal Companion: Blonďatá, ženská hráčská postava bere selfie s roztomilým, fialovým společníkem želvy

Jak získat společníky Critter

Vše, co musíte udělat, abyste najali Citters Dreamlight Valley Citters, protože váš společník je několikrát krmí každou variantu – a nemusí to být ani jejich oblíbené jídlo, což je užitečné pro výše uvedené vzácnější občerstvení uvedené. Mějte na paměti, že každý různých zbarvených tvorů je považován za jedinečnou variantu. Například nakrmte bílého králíka dvakrát, aby se bílý králík objevil pouze ve vaší sbírce.

Chcete -li nastavit tvor jako svého kamaráda, přejděte do svého šatníku a vyberte doprovodnou část. Vyberte si některý z těch, které jste odemkli, a bude vás to sledovat, pokud chcete – žádné krmení je nutné. Chcete -li zobrazit úplný seznam dostupných tvorů, přejděte do nabídky sběru.

Citters Dreamlight Valley Citters: Hráč nese společníka nebeské želvy, aby si s sebou vzal selfie v náručí

Společné selfies

Od aktualizace Pride of the Valley v dubnu 2023 byly interaktivní rysy společníků přidány znovu a nyní si můžete vzít se svými domácími mazlíčky roztomilý selfie!

Vzít si selfie se svým společníkem Dreamlight Valley:

 • Vyberte si fotoaparát z inventáře.
 • Kliknutím na tlačítko Použít nebo klávesu aktivovat režim fotografií.
 • Vyberte možnost celého těla v pravém horním rohu.
 • Přejděte na výběr pozic v pravém dolním rohu.
 • Klikněte na ikonu pozice tlapky a váš společník se s vámi objeví v rámečku!

Dreamlight Valley Companion Položky: Hráči vyrábějí červené fuzzy přátelské doprovodné jídlo

Doprovodné hračky a interaktivní předměty

Můžete si také nechat svého malého přítele pobavit, když jste zaneprázdněni dokončením úkolů, a dáte jim hračky nebo jiné předměty, aby je zaměstnávali – můžete je dokonce nastavit s jejich vlastním domovem!

Tyto recepty na řemeslníky jsou automaticky dostupné ve vašem katalogu a musíte pouze shromáždit požadované položky.

 • Útulný společenský domov – 15 Softwood, pět slunečnic, pět bílých a červených hortenzie, jeden topaz.
 • Fuzzy Friend Companion Dish – Pět jílu, pět pšenice, dvě květiny červeného zvonu.
 • Flying Companion Feeder – Pět softwoodu, pět hlíny, pět pšenice, dvě květy červených zvonů.
 • Hravý společník – Pět měkkých dřevo, pět vláken, pět růžových hortenzie.
 • Doprovodná míč Pixar – Tři květiny červeného zvonu, pět žlutých sedmikrásků, pět modrých hortenzie.

Nyní víte, jak nakrmit každého tvora v jedné z nejlepších her Disney všech dob, musíte odemknout jejich jednotlivé biomy, abyste je našli a spřáteli se. To však není jediná výhoda pro přístup do nových oblastí, protože v některých generuje pouze Clay Dreamlight Valley Clay, stejně jako některé ingredience pro mnoho receptů Disney Dreamlight Valley – a také se musíte udržet dobře nakrmeni, také.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.