Disney Dreamlight Valley: Jak získat mořské řasy a řemeslné vlákno | VG247, Disney Dreamlight Valley: Jak získat mořské řasy – Gamespot

Disney Dreamlight Valley: Jak získat mořské řasy

Naštěstí pro nás všechny hrající Dreamlight Valley právě teď mohou být mořské řasy shromažďovány z téměř kdekoli přes mapu.

Disney Dreamlight Valley: Jak získat mořské řasy a řemeslné vlákno

Když začnete s životem v údolí Disney Dreamlight Valley, zjistíte, že v případě potřeby je pro vás spousta zdrojů. Zpočátku budete bezpochyby strávit spoustu času hledáním semen, kamene, softwood a další, ale přijde bod, kdy budete muset farmovat pro něco trochu štíhlejšího: mořské řasy.

Chyťte nějaké hry Disney Dreamlight Valley zde!

Mořská řasa je zdroj používaný v údolí Disney Dreamlight pro tvorbu i vaření a je také nezbytný pro Goofyho úkol „Tajemný vrak“ ve kterém budete potřebovat Vlákno. Naštěstí pro vás je snadné najít a lovit na spoustu, jakmile víte, kde hledat.

To znamená, tady je kde najít a farma pro mořské řasy v údolí Disney Dreamlight.

?

Naštěstí pro nás všechny hrající Dreamlight Valley právě teď mohou být mořské řasy shromažďovány z téměř kdekoli přes mapu.

Mořské řasy lze vyzvednout v určitých oblastech, jako je například oslnivá pláž, ale může to trvat dobrou chvíli. Jakmile za to vyčerpáte potravu, další nejlepší sázkou je jednoduše za to lovit. Od začátku hry byste již měli mít rybářský prut Royal, takže vše, co musíte udělat, je najít tělo nehybné vody a ryb odtud.

I když je vždy lákavé lovit, kde voda bublá, často to povede ke skutečným rybám … a my chceme mořské řasy. ryby, kde je voda stále, A budete mít dostatečně dostatečně dostatečně mořské řasy.

Postava loví na mírové louce v údolí Disney Dreamlight

!w

Jak získám vlákno v údolí Disney Dreamlight Valley?

Jakmile budete mít ruce na dostatek mořských řas, pravděpodobně jej použijete k řemeslnému lanu a vláknovi pro Goofyho quest „The Mysterious Wreck“. Nebo potřebujete pouze vlákno a lano pro jiné prostředky!

Pro váš odkaz si pamatujte, že jedno mořské řasy řemesla pět vlákna, a pak budete potřebovat osm vlákniny, pokud chcete vytvořit lano. Ty mohou být vytvořeny na jakémkoli pracovním stole!

To je pro hledání potravy a rybolovu na mořské řasy v údolí Disney Dreamlight. Pro více informací o rozmarném dobrodružství nezapomeňte se podívat na to, jak byste mohli upgradovat svůj domov!

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Disney následovat
  • Disney Interactive Follow
  • Gameloft následovat
  • PC Sledujte
  • PS4 následovat
  • PS5 následovat
  • Následuje simulace
  • Xbox One následujte
  • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata vidět 7 dalších

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

.

Kelseyova vášeň pro hraní začala s rezidentním zlem a od té doby je poměrně obtížné přimět je, aby zavřeli horor o hororových hrách. Když nevyhovují nové strachy nebo dopochlovují zrušení tichých kopců, často je lze najít nad roztomilým Pokémonem a Kirbym nebo být velmi průměrný ve hrách FPS.

Disney Dreamlight Valley: Jak získat mořské řasy

. . Tady je místo, kde najít mořské řasy.

Kde získat mořské řasy v údolí Disney Dreamlight

Mořské řasy se nacházejí rybolovem kdekoli ve vodě kromě vlnky, které byste normálně používali k chytání ryb. Jinými slovy, stačí vrhnout svou linii do jakéhokoli vodního útvaru a navíjet ji na vysokou šanci zachytit nějaké mořské řasy-i když stojí za zmínku, že tak často také najdete nějaké běžné ryby. Můžete také vzít jednu červenou řasy a rozdělit ji na pět kusů mořských řas, i když se to nedoporučuje vzhledem k tomu, jak mimořádně vzácné jsou řasy ve srovnání.

Mořské řasy lze získat rybolovem

Pokud byste chtěli zvýšit, kolik mořských řas přinášíte při rybolovu, přiveďte přítele, který se specializuje na tuto činnost. .

Pro více informací o Dreamlight Valley naleznete v našem komplexním průvodci.