Disney Dreamlight Valley Postavy Aktuální a nadcházející, všechny postavy Disney Dreamlight Valley | PCGamesn

Všechny postavy Disney Dreamlight Valley

V údolí Disney Dreamlight, poté, co přivedete Moanu zpět do údolí, můžete také pozvat Maui do vaší vesnice. Za to budete muset jít do říše Moana a navštívit ho. Pokud tak učiníte, umožní vám přijmout úkol s názvem a Svátek hodný polobohu.

Postavy Disney Dreamlight Valley [aktuální a nadcházející]

Náš průvodce je dnes hlavně o postavách v údolí Disney Dreamlight a o tom, jak je můžete pozvat, aby žili ve vaší vesnici.

Autor: Kashaf ul Khair 22. ledna 2023 Poslední aktualizace: 12. září 2023

Jak pozvat postavy ve vaší vesnici

Mechanismus charakteru se liší od ostatních her RPG jako místo hraní jako postav, budete s nimi komunikovat. Budete však muset požádat, aby přišli žít ve svém údolí, aby s nimi mohli komunikovat.

 • Merlin , Silný čaroděj meče v kameni je jednou z prvních postav, které vidíte Disney Dreamlight Valley. Jeho Mezi nejlepší schopnosti patří (okouzlení, shapeshifting, předvídavost, animace, alchymie a abjurace).
 • Legendární Mickey Mouse je váš soused Plaza a lze jej snadno odemknout vyčištěním Noční trny Před svým domovem.
 • Další postava, která již žije ve vesnici, je Scrooge McDuck, také známý jako nejbohatší kachna na světě. Nachází se na pravé straně poblíž středu náměstí; Musíte mu pomoci opětovným otevřením jeho obchodu, který vás zapojí do ‘ Dávat smysl pro věci “Pátrání.”.
 • Nemotorní Goofy Mickey Mouse je stejný starý dětinský Disney Dreamlight Valley; Ačkoli Už žije v údolí od začátku hry, stále byste museli sbírat Pick Ax Royal Tool, abyste odemkli Goofy.
 • Osamělý rozkošný robot volal Wall-E je sběratel odpadků; Může být odemčeno vstupem do jeho říše a dokončením některých úkolů; Po dokončení ho můžete pozvat, aby žil ve svém údolí Disney Dreamlight Valley .
 • Optimistická a mořská dívka Moana může být pozvána do vaší vesnice nejprve vstoupením do své říše a dokončením všech jejích úkolů.
 • Poloboh legendy v jižním Pacifiku, Maui je všemocný se svými nadlidskými schopnostmi a může pomoci každému v nebezpečí; Jakmile jste pozvali Moanu, můžete přesvědčit Maui, aby vstoupil do své vesnice; Musíte však mít přístup na oslnivou pláž.
 • Remi , Populární myš z Ratatouille lze odemknout Disney Dreamlight Valley dokončením některých úkolů, aby ho pozval do vaší vesnice.
 • Nejsladší myška Minnie v Disney Dreamlight Valley Můžete být pozváni do vaší vesnice, jakmile dosáhnete úrovně přátelství 8 s Mickey Mouse a dokončením spousty Mickey Mouse Quests.
 • Ursula v Disney Dreamlight Valley lze ve hře osvobodit načtením koule vody dokončením puzzle Mystery Cave.
 • Kristoff je jedním z protagonistů filmu Disney Frozen; Najdete ho v lese Valor a lze jej odemknout jako váš přítel dokončením úkolu.
 • Kačer Donald lze nalézt také v lese Valor, Donald je uvnitř Dark Grove a může být přiveden zpět do vesnice dokončením úkolu.
 • Matka evangelium je antagonistou Disneyho zamotaného; Můžete ji odemknout Disney Dreamlight Valley dokončením svého úkolu s názvem The Curse.
 • Dvě krásné sestry Anna a Elsa, v Disney Dreamlight Valley lze odemknout nejprve odemknutím zmrazené říše a dokončením některých úkolů, které jim pomohou připojit se k vám ve vaší vesnici Dreamlight.
 • Ariel in Disney Dreamlight Valley Může být odemčeno plachtěním na ostrov, když opravíte záhadný ztroskotání, vyžadovala by dům na pláži ve vesnici, aby byl vaším přítelem ve hře.
 • Jakmile jste úspěšně přivedli Ariel do vesnice Disney Dreamlight Valley , Princ Erik lze také pozvat dokončením Ariel’s Quest.
  Potenciální nadcházející postavy, které mají být přidány do Disney Dreamlight Valley Zahrnujte (Beast, Belle, Popelka, Buzz Lightyear, Olaf, Ralph, Pumbaa, Simba, Scar, Woody, Sully, Stitch a Vanellope).

postava v Disney Dreamlight Valley

Budou potřebovat spoustu přesvědčení, aby opustili svou říši. Můžete je také pozvat prostřednictvím příběhového úkolu, který ve hře dokončíte. Postavy jako Mickey Mouse, Anna a Elsa mohou být vyzvány, aby žily ve vašem údolí.

Pak se budete moci s těmito vesničany setkat a stavět s nimi vztah zvýšením úrovně přátelství. To vám umožní odemknout exkluzivní položky, které vám pomohou ve vašem dobrodružství a pomůže vám také shromažďovat zdroje.

Existuje několik způsobů, jak můžete přesvědčit postavy Disney, aby přišly do vašeho údolí. Někteří z nich musí být také odemčeni a většina z nich vyžaduje dokončení úkolu a obecného postupu v hlavní kampani, aby byla pozvána.

Kromě toho budete potřebovat spoustu snů, abyste si mohli dovolit nové vesnické biomy a říše, které vám umožní interagovat s několika novými postavami ve hře.

Chcete -li si dovolit domy, ve kterých budou vesničané muset zůstat, ujistěte se, že máte také spoustu hvězdných mincí Disney Dreamlight Valley. Zde jsou všechny způsoby, jak můžete postavy pozvat do svého údolí.

Úkoly přátelství a příběhu

Pravděpodobně nejvíce na cestě pozvání postav do vašeho údolí je prostřednictvím úkolů přátelství a příběhu.

Kdykoli dokončíte zastřešující úkol příběhu nebo hledání přátelství pro konkrétní postavu, tato postava se vrátí do vašeho údolí Dreamlight. Například můžete pozvat Minnie Mouse do vaší vesnice dokončením řady přátelství Mickey Mouse.

Odemknutí říší hradu snů

Dalším skvělým způsobem, jak pozvat postavy do vašeho údolí, je odemknutí říší ve snovém zámku. Realms of Disney Dreamlight Valley jsou postaveny na filmu Disney. Proto tam najdete relevantní postavu, jako je zmrazená říše, bude mít Annu a Elsu.

Vše, co musíte udělat, je mluvit s těmito postavami, a pokud vám nabídnou úkol, musíte jej dokončit, aby mohli přijít do vašeho Dreamlight Valley.

Odemknutí nových regionů

Dalším skvělým způsobem, jak setkat nové postavy, je odemknutí určitých oblastí. Pokud v této oblasti žije postava, která žije a odemknete ji, automaticky získáte také přístup k této postavě. Například, pokud odemknete klidnou louku, odemknete Goofy ve hře automaticky.

Budete však potřebovat sekeru výběru.

Všechny postavy Disney Dreamlight Valley

Sestavili jsme seznam všech postav, které byly dosud vydány ve hře. Kromě toho jsme pro vaše pohodlí zahrnuli také proces odemknutí každé postavy a jak je můžete přimět, aby se připojili k vašemu údolí. To zahrnuje všechny úkoly, které musíte převzít, nebo regiony, které potřebujete odemknout ve hře.

Mějte na paměti, že tyto postavy jsou pouze ty, které byly nedávno propuštěny. Ujistěte se, že přidáme nové postavy, které budou později vydány v našem průvodci. Mezitím se podívejte na všechny potvrzené postavy ve hře níže.

Merlin

Deuteragonista meče v kameni, Merlin, je mocným čarodějem, který má povinnost vzdělávat Arthur. Má spoustu schopností a je považován za nejsilnější čaroděj všech dob. Mezi jeho nejoblíbenější schopnosti patří okouzlení, shapeshifting, předvídavost, animace, alchymie a abjurace. Vidí v budoucnu; Může však jen předvídat některé jeho části.

Postava Merlin v údolí Disney Dreamlight

S těmito schopnostmi řazení tvaru se může změnit na cokoli, co chce, od housenky na kozu. Kromě toho může se svou magií přinést život neživé předměty a dokonce jim dát osobnost jako jeho slavná cukrová mísa.

Je to jedna z prvních postav, se kterými se setkáte v údolí Disney Dreamlight, a naštěstí nebudete muset dokončit rozsáhlý úkol, abyste ho odemkli.

Mickey Mouse

Postava, která nikdy neopustila údolí a váš soused Plaza, Mickey Mouse, je jednou z milovaných postav ve hře. Bude umístěn v domě naproti náměstí a můžete jít dovnitř, abyste se s ním setkali. Pokud by to bylo zahájeno Mickeyho vzpomínky řádek hledání.

Mickey Character in Disney Dreamlight Valley

Po dokončení úkolu získáte královské nástroje v údolí Disney Dreamlight Valley. Má další vyhledávání s názvem Foodception . Při vyhledávání budete poprvé představeni vaření. Po tomto úkolu budete moci vařit mnoho herních receptů, které vám pomohou na vaší cestě dopředu.

Scrooge McDuck

Další postavou, kterou najdete stojící mimo jeho zničený obchod, je Scrooge McDuck. Je to nejbohatší kachna na světě a byl vytvořen Carl Barks. Jeho televizní seriály Duck Tales byly úspěšné na několika médiích a stále je milován.

Scrooge Character in Disney Dreamlight Valley

Nejenže se objevil v Disney Dreamlight Valley, ale také v jiných hrách, včetně série Kingdom Hearts, Epic Mickey, Disney Infinity a Duck Force Rises.

Jeho obchod bude umístěn přímo poblíž centra náměstí. Jakmile s ním budete mluvit, budete moci odemknout Dávat smysl pro věci hledání. Úkol vás požádá, abyste šli a komunikovali s jinou postavou, Goofy.

Goofy

Neinteligentní a nesmírně skromný charakter franšízy Mickey Mouse je náš nemotorný goofy. Je velmi rychle nepřítomen a někdy jedná dětinsky. Jeho osobnost se v údolí Disney Dreamlight nemění.

Je vždy optimistický a může dělat cokoli pro lidi blízké, zejména Donald, Mickey a jeho syn Max. Goofy je skvělým doplňkem vašeho údolí, protože nejen je velmi zábavný milující, ale bude se také starat o komunitu kolem něj.

Goofy

A údolí Disney Dreamlight bude zamčeno na mírové louce. Musíte sbírat nástroj pro výběr sekery, abyste odemkli Goofy. Až budete mít nástroj, musíte rozbít skály, které vám budou blokovat cestu do mírové louky.

House of Goofy bude umístěn přímo uprostřed regionu a bude poměrně snadné najít. Poté musíte také najít rozbitý rybářský prut. Bude umístěn u rybníka. Poté, co jste shromáždili rozbitý rybářský prut, vezměte ji na Goofy a získáte královský rybářský prut.

Wall-E

Rozkošný robot s názvem Wall E je dronem sběratele odpadu vytvořeného Buy n Large. Měl za úkol vyčistit vše odpadky, které trápí Zemi ve vzdálené budoucnosti. Po letech nekonečné práce získal své vlastní vědomí a začal si přát někoho v životě.

Charakter zeď E v Disney Dreamlight Valley

Po 700 letech osamělosti udělal Evu a všechno se změnilo. V údolí Disney Dream Light budete muset odemknout jeho říši na hradě snů, abyste ho pozvali. Kromě toho budete také muset dokončit úkol, který mu umožní přesunout se do vašeho údolí.

Má zahradu, kterou lze časem upgradovat. Odtud můžete také sklízet mnoho plodin, které vám pomohou v určitých receptech a budoucích úkolech.

Moana

Optimistická a houževnatá dcera šéfa Motunui, Moana je tu, aby zachránila den s jeho tvrdou a mořskou milující osobností. Fearless šéf má nehynoucí lásku ke své rodině a vesnici a ona pevně věří v legendy a příběhy obklopující její ostrov.

Moana Character in Disney Dreamlight Valley

Bere všechno vážně a snaží se udělat maximum v každém úkolu, se kterým je jmenován. Uvidíte také tyto rysy osobnosti a Disney Dreamlight Valley. Nejprve si budete muset odemknout její říši na svém vysněném zámku a dokončit všechny její úkoly, abyste ji mohli pozvat do svého údolí Dreamlight.

Maui

Demigod jižního Pacifiku, Maui, používá jeho úmrtnost a magický rybí háček, aby pomohl Moanovi v jejích dobrodružstvích. Je velmi silný a silný a nazývá se Guardian of Lidind. Jeho zbožná síla mu umožňuje využívat jeho nadlidské schopnosti, aby pomohl každému v nebezpečí.

Maui

Kromě toho může také tvarovat a může se proměnit v cokoli, co se mu líbí, včetně žraloka, ryby, brouka, soby a dokonce i hvězdice. Je také skvělý námořník.

V údolí Disney Dreamlight, poté, co přivedete Moanu zpět do údolí, můžete také pozvat Maui do vaší vesnice. Za to budete muset jít do říše Moana a navštívit ho. Pokud tak učiníte, umožní vám přijmout úkol s názvem a Svátek hodný polobohu.

Po úspěšném dokončení úkolu budete moci přesvědčit Maui, aby přišel do vašeho údolí Dreamlight a připojil se k Moana. Mějte však na paměti, že musíte mít přístup na oslnivou pláž. Jinak nebudete mít oblast, kde umístíte svůj vodnatý domov, kde může žít.

Remy

Rozkošná myš je tady v údolí Disney Dreamlight, aby vaše dobrodružství bylo chutnější s jeho chutnými recepty. Remy má dar v identifikaci různých ingrediencí jídla a tato schopnost mu dokonce pomohla identifikovat toxická jídla, aby členové jeho klanů nezemřeli na stravování jedovatých věcí.

Remy

Jakmile odemknete ratatouille říši, budete ho moci pozvat do svého vysněného světla. Můžete odemknout říši na hradě snů a budete muset také dokončit některé úkoly, aby se Remy mohl vrátit do údolí Dreamlight.

Dále se také naučíte recept na Ratatouille tím. Jakmile je Remy ve vašem údolí Dreamlight, můžete otevřít restauraci Chez Remy ve svém údolí.

myška Minnie

Minnie Mouse je ztělesněním ženskosti a veselí. Je sladká pro všechny kolem ní a je zvyklá vidět pozitivní ve všem. To vede k tomu, že její laskavost byla někdy udělena; Její sladká povaha si však váží každý. Minnie Mouse je velmi otevřená, pokud jde o šikanu nebo hrubost.

Minnie charakter v Disney Dreamlight Valley

Až dorazíte na přátelství 8 s Mickey Mouse, budete ji moci pozvat do svého údolí Dreamlight. Kromě toho budete také muset dokončit Úkol zvětšení paměti pro zvětšení paměti A všechny úkoly Mickey Mouse Interagment s Minnie Mouse. Během hledání přátelství zvětšení paměti budete moci zachránit Minnie Mouse.

Ursula

Antagonista Disneyho animovaného celovečerního filmu The Little Mermaid, Ursula, je Half Woman a Half Octopus se spoustou mocností. Najde Merfolk, to je v potížích, a nabízí jim přání, které se splní.

Postava Ursula v údolí Disney Dreamlight

Vždy však najde něco, co jí bude mít prospěch, a poté využije potíže s mořskými pannami. Ursula je jedním z nejdůležitějších členů sestavy darebáku v Disney a používá Dark Magic, kdykoli se potěší.

Poprvé se setkáte s Ursula a Disney Dreamlight Valley S velkou silou . Budete moci přijmout úkol, pouze když odemknete oblast oslnění pláže hry. Chcete -li osvobodit Ursulu, budete muset získat kouli moci. Můžete tak učinit řešením tajemných hádanek, se kterými se setkáte v údolí Disney Dreamlight Valley.

Kristoff

Je jedním z protagonistů filmu Disney Frozen. Miluje chodit na dobrodružství se svým sobem Sven. Kristoff má s Annou romantický vztah a miluje s ní chodit na dobrodružství.

Kristoff

Když se odemknete v oblasti Valor Region a Disney Dreamlight Valley, setkáte se s Kristoffem. Najdete ho.

Kačer Donald

Donald Duck je drzý přítel Mickey Mouse, který miluje dobrodružství, turistiku a tanec. Také miluje trávení času se svým milencem, Daisy the Duck. Donald je fanouškem žertů a uvidíte jeho vlastnost v údolí Disney Dreamlight Valley.

Donald charakter v Disney Dreamlight Valley

Když zjistíte, že Kristoff mluví s ním, zahájí Ztracen v Dark Grove hledání. Donald bude součástí úkolu a během kurzu budete muset projít podivným portálem nacházejícím se v Les valoru.

Matka Gothel

Je antagonistkou Disneyho zamotaného. I když se narazíte na Rapunzel nebo Eugene, protože ještě nejsou součástí hry, budete muset komunikovat s Matkou Gothelem na řadu úkolů.

Matka Gothel

Když si vezmete úkol Prokletí , Budete moci odemknout matku Gothel. Chcete -li dokončit úkol, budete muset odstranit temnou magii, která byla aplikována na strom v Glade of Trust.

Anna a Elsa

Dvě krásné sestry jsou připraveny k interakci, jakmile odemknete zmrazenou říši. Bude to na druhé úrovni hradu snů. Je třeba poznamenat, že budete muset nejprve komunikovat s Annou.

Postava Elsa a Anna v Disney Dreamlight Valley

Poté komunikujte s Elsou, abyste je přivedli zpět do tohoto údolí Dreamlight. Kromě toho budete muset během úkolů, které berete, vyrovnat své přátelství s Annou. Navíc, budování vztahu s Annou je důležitou součástí hlavní kampaně v údolí Disney Dreamlight Valley.

Ariel

Hlavní protagonistka malé mořské panny je také součástí údolí Disney Dreamlight Valley a je 7. nejmladší dcerou krále Tritona a královny Atheny.

Ariel Characte v Disney Dreamlight Valley

Jakmile opravíte, budete moci komunikovat s Ariel Tajemná lodi a pomoci Goofy. Najdete lodi na opuštěném ostrově, který se nachází jihozápadně od oslnivé pláže. Jakmile jste si vytvořili malý vor, můžete jít a komunikovat s Ariel.

Princ Eric

Jakmile jste pozvali Ariel do svého údolí Disney Dreamlight a postavili svůj domov na svém ostrově, můžete s ní vyrovnat své přátelství, abyste mohli získat přístup k Ericu.

Eric

Když začnete přátelství s Ariel, získáte úkol, kde budete muset přivést Erica zpět do údolí také.

Nadcházející postavy

Podle informací, které jsou k dispozici online, se od nynějška hráči hádají, že ve hře bude brzy přidáno mnoho postav, které budou brzy přidány. Zatímco hra již má spoustu postav s nadcházejícími expanzemi, očekává se, že budou přidány postavy z Lion King a Toy Story.

Kromě toho se Ralph a Belle objevili v oficiálním přívěsu, ale ve hře jsme je neviděli.

Ve hře vidíme také spousta sad nábytku a oblečení, které vidíme, které naznačují přidání několika dalších postav Disney, které lze v budoucnu potenciálně uvolnit. Níže jsou všechny postavy, u nichž se očekává, že do hry budou přidány.

 • Bestie
 • Kráska
 • Popelka
 • Buzz Lightyear
 • Olaf
 • Ralph
 • Pumbaa
 • Simba
 • Jizva
 • Dřevnatý
 • Sully
 • Steh
 • Vanellope

Všechny tyto postavy se objevily v přívěsech a další postavy z těchto franšíz se také mohou objevit ve hře.

Fanoušci by chtěli vidět postavy

Mnoho fanoušků vyjádřilo svá přání, aby do hry byly přidány určité postavy. Každý chce, aby tyto postavy byly brzy přidány v expanzích, aby si mohli hru užít ve své skutečné podstatě.

Níže jsou všechny postavy, které mnoho fanoušků chce vidět v budoucnu.

 • Tarzan
 • Nahoru
 • Duše
 • Spící kráska
 • Sněhurka a sedm trpaslíků
 • Robin Hood
 • Princezna a žába
 • Pocahontas
 • Peter Pan
 • Pinocchio
 • Luca
 • Mulan
 • Kupředu
 • Aladin
 • Alenka v říši divů
 • Hunchback Notre Dame
 • Kniha Džunglí
 • Herkules
 • Encanto
 • Statečný
 • Big Hero 6
 • Medvídek Pú
 • Úžasňákovi

Uvidíte jemné náznaky směřující na tyto franšízy během hry. Brzy však nebylo potvrzeno, že tyto postavy budou přidány. Chceme vidět Lightning McQueen a postavy jako Dumbo. Mají však velmi malou šanci, že budou přidáni do údolí Disney Dreamlight.

souhrn

Doufáme, že po přečtení našeho průvodce budete mít lepší představu o všech postavách, s nimiž budete mít v rámci hry, a všechny postavy, které můžete očekávat, že budou vydány v blízké budoucnosti.

Pokud máte nějaké dotazy, nechte je v sekci komentářů. Jakmile budou v našem průvodci uvolněny, zajistíme přidání jakýchkoli nových postav.

Byl tento článek užitečný?

dík! Sdílejte s námi svou zpětnou vazbu. ⚡

Jak bychom mohli tento příspěvek vylepšit? Prosím, pomoz nám. ✍

Všechny postavy Disney Dreamlight Valley

Zde jsou všechny známé postavy Disney Dreamlight Valley, které vám pomohou na vaší cestě zachránit půdu, včetně některých přicházejících později v řadě.

Publikováno: 20. července 2023

Kteří jsou všechny současné postavy Dreamlight Valley? Na vaše dobrodružství se k vám připojí řada postav Disney v tomto rozkošném životě, když se stanete kamarády se známými tvářemi z vašich oblíbených animovaných filmů. Už nějakou dobu hrajeme hru a dosud jsme se dozvěděli všechny ve hře, takže vám můžeme pomoci spřátelit se s nimi.

Zatímco Dreamlight Valley je Sim Life, je to také velmi řízeno příběhem a některé z postav, se kterými narazíte, tvoří část tohoto příběhu. Jiní mohou být vybráni a odemčeni v jakémkoli pořadí z Inside the Dream Castle – i když si budete chtít přečíst přečíst našeho průvodce Disney Dreamlight Valley, protože doporučuje utratit svůj Dreamlight za něco jiného, ​​než odemknete příliš mnoho říší. Tady však procházíme všemi Znaky Disney Dreamlight Valley Narazíte se na příběh, ty, které můžete zachránit z jejich říší, a ty, se kterými se ještě musíme setkat.

Postavy Disney Dreamlight Valley: Eric a Ariel

Všechny aktuální postavy Dreamlight Valley a jak je najít

První postavou, kterou jste představili v Dreamlight Valley, je Merlin z meče v kameni. Je klíčový na vaši cestu v údolí Disney Dreamlight, učí vás, jak věci fungují a jak využít své magické síly. Jak postupujete přes údolí, mluvíte s ním často, ale také se představíte více – jako je váš soused Mickey Mouse.

Zde je úplný seznam všech, s nimiž se setkáte v této nové zemi, když budete pokračovat ve své cestě a přinášíte Dreamlight Valley zpět k životu:

 • Merlin: pozdraví vás na začátku údolí Disney Dreamlight Valley.
 • Scrooge McDuck: Čeká na vaši pomoc mimo jeho shluk na náměstí a dokonce vám ukáže, jak upgradovat váš dům Dreamlight Valley.
 • Mickey Mouse: Je váš soused Plaza a další postava, která nikdy neopustila údolí.
 • Goofy: je uzamčen na mírové louce, ale rychle se představí, jakmile odemknete biome.
 • Ursula: je uvězněn v jeskyni, kterou vám Merlin pomůže objevit, jakmile odemknete oslnivou pláž.
 • Kristoff: Odemkněte les odvahy a Kristoff bude čekat na záchranu.
 • Kačer Donald: Musí být zachráněno z tmavého portálu v lese Valor.
 • Matka Gothel: Když odemknete Glade of Trust, musíte vstoupit do velkého prokletého stromu, ve kterém je matka Gothel uvězněna, aby se mohla dostat ven.
 • Myška Minnie: Lze jej čas od času považovat za třpytivou auru kolem údolí, ale musíte s Mickeyem dokončit úkoly, abyste s ní mohli komunikovat a přivést ji domů.
 • Ariel: Nemůžete se dostat domů z tajemného ostrova bez vaší pomoci, takže kompletní Goofy’s The Mysterious Wreck Quest, odplat si k její pomoci.
 • Eric: Vrátí se do údolí, jakmile zvýšíte úroveň přátelství s Ariel a dokončíte své úkoly.
 • Jizva: žije na hřbitově slonů na sluncem zalité plošině.
 • Steh: Najděte špinavou ponožku na pláži, která odemkne řadu úkolů, což má za následek příchod nejroztomilejšího a nejoblíbenějšího experimentu s vesmírem.
 • Mirabel Madrigal: Vrací se do údolí, jakmile Mini-Casita považuje za bezpečné, a jakmile to uděláte dost, abyste to dokázali. Budete vědět, že je čas, když na louce najdete záhadný zlatý klika Mirabela.
 • Olaf: lze nalézt uzamčené na tajném místě v údolí, stejně jako Kristoff. Přečtěte si dále a dozvíte se o říších a o tom, jak přimět Annu a Elsu, aby se také vrátili do údolí a připojili se k rozkošnému Olafovi.
 • Dobrá víla: byl představen jako součást aktualizace zapamatování, která dosud přidala více. Stejně jako Merlin, víla kmotra vám pomůže odhalit více o zapomenutí a najdete ji v dýňovém domě v Biome zapomenutých zemí.
 • Vanellope von Schweetz: dorazí do údolí jako váš úvod do funkce snů. Vanellope najdete na hradě Dream v rámci Scroogeho „Haunting of the Dream Castle“.

Poměrně brzy, Merlin vám ukáže, jak odemknout hrad Dream, což vám poskytne přístup k postavovým říši. Ty vás vezmou tam, kde tyto další postavy v současné době pobývají, a za úkol je přivést je domů. Takto také očekáváme, že do hry bude vydána většina budoucích postav.

V současné době je přístupných šest říší: Moana, Ratatouille, Wall-E, Frozen, Toy Story a The Lion King. S více než 30 dveřmi, které jsou již viditelné na hradě snu, a neomezený potenciál k těmto přidat, můžeme očekávat, že přijde mnoho dalších, s princeznou vanellope dorazí za jen pár týdnů. Postavy, které jsou v současné době k dispozici od Dreamlight Valley Realms, jsou:

Disney Dreamlight Valley Postavy: Wall-E

Nadcházející postavy Disney Dreamlight Valley

Jedna z postav, které jsme se nejvíce dozvěděli od prvních teaserů DDLV, konečně přijde do údolí v další aktualizaci Dreamlight Valley, protože krásná Belle byla potvrzena pro aktualizaci 7 v září. Navíc, zatímco Ralph se okamžitě nepřipojil k princezně Vanellope, objeví se v oficiálním přívěsu, takže by také mohl přijít brzy. Existuje také řada sad oblečení a nábytku, které naznačují jiné franšízy, které by mohly být zahrnuty, jako jsou Monsters Inc.

Jak jsme již zmínili, většinou očekáváme, že se tyto postavy připojí k Dreamlight Valley prostřednictvím říší, ale po příjezdech Scar a Stitch, víme, že více bude mít své vlastní domovy v údolí. Osobně čekám, až uvidím, že nikdo jiný než Hercules nedorazí do oblasti ruin Glade of Trust – a právě kdo žije v tom dýňovém domě? To znamená, že některé z postav, které můžeme očekávat v budoucnu, jsou:

Zatímco výše uvedené postavy se objevily v přívěsech, doufejme, že se k nim připojí další franšízové ​​postavy – protože bez Mike Wazowskiho nebo Sitch bez lilo není Sully.

Disney Dreamlight Valley Postavy: Belle

Chybějící znaky a filmy

Znáte všechny výše uvedené, určitě stále existují některé postavy, které bychom rádi viděli, připojí se ke seznamu postav v budoucnosti, a nebudeme odpočívat, dokud neuvidíme Hercules, Meg a Tarzan, jak se prochází kolem vesnice. Zde jsou jen některé z filmů s postavami, které chybí v Disney Dreamlight Valley, které by mohly být v budoucnu přidány:

 • Aladin
 • Alenka v říši divů
 • Big Hero 6
 • Statečný
 • Kokos
 • Elemental
 • Herkules
 • Hunchback Notre Dame
 • Úžasňákovi
 • Kniha Džunglí
 • Luca
 • Mulan
 • Kupředu
 • Peter Pan
 • Pinocchio
 • Pocahontas
 • Princezna a žába
 • Robin Hood
 • Spící kráska
 • Sněhurka a sedm trpaslíků
 • Duše
 • Tarzan
 • Nahoru
 • Medvídek Pú

Některé z výše uvedených franšíz se již díky položkám přizpůsobení objevují ve hře, ale zatím není žádné potvrzení, že některá z jejich postav se objeví. Také jsme nechali několik více nerealistických, jako jsou filmy na živé akce nebo postavy jako Dumbo a Lightning McQueen, které bychom rádi viděli, ale mohli být příliš velký. Ale pak máme Remy, Woody a Buzz, tak kdo ví, co drží budoucnost Dreamlight Valley.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Když už mluvíme o Remym, pokud bojujete s jeho questline s Realm, máme průvodce jeho slavným receptem Ratatouille, stejně jako seznam všech ostatních receptů na Dreamlight Valley, také. Nebo, pokud jste přilepeni v mystické jeskyni Disney Dreamlight Valley díky Ursule, budete si chtít přečíst vše o hádankách a o tom, jak je vyřešit.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.