Distribuce hodnosti Valorant vysvětluje, proč jste uvízli ve stříbře., Valorant řady řady objednávek, distribuce a hodnocení systému | PCGamesn

. .

Distribuce hodnosti Valorant vysvětluje, proč jste uvízli ve stříbře

Nedávné statistiky Valoranta odhalily, že noobové i profesionálové jsou vzácné a ukazují stříbrné jako nejvíce přeplněné hodnosti.

? Podle nedávných statistik jsou kvalifikovaní a noví hráči ve Valorantu vzácní, přičemž zabírají pouze 1% prostoru na grafu.

.. Stříbro je stále nasycenou hodností, kde je většina hráčů. . S rostoucími řadami se hráči nadále filtrují, takže zářivý je konečný svatý grál.

. Toto číslo se neshoduje s jiným hodností ve Valorant, ale železo 1 se blíží. Pouze 0.8% hráčů ve Valorantu je železo 1, takže veškerá naděje stále není ztracena. Většina hráčů Valorantu je přirozeně lepší než železo 1.

. Bronze 3 a Gold 1 Alone House asi 17% populace Valorant, vysvětlující, proč je konkurence v počátečních pozicích tak tvrdá.

?

Stříbro je také známé jako „Elo Hell“ mezi hráči Valorant za to, že je hodností, kde většina dostane „hardstuck..

. Existuje více hráčů, kteří představují stovky různých herních stylů, které hráči musí řešit denně. .

To je součástí důvodu, proč se konkurence cítí tvrdá ve stříbře, i když dovednost-strop dovedností není vysoká obloha. Odhodlaní hráči však mohou bez problémů prohloubit peklo.

.

Jedna z nejlepších her pro více hráčů, Valorant

Publikováno: 5. září 2023

Chcete vědět o řadách Valorant a o tom, jak funguje systém hodnocení? . Při pohledu na tyto postavy můžeme získat všechny druhy informací, jako je místo, kde sedíte proti průměrnému hráči, stejně jako čas a energie se v tuto chvíli vkládá do FPS.

Stejně jako všechny konkurenceschopné hry FPS má i Valorant několik různých způsobů, jak měří pokrok hodnocení a celkové hodnocení hráčů proti sobě navzájem. . Kromě toho je zde také koncept s názvem „Rank Rating“, který je připojen k MMR. Zde je vše, co potřebujete vědět o řadách Valorant, aktuální distribuci hodnosti a konkurenční hry.

Všechny valoranty jsou v pořádku

Zde je úplný seznam řad Valorantu:

 • Železo 1
 • Bronze 3
 • Stříbro 1
 • Stříbro 2
 • Stříbro 3
 • Zlato 2
 • Zlato 3
 • Diamant 1
 • Diamant 2
 • Diamant 3
 • Ascendant 1
 • Ascendant 2
 • Ascendant 3
 • Nesmrtelný 2

Valorantový zákon Rank

. Vaše hodnocení ACT je oficiálně nejvyšším vítězstvím, které Riot rád nazývá vaši „osvědčenou dovednost“.

V průběhu činu vyplňujete dutý trojúhelníkový odznak, přičemž miniaturní barevné trojúhelníky jsou při hraní štěrbiny. .

. .

Valorant Hodné: Některé příklady odznaků valorantového zákona

Distribuce hodnosti Valorant 2023

. Samotný Riot o tom sdílí informace již od Act 1 Episode 3, kde studio uvedlo, že se týkalo příliš mnoho lidí v nižších řadách a nestačí se dostat až do vyšších úrovní.

Po poklesu průměrného hráče na začátku roku 2023 se čísla začala těžce zkreslit do vyšších řad do května, s větším počtem v nejlepších řadách, než jsme viděli v měsících. . .

Distribuce hodnosti Valorant pro srpen 2023:

Od epizody 4 Act 1, abyste získali řady v konkurenčním režimu Valoranta, musíte mít úroveň účtu nejméně 20. Jakmile zasáhnete tento prahový hodnota, můžete se zapojit do hodnocené hry. Na začátku každé epizody musíte hrát pět zápasů pro umístění, ale pro každý akt 2 a 3 v epizodě musíte hrát pouze jeden zápas umístění – vaše pozice se resetují na začátku každého aktu.

Valorant je hra, která se snaží podporovat konkurenční hru mezi týmy, ačkoli Riot se také pokusil být velkorysý, aby umožnil přátelům hrát si mezi sebou, i když existuje disparita hodnosti. Pokud jde o hraní s přáteli, existuje několik pravidel, která je třeba mít na paměti:

 • Skupiny čtyř nejsou povoleny, aby zabránili sólovým hráčům, aby se zvedli.
 • Skupiny dvou nebo tří musí zůstat v požadavcích na disparitu v hodnocení.
 • Skupiny po pěti nemají omezení, i když v závislosti na tom, co má řazení pět-stack, ovlivní vaše hodnocení a ztráty hodnocení hodnocení.

. Pokud je nejnižší osoba v týmu železa nebo bronz, pak nejvyšší nemůže být vyšší než stříbro (jakákoli úroveň). Pokud je nejnižší stříbro, pak nejvyšší nemůže být vyšší než zlato (jakákoli úroveň). Pokud je zlato nejnižší, pak je platina nejvyšší – opět jakákoli úroveň.

. Pětipodlažní strany ignorují omezení disparity, i když v závislosti na tom, jak velká může být disparita, mohou existovat významné tresty hodnocení. .

. Pro více průvodců Valorantu naleznete v našem seznamu Valorant Tier pro nejlepší postavy, náš průvodce kódy Valorant Crosshair Průvodce, jak se postavit vaše stránky, jako je váš oblíbený profesionál, a poté náš průvodce nočním trhem Valorant pro tyto zlevněné kůže. Pro přestávku od Valorant a těchto profesionálních her, proč se právě teď podívat na některé z nejlepších PC her na dosah ruky.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.