Dlouho očekávaný přepracování Udyr je konečně tady, ale bylo to úspěšné? Inven Global, Udyr Rework Aspaity Kit, New Ultimate Reveated for League of Legends – Polygon

Jeden z nejstarších šampionů League of Legends má konečně své přepracování

Bylo přepracování úspěchu?

Dlouho očekávaný přepracování Udyr je konečně tady, ale bylo to úspěšné?

24. srpna, dlouho očekávaný přepracování Udyr konečně zasáhl živé servery. Od jeho sady dovedností, modelu mistrovství ve hře, po všechny jeho stříkací umění mimo hru, získala pozornost mnoha hráčů, včetně těch, kteří normálně nehrají Udyr.

Je to asi týden od jeho přepracování, takže zde je rozpis toho, jak se Udyr používá na korejském serveru, a také znalý vhled do přepracování Udyr.

Udyr má nová duchovní zvířata: rekapitulace jeho sady dovedností

Udyr měl čtyři postoje: tygr [q], želva [w], medvěda [e] a Phoenix [r] postoj. Zatímco funkce ve hře se nezměnily, jeho schopnosti nyní představují Freljordian Demigods [Spirit Guard Udyr Skin stále zahrnuje původní čtyři zvířata]. Jeho pasivní [probuzený duch] mu nyní umožňuje znovu znovu odléhat jednu z jeho schopností a také mu poskytnout 30% rychlost útoku ve svých dalších dvou autech a náhradách 5% jeho cooldown on-hit.

Zatímco extra pohybující se ze svého starého pasivního nedělal řez do přepracování, Udyr může nyní znovu odléhat jeden z q/w/e/r, udělování dalších účinků: Vylepšený Q způsobuje, že udyr útok zrychluje a dělá jeho autos Vyvoláte Lightning, W mu dává zdvojnásobení štítu plus více zasaženého životního testu, E ho činí rychlejším a imunním vůči CC a jeho r nyní svolá bouři [jako Viktor’s Ult], která sleduje jeho nepřátele a způsobí maximální poškození zdraví a maximální poškození zdraví. Opětovný aspekt přepracování Udyr také odpovídá tomu, jak Lee Sin trénoval Udyr v tradici,

Karta Udyr’s Report v KR sólové frontě

Kromě své míry výběru nebyly statistiky sólových front Udyr tak skvělé v prvních dnech po předávání. Šel z 1% na 14% míru výběru, ale jeho výhra byla na pouhých 43%. Největší problém byl s jeho Q, Wilding Claw, protože mu chyběla poškození i v jeho vylepšené podobě. Kvůli tomu, jak byl ohromující, když maximální q, Riot hotfixed Udyr 26. srpna, který jeho Q a E zmizel, zatímco mírně nerfinoval jeho udržení na jeho W. Cílem této hotfix je dát mu více možností jako šampiona, protože hráči cítili, že maximální maximalizace R na přepracovaném Udyr byla mnohem lepší než užívání q.

Po hotfixu se jeho výhra v sólové frontě začala zotavovat; Zejména v džungli, kde jeho výhru vyšplhala na 48%.

Abych slyšel více o názoru odborníka na přepracovaný Udyr, měl jsem šanci mluvit s Lee „Shrimp“ Byung-Hoonem, bývalým profesionálním džunglíkem, který hrál hodně her Udyr před i po svém přepracování. Sdílel svůj názor na stav přepracovaného Udyr a také o tom, jak by měl být přehrán.

Celkový dojem z přepracování Udyr?

Udyr může být určitě přehrát Top a Jungle a dokonce i uprostřed, v závislosti na zápase. . Jako džungler si myslím, že je mnohem slabší; Udyr byl silný v předběžném odběru rané hry, ale po přepracování je určitě náchylnější k napadnutí z nepřátelského džungle. Je těžké spravovat jeho HP během jungingu a je zranitelný, když jsou jeho probuzené schopnosti na cooldownu, takže to je, když je náchylnější napadnout. Na druhou stranu je však to, že si myslím, že jeho potenciál pozdní hry se výrazně zvýšil.

Jako džungler upřímně věřím, že předsítek Udyr byl mnohem lepší. Myslím si však, že nízká míra vítězství, kterou má, je proto, že nejen to nebylo tak dlouho od přepracování, je to také skutečnost, že se v rané hře dostal mnohem slabší. S přístupem hotfixu si myslím, že jeho vítězství bude neustále stoupat na pohodlné místo.

Sestavení dovedností/položek?

Pokud jde o pořadí na sestavení položek a dovedností, myslím, že R Max bude stále silnější nad Q. Budování Sunfire Aegis nebo Turbo Chemtank do démonického objetí skutečně přinese R Max Udyr. Nakonec záleží na tom, jak vypadá váš tým Comp v sólové frontě. Pokud jste ve svém týmu sólovým šampionem AP, určitě se podívejte na spěch démonických objetí druhého; Pokud ne, pak si myslím, že míchání zmrazeného srdce ve vaší sestavení bude určitě možnost. Vypadá to, že mu démonické objetí mu dává obrovský moci, takže si myslím, že je to pro něj hlavní položka.

Runy?

Myslím, že pochopení nehynoucího jako Keystone Rune v horním pruhu je dobré v horním pruhu, ale v džungli si myslím, že dobyvatel je jen způsob, jak jít. Testoval jsem a dokonce jsem sledoval, jak ostatní zkoušejí stisknutím útoku, ale nemyslím si, že je to tak dobré, protože Udyr se opravdu nedostane k automatickému útoku v týmových bojích. Je zřejmé, že se chcete proplétat do AAS, kdykoli využijete své schopnosti, takže si myslím, že být tímto bojovým stylem juggernaut a přitom udržovat poškození nepřátele s dobyvatelem a W je nejlepší způsob, jak ho hrát. Jako džungler si upřímně myslím.

Také neberte fázovou spěch. Je to odpad.

Bylo přepracování úspěchu?

Myslím, že stále má stejné slabosti jako předsítek Udyr, protože je stále slabý před zády týmové souboje. Hraje se mnohem těžší, protože musíte vědět, kdy používat probuzené schopnosti, a musíte se tkaní ve více AAS, jako je Lee Sin. Nemůžete se jen slepě účtovat jako před oddanými dny, a on může být těžce potrestán, pokud se pokazíte při používání probuzených schopností. Určitě má křivku učení.

Možnosti ho vidět v Pro Play?

Myslím, že to určitě bude, ale také si myslím, že to řekne jen čas. Byl jsem velmi otevřený o tom, jak by měli být také šampióni jako Karthus a Fiddlesticks. Nakonec je to všechno na tom, kolik pro týmy a hráči mají úspěch, a to jak v scrimech, tak v zápasech.

zpravodaj

Třídit: Nejlepší nový starý

Komentáře: 0

Jeden z nejstarších šampionů League of Legends má konečně své přepracování

Splash Art pro nový Udyr

Pete Volk (on/oni) je editorem kurátorských polygonů pro filmy a televizi, se zvláštní láskou k akcím a filmům bojových umění.

Ve městě je nový Udyr. Po mnoha letech, mnoho let hráčů, kteří se dožadují aktualizace jednoho z League of Legends„Nejstarší šampióni, The Spirit Walker, získává nový vzhled na roztržení a nový soubor schopností.

Základní mechanik Udyr – neustále se měnící postoje pro různé účinky – stále existuje, prostě vypadá jinak. První pohled jsme dostali minulý týden na přepracování, což předvádělo jeho nové postoje inspirované Freljordem. Tyto postoje čerpají z některých Liga je Šampioni Freljordu, jako jsou Ornn, Volibear a Anivia (kteří mohou považovat Udyrovu novou konečnou schopnost velmi známý).

V příspěvku Dev v roce 2021 tým Udyr Update upřesnil, proč byl tento konkrétní šampion identifikován jako potřebu aktualizace – hlavně extrémně zastaralé hry a vizuální prvky pro hru, která změnila a změnilo tón Od té doby, co poprvé dorazil na scénu. Tým řekl, že si chtěli udržet svou identitu jako válečníka měnícího postoj, a zároveň přinesl svůj vzhled a hraní aktuální s modernější verzí League of Legends.

Udyr byl poprvé propuštěn v prosinci 2009 a má trochu pověst „milovat ho nebo ho nenávidět“ liga společenství. I když existuje mnoho diehard udyr mains, jeho moci-farmující povaha může být frustrující pro nepřátelské džungle, ale také pro spoluhráče, kteří doufají v trochu další pomoc od jejich džungle.

Aktualizace Udyr je naplánována na příchod s náplastí 12.16, což znamená, že by to mělo být naživo League of Legends Aug. 24.

Sada plné schopnosti udyr

Pasivní – probuzený trénink ducha / mnicha

Udyr má 4 základní postoje schopností, z nichž každý souvisí s freljodianským polobohem. Každé ~ 30s může probudit svůj aktivní postoj tím, že jej přepracovává, aby jej obnovil a získal bonusové efekty.

Po obsazení (nebo opětovném odtahování) schopnosti Udyr další dva útoky získají 40% rychlost útoku.

Q – Wilding Claw

Udyr jde do postoje Claw. Dává rychlost útoku. Další dva útoky dohodnou poškození.

Probouzeno: Zvýšení rychlosti útoku plus další 2 útoky oblouky, které se odrazí až 6krát (může zasáhnout stejný cíl několikrát, pokud jsou izolovány).

W – Iron Mantle

Udyr jde do postoje pláště. Získejte štít. Další dva útoky obnoví zdraví.

Probouzeno: Obnovte štít, stohování. Obnovte velké množství maxhealth nad 2s.

E – Blazing Stampede

Udyr jde do postoje Stance. Získat výbuch rychlosti pohybu. Zatímco v tomto postoji, první útok proti každému cíli je omráčí.

Probouzeno: Zvyšte rychlost pohybu, na krátkou dobu získejte imunitu CC.

Udyr jde do postoje bouře. Vyvolejte ledovcovou bouři, poškozujte a zpomalujte nepřátele v okolí. .

Probouzeno: bouře se odděluje od Udyr a sleduje nepřítele, kterého naposledy zaútočil (a způsobí více poškození).