Doom Eternal Nekravol Collectible Locations, Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství |

Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy Secrets a umístění Doom Věčný průvodce, průchod

Automap Station – Slop dolů napravo od výše uvedeného tokenu.

Doom Eternal Nekravol sběratelská místa

Nekravol je 10. mise v Doom Eternal a obsahuje 18 sběratelských míst (3 hračky, 2 mistrovské tokeny, 2 stránky Codex, 1 cheat kód, 1 sentinární krystal, 1 alba, 3 tokeny praetor, 2 tajné setkání, 3 další životy). Tento průchod vás povede ke všem sběratelům Nekravol v doom eternal. Pokud jste něco zmeškali, můžete to získat prostřednictvím mise vybrat.

 • Hračky: 3
 • Mastery Tokens: 2
 • Strany Codex: 2
 • Cheat kódy: 1
 • Sentinel Crystal: 1
 • Alba: 1
 • Tokeny praetoru: 3
 • Tajná setkání: 2
 • Extra životy: 3

Všechny sběratelské předměty v této kapitole jsou uvedeny v chronologickém pořadí. Pokud vám chybí cokoli, můžete použít rychlé cestování, když se na konci mise odemkne, aby se vrátil všude.

Sentinel Crystal #1 – V první oblasti, kam můžete jít doleva nebo doprava skrz nástěnné děly, jděte doleva a najděte tento krystal.

Codex #1 (Nekravol – část I) – Když vstoupíte do budovy a zabijete skupinu nepřátel, přeskočte přes horní platformy místo toho, abyste našli tento kodex.

Extra Life #1 – V oblasti prvního setkání otevřete velké dveře stojícím na tlačítku po zabití nepřátel v této oblasti. Ještě neprocházejte velkými dveřmi. Místo toho použijte tyče, abyste přeskočili tam, kde je otevřené okno na levé věži, a popadněte na zeď vedle ní. Ze zdi stoupat a skočit dovnitř, aby toho dosáhl.

Hračka #1 (Baron of Hell) – Drop po díře v podlaze z výše uvedeného vyzvednutí.

Token #1 – Po zabití Kalibasu jděte přímo do další místnosti a najděte tento token.

Mastery Token #1 – V místnosti s Trap Crusher bude na opačné straně, odkud vstoupíte.

Token #2 – Postupujte podle cesty z místnosti.

Automap Station – Slop dolů napravo od výše uvedeného tokenu.

Secret Encounter #1 – Ihned po posledním tokenu oblek praetoru byste měli přeskočit mezeru v široké místnosti (všude má lidi v klecích). Z římsy poblíž tokenu praetorského obleku můžete spadnout a otočit se, abyste našli mezeru, která má být pomlčena (opačný směr, kde byste měli skočit pro pokrok příběhu). Jednou v této mezeře nemůžete chytit tajné setkání.
Toto setkání vyvolává vojáka doprava a pekelný rytíř doleva a máte jen 10 sekund, abyste zabili oba. Pokud v tomto bodě máte Unmakyra, je to velmi dobrá volba pro pekelného rytíře, nebo jen vložte jakoukoli silnou zbraň, kterou do něj máte.

Hračka #2 (Gladiator) – hned nahoru a za rohem od umístění tajného setkání.

Extra Life #2 – Po čtvrté místnosti pro setkání, kde musíte skočit za roh, aby se chytili zeď, jděte doleva po chodbě, abyste to našli.

Hračka #3 (Doom Hunter), Mastery Token #2 – Před pátým setkávacím pokojem chodíte pod dvěma drticími pasti. Na pravé zdi v první pasti můžete prorazit a najít tuto položku. Mistrovský token sedí ihned vedle něj.

Cheat kód č. 1 (hladomorový režim) – Po použití prvního přepínače vlevo a projít druhou sadou drtiče vpravo, spusťte po díře v místnosti, která následuje (klece se pohybují nahoru).

Codex #2 (Fuel The Eternal Flame – část I) – Místo toho, aby doleva aktivoval druhý lebkový přepínač, jděte za roh doprava.

Secret Encounter #2 – Po aktivaci obou přepínačů zelených lebky otevřete dveře pro pokrok, vraťte se do dvou místností před hračkou #3 a mistrovský token #2. Nyní bude brána, která jde do tohoto bodu tajného setkání. Je to podobné předchozímu setkání, kromě toho, že vynoří barona pekla po vaší pravici a dvě zombie za sebou a máte 30 sekund. Napumpujte cokoli, co můžete do baronu co nejrychleji, poté zombie rychle vyčistěte.

Album #1 (Keen – musíte jíst zeleninu) – nahoru po schodech za rohem od počátečního bodu tajného setkání.

Extra Life #3 – V místnosti Final Encounter použijte tyče na boku střední oblasti, abyste skočili na platformu vzadu a poté s tímto vyzvednutím na platformu překročili na platformu.

Token #3 – přímo na cestě, před tím, než udeříte sochu dolů, abyste se dostali na konec úrovně, to nemůže přehlédnout.

To je 100% sběratelských předmětů, které najdete v Nekravolu z Doom Eternal.

Pro všechny ostatní mise naleznete na kompletním průvodci věčné sběratelské předměty Doom.

Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy Secrets a umístění Doom Věčný průvodce, průchod

Doom Eternal - Mission 10

Na této stránce našeho věčného průvodce doom najdete všechny sběratelské předměty, které jsou k dispozici na desáté úrovni hry – Nekravol 1.

Pamatujte, že pokud jste něco zmeškali, můžete se na tuto misi kdykoli vrátit. Musíte jej však dokončit, abyste mohli uložit všechny sběratelské předměty/tajemství.

Tato kapitola popisuje pouze místa a způsoby získání sběratelských předmětů. Průchody misí jsou v a Samostatná kapitola této příručky!

 • Krystal
 • Nekravol – část 1
 • Hračka – baron pekla
 • Výhody
 • Mistrovský token
 • Výhody
 • Automapová stanice
 • Hračka – gladiátor
 • Hračka – Doom Hunter
 • Mistrovský token
 • Palivo věčný plamen – část 1
 • Cheat Code – žádný démon kapky
 • Výhody
 • Extra život

Krystal

1 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Krystal najdete krátce po zahájení mise - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Krystal najdete krátce po zahájení mise. Musíte jen překročit most a pak se otočit doleva místo toho, abyste procházeli bránou. Tajemství je na konci cesty.

Nekravol – část 1

2 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Okamžitě projděte bránou a hlavou doleva - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Okamžitě projděte bránou a hlavou doleva. Použijte skalní římsy k vyšplhání co nejvyšší. Na nejvyšší úrovni najdete poznámku, stejně jako z brnění a zdravotních potřeb.

Hračka – baron pekla

3 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Chcete -li získat tuto hračku, musíte nejprve použít vyčnívající hroty k dosažení správné úrovně - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Chcete -li získat tuto hračku, musíte nejprve použít vyčnívající hroty k dosažení správné úrovně. Když jste na posledním špici, zkuste skočit směrem k horolezecké stěně – podívejte se na obrázek výše.

4 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Poté skočte na nižší úroveň pomocí zničené podlahy - DOOM Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Poté skočte na nižší úroveň pomocí zničené podlahy. Dosáhnete hračky.

Výhody

5 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Poté, co porazil šéfa a dosáhl nejvyššího patra, nezahrnujte doprava a pokračujte v misi - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Po porážce šéfa a dosažení nejvyššího patra se nezahrnujte doprava a pokračujte v misi. Jděte doleva a dostaňte se na konec chodby. Tam najdete tajemství.

Mistrovský token

6 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Token je na místě, kde jste bojovali dříve - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Token je na místě, kde jste bojovali dříve. Za ničím to není skryté.

Výhody

Když jste na místě s tokenem, prostě jděte po schodech nahoru a uvidíte další tajemství - doom věčný: mapy a umístění tajemství Nekravol 1 - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Když jste na místě s tokenem, prostě jděte po schodech a uvidíte další tajemství.

Automapová stanice

Tato část umístění má další tajemství - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce Doom

Tato část umístění má další tajemství. Stačí skočit do spodního patra a najdete mapu.

Hračka – gladiátor

7 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

8 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Hračka Gladiator můžete získat pouze skokem do Abyss - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Hračku Gladiator můžete získat pouze skokem do propasti. Během skoku si všimnete díry ve zdi. Skočit dovnitř a dosáhnete tajemství.

Hračka – Doom Hunter

9 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

10 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Chcete -li se dostat do tajné místnosti, musíte se dostat pod pasti a zničit zeď napravo - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Chcete -li se dostat do tajné místnosti, musíte se dostat pod pasti a zničit zeď napravo. Vyzvednout sběratelský.

Mistrovský token

Tento token najdete na místě s hračkou Doom Hunter - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Tento token najdete na místě s hračkou zkázy.

Palivo věčný plamen – část 1

11 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Sběratelský sběratel je umístěn na konci jedné z chodb - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Sběratelský sběratel se nachází na konci jedné z chodb. Musíte být opatrní, protože toto místo je plné protivníků. Nejprve je zabijte, abyste mohli bezpečně sbírat tajemství.

Cheat Code – žádný démon kapky

12 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Chcete -li získat tento disketu s kódem, skočte mezi pohyblivé truhly a nechte postavu co nejnižší - doom věčný: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Chcete -li získat tento disketu s kódem, přeskočte mezi pohyblivé truhly a nechte postavu co nejnižší.

Výhody

13 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Sledujte chodbu plnou pastí - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Sledujte chodbu plnou pastí. Zkuste se jim vyhnout sledováním tajemství.

Extra život

14 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Chcete -li získat další život, musíte nejprve skočit na správnou úroveň pomocí vyčnívajících hrotů - doom věčný: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Abyste získali další život, musíte nejprve skočit na správnou úroveň pomocí vyčnívajících hrotů. Když jste na posledním špici, zkuste skočit směrem k horolezecké stěně – podívejte se na obrázek výše.

Vyšplhejte se na vrchol a skočte do malé mezery - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - doom věčný průvodce

Vyšplhejte se na vrchol a skočte do malé mezery. Tam najdete život navíc.

Další další život najdete na konci jedné z hlavních koridorů budovy - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Další další život najdete na konci jedné z hlavních chodů budovy.

15 - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění tajemství - sběratelské předměty a tajemství - věčný průvodce doom

Chcete -li to získat, musíte skočit na zelenou polici a skočit na místo s životem - Doom Eternal: Nekravol 1 Mapy a umístění - sběratelské předměty a tajemství - Doom Eternal Guide

Chcete -li to získat, musíte skočit na zelenou polici a skočit na místo se životem.