Dopad Genshin 1.5 Datum a čas vydání aktualizace odhaleno pro všechny regiony, dopad Genshin 1.5 Datum a čas vydání, údaje o údržbě a odměny

Zde je přesně, kdy můžete hrát dopad na Genshin Verze 1.5

Vydavatel, Mihoyo, však odškodňuje hráče 300 primárních za způsobenou nepříjemnosti. Každou hodinu prostojů serveru po pěti hodinách rozdá dopad Genshin 60 primátů každému uživateli.

Dopad Genshin 1.5 Datum a čas vydání aktualizace odhaleno pro všechny regiony

Dopad Genshin 1.5 Aktualizace je nastavena na uvolnění jako pátá hlavní aktualizace. Hra se za posledních šest měsíců nesmírně rozrostla na to, aby se stala jednou z nejúspěšnějších her na gacha vůbec.

Na PC a mobilních platformách hra od svého vzniku přerušila spoustu záznamů. Jak již bylo řečeno, vydavatel odhalil datum a čas vydání pro Genshin Impact 1.5 Aktualizace.

Dopad Genshin 1.5 Aktualizace bude vydána 28. dubna v Asii a 27. dubna v Severní Americe.

Podle oficiálního oznámení dopadu Genshin na Twitter a Hoyolab Forum budou servery podrobit rutinní údržbu, která může trvat až pět hodin. Jakmile je doba údržby ukončena, mohou uživatelé hrát nový herní obsah na svých preferovaných platformách.

Dopad Genshin 1.5 Aktualizační datum a čas vydání pro všechny servery

Oficiální oznámení dopadu Genshin odhaluje datum údržby serveru a čas pro 1.5 Aktualizace.

Vážení cestovatelé, aby zajistili, že všichni cestovatelé mají nejlepší zkušenost s dopadem na Genshin, naši vývojáři brzy začnou provádět údržbu aktualizace. Po dokončení se hra aktualizuje na novou verzi.Úplné upozornění zde >>> https: // t.CO/9F2RIYXALB#Genshinimpact Pic.cvrlikání.com/pvkwyorae4

– Paimon (@genshinimpact) 25. dubna 2021

Podle oficiálního oznámení, Dopad Genshin 1.5 Aktualizace bude vydána 27. dubna po 6:00 p.m. EST v Americe a 28. dubna po 6:00 a.m. (UTC+8) v Asii.

Ve výše uvedené době se servery Impact Impact Genshin přejdou na údržbu a mohou zůstat mimo pět hodin. Během této doby budou hráči schopni hrát hru.

Vydavatel, Mihoyo, však odškodňuje hráče 300 primárních za způsobenou nepříjemnosti. Každou hodinu prostojů serveru po pěti hodinách rozdá dopad Genshin 60 primátů každému uživateli.

Jak předem nainstalovat dopad Genshin 1.5 Aktualizace

Hráči mohou aktualizovat svého herního klienta na novější verzi, aniž by čekali na dopad Genshin.5 Čas vydání aktualizace. K tomu musí hráči používat funkci předinstalace.

Jak předem nainstalovat dopad Genshin 1.5 Aktualizace na PC

  1. Otevřete launcher Genshin Impact na PC
  2. Klikněte na možnost „Preinstalace hry“ vedle tlačítka „Spuštění“.
  3. Launcher začne stahovat obsah dopadu Genshin 1.5 Aktualizace.

Během předinstalačního procesu mohou hráči minimalizovat okno a pokračovat ve hře. Jednou 1.Vydává se 5 Aktualizace, hráči budou moci přehrávat nový obsah, aniž by museli čekat celé hodiny, než si hru stáhne.

Jak předem nainstalovat dopad Genshin 1.5 Aktualizace na mobilu

  1. Spusťte aplikaci Genshin Impact
  2. Kliknutím na ikonu Paimon otevřete nabídku ve hře.
  3. Přejděte na Nastavení> Ostatní> PŘEDPOKLŘENO PŘEDPOKLÁDENÍ ZDRADY

Hra nyní začne stahovat zdroje pro 1.5 Aktualizace. Na rozdíl od uživatelů PC hráči nebudou moci hrát hru, zatímco předinstalace pokračuje. Proto se doporučuje zachránit trvalý pokrok před předem instalací dopadu Genshin 1.5 Aktualizace na mobilních zařízeních.

Přesně zde můžete hrát Dopad Genshin verze 1.5

Dopad Genshin se transformuje. Každých šest týdnů se vývojář Mihoyo rozšiřuje Dopad Genshin s novou aktualizací. Často poskytují nové aktivity a dobrodružství pro hráče. Tentokrát dostáváme zbrusu novou funkci: Pot Serenitea, který je hovorově známý jako systém bydlení. Budete moci pro svého cestovatele vyplatit vlastní příbytek. V pozdějších aktualizacích dokonce budete moci pozvat své přátele, aby to zkontrolovali.

Serenitea Pot a Dopad Genshin verze 1.5 dorazí tento týden, ale kdy se to přesně stane?

Tady je to, co víme o Dopad Genshin verze 1.5 Spuštění aktualizace.

Kdy je Dopad Genshin verze 1.5 doba uvolnění?

Údržba pro Dopad Genshin verze 1.5 začne na všech platformách 27. dubna 2021 v 5 s.m. Východní.

V kolik hodin bude Dopad Genshin verze 1.5 Konec údržby?

Údržba bude trvat až pět hodin, což uzavře kolem 10 p.m. Východní. Může to skončit dříve, ale být připraven počkat do 10 p.m.

Po uzavření údržby si budete moci užít všechny nové přírůstky Dopad Genshin verze 1.5 Včetně zopakování Zhongli, uživatele Cryo Claymore Eula a bydlení.

Zhongli v bílém dni, který vám ukazuje lásku, hráč.

Jaké jsou Dopad Genshin verze 1.5 odměn za údržbu?

Za vydržení Dopad Genshin sucho, obdržíte odměnu 300 primogemů při příštím přihlášení. Budete mít 30 dní na to, abyste si mohli nárokovat tuto odměnu.

Můžete předběžně načíst Dopad Genshin verze 1.5 Aktualizace?

Pokud je vaše spojení na pomalejší straně, můžete se cítit trochu frustrovaní, že budete muset počkat déle, než si budete moci užít Dopad Genshin verze 1.5.

Naštěstí, pokud hrajete hru na počítači nebo mobilním zařízení, můžete předběžně nabít nejnovější aktualizaci.

Jak předběžně načíst Dopad Genshin verze 1.5 Aktualizace na PC

Chcete-li předem načíst aktualizaci na PC, budete muset aktualizovat Dopad Genshin spouštěč. Po aktualizaci spouštěče se tlačítko, které zní „Preinstalace hry“, se objeví vlevo od tlačítka „Spuštění“. Kliknutím na toto tlačítko začnete instalovat soubory.

Jednou verze 1.5 přijde, vše, co musíte udělat, je kliknout na „Aktualizovat“ a budete moci nainstalovat verzi 1.5 bez dalších stahování. Pokud nemůžete dokončit předběžnou aktualizaci před verzí 1.5 spuštěno, stahování bude pokračovat od místa, kde jste skončili.

Jak předběžně načíst Dopad Genshin verze 1.5 Aktualizace na mobilu

Jedna nabídka před zatížením pro verzi 1.4 in Dopad Genshin.

Pokud jste mobilní přehrávač, máte dva způsoby předběžného zatížení Dopad Genshin verze 1.5. První metoda je zadáváním nabídky nastavení ve hře, označené ikonou ozubených kol. Pokud přejdete na kartu „Other“, najdete tlačítko, které říká předběžný balíček zdrojů. To vám umožní stahovat soubory brzy.

Alternativně najdete tlačítko v nabídce přihlášení s malou ikonou cloudu. Pokud kliknete na tlačítko, budete moci předem načíst některé soubory.

Jakmile aktualizace přistane, budete muset zamířit do obchodu s aplikacemi vašeho zařízení, abyste vše dokončili, ale to by mělo výrazně zkrátit vaši čekací dobu.

Jak předběžně načíst Dopad Genshin verze 1.5 Aktualizace na PS4 a PS5

Pokud hrajete na PS4 nebo PS5, nemůžete předběhnout Dopad Genshin verze 1.5. Pokud jste na konzole, budete muset počkat, až se aktualizace stane naživo. To se pravděpodobně stane několik hodin před uzavřením údržby. Hledejte aktualizaci kolem 8 nebo 9 p.m. Východní.

Když čekáte, měli byste být schopni stáhnout nového klienta PS5 pro Dopad Genshin.

To je, když Genshin Impact 1.5 bude vydáno

Dopad Genshin 1.5 je hned za rohem a další oprava bude žít za pár dní.

Nejnovější – čas aktualizace potvrdil

Tady je vše, co potřebujete vědět a až se aktualizace stane naživo.

Nejnovější – čas aktualizace potvrdil

V blogu, Mihoyo potvrdil čas aktualizace pro 1.5 patch.

Prostoje začnou pro 1.5 Aktualizace v 6:00 UTC+8 ve středu 28. dubna.

Toto je 18:00 EST/23:00 BST v úterý 27. dubna.

Očekává se, že prostoje vydrží až pět hodin.

Předpřitězce

V nedávném příspěvku Mihoyo oznámil, že předběžné načtení pro nadcházející 1.5 Aktualizace bude žít v pondělí 26. dubna v 11:00 UTC+8, což je 11:00 EST 25. dubna a 4:00 BST 26. dubna.

Uživatelé PlayStation budou mít k dispozici předběžné zatížení, že uživatelé PlayStation budou muset nainstalovat aktualizaci na aktualizaci.

Datum vydání

Dopad Genshin 1.5 Aktualizace bude zveřejněna na všech zařízeních ve středu 28. dubna.

Tato nová oprava by měla do hry přinést nové bannery, jako je Eula, a také návrat Zhlongli.

Čas vydání

Na základě předchozích aktualizací můžeme očekávat, že uvidíme 1.5 vydání ve středu 28. dubna v 6:00 UTC+8, což je 18:00 EST a 23:00 BST v úterý 27. dubna.

Aktualizace bude naplánována na pět hodin prostojů s hráči, kteří dostávají 300 primogemů pro prostoje.

Poté, co se servery vrátí, živí hráči si mohou užít všechny nové přírůstky do hry, včetně nových bannerů, a zbrusu nový systém bydlení.

PS5 verze

Také 28. dubna bude vydána verze hry PlayStation 5, která bude znamenat oficiální debut hry v systému příštího generace.

Hra je v současné době hratelná na PS5 prostřednictvím zpětné kompatibility, ale nová verze by měla drasticky zlepšit zážitek.

Dopad Genshin na PS5 bude obsahovat až 4K vizuální efekty, stejně jako vylepšené úrovně detailů a doba načítání téměř v důsledku neuvěřitelně rychlého jednotky SSD NVME, kterou lze nalézt v PS5.

Zatím došlo k oznámení o tom, v kolik hodin se verze PS5 bude žít.

Pro více podobných článků se podívejte na naši stránku dopadu Genshin.

RealSport101 je podporován jeho publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.