Dopad Genshin: Sumeru, propast a další podrobnosti o rozšíření mapy údajně unikly, Genshin Impact může přeskočit aktualizaci 2.9 a mít první banner Dendro v aktualizaci 3.0

Genshin Impact může přeskočit aktualizaci 2.9 a mít první banner Dendro v aktualizaci 3.0

Pokud jde o datum vydání, zdá se, že Sumeru nebude k dispozici v Mihoyo’s Action-RPG před 2.9 patch.

Dopad Genshin: Sumeru, propast a další podrobnosti o rozšíření mapy údajně unikly

Krásný otevřený svět v Genshin Impact se chystá zvětšit a lepší s regiony jako Sumeru a The Chasm. Hráči absolutně milovali Ennomiyya a její jedinečnou mechaniku a nyní mají očekávání s oblohou z nadcházejícího expanze mapy.

Úniky obklopující Sumeru a propast se pohybují po dlouhou dobu. Tyto regiony zmínily Dansleif a některé NPC, které přidaly zvědavost hráčů.

Tady je, když komunita může očekávat, že do Impact Genshin dorazí nové regiony.

Region Sumeru může být vydán v Genshin Impact verze 2.9

Únik, který správně předpověděl, že Raiden Shogun Weekly Boss, nyní získal pozornost důvěryhodných úniků, jako je Ubatcha. Věří, že i další úniky této osoby mohou být také pravdivé.

Únik 15 bodů sestavený Ubatchou hovoří o tuně nadcházejícího obsahu včetně Sumeru, The Chasm, Yaoyao, Heizou a další.

Zdá se, že město Sumeru bude umístěno v těsné blízkosti s propastí. Lidé v regionu uctívají Kusanali, který je Denddro Archon, a hráči čekají na znaky Dendro měsíce.

– Sumeru vydání ve 2.9
– Hned vedle propasti
– Možné Heizou/Kuki s vizemi Dendro
– Zdarma yaoyao

Únik dále uvádí, že buď Heizou nebo Kuki Shinobu bude charakter Dendra. Vzhledem k tomu, že Heizou může být propuštěn s Ayato v Patch 2.6, je nepravděpodobné, že je to jednotka Dendro.

Pokud jde o datum vydání, zdá se, že Sumeru nebude k dispozici v Mihoyo’s Action-RPG před 2.9 patch.

A konečně, aby se dostali do přístavu Sumeru, budou hráči muset plavit na západ z trasového bodu na levé straně ostrova WATATSUMI.

Hráči dopadu Genshin by mohli získat Yaoyao zdarma s vydáním propasti

Oblast propasti v dopadu Genshin je v současné době uzavřena, ale úniky naznačují, že Yun Jin, Baizhu a Yaoyao pomůže cestujícím a Paimonovi tam jít. Mezi těmito postavami může být Yaoyao bezplatná čtyřhvězdičková jednotka.

Propast byla zmíněna na ději při několika příležitostech a je popisována jako jedna z nejnebezpečnějších regionů v Teyvat. Bez ohledu na to jsou hráči nadšeni, že tuto výzvu přijímají co nejdříve.

Dvojčata, která přistála na samostatných místech v Teyvatu

Kromě propasti a Sumeru se únik také otevřel na expazi Mondstadt a Liyue. Jak se ukázalo, obě regiony nebyly plně propuštěny a oblasti, jako je Dordelion Sea, Dornman Port a Adepti’s Adobe.

POZNÁMKA: Všechny výše uvedené informace jsou založeny na pochybných únicích a čtenáři je musí vzít se zrnkem soli.

Genshin Impact může přeskočit aktualizaci 2.9 a mít první banner Dendro v aktualizaci 3.0

Dopad Genshin může přeskočit přímo na aktualizaci 3.0. Hráči proto mohou přivítat první charakter Dendra hratelnou o dva měsíce později.

  • Top 6 nejlepších znaků k použití s ​​Yelanem v Genshin Impact
  • 5 nejlepších znaků k použití v dopadu Genshin 2.7 Spirálová propast
  • Top 6 must-vyhnout chyby při používání Yelana v Genshin Impact

Podle úniku, Genshin Impact 2.9 lze přeskočit. Poté může dopad Genshin přeskočit přímo na aktualizaci 3.0. Hráči proto mohou přivítat první charakter Dendra hratelnou o dva měsíce později.

Obsah

Bude aktualizovat 2.9 být přeskočen?

Jak unikl, Genshin Impact 2.8 bude vydáno 13. července 2022, následuje aktualizace 3.0 kolem 24. srpna 2022. To znamená, že nyní existuje verze 2.9 Na základě šestidenního plánu cyklu dopadu Genshin.

Nové znaky v aktualizaci 3.0

Navíc může první hratelná postava Dendro v této aktualizaci debutovat ve hře. Je to s největší pravděpodobností Collei, mladá dívka s šílenou mocí a schopnostmi. Podle příběhu v manga byl Collei vstříknut do Archon Residue od Fatui. Takže může být velmi silná.

Genshin Impact Collei

Hráči mohou v této aktualizaci získat starší verzi Collei – čtyřhvězdičkový Archer. Kromě toho může být Cyno další novou postavou v aktualizaci 3.0. Je teoreticky 5-hvězdičkovým elektrickým charakterem. Ale Cyno může přijít jako pyro charakter, protože má v některých uniklých obrázcích červenou koule vidění.

Mnoho hráčů také očekává, že Kusanali dorazí jako charakter Dendra. Je to Dendro Archon, také známý jako Bůh moudrosti. Kusanali je také jedním z hlavních protagonistů v příběhu Teyvat. Proto je stejně pravděpodobná jako pětihvězdičková postava s dlouhým příběhem pro cestující prozkoumat v Sumeru.

Genshin Impact Cyno

Vydání Sumeru

Kromě toho je národ Dendro – Sumeru – také vydán v Genshin Impact 3.0. O této záhadné zemi dosud došlo k mnoha pověstům a únikům. Tyto úniky budou potvrzeny nebo zatčeny při oficiálním vydání Sumeru v polovině srpna.

Su nová postava

Dopad Genshin může spustit SU

Podle některých úniků v Genshin Impact nedávno může být SU novou postavou jako adaptace z Honkai Impact 3. Dopad Genshin také uniká vzhledu této postavy.

Su Genshin

  • SU má docela podobný design jako Kamisato Ayato a Zhongli. Má malé oči s horní a dolní červenou oční linií. Kromě toho vypadá SU lépe s párem dlouhých náušnic.
  • Má na sobě černou košili s krátkým rukávem. Košile s nízkým krkem vám umožní vidět svaly na jeho hrudi a dokonce i jeho abs. Jeho horký a atraktivní vzhled dělá mnoho hráčů nadšení.
  • Je to pravděpodobně pětihvězdičkový Dendro charakter v Genshin Impact 3.0. Ale jeho zbraň a schopnosti jsou stále neznámé.

Tato postava se uvězní do semene Sumeru podle manga Honkai Impact 3. To znamená, že se může objevit ve světě dopadu Genshin po odemčení Sumeru. Podle některých úniků má SU úzký vztah s Dendro Archon a vysokou pozici v tomto národě.