Doporučené zemědělské hry na Steam 2023, 15 nejlepších zemědělských simulátorů, které se hrají na PC & Steam v roce 2023

15 nejlepších zemědělských simulátorů pro hraní na PC & Steam v roce 2023

” />

5 Doporučené zemědělské hry na Steam pro 2023

Doporučení pro farmářské hry Steam Coral Island

Zemědělské hry jsou jedním z nejoblíbenějších herních žánrů a mají mezi hráči hodně fanoušků.

Naučit se pěstovat plodiny, zvyšovat dobytek a další zvířata, řídit finance, budovat vztahy s místní komunitou a dokonce navázat romantické vztahy jsou hlavními atrakcemi této zemědělské hry.

Na rozdíl od akčních her a (střílení prvního hráče) FPS, který je největším trhem v žánru hry, tato zemědělská hra, která se obvykle zaměřuje na žánr hraní rolí (RPG), nevyžaduje velkou schopnost v Dodge nebo strategii k útoku na nepřítele.

Nejlevnější top up Social Live!

IDR 42 687 5.0 | Prodáno 191

</p>
<p> ” /></p>
<p>IDR 21 723 5.0 | Prodáno 82</p>
<p><img decoding=Doporučené zemědělské hry na Steam 2023

Existuje několik her, které se doporučuje hrát. Protože tato hra je zábavná a zábavná hrát.

Příběh ročních období

Příběh ročních období je hrací hra na zemědělství

Farmingová hra, která má původní titul Bokujo Monogatari, je hra, která byla slavná pro mezinárodní titul Harvest Moon. Marvelous, jako vývojář a vydavatel The Story of Seasons Game Now, si je vědom rozdílu v překladu z původního názvu hry Natsume Inc. Až konečně v roce 2014, Marvelous Inc. vydala vlastní mezinárodní verzi a změnila název na příběh ročních období. Jako průkopnická hra s prvním zemědělským žánrem se zdá, že příběh ročních období vytvořil svůj vlastní trend mezi hrami RPG přidáním zemědělských prvků. Tato hra nabízí kromě zemědělských prvků řadu zábavných aktivit. Pro příběhové prvky obvykle začne příběh ročních období hlavní postavou (obvykle mužského pohlaví) zdědit farmu svého zesnulého dědečka. Ale v několika dalších sériích příběhu Seasons si můžete také vybrat ženské postavy. Pozadí ženské postavy obvykle má tendenci být ztrátou paměti a uvízl na zvláštním místě. Příběh ročních období samozřejmě vyzývá hráče, aby se naučili, jak pěstovat různé typy rostlin podle sezóny, postarat se o správu farmy, zvyšovat dobytek a další hospodářská zvířata. Kromě toho se můžete také zapojit do dalších činností, jako je rybolov, těžba pro drahé rudy a mnoho dalších. Z této hry si nemůžete nechat ujít silné prvky romantiky a budování vztahů s komunitou.

Stardew Valley

Stardew Valley

Pokud je příběh ročních období průkopníkem zemědělských her, můžete říci, že Stardew Valley se stal průkopníkem pro tuto hru na PC, zejména. Tato hra, která byla inspirována příběhem ročních období, opravuje nedostatky ve hře Story of Seasons, aby se stala novou hrou. Stardew Valley přidává větší svobodu průzkumu her ve srovnání s příběhem ročních období. Na začátku hry si můžete svobodně vytvořit postavu s vlastnostmi, které chcete, takže vaše postava bude konkrétnější než postavy jiných hráčů.

Kromě toho máte také příležitost zvolit si zemědělskou půdu, která se liší z hlediska nevýhod, výzev, výhod a potenciálu země. Můžete si také hrát až se 4 různými hráči. Takže můžete komunikovat s ostatními hráči, nejen s NPCS jen.

Korálový ostrov

Korálové ostrovy

Indonéské místní hry také vydaly zemědělskou hru s titulem Coral Island v roce 2022.

Hry Developer Developer Stairways Indie Developer Stairways vydaly Coral Island přidáním aspektů zachování mořského prostředí a korálových útesů.

Koncept zemědělství mořem má pro korálový ostrov větší hodnotu než jiné zemědělské hry. Kromě toho se také účastníte různých místních soutěží, jako jsou závody pytlů a další. Kromě toho dostanete svobodu vytvářet postavy, které budete hrát s různými etnikami, závody atd. V současné době Coral Island také vydal 1 DLC s titulem Ocean Guardian, který přispívá k vzrušení hry.

Továrna runy

Rune Factory 5

Rune Factory je zemědělská hra, která také přidává akční žánr. Zajímavé správně? Pokud chcete trochu vzrušení s adrenalinovým spěchem proti různým monstrům, továrna Rune je pro vás tou pravou hrou. Podíl mezi bojem a zemědělstvím v továrně Rune je velmi vyvážený, takže můžete cítit vzrušení obou žánrů v jedné hře. Tato průkopnická hra žánru zemědělství byla také vyvinuta společností Marvelous.Inc, která je také vývojářem příběhu ročních období.

V současné době můžete hrát Rune Factory 3, Rune Factory 4, Rune Factory 5 na Steam. Rovněž se uvádí, že hra s titulem zadní Sekai bude spuštěna v blízké budoucnosti.

Harvestella

Harvestella

Hra vydaná Square Enix na konci roku 2022. Koncept této hry je podobný továrně Rune, která kombinuje koncept akčního RPG a simulace zemědělství.

Systém Harvestella’s Battle Mode je podobný jako hry Finalfantasy, a tak představuje konstrukci bitevního režimu, který je strukturován jako normální hra RPG. Pokud hledáte farmářskou hru, která je dobrodružnější a bojová, měli byste vyzkoušet Harrestella. Tolik doporučení pro zemědělské hry, která si můžete snadno koupit na páře. Vyplňte svou parní peněženku VCGamers Marketplace A získejte hru, kterou chcete! Existuje další promo, pokaždé, když si koupíte poukaz na parní peněženku ve Vcgamerech, získáte další 10 % zůstatek, víte! Zkontrolujte kompletní informace tady Ano!

15 nejlepších zemědělských simulátorů pro hraní na PC & Steam v roce 2023

15 nejlepších zemědělských simulátorů pro hraní na PC & Steam v roce 2023

Kultivujte plodiny, vychovávají zvířata nebo se pustí do dobrodružství. Zde jsou nejlepší farmářské simíky a další!

Pomalu se rozvíjející hraní, okouzlující postavy a roztomilá estetika. O simulátorech zemědělství je určitě hodně milovat, takže není divu, že v posledních několika letech rozrostli v popularitě.

Zatímco Stardew Valley je jedním z nejvýznamnějších příkladů, existuje mnoho zemědělských her, které si také zaslouží uznání. I když jsou součástí stejného žánru, liší se z hlediska uměleckého stylu, funkcí a mechaniky hry. Ať už jste ostřílený farmář nebo právě začínáte na prvním ranči, určitě najdete něco podle svého vkusu.

Nejlepší zemědělské hry na PC

Připravte si lopaty a gumové boty, protože se chystáme ponořit do některých z nejlepších zemědělských her v okolí. Umožní vám zažít mnoho aspektů života na zemi, včetně všech jejích útrap a radostí.

Hřbitov

No, to je jistě jedna strašidelná rotace na tradiční zemědělské hře. V hřbitově, jak název napovídá, budete spravovat hřbitov. Mezi některé z vašich každodenních prací patří pohřbení těl, shromažďování zdrojů a objevování světa.

Tento titul se plní tmavým humorem, který může být pro některé hráče ohromující, ale pokud je to váš šálek čaje, zamilujete se. Připravte se na morální dilemata, jako například: Měl bych vyrábět hamburgery z lidských orgánů? Celkově je to zábavná alternativa pro ty, kteří se nudí s konvenčními koncepty.