Dostatek středověkých fantazií RPG již – The Escapist, 11 realistických středověkých her RPG – skutečné středověké hry rolí

Realistické středověké RPG hry

Realistický Středověké hry RPG nabízejí jedinečný a pohlcující herní zážitek. Můžete vstoupit do jiného světa plného rytířů, hradů, mečů, duelů, utrpení a dalších.

Dost středověkých fantazijních RPG již

Dostatek středověké fantasy RPG již Western RPG Baldur's Gate 3

Zde je neúplný seznam aktivních franšíz videoher: Baldurova brána, Diablo, Božství, Dračí věk, The Elder Scrolls, Pilíře věčnosti, Zaklínač, a Svět války. Všichni mají alespoň jednu společnou věc: všichni jsou středověké fantasy RPG.

Středověká fantazie je příjemně známý kousek úniku plného elfů, trpaslíků, orků, skřítků, draků a mečů a střelby vysokých jinků na venkovských, lesích, hradech a dungeonech. Bylo to popularizováno vlivem Arthurské legendy, norské mytologie, c.S. Lewis a J.R.R. Tolkien (který byl sám silně ovlivněn norskými mýty). Středověké fantasy rpgs se mezitím zvýšily na význam prostřednictvím podobných Ultima, Čarodějnictví, Možná a magie, a Dungeons & Dragons a těžce si půjčil od Tolkiena a dalších žánrů.

Čtyřicet let poté Ultima i, Středověké fantasy RPG nadále dominují žánru RPG. A pokud nadcházející Baldurova brána III, Dragon věk 4, Diablo IV, a Starší svitky VI mají co jít, budou to i nadále dominovat alespoň několik let.

Představuji si, že jedním z důvodů je, že středověké fantasy RPG jsou snadno prodány. The Elder Scrolls Série prodala přes 50 milionů jednotek. Přičítá se více než 30 milionů prodejů Starší Scrolls V: Skyrim, který se naklonil k norským i středověkým trofejům více než jakákoli jiná hra ve franšíze (ačkoli vysoký prodej byl také poháněn nespočet přístavů hry).

Dostatek středověké fantazie RPG již západní RPG Dragon věk 4

Prodejní potenciál však nemůže být hlavní příčinou. Některé z nejznámějších a nejprodávanějších RPG posouvají hranice fantazijního žánru za středověké tropy po desetiletí. 1995 Chrono Trigger Kombinovaná středověká fantazie s prehistorickou fantazií a sci -fi. 1997 Final Fantasy VII byl oceněn za neobvyklé nastavení Steampunk. Dlouhodobý Pokémon Série, která drží světový rekord Guinness pro bestselleru RPG všech dob, uvádí fantastické příšery do fiktivního moderního prostředí. Jmenovat jen několik příkladů.

Mám podezření, že hlavní příčina dominance středověkých RPG má mnohem více společného se známostí. Ukažte mi hru zasazenou do světa osídleného elfy a trpaslíky, házejte několik skřítků a draků a nemusíte opravdu prodávat, co se děje. Dívám se na několik snímků obrazovky a chápu to.

Vzhledem k údajům o prodeji pro nemezivní RPG se však nezdá, že by spotřebitelé byli problémem. Nakupujeme a hrajeme spoustu neémevních RPG. Spíše se zdá, že jde spíše o známost vývojářů a vydavatelů: co jsou pohodlně vytvářet a publikovat?

Hry uvedené v prvním odstavci mají všechny společné něco jiného: Jsou to všechny západní RPG, vyvinuté Western Studios a distribuovány západními vydavateli. Na základě svých kořenů v západní kultuře, jako jsou výše uvedené artum a norské mytologie, je středověká fantazie primárně západním jevem. Naproti tomu podobné Pokémon a Final Fantasy jsou japonské RPG.

Dostatek středověké fantasy RPG již západní RPG Chrono Trigger

Samozřejmě existují výjimky. Jedna z nejlepších středověkých série RPG RPG, Temné duše, byl vyvinut japonským studiem. Mezitím se stará, ale milovaná kultovní klasika Anachronox byl ovlivněn japonskými RPG, ale vyvinul se západním studiem. I tak, Anachronox je příběh sci -fi, který počítá spoustu západní spekulativní fikce mezi jeho vlivy.

Jde o to, že při sledování několika výjimek je středověká fantazie pohodlí pro západní RPG. Dává to smysl: Pokud jsem vyrostl, když jsem četl Tolkiena a hrát Dungeons & Dragons, Přirozeně mi bude snazší vyrobit něco, co nějakým způsobem napodobuje tuto fikci než zcela originální nebo jedinečné nastavení. Podobně se budu cítit pohodlněji publikovat a marketingové než něco, co jsem nikdy předtím neviděl.

Problém je v tom, že to je od té doby více než 60 let Pán prstenů a 40 let od prvního Ultima, a žánrové tropy mají tenké. Zatímco hry jako Božství dům nějakou fantastickou a inovativní hratelnost, jejich nastavení se stala zatuchlé, ne -li přímo nudné. To řečeno více ostře: kolik úkolů zachránit farmy ohrožené orky nebo démony je příliš mnoho?

Spekulativní fikce začala rozpoznávat omezení vyprávění středověké fantazie již v šedesátých letech a postupně se proti nim začala tlačit (i když i nyní může být obtížné prodat fantazii, která nemá středověké prostředí nebo převážně bílé obsazení). Výsledkem je, že moderní fantasy fikce často mísí středověké s jinými nastaveními a kulturami, jako je Steven Erikson Malazan kniha padlého série, která čerpá z obrovského obsazení z různých kultur. To přepracovává fantasy tropy, jako je Katherine Addison Císař Goblin, což je řečeno z pohledu goblinu. Nebo to úplně odmítá tyto tropy, jako je nový podivný pohyb. Není to tak, že středověká fantazie byla vymazána ze spekulativní fikce, ale postupně začala zaujmout své místo mezi bohatým gobelínem s rozmanitější prací.

Dostatek středověké fantazie RPG již Western RPG Planescape: Torment

Je nejvyšší čas, který se tento trend přeložil na fantasy RPGS. Existuje precedens i mezi západními RPGS. Planescape: Torment je stále považován za jednu z nejlépe napsaných videoher všech dob. To není v malé části kvůli svému Dungeons & Dragons Nastavení kampaně, bizarní multiverse Planescape spíše než známější zapomenuté říše. Arcanum: of Steamworks a Magick obscura Jako výchozí bod vzal středověké fantazijní prostředí, ale zrychlil ji do průmyslového věku, vložil elfy, trpaslíky a orky uvnitř parních motorů a vzducholodí. Jade Empire aplikoval senzibilitu západního designu na fantazijní svět založený na čínské mytologii. Disco elysium zcela vzdoroval snadné kategorizaci žánru tím, že se odehrává ve smyšleném stavu po sovětském stylu.

Taková nastavení představuje příležitosti pro mnohem rozmanitější škálu postav a příběhů než samotná středověká fantazie. Výsledkem je, že existuje prostor pro vyprávění příběhů, které hovoří o širším publiku a které mají větší prostor pro to, aby řekli něco zajímavého, relevantního nebo zábavného o světě, ve kterém žijeme. To neznamená, že by fantasy RPG by měly přestat být příjemným kouskem úniku. Znamená to však, že Orcs nemusí být tolik statků ohrožených.

O autorovi

Andrei Pechalin

Andrei Pechalin hrál svou první videohru ve věku šesti let na klonu Famicom vytvořeného pro čerstvě postsovětské Rusko. Od té doby se přestěhoval do Velké Británie, strávil příliš dlouho na univerzitě a měl několik pracovních míst zastoupených v Job Simulator. Je částečný pro pohlcující Sims a RPGS, ale bude si užívat cokoli, co nezahrnuje učení sportovních pravidel.

Realistické středověké RPG hry

Top 11 nejrealističtějších středověkých RPG her našeho života.

Středověké hry RPG

  • Od Lucrorpg
  • Před 8 měsíci

Realistický Středověké hry RPG nabízejí jedinečný a pohlcující herní zážitek. Můžete vstoupit do jiného světa plného rytířů, hradů, mečů, duelů, utrpení a dalších.

Je tam mnoho Středověké hry RPG tam venku, zejména na páře. Většina středověkých her RPG je však plná magie a draci. Proto nejsou realistické. Proto jsem vytvořil tento nejlepší seznam 11 realističtějších středověkých seznamů RPGS.

11 nejlepších realistických her na hraní rolí ve středověku:

1. Království přijde vysvobození

Začněme s nejrealističtější středověký RPG Hra všech dob.

Kingdom Come: Deliverance je realistická středověká hra na hraní rolí v Království Čechy v roce 1403. Hra obsahuje průzkum otevřeného světa, složitý vývoj postav a zaměření na historickou přesnost.

Hráč přebírá roli Henryho, syna kováře, když naviguje politickou intriku, bitvy a osobní výzvy při hledání pomsty. Abych byl upřímný, miluji dobrý příběh pomsty.

2. Středověká dynastie

Středověká dynastie je a Středověká simulace s tématem a strategická hra, kde hrajete jako vůdce, který se snaží stavět a rozšířit svou dynastii.

V této hře musíte spravovat zdroje a rozhodovat se o věcech, jako je obchod, stavba a diplomacie, abyste vytvořili základnu. Základna, která bude předána, když zemřete svým dědicům.

Hra obsahuje realistické Středověké prvky, včetně dovedností lovu, zemědělství a přežití. Můžete se také zapojit do boje a bránit své osídlení před lupiči a bandity.

3. Série Mount & Blade

Mount & Blade je středověká franšíza her, která se odehrává v realistickém fantasy světě. V této hře se můžete zapojit do bitev s mečem a štít, lukostřelbou a jízdou na koni a také dokončit úkoly a budovat vztahy s postavami na světě. Hráči si navíc mohou také vytvořit vlastní království a ovládat vlastní armády, což skutečně vytváří pohlcující a poutavé zkušenosti.

Mount & Blade nabízí otevřený svět, středověký boj, vývoj postav, hraní rolí a obrovskou komunitu Modding.

Hrál jsem a užil jsem si všechny hry Mount & Blade, včetně prvního M&B, proto vás velmi žádám, abyste udělali totéž!

4. Crusader Kings III

Crusader Kings III je středověká velká strategická hra, kde hráči ovládat dynastii a rozhodovat o rozšíření jejich říše, získat moc a zajistit jejich odkaz. Hra obsahuje vyprávění postavy, hloubkovou politiku a složité dynastické řízení.

Konečným cílem hráče je zajistit pokračování jejich dynastie prostřednictvím mazané, diplomacie a vojenské zdatnosti.

Crusader Kings III je doslova verze videoher Hra o trůny. Protože oba Crusader Kings III a Game of Thrones mají středověké prostředí s politickými intrikami, mocenskými boji a budovou dynastie.

5. Válečné

Nejrealističtější středověký žoldnéř RPG je Válečné, bezpochyby. Protože můžete cítit žoldnéřský život v historicky přesném středověku.

Hra obsahuje hluboký a pohlcující bojový systém, který zdůrazňuje strategii a taktiku, jakož i bohatý a dynamický svět plný politické intriky a více cest k vítězství.

Celkově vzato, tyto prvky kombinované dělají z válců jedinečný a poutavý RPG zážitek, který nabízí úroveň realismu, který není často vidět v jiných hrách v žánru.

6. Přežití obléhání: Gloria Victis

Přežití Siege: Gloria Victis je strategie přežití zasazená do středověkého města, které je v obležení. Hrajete jako skupina přeživších, kteří se snaží snášet tvrdé podmínky a bránit se proti nepřátelským útokům, zatímco zachytíte za zdroje a zásoby.

Musíte spravovat jídlo, medicínu, zbraně a další zdroje a přitom operovat vaši pevnost a najímat nové přeživší do vaší věci.

Nejlepší částí této hry jsou samozřejmě dilemata událostí. Můžete udělat správné morální rozhodnutí ve stresu? Uvidíme.

7. Život a utrpení sira Brante

Pojďme pokračovat s nejunikátnější realistickou středověkou rolí hraní rolí. Říkám, že je to nejunikátnější, protože život a utrpení sira Brante je a založené na textu video hra. Také známý jako vizuální román.

Samotná hra je hardcore RPG nastavená ve fantasy středověkém prostředí. V zásadě se můžete stát soudcem nebo inkvizitorem současného režimu, abyste se živili. Mezitím je další možností spiknutí proti starému řádu.

8. Expedice: Viking

Expedice: Viking je tahová strategie RPG založená na světě Norská mytologie a folklór. Přesto jsou to středověké časy, jen severní část Evropy.

Vikingské nájezdy měly obrovský dopad na historii středověké Evropy.

Hráči ovládají skupinu Vikingů na nájezdech a misí. Hra obsahuje taktický boj, správu zdrojů a volby, které ovlivňují výsledek příběhu.

9. Život je feudální: váš vlastní

Pojďme pokračovat jen s dalším Středověký motivovaný karantén o přežití hra. V této hře musí hráči shromažďovat zdroje a stavět vlastní království, zatímco navigují drsný a neodpustitelný svět.

Hra obsahuje složitý systém řemeslného systému, ekonomiky běhu hráčů, rozsáhlé bitvy PVP a dynamický povětrnostní systém.

Se zaměřením na příběhy poháněné hráči a pohlcující hratelností nabízí feudál jedinečný a náročný zážitek z přežití.

10. Říše a kmeny

Říše a kmeny jsou jedinečným hybridem a Středověký stavitel města a hra na hraní rolí. Takže je to perfektní středověký RPG.

Plnit povinnosti starosty v 13. století a řídit rozšíření vašeho města. Je to zjevně nejtěžší práce. Protože středověký život je již velmi tvrdý, být zodpovědný za stovky lidí je nepředstavitelný boj.

11. 1428: Stíny nad Slezí

Poslední hra na naše Středověké hry na hraní rolí Seznam je středověká strategická hra v reálném čase zasazená v Slezsku během roku 1428.

Ve stínu nad Slezí ovládáte frakci, když procházejí světem naplněným politickou intrikou, náboženským konfliktem a správou zdrojů.

Hra obsahuje rozsáhlé bitvy, budování měst a volby, které ovlivňují výsledek příběhu. S důrazem na historickou přesnost a náročnou hru, 1428: Shadows Over Slemesia nabízí pro fanoušky jedinečný a pohlcující zážitek Středověké strategické hry.

Chcete hrát realistickou středověkou strategickou hru? Jít pro Aeo2 nejlepší RTS hra. Chtějí přispět? Zanechte komentář níže.

  • Kategorie: RPG hry
  • Tagy: Středověké role hraní herrealismu Středověký RPGrealistický středověký RPG GamesRealistic Středověké RPGSrealistické RPGS nastavené ve středověké éře

Nejlepší středověké hry na GamesNostalgii

Age of Empires II: Věk králů

toen

Age of Empires II: Age of Kings je historická strategická hra v reálném čase vytvořená společností Ensemble Studios. Vydal společnost Microsoft v roce 1999 pro Windows and Macintosh. Jak můžeš.

Heretik

Heretik

Heretic je střelec z první osoby vyvinutý společností Raven Software a publikoval ID Software v roce 1994 pro PC a Mac. Hra byla vydána prestižní americkou společností I.

Hexen II

Hexen II

Hexen II je střelec z první osoby s první osobou vyvinutý společností Raven Software a publikoval ID software v roce 1997 pro Windows a 2002 pro Mac. Vývojová společnost založená ve WI.

Lords of the Realm II

Lords of the Realm II

Lords of the Realm II je strategie splňuje počítačovou hru pro správu zdrojů vyvinuté společností Impressions Games a publikovaná společností Sierra On-Line v roce 1996. Je to druhá hra v seriálu, která začala s lordy říše.

Starší svitky: aréna

Starší svitky: aréna

The Elder Scrolls: Arena je první hra v seriálu Elder Scrolls, vyvinula a publikovala Bethesda Softworks. Je to epická fantazie na hraní rolí na otevřeném světě publikované v roce 1994 pro MS-DOS.

Ultima VII: Černá brána

Ultima VII: Černá brána

Ultima VII: The Black Gate je hra na hraní rolí a sedmá v řadě her Ultima navržených Richardem Garriottem, byla vyvinuta a publikována společností Origin Systems a vydána pro DOS v roce 1992.

The Elder Scrolls II: Daggerfall

The Elder Scrolls II: Daggerfall

Elder Scrolls II-Daggerfall je akční RPG od Bethesda Softworks. Byl vydán v roce 1996 na PC. Je to druhý záznam v populárním Elder SCR.

Ultima VIII: Pagan

Ultima VIII: Pagan

Ultima VIII: Pagan je osmá kapitola série videoher, kterou vytvořil Richard Garriott a publikoval společnost Origin Systems. Byl propuštěn pouze v roce 1994 pouze pro DOS. Ul.

Obránce koruny

Obránce koruny

Defender of the Crown je strategická hra navržená Kellyn Beck a je to jedna z prvních a nejvlivnějších her Amiga. Byla to první hra Cinemaware a byla původně rele.

Hexen II: Mission Pack - portál Praevus

Hexen II: Mission Pack – portál Praevus

Hexen II Mission Pack: Portal of Praevus je expanzní balíček Hexen II vyvinuté společností Raven Software a publikoval Activision v roce 1998 pro Windows. Software Raven, Američan.

Pánové říše

Pánové říše

Lords of the Realm je tahová strategická hra vyvinutá a publikovaná společností Impressions Games v roce 1994. Původně vydáno pro Amiga a MS-DOS, byl přenesen do Windows o tři roky později.

Ultima VII: Forge of ctnost

Ultima VII: Forge of ctnost

Ultima VII: Forge of ctnost je expanze/DLC pro Ultima VII, slavná sedmá kapitola série RPG Ultima vytvořená Richardem Garriottem. Forge of ctnost byl propuštěn v září.

Dobrodružství

Dobrodružství

Dobrodružství je považováno za první akční dobrodružství, jaké kdy bylo vytvořeno, a je to jeden z nejdůležitějších titulů historie videoher. Vyvinul Warren Robinett pro Atari, byl vydán v letech 1979-1980 pro konzolu Atari 2600.

Horde: Severní vítr

Horde: Severní vítr

Horde: The Northern Wind (v ruštině, Orda: Severnyi Veter) je strategická hra s fantazií v reálném čase vyvinutá 7. Bitlabs a vydala Buka v roce 1999 pro Windows..