Dostupnost Boris Ursus – Fóra Total War, мастерская Steam: Odemkněte Boris Ursus

Подпишитесь, чтобы загрузитьunlock Boris ursus

10

Dostupnost Boris Ursus

Rád bych požádal Creative Assembly for Patch 2.2 Pokud by byl Boris Ursus zpřístupněn pro kampaň, spolu s vlastními a multiplayerovými bitvami pro americké hráče, aby si užili první skvělý car Kisleva.

Post Editoval CA_WILL#2514 v říjnu 2022

Komentáře

Pospesesel#1010 Registrované uživatele příspěvky: 5

Aby bylo možné odemknout Boris Ursus jako počáteční legendární pán s revivalisty Ursun, musí hráč dokončit následující úkol: Zmrazené pády do říše Chaosovy kampaně buď s ledovým soudem nebo Velkou pravoslaví.

Poté se Boris a Ursun Revivalisté odemknou jak pro kampaň Chaos, tak pro nesmrtelné říše.

CJNewman236#9241 Příspěvky registrovaných uživatelů: 16

Ach! Že jo! Upřímně řečeno, moje hraní jako Ice Court za účelem dokončení bitvy Frozen Falls Quest má pro mě super tvrdé. A také jak mohu bojovat s Frozen Falls Quest, abych odemkl Boris Ursus, zajímalo by mě?

Mecanojavi99#6562 Registrované uživatele příspěvky: 13 288

Opravdu vám to tolik trvalo, než jsem odpověděl?

A je to opravdu jednoduché, musíte si Kislev, Praag a Eregrad ponechat po dobu nejméně 10 zatáček, pokud se nemýlím, pak se objeví úkol a právě to dokončíte jako jakákoli jiná bitva o úkol.

„Po požárech Hashut je nechte hořet v plamenech věčného mučení!”
– Anonymní
Dartherderx-#6513 Registrované uživatele příspěvky: 9 300
Nikdo by neměl hrát ROC, aby odemkl LL v IE.

„Atentát je špinavá práce, ale někdo to musí udělat.”

Surge_2#1464 Registrované uživatele příspěvky: 13 871
Hmm. Nikdy jsem ho odemkl, možná bych měl.
Loreguy#1056 Registrované uživatele příspěvky: 2 043

Existuje mod pro odemknutí Boris.

Použití v případě, že je vaše bitva o zmrazené pády obtěžována.

D4NZ0N1J4WR1T3R#6847 Registrované uživatele příspěvky: 462

Ach! Že jo! Upřímně řečeno, moje hraní jako Ice Court za účelem dokončení bitvy Frozen Falls Quest má pro mě super tvrdé. A také jak mohu bojovat s Frozen Falls Quest, abych odemkl Boris Ursus, zajímalo by mě?

Opravdu? Nejprve jsem to zkusil jako Katarin. Tzarská stráž, ledová stráž, nějaká legie Griffin a Little Groms.
Probs by byly jednodušší s jiným patriarchem, válečnými medvědi místo Griffin Legion a některými válečnými sáněmi.

Příspěvky na registrované uživatele Goldfishlord#2862: 515

Nemůžu se obtěžovat hrát dost ROC, abych odemkl Borise, takže ano, souhlasím, že by měl být automaticky odemčen v IE.

Chaos Champions DLC má svůj příběh, který se odehrává po vyprávění ROC, a přesto, když hrajete ROC s původními frakcemi, jsou šampióni Chaosu stále přítomni, takže je pro Kisleva mnohem obtížnější dělat cokoli, upřímně řečeno.

NickCageStolemyface#5594 Registrované uživatele příspěvky: 4 158

Můžete jen hrát bitvu o úkol z karty Battles, odemkl jsem ho hraním jako Katarin, takže nevím.

BARONRODNEY#9956 Registrované uživatele příspěvky: 1 408

Je opravdu zamčený v IE bez bitvy?

Hrál jsem kampaň 4 hráče a jeden z mých přátel začal jako Boris, ale jsem si jistý, že nikdy předtím hrála Kisleva.

Možná není uzamčen v multiplayeru?

Dartherderx-#6513 Registrované uživatele příspěvky: 9 300
Je opravdu zamčený v IE bez bitvy?

Dunno o multiplayeru. Ale může potvrdit, že byl zamčen v IE, dokud jsem dokončil úkol v ROC.

„Atentát je špinavá práce, ale někdo to musí udělat.”

ITHARUS#3127 Příspěvky registrovaných uživatelů: 16 827

Roc to nestojí za to. Stačí použít mod. Je to ostudná věc. Ale CA prozatím do značné míry delegovala na opravu WH3 na moditele.

Možná 2023 to bude léčit lépe.

Logo ESRB

© Copyright Games Workshop Limited 2015. Warhammer, logo Warhammer, GW, herní workshop, hra fantasy bitev, dvojčata komety a všechna přidružená loga, ilustrace, obrázky, jména, stvoření, závody, vozidla, zbraně, zbraně, postavy a charakteristické jejich podoba, jsou buď ® nebo ™ a/nebo © Games Workshop Limited, variabilně registrované po celém světě a používané na základě licence. Vyvinul kreativní shromáždění a publikoval Sega. Kreativní shromáždění, Logo Creative Assembly, Total War a Logo Total War jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky Creative Assembly Limited. Logo Sega a Sega jsou buď registrované ochranné známky nebo ochranné známky Sega Holdings Co., Ltd. nebo jeho přidružené subjekty. Všechna práva vyhrazena.

Jak odemknout Boris Ursus

11

10

9

1

6

3

5

2

1

1

1

Celková válka: Warhammer 3 Boris Ursus Unlock Guide

Warhammer 3 DLC: Boris Ursus, jeden z legendárních pánů pro Kislev

Takže chcete vědět o Total War: Warhammer 3 Tzar Boris Bokha? Také známý jako Boris Ursus, je to tajný desátý legendární pán, který je k dispozici ve vysoce očekávané fantasy strategické hře Creative Assembly. Ale kdo je on? A jak ho odemknete?

Tzar Boris Bokha je populární postava z Warhammer Fantasy Tabletop Game, jeden z mála pojmenovaných vůdců oblíbené frakce Kislev. Kislev je jedním ze šesti závodů Warhammer 3, ale jejich hlavní legendární pánové již byli odhaleni jako Tzarina Katarin a Nejvyšší patriarcha Kostaltyn. Pokud jste vezmeni ve Warhammer Fantasy Lore, budete vědět, že Boris je vlastně Katarinův otec a je to jeho hlas, který slyšíme v původním přívěsu Warhammer 3 odhalit přívěs.

Předpokládá se, že zmizel při boji proti silám chaosu, ale kreativní shromáždění oznámilo na Twitteru před zahájením Warhammer III, že byl „osvobozen od hibernace“ a že přichází do hry jako další legendární lord. To znamená, že v době psaní je Kislev jedinou frakcí se třemi legendárními lordmi při startu. Boris však není okamžitě k dispozici – budete ho muset nejprve odemknout, abyste mohli hrát jeho kampaň.

Jak odemknout Boris Ursus in Warhammer 3

Chcete -li odemknout Tzar Boris Bokha jako hratelný legendární pán, musíte dokončit bitvu Frozen Falls Quest Battle. Chcete -li získat přístup k této bitvě, budete muset hrát kampaň jako Tzarina Katarin, nebo Kostaltyn. Doporučujeme Katarin, když začíná s výhodou.

S některými z těchto postav Kislevu musíte zachytit a držet osady Praag, Kislev a Erengrad. Jakmile držíte tato osady po nejméně deset zatáček, musíte udělat bitvu Frozen Falls Quest, která vám umožní uvolnit Boris Ursus.

Je to dost jednoduché na to, abyste porazili – jednoduše porazte tři čaroděje Tzeentch – a jakmile dokončíte tento úkol, získáte na výběr. Můžete nechat Boris vytvořit přátelskou frakci NPC, nebo se připojit k vaší frakci jako další legendární pán, který ovládáte. Můžete ho také nechat zmizet zpět do hor, pokud opravdu chcete. Bez ohledu na to, jakou možnost si vyberete, máte nyní schopnost ho vybrat, když začnete novou kampaň Kislev.

Celková válka: Warhammer 3 Tzar Boris Campaign

Boris začíná na velmi odlišném místě než u ostatních dvou legendárních lordů Kislev. Ve stavu startu ve hře bude pravděpodobně v rané kampani čelit malé důvěryhodné opozici, která by vám měla nechat poměrně rychle vybudovat říši, aby se ujala silnějších soupeřů.

Pro hlubší pohled na jedinečnou mechaniku kampaně Borise doporučujeme toto video bez spoileru od ItaliansPartacus:

Thumbnail YouTube

To je vše, co potřebujete vědět o Tzar Boris v Total War: Warhammer III. Ujistěte se, že v datu vydání Warhammer 3 budete mít aktuální informace a přečtěte si náš nedávný rozhovor s vývojáři o tom, jak vytvořili příběh kampaně.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.