DPS Hodnocení / seznam úrovní pro WOW Classic – WOW Classic – Icy žíly, Classic Wow – Průvodce výběrem tříd – Nejlepší třída pro PvP / PVE

Nejlepší třída, kterou byste si měli vybrat v klasickém wow

Balance Druids přinášejí do své skupiny malé 3% poškození kouzla, ale bohužel jejich nízké poškození a problémy s manou jsou příliš závažné na to, aby stálo za to místo. Balance Druids mohou používat pouze Starfire při nájezdech k poškození, což je velmi mana intenzivní kouzlo. Vzhledem k vysokým nákladům na manu budete nuceni to rychle snížit, zejména v předstihujícím vybavení, což povede k velmi nízkému poškození. Zatímco rovnováha Druids může přinést nějakou pěknou druidskou užitečnost, Restoids může přinést stejná kouzla a zároveň se uzdravit, takže vyvážení Druids je pro většinu skupin nájezdů špatnou volbou.

Seznam žebříčku DPS / úroveň pro WOW Classic

Žádná hra není dokonale vyvážená a WOW Classic není výjimkou. Některé třídy jsou pro čisté DPS lepší než jiné na špičkové úrovni a nevyhnutelně existuje meta. Toto hodnocení je založeno na čistém výstupu DPS ve scénáři RAID právě teď ve hře, Předpokládejme, že jste na úrovni 60 s plnou předběžnou vývojem a perfektním spotřebním materiálem.

Je důležité si uvědomit, že jen proto, že třída DPS není „úrovně“, to neznamená, že je nehratelná; Většina tříd ve hře je životaschopná, pokud se hraje dobře se správným spotřebním materiálem. Toto hodnocení má jednoduše předvést, což je skutečné nejlepší z nejlepších, když se perfektně hraje s Top Gear a spotřebním materiálem.

Tento seznam bude aktualizován na základě nových seznamů BIS, jak postupuje fáze.

Pokud jste hledali klasické rady TBC, přečtěte si prosím naše hodnocení TBC Classic DPS.

Obsah této stránky

Shrnutí žebříčku třídy a specializace DPS

Níže je uvedeno rychlé shrnutí úplných žebříčků, které jsme podrobně popsali na této stránce. I když to poskytuje dobrý přehled o žebříčku specializací ve srovnání s sebou, doporučujeme si přečíst plné hodnocení, abychom pochopili, proč jsou určité specializace hodnoceny tak, jak jsou.

 1. Warrior (S-Tier)
 2. Mage (a-Tier)
 3. Warlock (A-Tier)
 4. Rogue (A-Tier)
 5. Hunter (B-Tier)
 6. Feral Druid (B-Tier)
 7. Shadow Priest (C-Tier)
 8. Odplata Paladin (C-Tier)
 9. Shaman Enhancement (D-Tier)
 10. Balance Druid (D-Tier)
 11. Elemental Shaman (D-Tier)

Hodnocení třídy léčitele a nádrže

Pokud máte zájem o naše další hodnocení pro WOW Classic, klikněte na odkazy níže.

Úplné žebříčky třídy a specializace DPS

Třídy a specializace

Bojovník

Válečníci jsou nejmocnější DPS ve hře, bezpochyby. Jejich základní poškození, i když je vyrovnávání neuvěřitelně vysoké, a pokud jde o 2-4 cílové štěpení, jsou v vlastní lize. Válečníci a rogues však vyžadují zbraně a s přístupem k nejvyšší úrovni zbraní z Blackwing Lair, AQ40 a 14. pozice jsou válečníci bezpochyby v jejich potenciálu, aby ušpinili nesrovnatelné poškození při nájezdech. Zde je konkrétně za zmínku, že pravý důvod, proč jsou válečníci jedinou třídou v úrovni S je zabíjet časy. Pokud by šéfové měli delší dobu zabíjení, jako 2 minuty nebo více, ostatní DP, jako jsou ohnivé mágové. V současném stavu WOW Classic však, kde je většina časů zabití pod 1 minuta, jsou válečníci nad dominantní kvůli jejich extrémně silným, dlouhým cooldownům, konkrétně Ikona přání smrtiPřání smrti a Bezohlednost ikonaBezohlednost . Žádná jiná třída nemá nic blízko k potenciálu prasknutí, který Warriors dělají, a je to téměř úplně kvůli těmto cooldowns.

Třídy a specializace

Válečníci, válečníky, rogues a mágové budou tvořit S- a A-úrovně pro všechny WOW Classic. Tyto čtyři třídy jsou považovány za základní třídy DPS a tvoří drtivou většinu každé skupiny RAID. Při zabíjení rychlosti jsou však válečníci hlavní třídou, přičemž se vyplňují rogues.

Kouzelník

V raných fázích kolečka obecně trpí mírně kvůli nedostatku síly kouzla na zařízení. Počínaje AQ40 se množství kouzelné síly dostupné Skyrockets a Mages and Warlocks opravdu měřítko. Mágové se velmi dobře mění s výkonem kouzel, ale mají přirozeně silnou sadu nástrojů, kvůli vysokému poškození základu na většině jejich kouzel, konkrétně pro AOE. Mágové jsou zdaleka nejlepší třídou ve hře pro rozsáhlou Aoe, ale jejich jediný cíl potenciálně skutečně skočí vpřed, když jsou také schopni konečně hrát oheň v AQ 20 a AQ 40. Až do této chvíle byli mágové nuceni hrát mráz kvůli vysokému požárnímu odolnosti proti základně a příležitostné ohnivé imunitě před šéfy, konkrétně v roztaveném jádru a BWL. S oživením ohně mohou mágové znovu ukázat svou sílu na jediném cíli, zatímco stále jsou powerhouses AOE, kterými vždycky byli.

Čaroděj

Podobně jako mágové, Warlocks se velmi dobře mění s pravomoc s kouzlem. Existuje však několik klíčových rozdílů, které do úrovně A přinášejí Warlocks pod Mages. Za prvé, Warlocks mají slabší AOE než mágové a aby způsobili své maximální poškození AOE, musí být v dosahu melee pomocí pomocí Ikona HELLFIREpekelný oheň . Za druhé, Warlocks trpí závažnými problémy s hrozbami, což znamená, že často budou muset přestat dpsing, aby se zajistilo, že z nádrže nevytáhnou aggro Ikona stínového šroubuStínový šroub vytvářející obrovské množství hrozby. Warlocks jsou stále neuvěřitelně silní s plným spotřebním materiálem, ale omezení jejich poškození jak pro jedno cíl, tak i AOE je mírně pod mágem do úrovně A. S posílením síly kouzla ve fázi 5 však Warlocks a mágy přepětí v moci a vytáhněte před Rogues v DPS.

Darebák

Ikona Flurry Blade

Kromě válečníků jsou rogues jedním z nejsilnějších melee ve hře. Mají drsné vyrovnávání času, ale i s malým vybavením se rychle stanou jedním z lepších jednonádových specifikací ve hře. Jakmile dostanete rychlostní výstroj, budete metry zakrývat v žádném okamžiku. Stejně jako válečníci, přidání špičkových zbraní z Blackwing Lair, AQ40 a Rank 14 dává Rogues hranou, kterou potřebují k tomu, aby z nich udělali jeden z dominantních specifikací DPS. Rogué jsou stále pod válečníky, konkrétně kvůli nesrovnalosti při poškození prasknutí a poškozením štěpení. Rogues postrádá přístup k bohu-úrovni Cooldowns, ke kterému mají válečníci přístup, a nemají žádné silné možnosti Aoe mimo luk čepele . Rogues mohou jít na špičku s válečníky v trvalém jediném cíli, ale delší trvání boje, které by bylo zapotřebí k tomu, aby se to stalo, nejsou ve Wow Classic prostě tak běžné. S nárůstem nárůstu síly kouzla přidaného také ve fázi 5, Rogues nedostávají v DPS úplně stejný podporu, jakou budou Warlocks a Mages, což znamená.

B-úrovní třídy a specializace

Jedná se o silné specifikace DPS, ale stále jsou znatelně pod specifikacemi S- a A-Tier. 2-4 lovci a 0-1 Feral Druid budou standardem ve většině nájezdů. Ferály jsou silné brzy, ale plníme velmi specifickou roli a je těžké ji hrát, takže je mnohem vzácnější při nájezdech než lovci.

lovec

Lovci jsou nejnižší z čistých tříd DPS. Vrchol lovců během pozdního roztaveného jádra kvůli síle jejich sady 1 a RhokRhok’Delar, Longbow of The Ancient Keepers, a pak vrchol znovu během Blackwing Lair, jakmile se dostanou AshjreAshjre’thul, kuše Smiting . Lovci stále padají za top 4 třídy jen kvůli poměrně nízké základní schopnosti a poškození automatického útoku, a přestože poškozují pevné škody. Ujišťujeme vás však, že lovci přinášejí důležitou užitečnost Ikona uklidňující výstřelUklidňující výstřel a Ikona TrueShot auraTrueshot aura, což znamená, že v každé skupině Raid bude potřeba alespoň několik lovců.

Feral Druid

Zatímco divoké druidy mohou být specifikací mimo meta, mají některé velmi skutečné silné stránky. Feral Druids mají přístup Ikona Wolfshead HelmWolfshead Helm a Ikona manuálního davu pummelerManuální dav pummeler brzy, které jsou pro ně celou cestu přes Wow Classic. To jim dává časný moci ve srovnání s mnoha dalšími specifikacemi, což je dává výše, než by mohly být později. Jejich hlavní nevýhodou je Mana; Ferals potřebuje hodně many k posunu napájení, a zatímco spotřební materiál pomůže, nemohou to udělat na neurčito. Ferals se však výjimečně dobře měří s vybavení. Stojí za zmínku, že nikdy nebudou mít potenciál AOE, který má některá z výše uvedených tříd, což je závažné omezení.

Třídy a specializace C

Specifikace v této úrovni nejsou optimální, ale můžete občas vidět jeden v nájezdu.

Stínový kněz

Stínové kněží nejsou přivedeni k nájezkům za poškození. Nemají žádné skutečné AOE a velmi malé poškození s jedním cílem. Jejich hlavní přínos k nájezdu je Stínová tkaní ikonaStínové tkaní, které zvyšuje stínové poškození cíle. Některé nájezdy za tímto účelem přinesou 1 stínový kněz. Stínové kněží bohužel nemohou sami způsobit mnoho škod, protože mohou skutečně použít pouze Ikona mysli výbuchuMysl BLAST A Ikona mysli flayMind Flay . Jejich tečky nelze použít kvůli omezenému počtu slotů debuffů. Stínoví kněží však v tomto bodě v tomto bodě ve Wow Classic však mírnou podporu, avšak kvůli snadno dostupnému výkonu kouzla ve fázi 5 a s potenciálním přístupem k Honor Rank 13 PvP Gloves, které byste mohli vydělat. Tyto rukavice na polovinu napodobily cooldown Ikona mysli výbuchuMind Blast, což je významný upgrade DPS přes jakýkoli jiný kus vybavení.

Odplata Paladin

Ikona posvátnosti aury

Odplata paladinů jsou ve většině nájezdů vzácností. Přinášejí posvátnost auru za další svaté poškození, ale z toho mohou mít prospěch pouze ostatní ret Paladins, protože žádné jiné DPS nepoškodí svaté škody. Všechny buffy Paladin mohou přinést také Svatý Paladins, což znamená, že Rets nejsou pro Buffy Paladin nezbytné. RET může využít spotřební materiál na melee a kouzla, což jim dává mírnou výhodu brzy, když jsou spotřební materiály smysluplnější, ale Rets již bojuje o místo kvůli nízkému poškození a jsou pevně v úrovni C pro všechny WOW Klasický.

Třídy a specializace D-úrovně

Toto je jediná úroveň, která by mohla být klasifikována jako „nežitelná.„Všechny tyto specifikace mají hlavní problémy, a přestože by to mohly udělat prostřednictvím nájezdů, snažili byste se přitáhnout svou váhu, a to i při plném spotřebním použití.

Vylepšení šaman

Ikona soumraku

Šamani vylepšení jednoduše nepřinášejí nic užitečného. Všechny důležité šounští buffy a totemy mohou být přineseny společností Resto Shamans, zatímco vylepšení nemá žádné jedinečné buffy. Poškození vylepšení je také velmi nízké, dokonce i s plným spotřebním materiálem. Jejich jediná kvalita vykoupení je, že mohou použít soumrak, aby udrželi debuff, i když pro to existují lepší třídy a role.

Rovnováha Druid

Ikona Starfire

Balance Druids přinášejí do své skupiny malé 3% poškození kouzla, ale bohužel jejich nízké poškození a problémy s manou jsou příliš závažné na to, aby stálo za to místo. Balance Druids mohou používat pouze Starfire při nájezdech k poškození, což je velmi mana intenzivní kouzlo. Vzhledem k vysokým nákladům na manu budete nuceni to rychle snížit, zejména v předstihujícím vybavení, což povede k velmi nízkému poškození. Zatímco rovnováha Druids může přinést nějakou pěknou druidskou užitečnost, Restoids může přinést stejná kouzla a zároveň se uzdravit, takže vyvážení Druids je pro většinu skupin nájezdů špatnou volbou.

Elementární šaman

Elementární šamani trpí přesně stejnými problémy jako rovnováha druidů, ale nepřinášejí do své skupiny žádný jedinečný buff. Shaman s obnovou přinese stejné nadšence, díky čemuž bude Elemental špatnou volbou kvůli problémům s manou a nízkým poškozením.

ChangeLog

 • 28 JUL. 2020: Aktualizováno pro fázi 5.
 • 15. dubna. 2020: Aktualizováno pro fázi 4.
 • 11. září. 2019: Průvodce přidán.

Nejlepší třída, kterou byste si měli vybrat v klasickém wow?

Budete hrát klasické wow, ale nevíte, která třída byste si měli vybrat? Zde je náš průvodce, který vám pomůže najít nejlepší třídu pro PvP & PVE.

Kterou třídu byste měli hrát v klasickém wow?

Posté LE 13/03/2019 od Kipik_WIC

Zde je průvodce, který vám pomůže vybrat nejlepší třídu, kterou se můžete bavit v klasickém WoW. Najdete výhody a nevýhody každé třídy pro vyrovnání, PVE a PVP.

Bojovník

Rychlá prohlídka válečníka, velmi důležitá třída ve World of Warcraft. Kvůli nedostatku ducha na jejich vybavení je jejich vyrovnávání relativně pomalé a pravděpodobně stráví nějaký čas běháním zpět do své mrtvoly. V Dungeons jsou válečníci nejlepší v tankování davů ve Wow Classic.

Pokud jste správně vybaveni, nebudete mít žádné potíže s nalezením partnerů až do úrovně 60. Jakmile je dosaženo úrovně 60, budete upřednostňováni před ostatními třídami pro nájezdy, pokud používáte strom ochrany.

Pokud se vám podaří stát se hlavním tankem vašeho spolku, budete základním kamenem vaší skupiny.

Warrior není nejlepší třídou pro World PVP, zvláště pokud jste sami. Budete muset být velmi pozorní vůči svému prostředí. Na druhou stranu, s Healbotem po vašem boku, Budete moci zářit a vyhrát několik bojů v řadě!

Warrior Guide Leveling Wow Classic

Silné stránky válečníka:

 • Nejlepší třída DPS ve vanilce (Fury for PVE a Arms pro PvP)
 • Nejlepší třída tanku
 • Žádná mana, takže můžete zabít davy bez prostojů s dobrým vybavením
 • Velmi výkonný ve skupinovém nastavení PVP s kapesním léčitelem.
 • Snadno najít dungeony jako tank
 • Může být bohatý, pokud jste kovář a najdete recept Arcanite Reaper.
 • Jako válečník si můžete užít všechny 3 specifikace
 • Dobrá třída vyrovnávání dua

Slabé stránky válečníka

bojovník

 • Velmi těžko na úrovni 1-60, jedna z nejpomalejších tříd, ale vidíte, že našeho průvodce válečníky vyrovnávání je rychlejší.
 • Většina zařízení závisí na vaší třídě ve WoW.
 • Přeložený třída, takže hodně konkurence o vybavení a nalezení dobrého místa v cechu / dungeonu.
 • Musí shromažďovat více sad (PVP Gear, Tank Gear, PVE DPS Gear, Resistance Gear)
 • Opravy desek je také velmi drahé

Podívejte se na náš průvodce pro vyrovnání válečníků 1-60

lovec

Hunter je nejlepší vyrovnávací třída ve hře . S vaším mazlíčkem, který pro vás tanky, můžete snadno zabít více davů v řadě na rozdíl od jiných tříd, které musí strávit více času regenerací. Hunter navíc nezávisí na jeho výstroji, aby byl efektivní, zelené zbraně od prodejců jsou dostatečně dobré pro vyrovnání.

Při nájezdech není lovec z hlediska DPS vedoucí třídou, je překonán válečníky, mágy, rogues, válečníky, kteří dělají výrazně vyšší DPS.

Pokud jde o PVP, lovci jsou v pořádku, protože mají velkou kontrolu, mohou neustále zaútočit zdaleka a vynikají při zachycení a obnovení vlajky ve Warsongu.

WOW Classic Hunter

Klady:

 • Nejlepší třída pro vyrovnání sólo a speedrunning 1-60 (World Record 4 dny a 20h)-podívejte se na náš průvodce vyrovnáním lovce 1-60
 • Díky vašemu domácímu mazlíčku můžete rychle přejít z davu do davu a snadno zabít elitní cíle.
 • Epic Hunter Quest, který do třídy přidává výzvu.
 • T2 vypadá epicky.
 • Zkrocení domácího mazlíčka je zábava a přidává do třídy větší hloubku.
 • Kiting Gameplay je opravdu v pohodě v sólovém PVE a PVP.

Nevýhody:

WOW Classic Hunter

 • Jedna z nejhorších tříd čistých DPS po Nerf na konci vanilky.
 • Strop vysokých dovedností, pokud chcete být konkurenceschopný v PVE nebo PVP.

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním lovce 1-60

Darebák

Rogue bude nejlepší třídou pro všechny Světoví milovníci PVP. Být nejprve utajeno a zahájení boje je hlavní silou Rogue ve Wow Classic.

Ve skutečnosti budou tkaninové kurzy vaše oblíbené cíle, jako jsou mágové / Warlocks / Priests, kteří sotva přežijí překvapivý útok dobře vybaveného Rogue.

V PVE je to třída T1 DPS , Ale bohužel Rogue jsou nesmírně populární třídou v klasickém wow, takže může být složité získat místo v nájezdech/skupinách.

Konečně, ačkoli je Rogue velmi silná třída v klasickém WoW, je také velmi závislá na vybavení, a zejména zbraně, aby byly efektivní.

WOW Classic Rogue

Klady:

 • Nejlepší třída pro 1v1 World PVP (Stealth pro výběr, kdy začít boj)
 • 2 a nejlepší třída DPS v PVE
 • Stealth je nejlepší kouzlo ve hře.
 • Přeskočit všechny davy pro rychlé hledání
 • Velmi zábavné hrát.
 • 3 různé a velmi dobré specifikace.
 • Undead Rogue je způsob, jak jít na PVP s rasovou dovedností pro porušení strachu

Nevýhody:

WOW Classic Rogue

 • Trochu chmurné při sólovém vyrovnání nebo když nezačnete boj v PvP
 • Stejně jako Warrior je to přelidněná třída, takže hodně konkurence o výbavy a skvrnách ve skupinách.
 • Vysoké dovednosti, těžké zvládnout.

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním nepoctivých 1-60

Kněz

Na úrovni 60 je kněz nejlepší ze všech léčitelů : Má mocný štít a vynikající uzdravení s jedním cílem, vždy budete mít místo v jakémkoli žaláři nebo nájezdu hraním této třídy.

V PVP jsou disciplína a svatá docela roztrhaná a chybí mobilita, ale nejlepší specifikace je stín, protože to může způsobit velké škody nepříteli. Kromě toho má kněz také dobrou kontrolu, jako je kontrola strachu / mysli a mana Burn, které jsou perfektní pro PVP.

Pro vyrovnání je Shadow Spec nejúčinnější . Jediné, co musíte udělat, je použít kouzlo a dokončit nepřátele hůlkou a mít dobrý zemědělský cyklus, aniž byste se zastavili, aby regenerovali manu.

WOW klasický kněz

Klady:

 • Nejlepší a nejvšestrannější léčitel ve hře
 • Zaručené místo v jakékoli skupině / RAID.
 • Kněz je nejlepší spoluhráč, který si dokáže představit, budete mít spoustu přátel!
 • Velmi zajímavá třída pro hraní napříč schopností hojení desky a vysokými dovednostmi
 • Shadow Priest způsobuje vážné poškození v PvP se spoustou zábavných nástrojů pro zlepšení hry (strach, Mana Burn, ovládání mysli atd..)
 • Stínový kněz je nesmírně efektivní pro vyrovnání.
 • Třída Quest pro úžasného personálu

Nevýhody:

WOW klasický kněz

 • Otravné na úroveň až do stínové formy, hodně respektující se během vašeho 1-60 (viz průvodce zde)
 • Stínový kněz by mohl být obtížné vybavit, protože je těžké najít místo v nájezdech (lidé preferují mágy / válečníky)

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním kněze 1-60

Kouzelník

Mág je Velmi všestranná třída ve Wow Classic. Efektivní během vyrovnání díky své schopnosti AOE a generování vlastního jídla / pití bude snadné dosáhnout LVL 60 rychle.

Pokud jde o PVE, mág je Nejlépe rozsah DPS, Obzvláště jakmile se otevře AQ40 / Naxx, protože mágové budou moci vystřelit.

V PVP má mág arzenál mimořádných dovedností, který mu umožňuje dosáhnout úžasných pohybů, jako je 1vs3, díky jejich ovcím, Frost Nova a různým zpomalením. Mág, který zvládl svou třídu, bude smrtící ve Wold Pvp a Battlegrounds.

WOW klasický mág

Klady:

 • Skvělá třída pro rychlé vyrovnávání (vyrovnávání jediného cíle nebo AOE, viz našeho průvodce)
 • Nezávislé zařízení
 • Vysoce poutavá dynamická hratelnost
 • Zdarma spotřební materiál (potraviny / voda / hrnce mana)
 • Fantastický skupinový nástroj
 • Silný v otevřeném světě PvP
 • Získejte dobré tipy od lidí pro obchodování s potravinami / vodou / portálem
 • Všechny 3 specifikace jsou životaschopné, takže se nebudete nudit
 • Dobrý výrobce zlata (zemědělství AOE v elitních zónách / nájezdech atd.)

Nevýhody:

WOW klasický mág

 • Pomalé vyrovnání 1-20
 • Frost Spec povinné během prvních 2 fází klasiky kvůli ohni imunitním nepřátelům.
 • Žádné samoléčení
 • Velmi Squishy v PVE / PVP
 • Během vyrovnání hodně pití prostojů.

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním mágů 1-60

Čaroděj

Výkon Warlocka (jako lovec) během fáze vyrovnání 1-60 je jistě jednou z nejpůsobivějších. Snadné a rychlé, Warlock svítí v sólovém pve.

V LVL 60 Dungeons / Raids je to skutečná podpora, která přináší poškození a kontrolu. Zdravotní kámen a IMP mohou přinést důležité bonusy ve komplikovaných situacích.

Pokud jde o PVP, Warlock je také velmi pohodlný z „instance“. V budoucích fázích, když Blizzard zřídí BGS, schovávejte se za přední linii melee a můžete ovládat soupeře kouzlem strachu, zatímco vaše tečky dělají zbytek, cítí se zatraceně dobře.

Klasický wow warlock

Klady:

 • Skvělá třída pro vyrovnávání sólo díky vašemu domácímu mazlíčku (jako lovec)
 • Přineste hodně užitečnosti ve skupinách / nájezdech se všemi vašimi tečkami / buffy.
 • Zdarma Mount At LVL 40 a další na LVL 60 díky třídnímu úkolu.
 • Volání hráčů, aby se dostali do Dungeon rychleji.
 • Máte své vlastní bezplatné léčivé hrnce.
 • Opravdu dobré vyrovnání dua s léčitelem, protože můžete vyměnit své zdraví do many (Life Tap Skill)

Nevýhody:

WOW Classic Warlock

 • Skvělé v PVE, ale ne nejlepší.
 • Skvělé v PvP, ale ne nejlepší ..
 • Pokud jste aliance, může to být těžké v PVP a bojujete s nemrtvými s „strach imunitou“.

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním Warlock 1-60

Druid

Druhý na pódiu pro vyrovnávací rychlost 1-60 je Druid skutečně vyrovnávacím strojem díky různým zvířecím formám. Je schopen uzdravit, tančit a DPS, aby z něj činil hybridní postavu, která dokáže dělat cokoli. Velmi užitečné, když chcete dělat nějaké dungeony.

Jeho schopnost Vzkříšený v boji je jedinečný a činí z něj třídu hýčkat v nájezdech jako roztavené jádro nebo Zul’Gurub.

Dobrý v Interovaném PvP, Druid se brání dobře v bojišti, ale zůstává v závislosti na specifikaci, kterou používá během světových relací PVP. Bude mít tendenci přežít díky své schopnosti změnit formování, ale nemusí nutně zabít své útočníky.

WOW Classic Druid

Klady:

 • Nejméně hraná třída ve vanilce, takže pokud máte rádi tuto třídu, získáte veškeré vybavení.
 • Resto je jediný dobrý způsob, jak hrát Druid v PVE a vždy najdete místo v Raid.
 • Nejlepší léčitel PvP (léčení v průběhu času, nesení formy do tanku atd..)
 • Unikátní schopnost v PVE s „Battle Rez“, která může zachránit nájezd a inervate.
 • Nejlepší nosič vlajky ve WSG.
 • Forma včasného cestování na rychlejší úroveň.
 • Dobré vyrovnávací dovednosti, když zasáhnete 20 jako divoké.

Nevýhody:

WOW Classic Druid

 • Rovnováha a divoký Druid jsou druh zbytečného (mnohem horší než jiné třídy)
 • Tvrdé vyrovnání, dokud nezasáhnete LVL 20, pak můžete specifikovat a být kočkou

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním Druid 1-60

Šaman

Šaman je vynikající léčitel, Je jedinou třídou, která má uzdravení AOE. Je velmi žádán o tyto totemy, které poskytují velkou výhodu jak v dungeonech, tak v nájezdech.

Vylepšení je nejpoužívanější specifikací pro PVP, hlavně kvůli „WindFury“, který vás může vést k potenciálnímu tomuto nepříteli, pokud máte štěstí. Druhá specifikace PVP je hybridní elementární / obnova, která vám poskytuje významnou schopnost DPS, přičemž je pro tým stále podporou léčitele. Slabost PvP Šamana je však to, že na rozdíl od Mages and Warlocks nemá hromadnou kontrolu davu, ani nemá mobilitu k útěku z nepřátel.

Šaman není nejlepší třídou pro vyrovnání , ale stává se zajímavým z úrovně 20 díky „Ghost Wolf“, což mu umožňuje zvýšit jeho pohybovou rychlost o 40% s dobou odlévání pouze 1 sekundu, pokud máte správný talent. Umožní vám rychleji dokončit své úkoly a vyhýbáte se zbytečným úmrtím, když jste v nebezpečí.

Páni, klasický šaman

Klady:

 • Jeden z nejžádanějších léčitelů v PVE díky úžasným totems. (Zejména Windfury)
 • Jedna z jediných tříd s uzdravením AOE.
 • Vysoké poškození prasknutí ve specifikaci ELEM a Enhancement.
 • Máte jedinečnou dovednost na úrovni 20: Ghost (40% rychlost pohybu) pro zlepšení rychlosti vyrovnávání.
 • Úžasný skupinový nástroj
 • Může tank / dps / uzdravit
 • Silné sebeovokování

Nevýhody:

Páni, klasický šaman

 • Stejně jako celá hybridní třída ve vanilce je léčení jediným životaschopným specifikací PVE.
 • Konstantní řízení many
 • Boje vs. Více cílů
 • Není to opravdu dobré v vyrovnání

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním šamanu 1-60

Paladin

Paladin je Hybridní třída A stejně jako všechny hybridní třídy v Classic Wow jsou „průměrné“ ve všech aspektech. Hlavním problémem Paladina je právě teď jeho vyrovnávací rychlost, která je jednou z nejhorších z jakékoli třídy.

Nicméně Paladin bude zářit v PVE, kde jeho nadšenci bude velmi cenné pro skupinu / nájezd. Léčení specifikace bude způsob, jak jít do PVE, pokud chcete najít místo ve skupině.

Pro PVP je Paladin v pořádku v léčení specifikací nebo ret spec, s dobrým vybavením se můžete bavit a kopat zadek!

WOW Classic Paladin

Klady:

 • Nejlepší jediný cílový léčitel v PVE a PVP (stejně dobrý jako kněz).
 • Opravdu dobrý nástroj při nájezdu se všemi vašimi jedinečnými buffy
 • Jako ret paladin s dobrým vybavením můžete nakopat zadek v PvP !
 • Zdarma Mount At LVL 40 a další na LVL 60 Díky vašemu úkolu třídy.

Nevýhody:

WOW Classic Paladin

 • Nejhorší třída pro vyrovnání (ještě horší než válečník), protože jste vždy mimo manu.
 • Třída „nudná“ pro hraní, vaším hlavním zdrojem poškození bude automatické zasažení jako RET.

Přečtěte si náš průvodce vyrovnáním paladinu 1-60

Vybrali jste si ? Hlasujte pro vaši třídu!

Nyní víte, kterou třídu budete hrát? Hlasujte zde: