DPS Kazuha vs Em Kazuha: Která sestavení je lepší v dopadu Genshin?, Nejlepší Kazuha staví v dopadu Genshin | PCGamesn

Nejlepší kazuha staví v dopadu Genshin

Závěrem lze říci, že obě stavby Kazuha mohou způsobit spoustu škod. Z tohoto důvodu, pokud chcete trávit čas vytvořením cenné jednotky pro svůj tým a koncovou hru, EM podpora je způsob, jak jít.

DPS Kazuha vs Em Kazuha: Která sestavení je lepší v dopadu Genshin?

Kazuha’s Kit In Genshin Impact umožňuje hráčům stavět pro nespočet rolí v různých týmech. Jeho dovednost, konečný a talent může také zvýšit poškození jeho a jeho spojenců na základě vířivých reakcí spuštěných na bojišti. Z tohoto důvodu se zbraně s EM nebo ATK statistiky hodí pěkně pro podporu a sestavení DPS. Tento článek uvádí oba typy sestavení pro Kazuha, od drahých 5 hvězdiček po bezplatné 4 hvězdičky.

Považována za jednu z nejúčinnějších jednotek ve hře, jeho všestrannost v obsahu koncové hry je bezkonkurenční, což ho činí velmi přátelským k vytvoření. Abychom shrnuli požadavky, budování Kazuha jako EM (Elemental Mastery) podpora pro váš tým bude snazší než Anemo DPS.

Posledně jmenovaný však může být silnější na základě počtu souhvězdí, které vlastníte.

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento článek je subjektivní a spoléhá se pouze na názor spisovatele.

Pokud byste stavěli DPS Kazuha v dopadu Genshin?

Než se blížíte k sestavení DPS Kazuha, uvědomte si, že jeho výstup poškození se zvýší pouze z přístupu Anemo. To může snížit jakékoli reakční poškození, jako je víření. Například reakce víry způsobí anemo i poškození, s nimiž reaguje.

Zatímco stat ATK může zvýšit poškození anemo, absence EM sníží poškození dalších prvků.

Zatímco se chystáte na plochý stat ATK na Kazuha, je to vynikající volbou pro sestavení DPS, je to také drahé. Kazuha bude potřebovat všech svých šesti souhvězdí, aby určil potenciál plného poškození anemo. Na základě EM STAT může Kazuha šestá a poslední souhvězdí výrazně zvýšit poškození dovedností.

Co se týče nejlepších zbraní, pouze prvotní řezačka nefritu a meč Mistsplitter jsou životaschopné pro správnou sestavení DPS. Jakákoli čtyřhvězdička se statem ATK je ve srovnání slabší.

Závěrem lze říci, že jeho budování přístupem DPS může být solidní volbou, pokud jste dostatečně investovali pro výše uvedené 5hvězdičkové zbraně a Kazuhovy souhvězdí.

Pokud byste Em postavili Kazuha v dopadu Genshin?

Jak již bylo zmíněno, Em Kazuha je jednou z nejlepších podpůrných jednotek v dopadu Genshin. Jeho všestranná souprava mu umožňuje zapadnout do jakékoli postavy, ať už je to možnosti sub-dps, jako jsou Raiden Shogun nebo primární jednotky DPS, jako je Hutao. Navíc budování efektivní podpory EM Kazuha je přiměřeně jednoduché a přátelské k F2P.

S možnostmi, jako je Iron Sting a Viridescent Set, můžete použít Kazuha v endgame spirálové propasti s uspokojujícími čísly poškození, a to vše, zatímco je zcela F2P. Jedinou investicí na vysoké úrovni však bude vyrovnat jeho talent na 10, což může být z dlouhodobého hlediska časově náročné.

Na druhou stranu, pokud chcete investovat do Kazuha pro sestavení EM podpory a přinést další reakční poškození, bude nejlepší volbou meč meče svobody, spolu s jeho druhou konstelací.

Které staví, aby se vydaly mezi DPS Kazuha a Em Kazuha v Genshin Impact?

Závěrem lze říci, že obě stavby Kazuha mohou způsobit spoustu škod. Z tohoto důvodu, pokud chcete trávit čas vytvořením cenné jednotky pro svůj tým a koncovou hru, EM podpora je způsob, jak jít.

Nejlepší kazuha staví v dopadu Genshin

Sestavili jsme několik nejlepších tipů pro vývoj nejlepšího dopadu Genshin Impact Kazuha, zaměřené na nastavení elementárního mistrovství a DPS pro uživatele Anemo.

Kazuha předpokládá bojový postoj svým mečem

Publikováno: 19. června 2023

Chcete vědět, co je nejlepší postavit Kazuha v Genshin Impact? Kazuha poprvé dorazil do dopadu Genshin.6 Aktualizace a v současné době funkce na jednom z dopadu Genshin Impact 3.Právě teď 7 bannerů.

Přestože je jednou z prvních postav Anemo Sword, které se v prvním roce přidaly do hry Anime, Kazuha zůstala jednou z nejlepších postav na našem seznamu Dopad Genshin Impact. Jeho role ve vaší straně bude pravděpodobně jako sub-DPS, který má potenciál upravit tuny škod v krátkých výbuchtech, pokud máte správnou sestavu. Přečtěte si dále více o tom, jak vyvinout nejlepší stavbu Kazuha.

Thumbnail YouTube

Nejlepší postavení Kazuha

Nejlepší sestavení Kazuha DPS je:

  • meč: Svoboda zvětšená
  • Artefakty: Viridescent Venerer (čtyř-set)

Kazuha je dítě plakátu pro opravdu silnou kombinaci zbraní a artefaktů. Při použití s ​​konstelací KetSuseki Haku, vřele doporučujeme alespoň zvážit Kazuhovu podpisovou zbraň: Svoboda zvětšená. Má elementární mistrovství jako sekundární, zvyšuje poškození o 10%a uděluje sigil vzpoury, když zbraň spustí elementární reakce.

Pokud máte dvě sigily, jsou konzumovány a poskytují všem členům strany v okolí buff, který zvyšuje normální, nabitý a ponoření útoku o 10% a zvyšuje útok o 20%. V opačném případě je meč Favonius jednou z nejlepších bezplatných zbraní pro Kazuha, protože způsobuje bonusové elementární poškození a má užitečný bonus za hit, který může být užitečný.

Pokud jde o nejlepší artefakty pro tuto sestavu, doporučujeme Vireridescent Venerer čtyř-set, Což zvyšuje poškození víření o 60% a snižuje elementární odpor soupeře vůči prvku naplněnému ve víře o 40% o deset sekund.

A to je nejlepší genshin dopad sestavení Kazhua. Genshin Impact 3.7 je tady a Kazhuaův banner Rerun je živý a existuje spousta dalších nových znaků Genshin Impact, na které se těšíte v Genshin Impact 4.0. Máme také spoustu dopadových kódů Genshin.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.