Duchové hlubokého data vydání: kdy vydává Destiny 2 Season 21 Dungeon? Dot eSports, Destiny 2 Season 21 New Dungeon Datum a čas – Gamerevolution

Destiny 2 Sezóna 21 Nový datum a čas vydání Dungeon

Destiny 2 Sezóna Deep přináší další přírůstek do rostoucího seznamu dungeonů ve hře (a jeho také expandingový seznam výplatních vozů). Hráči, kteří vlastní Lightfall Dungeon Key nebo zakoupený šest roční průsmyk se může ponořit do nových hloubek v duchů Deep Dungeon.

Duchové hlubokého data vydání: kdy vydává Destiny 2 Season 21 Dungeon?

Destiny 2 Sezóna Deep přináší další přírůstek do rostoucího seznamu dungeonů ve hře (a jeho také expandingový seznam výplatních vozů). Hráči, kteří vlastní Lightfall Dungeon Key nebo zakoupený šest roční průsmyk se může ponořit do nových hloubek v duchů Deep Dungeon.

Jak dokazuje jeho název, sezóna Deep má silné námořní podtóny, což potenciálně přivede Guardian do nebezpečných vod, které by mohly připomínat hrozící, thalassofobii vyvolaný strach z Subnautica, Bioshock, nebo Soma. Duchové hlubokého budou pravděpodobně pokračovat v tomto tématu a přinese nové hrůzy a nové odměny pro strážce, kteří tuto výzvu stahují.

Duchové hluboké budou pravděpodobně nastaveni v Titanu, podobně jako SPIre of the Watcher Dungeon se odehrává v kapse Marsu. I když se hlídkové oblasti nevrátí, hráči možná budou muset odvážit hrůzu pod metanový oceán, který je v souladu s tématem hluboké ponorné aktivity.

Zde je, když budou vydáni duchové hlubokého dungeonu Destiny 2.

Destiny 2 Duchové hlubokého datum a času vydání hlubokého dungeonu

Sezóna Deep Dungeon bude spuštěna na denním resetu v pátek 26. května po nedávném vzoru Bungieho zahájení dungeonů první pátek nové sezóny. Když v úterý 23. května odstartovala sezóna 21, ponechává hráčům omezené množství času na broušení, než se ponoří do aktivity při prvním pátečním resetu nové sezóny.

Naštěstí pro strážce však Bungie nezvýší hladinu energie v sezóně hluboké. Pokud jste všichni chyceni a v roce 1810, budeme větší grind pravděpodobně znovu získat mocenský bonus ze sezónního artefaktu, který se resetuje v každé nové sezóně.

Zahájení sezóny 21 Dungeon je také příležitostí pro Bungie, aby se od nich odstoupil od incidentů během vydání Spire of Watcher Dungeon v listopadu. 9, 2022. Spire odstartoval rozsáhlými odpojeními a chybami, které se zlepšily až poté, co Bungie deaktivovala API a integraci třetích stran. Rozhraní API bylo až do prosince nedostupné. 13, opouštějící hráče bez několika užitečných nástrojů třetích stran po celé dny.

V kolik hodin se duchové vydání Deep Dungeon uvolní?

Duchové hlubokého dungeonu zahájí v pátek 26. května ve 12:00 CT, což odpovídá době denního resetování. Jakmile Dungeon bude žít, hráči si budou muset vyzvednout přidružený úkol od Suraya Hawthorne ve věži, podobně jako majitelé duality potřebovali zahájit úkol jednoho vlákna před skokem do Dungeonu. Nezapomeňte si připravit své vybavení dopředu pro případ, že Destiny 2 API narazí na problémy.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Destiny 2 Sezóna 21 Nový datum a čas vydání Dungeon

Destiny 2 Sezóna 21 Datum vydání Dungeon

Nové Destiny 2 Season 21 Dungeon Konečně má datum a čas vydání potvrzeno Bungie. Developer odhalil, že sezóna Deep by získala záhadný žalář nějakého druhu jako součást plánu Destiny 2 pro 2023. O tom, co tento dungeon bude znamenat, není toho mnoho známo, protože Bungie chce, aby to bylo překvapení. To znamená, že tady je, když nový dungeon dorazí na Destiny 2 Season 21.

Co je datum a čas vydání Destiny 2 Season 21 Dungeon?

Nový dungeon pro Destiny 2 Season 21 bude 26. května 2023 v 10:00 PT / 1 PM ET. To bylo ověřeno společností Bungie ve svém příspěvku Twab pro 11. května. Bohužel, Bungie nesdílela žádné podrobnosti o tom, o čem bude nový dungeon, i když by nebylo překvapivé, kdyby se odehrálo v nějaké podvodní jeskyni nebo ostrově obklopeném vodou. Myslím, že vývojář by se mohl také naklonit do celé sezóny hluboké před tím. Jednou z jediných věcí, které víme o tomto novém dungeonu, je to, že přijde s „vlastní exotickou zbraní a sbírkou odměn“, podle oficiální webové stránky Lightfall.

Tento nový dungeon je první ze dvou, který je odemčen pomocí klíče Lighfall Dungeon, který je v současné době k dispozici ke koupi. Hráči budou muset počkat do sezóny 23, aby zjistili, jaký bude druhý dungeon. Ti, kteří si zakoupili roční průkaz Lightfall, získají při vydání klíč Lightfall Dungeon Key. To znamená, že pokud si nejste jisti nákupem tohoto dalšího DLC na stříbro 2000 (což je zhruba kolem 20 $), může být vyplatit čekat, až někteří hráči žijí nebo po příchodu. Pro více průvodců o Destiny 2 Season 21 je to, jak získat novou měnu s názvem Deepsight Harmonizer a proč jsou fanoušci frustrováni novým zvýšením ceny sezonního průsmyku.

Nick Tan je vedoucím SEO pro gamerevoluce. Kdysi dávno jeho rodiče kdysi vzali své super Nintendo jako trest. Od té doby se přísahám.