Dvě z nejlepších RPG STEAM jsou zdarma ke stažení a udržování právě teď, nejlepší hry RPG zdarma na Steam-Pro Game Guides

Nejlepší hry RPG zdarma na Steam

Jistě, možná se budou muset vypořádat s příležitostně rozbitým startem a obtížnějšími problémy než jinými platformami, ale existuje tolik bezplatných her!

Dvě z nejlepších RPG SAPE jsou zdarma ke stažení a udržování s nulovým předplatným

Dvě z nejlepších RPG SAPE jsou zdarma ke stažení a udržování s nulovým předplatným

Pokud jde o hry zdarma, nejsou žádné více rozmazlené než hráči PC.

Jistě, možná se budou muset vypořádat s příležitostně rozbitým startem a obtížnějšími problémy než jinými platformami, ale existuje tolik bezplatných her!

Jen za poslední týden bylo prostřednictvím Steam a dalších výkladů k dispozici tolik nových herních her. Je pravda, že většina z nich jsou stěží AAA těžkými hittery, ale ve mixu jsou některé skutečné skryté drahokamy.

Právě teď mohou hráči PC získat své rukavice na dvou z nejlepších RPG STEAM. Ideální pro každého, kdo chce ztratit se v dobrém staromódním dobrodružství.

Jak zdůraznily parní hry zdarma na Twitteru, Pustina 3 je v současné době zdarma ke stažení a udržování přes mezipaměť robotů do 20. července. S hodnocením 9/10 na Steam, Pustina 3 je odvážný apokalyptický RPG, který připomíná dřívější hry Fallout.

Zde je oficiální popis páry pro vás: „Pustina 3 je RPG založená na týmu Inxile Entertainment, představující náročný taktický bojový bojem a hluboký, reaktivní příběh plný zvratů, zatáček a brutálních etických rozhodnutí, která vás udrží závislým, ať už jste veterán pustiny nebo nový série.

„Vytvořte skupinu až šesti strážců a přizpůsobte je výhodou a schopnostmi zaměřenými na váš styl hry. Dokonce dostanete svůj vlastní bitevní kamion, který můžete upgradovat na tvrdou válečnou zvíře, které se chrastí se zbraněmi, aby pomohla sekat vaše nepřátele.”

Další je Špína, který je v současné době ke stažení a udržování prostřednictvím obchodu Epic Games Store. Vše, co musíte, je vytvořit účet Epic Games a je to váš. To je doslova. Snadný.

Další pára 9/10, Špína je: „Rychlý a neodpustitelný akční adventure RPG, ve kterém rozdrtíte své nepřátele živými zbraněmi, které mutují formu a funkci, a poté konzumujte jejich pozůstatky s černou dírou, abyste posílili vaši nádobu.”

Dva velmi odlišné RPG, ale obě rozhodně stojí za váš čas! A všichni víme, že věci jsou lepší, když jsou zdarma, správně? to jo.

Nejlepší hry RPG zdarma na Steam

Hry na hraní rolí (RPG) jsou klasickým žánrem PC Gaming. Hráči si žánr užívají po celá léta a hledají hry nové i staré pro potěšení. RPG hry přicházejí ve všech typech, ale ty nejosobnější pro jejich kořeny lze nalézt na páře. Někdy dokonce zdarma.

RPG hry na Steam zdarma

Bezplatné hry neznamená sníženou kvalitu, pouze zvýšené úspory pro hráče. Níže si přečtěte seznam pěti nejlepších RPG na Steam.

Old School Runescape/Runescape

Oba Runescape a Old School Runescape jsou typické doplňky ve světě RPG. Obě hry umožňují hráčům působit jako postava, která se potuluje ve fantasy světě NPC a aktivit pro budování dovedností, jako je vaření, boj a rybaření. Obě hry jsou v knihovně Steam s pozitivními recenzemi, které dávají osvícení hernímu publiku potěšení ze hry. I když není žádný poplatek skočit do světa Runescape, Existují mikrotrankce, které si hráči mohou zvolit nákup, aby zvýšili svou virtuální statečnost.

Wyvern

Wyvern je další klasická iterace žánru RPG a je stále kolem s velkými recenzemi a vysokou činností hráče. Ve hře si hráči vybírají mezi různými fantasy závody, aby se reprezentovali. Hra umožňuje dobrodružství a interakce s ostatními hráči, aby se magické dobytí. Hračka shora dolů, 2D a pixelated bude učinit fanoušky RPG nostalgicky a ponořeni do stejného dechu. Funkce hry jsou obrovské, od budování dovedností po úpravy.

Cesta vyhnanství

Cesta vyhnanství je RPG, který spáruje obě akce s mechanikou hack-and-slash pro poutavý herní zážitek. Ve hře jsou hráči exilem ve světě Wraeclast. Povolení pro jednoho hráče i online multiplayeru mohou hráči vybudovat dovednosti své postavy, když procházejí vzrušujícím dobrodružstvím světa. Exily mohou být několik různých typů fantazijních závodů, což je pouze špička ledovce, pokud jde o přizpůsobení charakteru ve hře.

Warframe

Warframe je jediný doplněk na tomto seznamu RPG zdarma, které mají mechové znaky, které se mají hrát. Hra umožňuje hráčům vybrat si mezi řadou válečných rámů, robotickými bojovníky, kteří ve hře hrají. Obsahující hloubkový příběh a akční hraní třetí osoby, Warframe je skvělá kombinace mechaniky herní hry hlavního proudu a klasických RPG tropů. Hra umožňuje hráčům odvážit akci samostatně nebo pozvat přátele, aby vytvořili skupinu, zatímco převzali kontrolu nad otevřeným světem.

Grimmova dutina

Retro rotace na klasických pixelovaných hrách, Grimmova dutina nabízí nový pohled na hru RPG. Tato hra je silně řízená příběhem, poháněná grafikou ze strany bočního porovnávání a strašidelného uměleckého stylu. Hráči vstupují do světa Hollow jako levandule, která byla vržena do chaosu příběhu se svým bratrem. Hráči mohou jíst duchové sušenky, aby si udrželi své zdraví a prozkoumali jeskyně, zatímco se dostanou na konec hry, která má tři různé verze.

Chcete si přečíst více o hrách na Steam? Podívejte se na to, jak sdílet hry na Steam prostřednictvím sdílení Steam Family Sharing on Pro Game Guides.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Bethany je spisovatelkou v Pro Game Guides více než dva roky, ale ona byla v hraní a psaní po nespočet let. Když nepíšete užitečné průvodce pro kolegy hráče, najdete ji na svém počítači nebo přepínají, psají povídky a sledují hororové filmy.