Dyrus o tom, proč opustil League of Legends: Začal jsem být opravdu depresivní., Dyrus opouští Pro League of Legends s rozloučením – dot eSports

Dyrus opouští Pro League of Legends s rozloučením

Pokud jde o to, kdy můžete očekávat, že Dyrus v zápase jiné League of Legends? Necháme nejnovější tweet člověka mluvit sám za sebe (varování: jazyk NSFW).

Dyrus vysvětluje, proč opustil League of Legends: „Začal jsem být opravdu depresivní.“

Twitchova streamovací platforma nám poskytla nový způsob komunikace s prozápady a celebrity esports. Ve světě, kde bylo kdysi velmi obtížné oslovit lidi, které jsme viděli v televizi nebo vystupovali na velkých pódiích, nám Twitch umožňuje okamžitě s nimi komunikovat. To nám představuje jedinečnou perspektivu a kanál, ve kterém mohou být tyto postavy překvapivě upřímné. Bývalá League of Legends Pro a dlouhodobá člen TSM, Marcus „Dyrus“ Hill, to udělal právě během proudu ve středu večer.

Čestné přiznání

Po neustálém prosazování svých fanoušků o tom, proč přestal hrát a streamovat League of Legends, dyrus dal svým divákům upřímnou odpověď:

Dostal jsem se do bodu, kdy jsem začal dostávat opravdu, opravdu, opravdu depresivní. Do bodu, kdy to bude velmi nezdravá úroveň deprese. Proto nehrajeme ligu. Je to lepší pro mé duševní zdraví a duševní zdraví je … v podstatě, kdybych stále hrál ligu, pravděpodobně bych byl mrtvý. Takže to prostě necháme.

Uživatel škubnutí vzal klip okamžiku a sdílel jej v Lize legend Subreddit, kde získal značné množství trakce. Vložili jsme klip níže:

Reakce komunity

Deprese a duševní zdraví jsou vážná témata, která o sobě stále nesou nezdravé množství stigmatu. Pro mnoho z nás to může být nesmírně skličující, ne -li nemožné. Být v centru pozornosti velmi hlasité online komunity to nemůže usnadnit. Pro Dyruse bylo obdivuhodné mluvit s takovou jasností o něčem, co ho tak hluboce ovlivnilo. Bylo to mnohem odvážnější to udělat, aniž by věděl, jak jeho diváci reagují. Je to nešťastná pravda, že na internetu nemůžete vždy počítat, abyste na věci odpovědli na dospělé. Naštěstí mohou být komunity Twitch i Reddit hrdí na to, jak situaci řešily.

Dyrusovo přiznání se setkalo s teplem na obou platformách a pro jeho rozhodnutí byla velká podpora podpory. Mnoho z nich bylo schopno sympatizovat s ex-Pro, týkající se toho, jak stresující hry jako League of Legends mohou získat. Dyrus sám ohledně vlogu minulý měsíc boje o udržení chladu v takové konkurenční hře, když jste nuceni záviset na dalších čtyřech dalších. Toto je sentiment, který většina z nás, kteří hráli tyto hry, se cítili dříve.

Pohybující se vpřed

Dyrus není jediný profesionál, který se s těmito problémy zabývá, ale doufejme, že není poslední, kdo promluví. Bývalá hvězda Toronto Raptors, Demar Derozan (nyní hrající se San Antonio Spurs), se skvěle otevřela o své bitvě s depresí začátkem tohoto roku. Vylití podpory, která se mu přišla, mu pomohlo přejít od někoho, kdo mlčel k tomu, kdo doufá, že pomůže a inspiruje ostatní.

Vždy bude existovat toxické jen málo, kteří někdy nesou nejhlasitější hlasy, ale pokud je úroveň podpory Dyrus a Demar obdržena, je nějaká náznak, my jako společnost jsme prošli dlouhou cestou. Můžeme jen doufat, že pokrok pokračuje a stejná úroveň podpory je tam, když ostatní hovoří.

Pokud jde o to, kdy můžete očekávat, že Dyrus v zápase jiné League of Legends? Necháme nejnovější tweet člověka mluvit sám za sebe (varování: jazyk NSFW).

Pokud se zabýváte depresí nebo myšlenkami na sebevraždu, vyhledejte pomoc. Jako někdo, kdo zažil tyto problémy, a to jak první, tak z druhé ruky, mohu vám říct, že nejste sami. Otevření může být rozhodnutí měnící život. Ti, kteří jsou nám nejblíže. Prosím, promluvte si s někým nebo kontaktujte místní nebo národní středisko pro prevenci sebevražd. Pojďme se všichni snažit milovat sebe samé.

Dyrus opouští Pro League of Legends s rozloučením

Dnes League of Legends sledoval odchod do důchodu jednoho ze svých prvních konkurenčních hráčů.

Tým Solomid Top Laner Marcus „Dyrus“ Hill hrál svou poslední hru League of Legends dnes. Když Team Solomid spadl na LGD Gaming, jejich turnaj skončil a Hill, který to objasnil. Krátce po ztrátě stál Hill s hostitelkou Riot Games Eefje „Sjokz“ Depoortere pro jeden poslední rozhovor, to vše, zatímco ho fanoušci rozveselili.

“Nemám nic jiného než můj respekt a poděkování všem,” řekl Hill Depoortere, když dav křičel jeho chválu. “Vím, že všechno, co je tam, bylo hotovo a teď je čas otevřít novou knihu.”. A dokonce i se mnou, chci, aby všichni podporovali TSM a všechny mé spoluhráče. A jsem opravdu, opravdu vděčný za to, jak jsme přinesli esports tak daleko … nemám vám nic jiného než vděčnost, lidi a přeji si to své spoluhráče v budoucnu své spoluhráče.“

Emocionální kopec se pokusil převzít odpovědnost za zklamání svého týmu, ale dav podpořil hráče, který znamenal více League of Legends než téměř kdokoli, kdo kdy vstoupil do vyvolávajícího trhu.

Hill byl nedílnou součástí Severní Ameriky League of Legends Scéna od poloviny roku 2010. Jeho první stříkání do scény byl s Epik Gamer, tým vedený Dan Dinh, bratr majitele týmu Solomid Andy „Reginald“ Dinh. Poté se nastěhoval s týmem Solomid a krátce poté, co Christian „Theainman“ Kahmann rezignoval na tým, Hill vstoupil do sestavy.

Od té doby sloužil jako skála pro Team Solomid během více než tří let jako nejúspěšnější tým v Severní Americe.

Pro fanoušky není žádným překvapením, že se Hill rozhodne pokračovat. Začátkem této sezóny dal jasně najevo, že se jednalo o jeho poslední kampaň s týmem a že po mistrovství světa 2015 zavěsí své boty. A teď ten smutný den přišel, několik týdnů krátký pro Hill a fanoušky jeho týmu.

Když Team Solomid dále vezme Summoner’s Rift, v prosinci v IEM San Jose bude mít poprvé od roku 2012 top laner než Dyrus.

Fotografie přes Riot Games/Flickr