Dyrus při odchodu do důchodu a sporu o placení LOL: „Pro mě to nebylo o penězích“ | PCGamesn, Dyrus – Liquipedia Overwatch Wiki

TSM Dyrus odejde do důchodu

PCGN: Jak to bylo od loňského odchodu do důchodu?

Dyrus při odchodu do důchodu a sporu o výplatu LOL: „Pro mě to opravdu nebylo o penězích“

Dyrus lol platit rozhovor sporu

Na pódiu v Londýně Wembley SSE Arena v loňském roce, během čtvrtfinále fáze světových světových ligů League of Legends 2015, Marcus „Dyrus“ Hill oznámil svůj odchod do důchodu, když tým Team Solomid zhromadil z turnaje. Říkat, že to bylo překvapení, je podhodnocení i nepřesnost. Dyrusova dlouhá kariéra, počínaje týmem v sezóně 2, znamenala, že byl základem severoamerického lol, a přesto jeho poslední sezóna s TSM byla kazena špatnými představeními.

Zde jsou nejlepší hráči LOL, kteří stále bojují na mezinárodní scéně.

Nyní, který se vynořil z dosud nejvyššího profilového odchodu do důchodu v esports, se Marcus „Dyrus“ Hill vydal na streamování jako jeho další cesta z profesionální hry. Vzhledem k jeho zkušenostem uvnitř jedné z organizací ve středu současného sporu o mezd s nepokojovými hrami je Dyrus dobře umístěn, aby poskytl perspektivu hráče na život po problému LCS a ligy.

PCGN: Jak to bylo od loňského odchodu do důchodu?

Marcus Hill: Život byl v pořádku, pro proud bylo hodně tréninku a nudný Většina mých příjmů. Také jde o získání sponzorů a dobrého dojmu na jiné osobnosti. Zatím jen pracuji na sobě jako člověk a moje osobnost, abych se pokusil lépe pobavit své fanoušky prostřednictvím těchto platforem.

Dyrus lol rozhovor

Co vás konečně přimělo k dalšímu skoku ve vaší kariéře s odchodem do důchodu?

Byl to opravdu, opravdu hrozný týmový dynamický. Je tu spousta jednoduchých věcí, na které bych dnes mohl poukázat na to, že se v týmu neděly, protože všichni byli tak stresovaní, že nemohli ani dělat jednoduché věci. Pro mě jsem byl právě zdůrazněn na maximum, takže moje mechanika, můj bazén šampionů a náš tým hrají, i kdybych udělal všechno správně, bylo by to stále nesmírně těžké. Když k tomu přišlo dolů, měl jsem jen příliš mnoho stresu, v podstatě jsem se zlomil na pódiu.

Mám pocit, že existuje spousta dalších nejlepších laners, které dokážou stejně dobře nebo lépe a dokážou lépe řešit tlak, takže jsem se rozhodl, že bych měl pravděpodobně odejít do důchodu. Protože nejprve streamování a youtube mě dělají mnohem více peněz a moje motivace umírá. A to je druh brutální hry, kde pokud nemáte motivaci, nebudete se dobře, zvláště pokud se očekává, že budete hrát na určité úrovni. S naším týmem bylo mnoho problémů, které jsme mohli identifikovat, ale žádná řešení, takže pro mě bylo dobré odstoupit [a] nechat tým resetovat motivací a zbrusu nový tým začínající od nuly Ground Zero. Nyní je TSM banda kluků, kteří pracují opravdu, opravdu tvrdě a všichni jsou vysoce mechanicky kvalifikovaní.

Odchod do důchodu je obvykle děsivé rozhodnutí pro většinu profesionálů, ale pro vás to vypadá jako zatížení.

Odchod do důchodu mi usnadnil život, ale stále je to téměř stejné množství práce, je to více, co si můžete vybrat, když pracujete a když odpočíváte. Místo toho, abyste měli nastavený rozvrh, můžete jít vlastním tempem. Nemusíte si věci přehrát, více si uvědomujete, co děláte, protože plánujete všechno. Přemýšlím o najímání manažera – mám editora, mám spoustu modů. Je to něco jako malá firma, kde jen bavím své diváky, protože je jich tolik. . Můžete být jedním z nejlepších hráčů na světě, ale pokud nemáte následující, je to trochu tvrdé. Mnoho hráčů chodí do práce pro nepokoje nebo pracuje na stole, někteří chodí do školy. Pro mě to bylo více o tom, jak proměnit to, co jsem dostal z ligy, a pro lidi, kteří nemají kariéru, existuje jen škola nebo se snaží použít jejich spojení k získání práce.

Zmínili jste, že vyděláváte více peněz než z hraní. Je mzdový spor, že Reginald [Andy Dinh, majitel TSM] odstartoval s Riotem nedávno tak špatný?

Pro mě to opravdu nebylo o penězích. Byla to skutečnost, že už je to vysněná práce, takže si neuvědomují, že mnoho hráčů v LCS si neuvědomuje svou hodnotu. Nemám pocit, že někteří hráči nejsou nedostatečně placeni, ale myslím si, že ti, kteří jsou velmi dobří, by měli být oceňováni více, něco jako ve sportu, jak mají někteří hráči smlouvy v hodnotě milionů. Například v Americe je stanovený plat pro každý tým a majitelé se rozhodnou, kolik jim zaplatí z tohoto platu poskytnutého Riot. Majitelé tedy nemohou hráčům platit více. Jediným způsobem, jak to mohou udělat, je prostřednictvím zboží, sponzorů, skrze to, co jim Riot dává, a ve srovnání s jejich hodnotou prostě není dost.

Dyrus lol rozhovor

Doublelift a Bjergsen to řekli dříve, ale řekněme, že pokud prostě opustí LCS a vytvořili proud, pravděpodobně by z toho vydělali pět až desetkrát více než ve skutečnosti v LCS, protože když hráč udělá dobře nebo vyhraje, dostanou jen se dostanou Ceny peníze. Nedostanou vyšší plat za to, že mají hodnotu více. V Číně jsou někteří hráči s platy v milionech dolarů, protože vyhráli světy, kteří pak spadnou, protože ztratí motivaci. To není velmi udržitelná věc. O celém tomto tématu došlo k obrovské diskusi, v podstatě je to mnoho hráčů nedostatečně placených – ale ne každý. U některých hráčů je to trochu foukané, ale pro ty, kteří jsou nahoře, si zaslouží více. Lidé, kteří hrají ligu, se dostanou mnohem více, protože Riot investoval do LCS. Dostanou mnohem více peněz než většina eSports, protože ještě nejsou všichni rozvinuté.

Jak si myslíte, že odměňování ligy je ve srovnání s jinými velkými scénami eSports?

Dalším příkladem by byla Dota. [IT] dostane tunu, protože všichni fanoušci vložili peníze do kompendia a pro CS: Go je to mnohem populárnější. CS: Go je už roky a je tu spousta super populárních týmů. Fnatic prodává hodně svého zboží, takže jsem si jistý, že jejich hráči dostanou hodně zaplaceno. Liga je z hlediska zisků stále velmi zdravá, ale na úrovni je právě teď, protože je to tak nahoře, plat je pro některé hráče jen ohromující.

Jako bývalý hráč máte idealizovaný přístup, který byste chtěli vidět nepokoje?

Nemám řešení, ale myslím si, že Riot a majitelé se snaží co nejlépe pracovat na řešení a všechno pozitivně vymyslet, takže je to pro sebe oboustranně výhodné. Je to druh problému, který opravdu nemůžete předvídat, protože se to nikdy předtím nestalo. To je prostě tak nové, že si to neuvědomíte, dokud se to nestane, a problém není vyvolán, dokud o tom nemluví dost lidí. Je to jedna z těch věcí, která se pomalu změní a s největší pravděpodobností se postupem času zlepší. Nebude to něco, co jen zabíjí LCS, kde se prostě přestanou streamovat, bude to něco, kde všichni budou spolupracovat na společném cíli, kde každý má vzájemný zájem.

Dyrus lol rozhovor

Některé z možností Marc Merrill a Reginald hovořili o zahrnutí merchandisingu a franchisingu – myslíte si, že to je způsob, jak jít, spíše než zvyšovat velikosti výherních bazénů?

Jedním z [problémů] je, že fond cen na světě je stále vysoký, ale protože sloty LCS se nafoukly, [do té míry, že nyní je slot LCS [ekvivalentní] světy. Nevím, jestli je to přesně takový fond nebo skutečnost, že všechny ostatní sloty jsou nafouknuty, protože o těchto věcech slyší a právě přicházejí do [bez] výzkumu. Nejsem v tom příliš zkušený, takže nemůžu říct. Ale pokud jde o řešení, to, co dělají ve sportu. Mají mnoho organizací a rozdělili ho. V tomto scénáři Riot investoval do LCS, aby týmům ve skutečnosti nedlužili, protože to tak udělali. Ale to došlo k bodu, kdy musíme najít další řešení. Stejně jako zboží si myslím, že zboží by hodně pomohlo. Řekněme, že pokud si někdo koupí dres TSM, pak [příjmy] prostě jde přímo do týmu, pravděpodobně by se na něčem podobně snažily a spoustu věcí ve hře.

Reginald a většina majitelů týmů NA LCS nyní diskutuje s Riotem, ale existuje nějaká část, kterou mohou tyto diskuse probíhat?

V minulosti se hovořila o diskusi o hráčském svazu kolem sezóny tři nebo čtyři, ale problém s přehrávačem je, že tam není nikdo, kdo by ji financoval. Riot chce udělat vše, co je v zájmu hráče z hlediska podpory hráče, ať už mohou dělat cokoli ve své moci. Ale protože nepokoje jako společnost není jen jedna osoba, musí všichni mezi sebou vyřešit věci. A odbor hráče nebo spíše je majitelské unie týmu velmi důležité. Každý si to uznává, takže je to vzájemná věc. Nevím, kde to je právě teď, protože jsem odešel do důchodu a nejsem majitel týmu nebo tak něco, ale vím, že se pomalu učí a pracují na něm.

Chris Higgins Chris Higgins je bývalý spisovatel freelance, který se zaměřil na zprávy a funkce pro PCGamesn a v současné době je šéfredaktorem v Allgamers. Najdete ho psaní o Dota 2, Overwatch 2 nebo o nejnovější indie hře.

Dyrus

Marcus “Dyrus„Hill (narozený 30. března 1992) je americký hráč v důchodu.

Obsah

Životopis [edit]

League of Legends Během beta beta, počínaje hráčem podpory pro tým známý jako vše nebo nic, než se vynoří na hvězdu jako nejvyšší laner pro prvního hráče Epik a poté Team Solomid. Jeden z nejznámějších liga Pro hráče, on odešel v říjnu 2015 po Lol Mistrovství světa v sezóně 5, aby se stala streamerem pro TSM, která vyhrála tři tituly NA LCS, dva tituly IPL a mistrovství světa IEM s týmem.

Overwatch [ Upravit ]

Dyrus se zapojil Overwatch Během uzavřené beta beta spolu s TSM liga Týmoví spoluhráči včetně Bryana Wyllieho (Theoddone) a Søren Bjerg (Bjergsen) a byli uvedeni v oficiálních zápasech Sheemer Showcase včetně Bjergsen, Trump, Huk, ItmeJP a dalších. V roce 2016 se účastnil agentů stoupajících s Winky Face (TSM ještě nevstoupil Overwatch), jeho první událost LAN v jakékoli hře za téměř půl roku.

Trivia [Edit]

  • Byl hlasován Lol Fanoušci dvakrát, aby byli součástí Severní Ameriky League of Legends Všechny hvězdy, včetně jednou po jeho odchodu do důchodu.
  • Jeho oblíbené liga Šampion je zpíván. .
  • Skoro spálil TSM liga dům dvakrát kvůli zneužití mikrovlnné trouby.
  • Jeho předky je napůl Číňan.
  • Má zlatou medaili WCG, poté, co vyhrál liga Turnaj v roce 2011 s Chicks Dig Elo, americký tým složený z hráčů z Epik Gamer, Team Solomid a Counter Logic Gaming.
  • Mezi další hry, které streamoval Dota 2 a Hearthstone.
  • V době svého odchodu do důchodu z konkurenceschopnosti liga, Byl jedním z pouhých dvou hráčů, kteří se účastnili každého League of Legends Mistrovství světa do tohoto okamžiku, přičemž druhým je Bora Kim (Yellowstar) proti veškerému autoritě, SK Gaming a Fnatic.
  • Zastupoval TSM Cesta do šálku, Zvláštní anime krátký od Riot a Studio Mir (Avatar: Poslední airbender A Legenda Korry) propagace liga Mistrovství světa v sezóně 3, ve kterých byl zmocněn Jayce’s Hammer and Fanties. [1]

Úspěchy [Upravit]

Externí odkazy [Upravit]