Eddy Gordo (Tekken), Eddy Gordo | Hrdinové wiki | Fandom

Hrdinové wiki

“Nadšenci, kteří se nadměrně chovají, opakují tato slova a činy nebo falešné informace a podvody nebo hrozby, motivace rozvojového personálu se rychle sníží a v důsledku toho budou žádosti nadšenců zdaleka realizovány,” říká Harada, “říká Harada,” říká Harada, “říká Harada. “Stručně řečeno,” neptej se mě na S ***.““

Eddy Gordo Tekken

Eddy byl synem bohatého průmyslníka v Brazílii. Věděl, že jednoho dne převezme rodinný podnik. Jednoho dne, když bylo Eddyho 19 let, přišel Eddy domů ze školy, aby zjistil, že jeho otec zastřelil a umíral. Vzpomněl si, že jeho otec byl v posledních týdnech neobvykle nervózní a strach.

Eddyho otec pracuje na zničení drogového kartelu v Brazílii. K jeho předčasné smrti došlo právě v době, kdy získal dostatek důkazů, aby odložil Kingpiny. Eddyho otec mu řekl: „Nyní není ten pravý čas na boj. Nepravdivě přiznejte trestný čin a schovávejte se ve vězení. Pouze tam budete v bezpečí “. Eddy šel spolu s posledním přáním svého otce a student modelu přešel ze života luxusu k uvěznění jako vrah.

Vězeňský život byl peklo a ne proběhl ani den, kdy se Eddy neslíbil, aby se dostal ani s vrahy svého otce. Jednoho dne během vězeňské nepokoje sledoval starého muže s velkým bojem o moc pomocí techniky, kterou nazval Capoeira. Po dobu 8 let praktikoval Eddy, dokud se nestal pánem a mohl být považován za smrtící zbraň. Po jeho propuštění z vězení slyšel Eddy o turnaji „King of Iron Fist 3“ a MFE. Rozhodl se vstoupit na turnaj a věřil, že může přesvědčit MFE, aby mu pomohl hledat jeho dlouho očekávanou pomstu.Krátce po turnaji King of Iron Fist 3 Eddy začal plnit slib, který dal Ho Chi Myongu, který měl předat umění Capoeiry vnučce Christie Monteiro. Christie se stala působivým bojovníkem po pouhých dvou letech tréninku. Jednoho dne náhle zmizel Eddy a řekl Christie, že musí hledat pomstu proti osobě odpovědné za smrt jeho otce. Christie se stal znepokojen svým záhadným a náhlým zmizením a Christie vstoupila do krále Iron Fist Tournament 4, aby ho hledala, protože turnaj byl jejím jediným vedením.

Před turnajem 5 King of Iron Fist 5 měl být Eddyův mistr po dlouhém uvěznění osvobozen od vězení. Eddy šel do vězení, aby se setkal se svým pánem, ale místo toho našel křehkého starého muže, který byl jen stínem silného mistra Capoeira, kterého kdysi věděl. Poté, co vzal svého pána do nemocnice, byl Eddy řekl, že jeho pán měl nevyléčitelnou nemoc a měl méně než šest měsíců na život. Může však být možné objevit lék, pokud měli přístup k technologii a zdrojům Mishima Zaibatsu.

Eddy Gordo vstoupil do bojové hry arény Tekken 3 a stal se široce známý pro jeho úžasný styl boje Capoeira. Mainstream dokonce. Eddy pomohl dát Tekken 3 na mapě! Muž představil nejlépe vypadající a nejvíce autentičtější pohyby Capoeira, aby se kdy objevil ve videohře, období. Postavy jako Richard Meyer a Bob Wilson z Fatální zuřivost byli uživatelé „první“ Capoeira bojových her (a nebyli to špatné). Ale Eddyho inovativní styl boje a brilantní animace vložily Capoeiru na mapu. Musíte připustit jeho debut Tekken 3 sám přinesl velkou pozornost bojovému umění Capoeira.

Eddy Gordo

Hrdinové wiki

Eddy Gordo je hrdina v sérii Tekken, která také slouží jako menší protivník Tekken 6. Syn bohatého průmyslníka v Brazílii se Eddy snaží pomstít proti „organizaci“, která vzala život jeho otce a nespravedlivě ho zařadil do vězení. Eddy se připojil k turnaji s úmyslem převzít finanční říši Mishima, aby mohl využít své zdroje proti organizaci Dastardly.

Byl vyjádřen Marcusem Lawrence Tekken 5, Roger Craig Smith Tekken 6 a DC Douglas Street Fighter x Tekken.

Obsah

Příběh []

Eddy se narodil v jedné z nejbohatších rodin v Brazílii. Od té doby, co byl malý chlapec, věděl, že jednoho dne převezme rodinný podnik. Ve svém domovském městě se mu velmi líbil, protože byl tvrdým dělníkem, který zacházel s ostatními jako s rovnými.

Jednoho dne, když mu bylo 19, se Eddy vrátil ze školy domů, aby zjistil, že jeho otec zastřelil a umíral. Vzpomněl si, že jeho otec byl v posledních týdnech neobvykle nervózní a strach. Eddyho otec pracoval na zničení drogového obchodu v Brazílii. K jeho předčasné smrti došlo právě v době, kdy získal dostatek důkazů, aby odložil Kingpiny. Eddyho otec mu řekl: „Nyní není ten pravý čas na boj. Nepravdivě přiznejte trestný čin a schovávejte se ve vězení. Pouze tam budete v bezpečí “. Eddy šel spolu s posledním přáním svého otce a student modelu přešel ze života luxusu k uvěznění jako vrah. Vězeňský život byl peklo a ne proběhl ani den, kdy se Eddy neslíbil, aby se dostal ani s vrahy svého otce. Jednoho dne během vězeňské nepokoje sledoval starého muže s velkým bojem o moc pomocí techniky, kterou nazval Capoeira. Osm let Eddy praktikoval, dokud se nestal pánem a mohl být považován za smrtící zbraň. Během této doby ho jeho pán žádá, aby šel trénovat svou vnučku Christie Monteiro, jakmile je propuštěn a Eddy slibuje, že tak učiní.

Tekken 3 []

Po jeho propuštění z vězení slyšel Eddy o turnaji King of Iron Fist 3 a Mishima Zaibatsu. Rozhodl se vstoupit na turnaj a věřil, že může přesvědčit MFE, aby mu pomohl hledat jeho dlouho očekávanou pomstu. Během této doby se Eddy vloupá do panského sídla drogy, útočí a vyslýchá ho o tom, kdo měl svého otce, a orámoval ho za drogového pána, který ukazuje na obrázek na svém stole, což se ukáže být Kazuya Mishima.

Tekken 4 []

Eddy udržuje svůj slib svému pánovi a trénuje Christie. Poté Eddy během této doby zmizí, aby hledal pomstu proti Kazuya. Bojí se, Christie vstoupí do krále Iron Fist Tournament 4, aby ho našel, protože to bylo jediné vodítko, které ji k němu může vést.

Tekken 5 []

Eddyův mistr měl být po dlouhém uvěznění osvobozen od vězení. Eddy šel do vězení, aby se setkal se svým pánem, ale místo toho našel křehký starý muž, který byl jen stínem silného mistra Capoeiry, které kdysi věděl. Poté, co vzal svého pána do nemocnice, byl Eddy řekl, že jeho pán měl nevyléčitelnou nemoc a měl méně než šest měsíců na život. Může však být možné objevit lék, pokud měli přístup k technologii a zdrojům Mishima Zaibatsu. O několik dní později se Eddy rozhodne vstoupit do King of Iron Fist Tournament 5 s Christie

Tekken 6 []

Eddy nedokáže vyhrát pátý turnaj. Poté, co zjistil, že Jin Kazama se stal novou hlavou Mishima Zaibatsu, se setká s novým generálním ředitelem a Jin mu nabídl, aby mu půjčil své peníze a zdroje, aby zachránil život svého pána. Pokud se Eddy připojil k Tekken Force, slíbil, že najde lék na Eddyho mistra nemoci. Eddy se připojí k Tekken Force a je zapojen do řady vojenských operací stejně jako se blíží se turnaj krále Iron Fist 6. Objeví se, když on, Jin a Nina Williams jdou zkontrolovat laboratoř, na kterou byl napaden vůdce rebelů Lars Alexandersson. Poté, co voják nahlásí vše, co se tam stalo, se Eddy zeptá, co budou dělat, a Jin říká, že bude zvládnout situaci a Eddy jim připomíná, že již ztratili dvě pozice pro rebelskou armádu. Jin se mu vysmívá a říká, že jeho síly byly slabé, což rozruší Eddyho. Generální ředitel mu pak připomíná dohodu, kterou uzavřel, když se připojil k Tekken Force o svém pánovi. Později se objeví, když Lars a jeho muži zaútočí na Tekken Force 4. Special Forces Operation Group Compound (ve kterém je velitelem) a je poražen vůdcem rebelů.

Tekken 7 []

Bohužel pro Eddyho jeho pán zemře a on opustí Tekken Force pro jeho a Jin, aby ho zachránil. Eddy v současné době pokračuje ve svém osobním pomsty k samotné Kazuya.

Tekken 8 Režisér odpovídá na hrozby ohledně Eddyho Gorda

Tekken 8 Eddy Gordo: Válečník s tvrdým pohledem z bojové hry Bandai Namco Tekken 8

Tekken 8 Režisér Katsuhiro Harada říká, že hrozby týkající se zahrnutí Eddyho Gorda do nadcházející bojové hry způsobí „motivaci rozvojového personálu, aby se rychle snížil.„Vývojář říká, že komentáře některých fanoušků Tekken 8 mohou vést ke zvýšenému zabezpečení a odpovědi na zakladatele společnosti„ Zakladatelé společnosti, členy představenstva a právníci.„Odpověď Harada přichází, když čekáme na datum vydání Tekken 8 a příští generace Bandai Namco Beat-´em-Up.

Harada sdílí tweet, ve kterém hráč Tekken říká, že „zasáhnou [Harada] hořícím kladivem“, pokud Eddy Gordo není zahrnut jako součást seznamu Tekken 8. V reakci na to Harada nastiňuje, jak tyto komentáře mohou ovlivnit vývoj hry a událostí v širší komunitě bojových her.

Thumbnail YouTube

“Když lidé dělají tyto hloupé hrozby, já a všichni [v] FGC [bojové herní komunitě] utrpíme následující ztráty,” píše Harada. „Provozovatel události přehnala a zvyšuje zabezpečení, což zvyšuje provozní náklady a zvyšuje zátěž hráčů, kteří se účastní akce. V nejhorším případě mě správa událostí požádá o zrušení mé účasti na akci.

„Zakladatelé společnosti, členové představenstva a právníci„ nechtějí být zastrašováni “, žádají mě, abych zrušil začlenění do hry. Pokud osoba, která tyto hrozby, používá, místo „já“ používá slovo „já“, pravděpodobně se zvýší pravděpodobnost výše uvedených nevýhod.“

Harada také říká, že takové hrozby ovlivňují motivaci vývojového týmu Tekken 8 a pravděpodobně mají za následek „požadavky“ komentátorů, kteří nejsou realizováni.

“Nadšenci, kteří se nadměrně chovají, opakují tato slova a činy nebo falešné informace a podvody nebo hrozby, motivace rozvojového personálu se rychle sníží a v důsledku toho budou žádosti nadšenců zdaleka realizovány,” říká Harada, “říká Harada,” říká Harada, “říká Harada. “Stručně řečeno,” neptej se mě na S ***.““

Tekken 8 Eddy Gordo: Tweet od režiséra Tekken 8 Harada o Eddy Gordo

Harada nedávno uvedla, že Tekken 8 nebude zahrnovat Denuvo Anti-Tamper, navzdory zmínce o softwaru v uživatelské dohodě Tekken 8. Harada pracuje na sérii Tekken od roku 1996 Tekken 2.

Podívejte se na celý seznam úrovně Tekken 8, abyste věděli, kdo si vybrat, jakmile se objeví den spuštění. Možná budete také chtít prohlédnout některé z dalších nejlepších připravovaných her, které se vám dostanou do roku 2023 a dále.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.